Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) MegalodonS válasza Hokunda (#1200) üzenetére


MegalodonS
őstag

Mar elnezest ,de ha az a kornyezetszennyezes nem fertoz, ezek soha nem raknak le meg hasonlot se az asztalra!!A Blizzard nelkul, lenne e ,POE,Wolcen meg a tarsai????Azert amit le tettek az asztalra az evtizedekben merheto es beszelni es jatszani fognak vele eleg sokaig.Majd terjunk ra a Wolcenra kesobb, mert erzem a D4 lesz a kegyelemdofes nekik :D :D :D

Jaa es itt van 4 targy ami durvan exploitos, de ha kiveszik akkor ki jatszik vele majd??annyi extra van hozza, lassan wc papirra kell felirni!!

[ Szerkesztve ]

(#1202) Hokunda válasza MegalodonS (#1201) üzenetére


Hokunda
aktív tag

A D2 óta semmi értékelhetőt nem raktak le, már nincs is ki lerakjon, mert a North már rég nincs ott az Activision által felvásárolt brancsban. A Wolcen nem igazodási pont, nem is hiszem, hogy annak indultak. A PoE meg a Diablo3 meg olyan viszonyban van egymással, mint a LEGO Technic a LEGO Duploval! Más korosztály, más összetettség.

[ Szerkesztve ]

(#1203) MegalodonS válasza Hokunda (#1202) üzenetére


MegalodonS
őstag

Szerintem a D3 nagyon jo, meg a ROS meg a Necro is jo,most is jo a XX szezon en az elozo kettovel nem jatszottam!!SC 2 nagyon jo!!
Wolcen meg csak egy homokszem,en lvl70 korul hagytam abba, nem esett a trial ov,nem hiszem hogy visszamegyek!!

(#1204) reelc válasza mr.perfect (#1199) üzenetére


reelc
veterán

De, online játék, offline funkcióval.
Ugye bevan lengetve pl. szezonos tartalom is.
Meg vannak szerverek - ezzel a feltétellel pedig PoE és Diablo 3 riválisnak akarták.
Sőt az az elképzelés, hogy majd kozmetikákat lehet venni további supportként, hasonlóan, mint a PoE esetében.
A Martyrnak van még szervere, de az elég réteg, inkább a 40k fanok élvezik egy ideig.

Ha most így hagynák, leshetnék, ki veszi meg a következő játékukat.
Ami megint készülne legalább 4 évig, fizetni a csapatot, bizalomvesztés feléjük, meg közösségi kalapozás... szóval szerintem bukhat a cég, ha nem teszik helyre a Wolcent.

(#1200) Hokunda: Elmondom szerintem mi a Diablo 3 legnagyobb titka: a játékos hozzáállása - a régen jobb volt, meg nem olyan mint a D2 - ha ezen valaki nem tud túllépni, akkor sosem fog neki tetszeni. Ja meg a "faék" játék mentalitás. Nem bántásból írom. Sokszor láttam ilyen reakciókat.
Ha viszont úgy áll hozzá az ember, hogy ez egy másfajta Diablo, ami pár éve elment olyan irányba, hogy inkább szórakoztat - ellehet vele az ember.
Azért se nevezném hulladéknak, mert PC-n és 2 generációnyi PS-en és X-Boxon is kijött, ill. Swithcen is. Ráadásul nem remake volt. Sikeres lett mindegyik kiadás, úgy tudom. Na ezt csinálja utána valaki.
Könnyű haragudni a D3-ra és a Blizzre azért is, mert majdnem 1 évig nem volt patch. Vagy mert úgy jelentették be az Immortalt, ahogy. Ekéztem én is eleget a topikjában, viszont amikor patchelték, akkor meg örültem neki.

Úgy gondolom a következő az a kérdés amire senki sem tud válaszolni: megveszed a játékot, meg a kieget, utána semmit sem fizetsz de játszhatsz, amíg megy a szerver... vajon hány évig? Mi az a beleölt idő/kor amikor úgy gondolod, hogy volt időd 8 évet játszani vele, jó meg minden, de nem leszel ideges, ha több patch nem jön, bezárják a szervert, és többet nem játszhatsz vele? Elvégre nem volt szó sosem végtelen supportról. Idén lesz 8 éves.

