Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Piszmaty76 válasza Drizzt2123 (#1100) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Ha jól tudom, újra szét tudjuk osztani képességpontokat, akár menet közben is. Mind az aktív mind a passzív képességeknél. Viszont rakj félre néhány jó talált cuccot menet közben az áhított kaszt számára is... :)

[ Szerkesztve ]

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#1102) Ellia válasza Drizzt2123 (#1100) üzenetére


Ellia
addikt

Amikor először választasz "kasztot" akkor csak a kezdő fegyvert és skillt hatarozod meg.

Oda fejlesztés ahova szeretnél, nincs semmilyen megkötés (ajánlott is keverni a dolgokat).

(#1103) Peppo


Peppo
őstag

Semmi jelentősége. Csak a kezdő felszerelést határozza meg, ill. az első skillt ennek alapján kapod. De akár azonnal el is kezdheted másfelé építeni a karaktert.

(#1097) BoneDragon

Még ha bugok nem is lennének, akkor sem lett volna valószínű, hogy azonnal plusz tartalmakkal kezdik tömni a játékot. Szóval ezzel nincs gond. A 4 hónap is biztató olyan értelemben, hogy látják, mennyi meló lesz még a hibajavítással, és nem mondanak olyat, hogy két hét alatt rend lesz. Lehet, a 4 hónap is kevés amúgy.
Nem mondom, hogy az egy kaptafa dungen-ök olyan marha izgalmasak hosszú távon, de egyelőre elvagyok velük. Jövő héten meg új season Diabloban, szóval megvan a program. (Pár napig legalábbis. :D )

(#1104) Drizzt2123


Drizzt2123
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

(#1105) warcat


warcat
veterán

Volna valakinek kedve kifarmolni a Trial unique övet? A pályán néha megtalálható vendor árulja, ha kilépsz a főmenübe, újratölti a ccuccokat amit árul, kell hozzá valaki aki addig a játékban ácsorog.

EA: It's in the crate!

(#1106) rumkola válasza warcat (#1105) üzenetére


rumkola
veterán

ilyen bug is van a játékban? bazzzd.... :DD
végtelen pénz és végtelen unique bug
nemsemmi :DD :DDD

(#1107) Taragas


Taragas
aktív tag

Másnak is feltűnt, hogy nem rollol, vagy ad a ruha darabokra(ékszeren van) elemantál damaget, csak material, meg occult damaget? Másnak is fenn áll ez a probláma? Egy külföldi fórumon olvastam, hogy loot tábla probléma, de csak egy helyen. Nesze neked kevert buildek akkor, ha ez így van. Nem hiába játszik mindenki bleeding edgevel akkor... :DDD :)) material dam legalább működik.

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#1108) reelc válasza Taragas (#1107) üzenetére


reelc
veterán

Lehet feltűnt azoknak, akik még aktívan játszanak. ;]
A jövőhét végétől még kevesebb ember lesz, mennek a kezdődő új szezonra/ligára egyéb játékokban.

Ezeken felül: szerintem most sokan leteszik, ugye bejelentették, hogy 4 hónapig bugajavítás lesz, semmi új tartalom - ez nem sok embert fog itt tartani a következő hónapokra.
Azok is letették, akiket a sztori érdekelt, kis endgame és részükről ennyi (vagy a bugoktól sokalltak be).
Örülök, hogy nem adta fel a dev, és hogy közölték, mire lehet számítani.

[ Szerkesztve ]

(#1109) Totyakos válasza Taragas (#1107) üzenetére


Totyakos
lelkes újonc

Azert az, hogy mindenki bleeding edgevel jatszik, az enyhe tulzas, csurig van youtube mage meg ranger buildekkel.

(#1110) MegalodonS válasza reelc (#1108) üzenetére


MegalodonS
őstag

El tudod kepzelni,Wolcen szezont :Y mindent elolrol :F Ugye a Diablonal XX. szezon jon :C itt azert munkasabb lenne :Y :Y En meg csak lvl54 vagyok :D :D :D

(#1111) reelc válasza MegalodonS (#1110) üzenetére


reelc
veterán

Elképzelek én neked majdnem bármit. :)
A PoEsek is keményen megdolgoznak a Ligákkal, a Diablosok kényelmesedtek el. ;]
A Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr is akar valami szezonos dolgot.
Eddig azt nevezték szezonnak, hogy összesen 2 minikampány kijött régebben, ami még ma is játszható, vagyis a szó hagyományos értelmében nem voltak szezonok.