MegalodonS-nek igaza van, jó dolgokat is tett le a Blizz az asztalra, rengeteg játékfejlesztőnek is nyújthattak inspirációt. Igen, az is tény, hogy ballépéseik is vannak.

De megint ott tartunk, amit korábban írtam, 2020 van, és a 8 éves Diablo 3 és a 7 éves PoE mellé még mindig nem tud berobbanni semmi... láttátok a Wolcen brutális kezdeti számait, ahogy írtam a PoE Steames legjobb számait ostromolta, de a játékos megtartó ereje igen gyenge. Alig másfél hónappal a kiadás után 6000 játékos 120e+ fölöttiről igen durva, és ha nem vesznek az emberek majd kozmetikákat és nem kezdik őrülten akciózni a játékot, nem lesz bevételük, fizetések, szerver bérlések, stb. bármit is szeretnének csinálni... és ugye ez egy vásárolt játék, nem PoE üzleti modell.
A kezdeti számaik világosan mutatták, mekkora igény lenne a 2 "titán" mellé egy hasonló, ambiciózus játéknak.

Mielőtt megint szóvá teszi valaki, hogy Grim Dawn :): főleg single, coop lehetőséggel, épp ezért nem Diablo 3/PoE/Wolcen/Martyr mezőny. Főleg, hogy kis indie csapat csinálta. Mindezzel együtt példaértékű support, minőségi játék stb. akkor is ha jópár embernek nem jön be. :)

Úgy gondolom a talán év vége felé jövő Last Epoch okozhat még meglepetést.
A Wolcen összekaphatja magát, kérdés mikorra, és elég lesz-e? Mert nyomatniuk kell majd az új tartalmakat, hogy maradjanak/visszajöjjenek a csalódott vásárlók.
Vagy 2 évig király lehetett volna, ha nem így indul, mondjuk a Diablo 4 és a PoE 2 kijöveteléig.
A Torchlight 3 szerintem azoknak jön majd be a legjobban, akik az 1-2-őt is szerették.

Csak hogy lássátok mennyire is gyenge ennyivel a megjelenés után a Wolcen.
Nem ekézésnek szánom, szoktam nézni néha az ARPG számokat, mi hogy áll.
Wolcen (2020): most 5911 fő játssza Steamen
Grim Dawn (2016): 7898 fő.

A kutya se ismeri rovat :):
Pagan Online tavaly augusztusban jött ki, most éppen kemény 21 ember tolja.
Killsquad még Early Access épp ezért nem írom le, de nagyon kevés. Túl kevés.

Régi, említésre méltó nevek:
Torchlight II (2012) most 1257 fő
Titan Quest Anniversary Edition (2016 amúgy 2006) most 1907 fő.
Az adatok a Steamchartsból vannak.
Persze szubjektív, nem láttam értelmét még pár 100 fő alatti játékot beírni.

(#1205) rumkola válasza reelc (#1204) üzenetére


rumkola
veterán

Drakensang Online
[link]

(#1206) shotika válasza reelc (#1204) üzenetére


shotika
őstag

+!

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1207) reelc válasza rumkola (#1205) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, nem hallottam még róla, de szerintem nem véletlen.
Nem szeretem az MMO-kat.
Emellett szeretem, ha egyedül tudok érvényesülni.
De hátha megtetszik valakinek. :)

(#1208) AtHoS válasza reelc (#1204) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Még jó, hogy nem az alapján választok játékot mennyien játsszák :DDD

Lesz egy crafting website [link] 1-2 napra béta verzió elérhető bugkereséshez (itt lehet jelezni a talált bugokat: [link] )

Mondjuk tegnap megpróbálkoztam craftolással, mondhatom teljes sikertelenség lett a vége.
Leszedtem rare gyűrűről minden tulajdonságot, megtartva Alexandrite-al a critical damage sort. Silverstone-al szerettem volna rárakni sacred spell damage sort. Kétszer próbálkoztam, elsőre +1915 Maximum Health jött, másodikra viszont magam sem tudom hogyan, de szintén silverstone-al (mondjuk a végeredményt látva elbizonytalanodtam, hogy biztosan azt raktam-e bele, de esküdni mernék, hogy silverstone volt :B ) +1844 Force Shield

Elvileg az itt feltüntetett adatok alapján: [link] Force Shield nem jöhet silverstone kőből, de tegyük fel, hogy rosszul emlékszem és nem silverstone-t raktam bele, hanem másikat, de az hót ziher, hogy eternal verzió volt, emiatt 1900 alatti értéket nem is dobhatott volna :F Hacsak nem a gyűrű szintje kavar, mert Level 153-as volt

Mondjuk azt nem tudom, hogy ilyen gyűrűket hogyan craftolnak

Másnál nem láttam még 2 spell damage-esnél többet, csak ebben a videóban [link] bár minden vidit azért nem néztem meg :DDD

read-only mode on the forum

(#1209) reelc válasza AtHoS (#1208) üzenetére


reelc
veterán

Egy szóval sem mondtam, hogy azalapján kell választani.
Akkor tuti játék lenne az első napok eladásai alapján. ;]
Azért szoktam nézni a számokat, mert amit már kb. senki se játszik ahhoz patchek sem várhatóak már. Illetve ha van szerver, ahogy idősödik a játék, egyre valószínűbb a lekapcsolása. Ha nincs elég játékos, akik vesznek még tartalmat vagy kozmetikát, meg az értékeléseket látva egyre kevesebb új ember szavaz bizalmat.
De ez persze a játék korától is függ.

Nekem kínai amit írtál, a kraftingig el se jutottam. :D

(#1210) AtHoS válasza reelc (#1209) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"Egy szóval sem mondtam, hogy azalapján kell választani."

Azt "csak" úgy megjegyzésként írtam, pl. hogy van olyan ember, aki nem a számok alapján játszik valamivel, hanem mert kikapcsolódik vele :B de mindegy is, mert ez a téma marhára szubjektív úgyis.

Hát én most érkeztem el oda, hogy próbálkozzam a kraftolással, de inkább nem értem az összefüggéseket, mint értem :DDD

ismét craft próba: volt egy dagger, amire szerettem volna rárakni occult ailmemnt chance-et.
Itt némi infó a craftoláshoz a dagger-ről: [link]

Szóval elvileg mehet rá occult ailment chance, mégpedig amber, sapphire és silverstone követ kell belerakni (1 socket a daggerben). 3 prefix és 2 suffix volt a dagger-en [5. affixes - prefixes & suffixes] tehát az ailment chance-nek pont van hely.

Craft előtt:

Sapphire-t választottam, nehogy silvertsone-al life leech from sacred sor kerüljön rá.

Craft után:

Hogy a frászba került rá material ailment chance :W

Most vagy én nem értek valamit, vagy ezek a táblázatok hiányosak/vannak benne fals adatok, vagy.....nem értem mit nem értek :B

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1211) mr.perfect válasza AtHoS (#1210) üzenetére


mr.perfect
tag

ez nekem is teljesen kínai.. esetleg dobd fel ezt a kérdést a játék steam fórumán.. hátha ott van esély a válaszra..

az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája...

(#1212) rumkola válasza AtHoS (#1210) üzenetére


rumkola
veterán

3db egyforma kő kell bele szerinetem, és még akkor sem 100% (sőt, kicsi az esély)

(#1213) AtHoS válasza rumkola (#1212) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ebben a craftolós videóban: [link] ha jól értem (nem tanultam sosem angolt amúgy :B ) épp 1 socketet mond, hogy rakjunk bele, mert több socket esetén véletlenszerűen dobálhat (ha üresen marad valamelyik), amit be is mutat. De ugye ahányféle craftolós írás, táblázat, annyiféle dolog hiányzik egyikből, másikból. Szóval lehet tényleg az van amit írtál, de igazából még egy ilyen daggeren sem láttam occult ailment chance-et viszont a craft adatbázisban hozza, mint craftolható tulajdonságot. Lehet ez sem igaz és emiatt lett a végeredmény az ami :B

Mondjuk ez az esélyszerűség is érdekes. A korábban linkelt craftolós béta oldal reddit-es posztjában jeleztem, hogy 12,5%-ot ír minden tulajdonságra, miközben az érték teljesen más lett a valóságban. Írt a srác, hogy a 12,5% csak az esély arra, hogy az a tulajdonság kerüljön rá és nem a tulajdonság értéke lesz rákerülés után, viszont mivel megtévesztő fel fogja tüntetni ezt

szerk.