[ Szerkesztve ]

(#1112) reelc


reelc
veterán

(#1113) keneseig


keneseig
tag

Multiban még most is batár nagy laggok vannak.Minden enemy 1 élettel rohangált körülöttünk...

(#1114) reelc válasza keneseig (#1113) üzenetére


reelc
veterán

Pedig alig játsszák, jelenleg 24,457 fő.
Volt már ennek az ötszöröse is.

(#1115) Rayner


Rayner
őstag

Mást is javítottak szerintem, most sokkal jobban működik az ailment dmg és a lifesteal
106-on eddig volt borulás most meg mint kés a vajon és hp is rendesen mozgott

[ Szerkesztve ]

(#1116) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

És végre nem kell 20x kattingatni, ha el akarsz valamit adni, vagy a ládába tenni.

battletag: bossi#2666

(#1117) keneseig


keneseig
tag

Az Übereknek itt van valami értelme?Eshet onnan valami?

(#1118) triluan


triluan
tag

Üdv!

A skill duplicationsnak mi értelme?

(#1119) _ocsisajt válasza triluan (#1118) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Van most így 9 íjászom meg 3 mage summonom :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1120) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Nálam néha kifagy a game DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED hibaüzenettel. Megoldásra azt találtam, h le kell korlátozni 30FPS-re a játékot de kizárt, h így fogok vele játszani (főleg a 144 után) Más is találkozott ezzel? Van más megoldás is?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1121) Peppo válasza Bennyboy (#1120) üzenetére


Peppo
őstag

Azt szeretem ebben a játékban, hogy mindenkinél más hibát képes produkálni. Nálam pl. az alfa óta nem nagyon fagyott le, de egyéb bugok bőségesen vannak.

(#1122) Delávégá válasza Peppo (#1121) üzenetére


Delávégá
tag

Ezeregy féle driver, nem a legfrissebb drivereket használják, egyéb háttérben futó programok pl. game boosterek. De irtják a fiúk a bugokat rendesen. Nálam a legkomolyabb bug az volt mikor 1x crashelt a játék. Lekopogom azóta semmi egetverő ami befolyásolná a játékmenetet. Amit vártam már és végre kijavítottak hogy normálisan el lehet adogatni mindent.

(#1123) keneseig


keneseig
tag

Wrath of sariselben ezzel a felszúrós csávóval igazán csinálhatnának majd valamit mert elég idegesítő mikor 5 másodpercenként reptet.A széles halvány fehér felszúrós sávjára is igen nehéz reagálni mikor mindennel is harcolok.

(#1124) Flash Gordon válasza triluan (#1118) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Gyárt egy spellt amit berakhatsz egy másik helyett a slotba, Necronak jól jöhet, másnak felejtős.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1125) AtHoS válasza Bennyboy (#1120) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ezzel a hibával elszállás nálam is előfordult többször (Freesync + chill 50-70 fps mellett), de tegnap pl. lefagyott teljesen: zene ment a háttérben, de perceken keresztül sem reagált a gép ctrl+alt+del -re sem, reset-elnem kellett.
AMD driver-t frissítettem folyamatosan, most 20.2.2 van fent, de eddig nem jöttem rá mi okozza, mivel ritka és bizonytalanul véletlenszerűen jön elő

read-only mode on the forum

(#1126) keneseig válasza AtHoS (#1125) üzenetére


keneseig
tag

Nálam a patch előtt még jöttek a crash reportok de utána már nálam is csak úgy simán kivagy a játék általában miután kilépek riftből.

(#1127) Piszmaty76 válasza AtHoS (#1125) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Nekem már lagalább négyszer volt ez. Kép megfagyott, kurzor mozgott, hang/zene szólt és kénytelen voltam újraindítani minden egyes alkalommal. A gépem bőségesen elég a játékhoz, valamilyen más pittyputty lehet.

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#1128) Flash Gordon válasza Piszmaty76 (#1127) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

90 valahány óra játékidő alatt nem tapasztaltam fagyást, persze bugot mint pl. pályaelemeken fennakadás igen, de kb. ennyi. hsz-ek alapján az intel, nvidia konfigot sztem jobban szereti a game.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#1129) Peppo válasza Flash Gordon (#1128) üzenetére


Peppo
őstag

Az könnyen lehet. Nekem is az van, és tényleg stabil a játék. Bug van bőven, de nem fagy.