Mondjuk ez a 12.,5% ugye abból adódik, hogy 100% osztva a craftolható tulajdonságok számával, ami azzal a gemmel lehetséges - ez ugye gyűrű esetében 8 - és ebből jött a 12,5%.

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1214) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Nem tudom mennyire ajánlatos használni kényelmi autoit scripteket, de az egyik némer srác videója alatti leírásban előbb találtam socket roller scriptet [link]

Én mondjuk catalyst-re 1,5 milla elvert arany után hagytam abba a rollerezést és nem adta be a 3 db support3-as socketet

read-only mode on the forum

(#1215) rumkola válasza AtHoS (#1213) üzenetére


rumkola
veterán

Én fegyóra mindig 3 egyforma socketet pörgettem és abba 3 egyforma követ raktam be, így mindig beadta amit akartam. Más kérdés, hogy a többi tulajdonság mi/jó lesz-e....
Sajnos szinte végtelen arany kell a 3 egyforma sockethez catzalystra, de én ezért szemrebbenés nélkül kihasználtam a gold exploitot az elejeén. :B

(#1216) triluan


triluan
tag

Sziasztok
Amúgy hányas szintűek vagytok?
Milyen karikkal?

(#1217) MegalodonS válasza triluan (#1216) üzenetére


MegalodonS
őstag

Milyen kari,hmmm ilyen nincs,a Wolcen vilagaba.Osszemosodik az idezo a tankal,meg a tavolsagival,mert kb mind hibrid bild, itt nincs barb,vagy,varazslo,(lvl72)

(#1218) AtHoS válasza triluan (#1216) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nekem van egy 79-es Mage-em (Infinity Blade build) illetve egy 71-es Ranger (Bleeding Edge builddal, de ez nem jött be, valami más lesz helyette)

read-only mode on the forum

(#1219) triluan


triluan
tag

Igazatok van :)
Akkor úgy kérdezem milyen stílusból raktátok össze?
Mert szerintem általában kettőből van összerakva. (az enyém jelneleg 69)
Esetleg valami együtt?

(#1220) AtHoS válasza triluan (#1219) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Jelenlegi fő kari Mage alapra épül, Mark of Impurity ami nem Mage skill, Dagger + Catalyst kombó. Itt az ismertető ami alapján elindultam vele: [link]

Persze cuccok az esnek, esegetnek, meg craftot kell(ene) erőltetni hozzá, mint minap kiderült számomra :B

A Ranger pedig ez alapján készült [link], de nem jön be ez a stílus, így valami íjászhoz közelebbire lesz átdolgozva. Valami ilyesmi inkább bejön [Ailment Ranger]

read-only mode on the forum

(#1221) triluan válasza AtHoS (#1220) üzenetére


triluan
tag

Mivel nem tudok angolul én csak ad hoc ban raktam össze a karimat.

(#1222) triluan válasza triluan (#1221) üzenetére


triluan
tag

Az enyém is mage alapon van range el megtámogatva.

(#1223) AtHoS válasza triluan (#1221) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én sem vagyok perfekt angolból és hallás utáni értésben szinte sehogy :B szóval az új divat videó revjú számomra probléma....jelenleg

Szerencsére amit találtam reddit leírást, ott a berakott linkeken lévő képek / passzív térkép alapján azért elég jól el lehet boldogulni és az írt szövegek sem túl bonyolultak.

A Mage-el 175-ig jutottam gond nélkül, de ott már eléggé nagyot csapnak a pálya végi BOSS-ok (90k HP 1 hit is előfordult), így cuccolásos runokat futkorászok (lvl160...162), bár a cuccok válogatása miatt ez sem megy túl gyorsan, mert azért eladni is kell hagyni valamit, aztán mióta leesett nálam a 2 filléres, hogy craftolni kell a jó cuccokat már a hely is bazira szűk :B mert a fene se tudja miből lehet értelmeset kihozni. Craft-hoz meg jó sok lóvé kell :K

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1224) reelc válasza triluan (#1216) üzenetére


reelc
veterán

Wudijo íjász buildjét építgettem.
Már nem emlékszem hányas a kari lvl60 körül talán... majd újra elindítom a játékot, ha lesz új tartalom.

Nagyon csendben vannak mostanában, az utolsó hír a David Brevikes 22-ei stream volt.

[ Szerkesztve ]

(#1225) AtHoS válasza reelc (#1224) üzenetére


AtHoS
nagyúr

reddit-en volt hétvégén egy poszt 1.0.11 patch-ról, hogy tesztelik és hétfőn talán kiadják.... [link] de ezek csak szóbeszédek

read-only mode on the forum

(#1226) reelc válasza AtHoS (#1225) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.

"Saw this message on the discord announcements channel
" Patch 1.0.11.0 is currently being tested by our teams. If everything goes well, we can expect to push it this Monday""

Ez szerintem több, mint szóbeszéd, a bejelentős csatornát nyilván a fejlesztők használják.
Ha kész lesznek jön, ha nem, akkor is gondolom a héten.

(#1227) dante3 válasza reelc (#1226) üzenetére


dante3
addikt

Már lehet is frissíteni, 1.13 gb :)

[ Szerkesztve ]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#1228) AtHoS válasza dante3 (#1227) üzenetére


AtHoS
nagyúr

[Patch Notes 1.0.11.0]

Azért van némi nerf:

- Added a max cap to damage bonus provided by ailment stack count via active skill modifiers.
- Eclipse now stuns for 1 seconds baseline. The modifier "Unseelie Gale" now increases the stun duration by 0.5 seconds.
- The Burn ailment now inflicts damage to 5 targets around the main affected target instead of all targets

Illetve bejöttek új junikok

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1229) reelc


reelc
veterán

A Steam szerint 19 napja nem indítottam el a Wolcent.
Időm lett volna, kedvem nincs.
Most uninstalláltam.
Majd valamikor visszanézek ide is, amikor visszarakom.

Jó játékot mindenkinek!

(#1230) Bennyboy válasza reelc (#1229) üzenetére


Bennyboy
őstag

:((
én is vhogy így vagyok vele. Már 1-2 hete nem indítottam el pedig néha eszembe jut de inkább mással játszom. Remélem lesz még belőle vmi mert amennyit játszottam vele kicsit kidobott pénznek érzem az árát.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1231) AtHoS válasza Bennyboy (#1230) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én meg 2 hete vagyok itthon így bele is került 106 óra ezalatt, előtte összesen volt 90 :B (mondjuk ebben benne van az is, mikor játék közben kitabolva olvasgattam build/craft ügyben)
Úgy gondolom azt a 15 dollárt már most megérte és még biztos előveszem jó pár órácskára ezt követően is :K

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1232) MegalodonS válasza reelc (#1229) üzenetére


MegalodonS
őstag

En is lepek!!

Jo jatekot mindenkinek!!

(#1233) shotika válasza reelc (#1229) üzenetére


shotika
őstag

Én is már ideje uninstalláltam. :U

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1234) Delávégá


Delávégá
tag

Köszönjük Emesék. :))

(#1235) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sakk is van a játékban ;]

read-only mode on the forum

(#1236) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Patch Notes 1.0.12.0

read-only mode on the forum

(#1237) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Patch Notes 1.0.13.0

read-only mode on the forum

(#1238) Edge


Edge
veterán

kipróbáltam... hát 2 óra múltán nyomtam egy refundot, szörnyen gyenge cucc.
lehet nem adtam neki elég időt, de ez van nem fogott meg semmilyen szinten.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#1239) granini válasza Edge (#1238) üzenetére


granini
őstag

Gyenge mi persze mert nem tucc a sarokba twistert tenni az EtWizardoddal azé'.. :DDD
(szevasz cimbi rég láttalak :R - nekem Early access Wolcenem volt, bétával sokat játszottam level 20-ig és naggggyon vártam a finalt.. de évekig.. aztán mikor kijött nekem is csalódás lett..)