(#1130) shotika


shotika
őstag

Egy meglepő fordulat a Wolcen hatására, újra letöltöttem a PoE-t, és már inkább azt boncolgatom. Na igen, hát azért van különbség csiszoltságban (a poe javára).
Azért az is megéri a pénzét: például mi ez a minimal inventory? Mintha direkt szopatna a játék a lób***ó nagy itemekkel az inventoryban, meg mér' nem lehet jobb kattintással eladni a cuccot az árusnál? :D Ezek évekkel ezelőtt is így voltak, azt hittem fejlesztettek rajta valamit azóta...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1131) reelc válasza shotika (#1130) üzenetére


reelc
veterán

A PoE erősen épít arra, hogy a currencyknek és egyebeknek külön stash-t fogsz venni, amennyiben annyira tetszik a játékuk, hogy hosszabb távra tervezel vele... ládahely és kozmetika - ebből van bevételük.
De azt írtad korábban játszottál vele - szóval te is tudod.

A Wolcen hatására :D nekem meg Grim Dawnozni támadt kedvem.

[ Szerkesztve ]

(#1132) shotika válasza reelc (#1131) üzenetére


shotika
őstag

Régebben toltam vele, csak azt hittem változott. Kissé nyers módszer a pénztárcába nyúláshoz. Meg az M betűre való shopmegnyitás.. Át is állítottam.
GD is fenn van :D De az nem ennyire látványos.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1133) rumkola válasza shotika (#1130) üzenetére


rumkola
veterán

ctrl+klikk

(#1134) reelc válasza shotika (#1132) üzenetére


reelc
veterán

Igen, a GD egy igen régi grafikus motorral készült.
A 2006-os Titan Quest motorja van felturbózva. Valóban nem fog soha úgy kinézni, mint a Wolcen és van akinek nem jön be a GD, ez természetes.
De már 4 éves, 2 kieggel és egy aréna DLC-vel a háta mögött a műfaja egyik legjobbja. Még mindig érkeznek patchek is hozzá - hagyományos üzleti modell és még van support hozzá.
Évek óta ajánlom bárkinek akár PoE akár Diablo 3 mellé.
Reméltem, hogy 4 év után egy újabb játékot tudok ajánlani a műfajt szeretőknek a Grim Dawn óta. Voltak címek, más topikban felsoroltam korábban őket, de mindegyik elvérzett valamin, és az nem a grafika volt. Modern grafikus motorral és tehetséges művészekkel nem lesz csúnya a játék.
A GD által használt engine régi, de ott is tehetséges művészek vannak.

(#1135) reelc válasza Flash Gordon (#1128) üzenetére


reelc
veterán

AMD konfiggal vagyok, ahogy korábban írtam én egy low budget játékos vagyok.
Szóval Syncet nem használok, olcsó IPS monitor 1080p-ben, nincs durva képfrissítésem, nem igénylek magas FPS-eket sem.
Szóval Ryzen 3 1200, 16GB RAM, GTX750, grafikai beállítások minimumon, Windows 10, és nem volt semmi fagyás, "csak" bugok.

Egyrészt 32e körülre csökkent a játékosok száma, vagy kevesebbre, a szerverek jobban bírják.
Másrészt (ezt lehet elkiabálom) a 2 utolsó patch óta nem találtam mapozást megakasztó bugokat, mint korábban.

(#1136) reelc válasza reelc (#1135) üzenetére


reelc
veterán

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy lehet nem driver stb. miatt fagytok, hanem esetleg valami olyan beállítás miatt, ami nektek természetes, mert bírja a gép, és más játékoknál sem problémás.
Ahogy startolt a Wolcen bármit elbírok képzelni.

(#1137) triluan válasza reelc (#1134) üzenetére


triluan
tag

Üdv!

Én azt nem értem a Grim Dawn miért ennyire ajánlott. Én még a diablo 1-el kezdtem anno és végig játszotam szinte mindent ami megjelent a kategóriában. De pont ez a játék az amivel egyszerűen nem tudtam hosszabb távon játszani egyszerűen megcsömörlettem tőle.