Szerintem mindketten D4-re várunk igaz..? ;)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#1240) Edge válasza granini (#1239) üzenetére


Edge
veterán

Azt inkább ne is említsd az borzasztó build volt :DDD
Én neha d3, poe, nintendo switchen is d3, torchlight 2 ennyi, szeretem a műfajt de valogatós vagyok :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#1241) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Ehhe 6 euro a most induló robotcache kínálatában a Wolcen [link]

read-only mode on the forum

(#1242) BoneDragon válasza AtHoS (#1241) üzenetére


BoneDragon
veterán

Leszedték? Nem találom

(#1243) chris0000 válasza BoneDragon (#1242) üzenetére


chris0000
őstag

lords of.... the fallen lesz az szerinem, nem a wolcen lords of... ami 6€ üdv.

(#1244) dante3


dante3
addikt

[link] frissült a game

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#1245) AtHoS válasza chris0000 (#1243) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Jaja, jól benéztem :B Olvastam Lords of.. aztán már röhögtem is és linkeltem ;)

read-only mode on the forum

(#1246) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Jott patch, vegen ezen megakadt a szemem: "Adding Hungarian localization! Many thanks to our Hungarian community translator @lostprophet.hu."

(#1247) Peppo válasza BoneDragon (#1246) üzenetére


Peppo
őstag

Ehhez a játékhoz mondjuk nem is árt. Mármint ha ez azt jelenti, hogy a kampányt is lefordítják. Aránylag jó az angolom, de azt nem mondanám, hogy a full sztori meglett a végére.

(#1248) chris0000 válasza Peppo (#1247) üzenetére


chris0000
őstag

hi. Lostprophet mindent fordított úgy tudom, az ég áldja meg! :R thx itt is neki!! :) üdv.

(#1249) De4d


De4d
őstag

Nos belevágtam én is, és egyelőre eléggé bejövős látványos szép grafika, de elég sok minden nem tiszta, biztos van aki jobban ismeri már és jobban átlátja a játék dolgait, ezekről kérdeznék.
1, Eleve rengeteg "értékek" vannak amikről lövésem sincs mire jók, pl anyagi állapothatás? Ez is pl mi a fene?
2, Ez az ami legjobban zavar, vagyis nem tudok rájönni, a fejlődési rendszerben a képességek.
Az tiszta hogy van a képességfa ami passív képességeket fejleszt van a klasszikus erő ügyesség mágia stb értékek amik itt kicsit más néven vannak mint pl szívósság stb. Na de az aktív képességeket hogyan lehet fejleszteni szerezni vagy hogy a bánatba működik egyáltál?
Elég sok időm benne van már közel 4-5 óra de még mindig csak ezt a kalapács súlytást tudom használni meg valami ládzsával a tömegbe ugrást. Hogy lehet mást is használni? Találtam más kasztból ilyen érméket mint pl villámcsapás de nem tudom használni hiába tanultam meg, és semmit nem ír mi kellene hozzá.
3, Ugyanitt az aktív képességeknél hozzá lehet választani rúnákat amivel pl +sebzést ad bizonyos szintenként de ahogy látom csak 1/1 Azt nem lehet növelni?
Ennél a kalapácsnál elég jó lenne a sebézs hatósugár és kritkus esélyt berakni de az már 3.

Minden jó, ha a vége jó!

(#1250) Ellia válasza De4d (#1249) üzenetére


Ellia
addikt

Minden karakter megtanulhat minden képességet és használhat is - viszont a legtöbbje fegyver függő (asszem mind), tehát pisztollyal nem fogsz közelharci képességeket használni pl.

A rúnaválasztós menünél jó helyen jársz, ott választ ki, hogy mit szeretnék használni és húzd skillbar-ra (ha jól emlékszem folyamatosan, szintezés közben oldódik fel hány képességed lehet egyszerre használatban).

Ha hülyeséget írtam majd kijavítanak, régóta jegelem a játékot, elsősorban az erre a hónapra ígért nagy patchet várom...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.