(#1138) rumkola válasza reelc (#1136) üzenetére


rumkola
veterán

legtöbben a virtuális memória ki- és fixre állítása, vagy a tuning miatt fagynak
egy normális rendszer nem fagyhat le

(#1139) Ellia válasza triluan (#1137) üzenetére


Ellia
addikt

A GD az reelc szíve csücske, mondhatod neki, hogy téged nem érdekel, elfogadja, de ugyanúgy a GD-ről fog beszélni ;] (no offense)

(#1140) shotika válasza rumkola (#1133) üzenetére


shotika
őstag

Köszi :)

(#1134) reelc: Én most a Poe-hoz hasonlítottam a grafot :) De igen, a GD az régi motor - még nem tudom meddig tart ki nálam a POE, meglátom, hogy a (új)kezdeti lelkesedés tartós-e - ennyi játékot már egyszerre nem tudok vinni.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1141) reelc válasza triluan (#1137) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Mindig jó dolog belefutni egy "veteránba". :) Nem bántásból írtam, aki tényleg tolt sokmindent, vagy legalábbis tudja, milyen sok játékot kaptunk a műfajban, az talán jobban átlátja, mit is akarok kihozni ebből:
Akkor ezt és ezt kb. végigtoltad/legalább hírből ismered a nagyját, és gondolom jól tudod, hogy sokszor ment már vita topikokban Diablo 3 vs PoE címen, melyik a jobb. Ahogy írtam, elnézést, maradtak ki címek, pl. a Deathspankok, vagy a Marveles címek, stb.
Én úgy gondolom felesleges azon rugózni, 2020-ban egy 2012-es vagy 2013-as a jobb? Főleg, hogy bőséges kínálat van a műfajban! Csak a minőség vagy a szavatosság az néha elég fura.
A linkek régiek, elnézést, lehet pontosítani pl. hogy a Darksiders Genesis más műfaj ami megjelenéskor derült ki, Torchlight Frontiers helyett rendes 3-ik rész lesz elvileg idén, és hogy a Last Epoch Q4-re várható.

Ha félretesszük 1 percre a két "nagyot" mik maradnak amik alapvetően jól sikerültek, és mondjuk 1 év után is kimutatható embermennyiség játszotta, vásárolta, és kaptak érdemi bővítést, patcheket? Vagy ami személyesebb: nem hajítod el a grafika, vagy valami egyéb miatt?

A GD olyan, mint bármely más játék, vagy bejön valakinek, vagy nem. Ha nem érted, akkor sincs baj, csak fogadd el, hogy ebben a műfajban a Steamcharts szerint a Steamen a PoE és a Wolcen után ezt játsszák a legtöbben, és most volt 4 éves.
Ami a megítélését illeti, a százalékos aránya -1%-kal kevesebb, mint a PoE-é.
Igen, simán beelőzte a Wolcen a GD-t, és a PoE-t szorongatta játékosszámban... csak ugye tudjuk, hogy sikerült a játék startja (sok játékkal előfordult már), és meglátjuk mennyien maradnak D3 szezon és PoE liga startkor nemsokára. :)

(#1139) Ellia: a vesémbe látsz :) nem akarok győzködni senkit.
Anno véglegesen megharagudtam a Diablo 2-re, és sok évvel a Titan Quest kifutása után jöttem vissza a Titan Questtel ismerkedni. Megtetszett. Pár év múlva nem volt kérdés, hogy bepróbálom-e a GD-t, és bejött!

(#1140) shotika: Tudom, de Ellia kivesézett, látod. :D

[ Szerkesztve ]

(#1142) reelc válasza reelc (#1141) üzenetére


reelc
veterán

Természetesen semmiben nem kell egyetérteni velem.
Tőlem bárki mondhatja, hogy a Diablo 3 óta a Warhammer: Chaosbane a legjobb! ;]
Bármennyire is furcsállnám. :))

(#1143) AtHoS válasza rumkola (#1138) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam nincs piszkálva a virtuális memória - w10 automatán kezeli, de gyakorlatban szüksége sem lenne hozzányúlni 32GB RAM mellett -, vega64 nincs tuningolva, de visszább is vettem direkt 1750-ről 1650-re a GPU-t, bár hbm2 1100-ra van emelve. 6700k all core van húzva 4400-ra - viszont ugyanakkor Division2 probléma nélkül fut High graf mellett.

Azt viszont megfigyeltem, hogy Wolcen chill 50-70 fps határ mellett komolyabb ütlegnél 264W-ra odaveri a VGA-t High graf beállítások mellett

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1144) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Egyetlen másik játékban sincs fagyásom, ez biztosan bug. Ha lesz időm még megnézem, h amit ajánlanak az beválik-e.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1145) reelc


reelc
veterán

(#1146) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Hát én tegnap már Grimeztem, elkezdtem egy új HC karit, buffolta Zantai a két hallhatatlan summon limitet, még vonzóbb lett a petes dervish :B

Valahogy nekem még itt vékony a content, majd remélem bővülnek a dolgok a jövőben, addig Grim HC :P

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1147) reelc válasza _ocsisajt (#1146) üzenetére


reelc
veterán

Tudom nagy HC-s vagy. :)
Jó szórakozást!
Egyszer próbáltam. A harmadik kari jutott el lvl100-ig.
Azt gondoltam, ez nem nekem való, soha többet.
Furcsa mód még megvan a kari és 5 mule kari raktározza a HC cuccokat, ha meggondolnám magam. :)) Újra át kellene néznem a HC tippeket, és átszerelni a karit, ha van mibe, volt pár patch azóta.

Öltem annyit a Wolcenbe, hogy azt érzem nem elég változatosak a mapozós pályák és az ellenfelek sem. A D3-ban ennek a játékidőnek a többszöröse kellett, hogy ezt érezzem.
Na mindegy, ez elég szubjektív, kinek mi elég?

(#1148) Delávégá válasza reelc (#1147) üzenetére


Delávégá
tag

Mondom, vissza lehet olvasni a D3 topikot a játék indulásakor. :) Megint nem fair egy több éves játékhoz hasonlítani egy frissen indult címet. Mi is volt a D3 content hosszú ideig? Überezés és AH-zás és nem 1-2 hónapig. A Grim Dawn-t se hoznám példának mert tulajdonképpen kaptak egy kulcsra kész házat amit átfestettek és az évek során beépítették a tetőteret. Nyilván attól még jó iparos munka.

Dolgoznak a játékon, jönnek a bug fixek. Nekem nincs rossz érzésem a játékkal, biztos vagyok benne hogy lesz előrelépés pozitív végkimenetellel.

(#1149) reelc válasza Delávégá (#1148) üzenetére


reelc
veterán

Korábban írtam: olvastam hogy indult a Diablo 3.
Attól még fennáll: kevés a változatosság a Wolcenben.
Nem lenne lenne fair a megjelenéskori Diablo 3-hoz hasonlítani, mert itt nincs AH, és ott normális endgame mód nem volt, sztori mód volt és az überezés. A játék teljesen más koncepcióra épült kiadáskor, mint később, ezt vedd figyelembe, légy szíves.
Azt is, hogy akkor még nem volt divat az endgame, sztori módban zajlott kb. minden játék a műfajban. Szóval ezt nem fair felróni nekik, hogy ezzel vacakabb a Diablo 3 indulása. :)

A Wolceneseknek ott volt sok évnyi játék amivel játszhattak, amikből tapasztalatokat nyerhettek. A saját lore miatt semmi sem kötötte őket, a fix karakter klasszok sem.
Pénz és ember is volt, de ezt már nem egyszer tárgyaltuk.

Akkor hasonlítom a Warhammer: Chaosbane kiadási állapotához: a Wolcen annál jobb. De nem nagy dicséret, mert annál minden jobb volt szerintem ami nem volt tele bugokkal induláskor... mint pl. a Wolcen? ;] Abból is hiányoztak kontentek amiknek induláskor benne kellett volna lenniük, ezen felül rendkívül alacsony szintlimit volt, nagyon unalmas pályák, stb. A licensz miatt a világ, a klasszok stb. nem voltak rosszak, csak maga a játék.

A GD több, mint egy renovált TQ, de ebbe most ne menjünk bele, ez nem az a topik.
Ezúttal nem én hoztam fel példának. :)

Ketyeg ez a 4 hónap is, meglátjuk mi lesz.

(#1150) Peppo válasza reelc (#1147) üzenetére


Peppo
őstag

Ebben azért benne lehet az is, hogy több ezer óra hasonló stílusú játék után egy újabbat már könnyebben megun az ember. Ha újoncként most kezdenék a Wolcennel, biztos sokkal többet bele tudnék tenni, de rengeteg D2 és D3 után már jobban le kellene nyűgöznie egy új játéknak, hogy ugyanazt az időt azzal is el tudjam tölteni.

Ettől függetlenül az endgame szerintem is kevés a játékban. Túl monoton, hiába vannak különféle módosítók, attól még ugyanazt a néhány dungeont toljuk újra és újra. Remélem, ezen majd változtatnak, mert amúgy látok lehetőséget a játékban, és vannak benne jó ötletek. Most persze a bugokat kell irtaniuk, ez a legfontosabb.
Mindegy, úgyis jön az új season Diabloban, utána majd visszanézek, hogy áll ez a játék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.