Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) reelc válasza Peppo (#350) üzenetére


reelc
veterán

Én úgy mondanám, hogy több, mint különös. :D

A lényeg az, hogy végre célegyenesben vannak.

(#352) Kasya


Kasya
nagyúr

Nagyon gondolkodom rajta, mert jo lenne valami Dio PoE kozti jatek. Megeri szerintetek?
Latom dragulas is varhato...

(#353) reelc válasza Kasya (#352) üzenetére


reelc
veterán

Bocs, hosszú lesz.

Rövid változat: ha tetszik, akkor:
WOLCEN: LORDS OF MAYHEM jelenleg itt tudod a legolcsóbban megvenni, ha esetleg van Humble Choice előfizetésed (vagy tud neked így vásárolni valaki) 23,99 EUR-ért viheted, ami összességében szerintem még jó vétel. A drágulás miatt valószínűleg elég sokáig nem tudod megvenni ennyiért, főleg, hogy ha megjelenéskor mondjuk -10 vagy -20%-ot engednek, akkor is rosszabbul jössz ki. Többet nem fognak most engedni, ez igen valószínű. Ha engednek. Rengeteg akcióban nem vettek részt. Gondolom a megjelenés utáni fogyások alapján majd kiderül, hogy pl. a Steam Summer Sale alatt lesz mondjuk -20%?
Alternatíva lehet, hogy a megjelenés előtt 1 nappal megveszed Steamen, és megjelenés után felrakod és játszol vele. Ha a játékidőd nem éri el a 2 órát, még refundolhatod. Ez a Steamen vásárolt példánynál lehetséges, a máshol vásároltnál nem.

Hosszú változat ;] :
Egyre kellemesebb a Steamen az értékelése... de azt tudnod kell, hogy eléggé vegyes volt. A jelenleg játszható tartalommal volt jóval negatívabb. Aminek nyilván az elsődleges oka az volt, hogy sokan lepontozzák az Early Accesseket a hibáik miatt, ill. a fejlesztők elég fura korábbi kommunikációja. A bétára javult sokat az értékelés, de a megjelenés híre után kezdett még jobbra fordulni.
Ahogy közeledik a megjelenés, egyre több dologról rántják le a leplet, amikről véleményem szerint hamarabb kellett volna beszélni (pl. krafting, illetve a végleges tartalom). De ugye ezek mind megjelenés után kerülnek a helyükre. A mostani jó értékelések elsősorban valószínűleg a megjelenés hírének, és a mostani kommunikációnak szólnak elsősorban, nem a jelenlegi tartalomnak.
Mindezt a kép árnyalása miatt írtam le. :) Mindenki szeretné ebben a topikban is, ha jó játék lenne. Ráférne erre a műfajra, elég régen jelent meg jó játék.

Rengeteget gondolkodtam a vásárlásán, de a fentiek miatt nem adtam ki érte 29,99 EUR-t. Nagyon kevés játékot veszek kb. teljes áron. Nagyon vártam a játékot, elég régóta rontom itt a topik levegőjét és figyelem a híreket is.
Szépen néz ki meg minden, de volt már bukott játék hasonló enginevel is, meg ígéretekkel.

Számomra fontos egy ARPGnél, hogy jó legyen a rendszere, letudjon kötni akár többszáz órára, szóval bőven egy sztori végigvitel vagy 1-2 kari kimaxolása után is. Endgame tartalommal. Elsősorban szólózni szeretek, a coop nem érdekel.

Úgy gondolom, hogy ha jó lesz maga a játék (hibák biztos lesznek, minden játéknál vannak, majd jönnek patchek), az év egyik legjobb megjelenése lehet ebben a műfajban (az év vége felé érkező Last Epoch mellett).

Most akciós a Grim Dawn, ha még nem tetted, szerintem nézz rá. Többeknek pont Dio vagy PoE mellé van meg. Most sale van a Steamen holnap estig.

Remélem segítettem :) vagy összezavartalak.
Ha mostani játékélményre vagy kíváncsi, olvass vissza valamennyit, bár nem sokan osztottak meg dolgokat, ez inkább elővásárlás volt, a sok változás miatt megjelenés utáni játszással. :) Az én korábbi hsz-eimet ignoráld.

[ Szerkesztve ]

(#354) Kasya válasza reelc (#353) üzenetére


Kasya
nagyúr

Koszonom :R
Olvasgattam Steamen is a velemenyeket, valamint Redditet is bujtam kicsit. Tobbnyire inkabb pozitiv velemenyeket lattam az utobi idobol, ezert is kerdeztem ra. Youtubon volt inkabb igen vegyes a velemeny.

Ebay-en kaphato 2000-4500 ft kozott. Nem tudom mennyire lehetnek ezek jo megoldasok.

Grim Dawn-on is gondolkodtam, de a sok kiegeszito mar elijesztett, hogy "hol is kezdjem" :D
Latom a GoG-nak meg a Steam ala is sikerult bearaznia.

(#355) Ellia válasza Kasya (#354) üzenetére


Ellia
addikt

Érdemes steamen az ertekelesnel beallitani az utolsó időszakot csak, de majd februárban kiderul mit is kapunk igazából.

Eddig a béta szórakoztató volt, remélhetőleg az is marad megjelenésre, viszont a kérdés, hogyan gondolják a további támogatását a játéknak. Cryengine szépen teljesít, animációk szépek, az uteseknek varazslatoknak ereje van (ilyen eddig nem igazán volt más hasonló játékban), ja és viszonylag nehezére van belove.

GD-tol meg nem kell félni, könnyen bele lehet jönni, viszont inkább javaslom, hogy próbáld ki előbb, majd utána vedd csak meg, nekem pl. nem igazán jött be. Nem éreztem azt, hogy annyira fluid lenne, mint szeretném ami egy arpg-nel az egyik legfobtasabb dolog.

(#356) reelc válasza Ellia (#355) üzenetére


reelc
veterán

Mindig azt mondom, a GD megéri az akciós árat, akár próbának is.
Ott megkapod azt amit nem sok ARPG tud: sokáig eljuthatsz mindenféle build követés nélkül, masteryt nem lehet visszavonni. Akinek van igénye megkapja a felfedezés szabadságát.
Nincs szezon/liga, semmilyen időkorlát. Sem kereskedelemre épülő játék.
Törvényszerű, hogy nem jön be mindenkinek, de meglehet nézni az értékeléseit.
Valóban nem olyan fluid, "oldschool" játék, Titan Quest, Diablo 2 alapokkal.
De sok patch hozott pl. Qol dolgokat is bele, amiket alapjátékosok is megkaptak.

(#357) Ellia válasza reelc (#356) üzenetére


Ellia
addikt

Mint olvastad, nem is akartam lebeszélni róla :)

(#358) reelc válasza Ellia (#357) üzenetére


reelc
veterán

Tudom, olvastam. :)

Én örülnék a legjobban, ha pár hónap múlva csupa jót olvasnék a Wolcenről, és mindenki ajánlaná.
Ahogy fentebb írtam, ráfér erre a műfajra egy újabb jó játék. Akkor nem csak a több évvel ezelőttieket lehetne nyugodtan ajánlani az érdeklődőknek. :)

(#359) Ellia válasza reelc (#358) üzenetére


Ellia
addikt

Hát nehéz megujulni, igazán újat mutatni, PoE iránya szerintem jelenleg a legjobb, de sok tekintetben az is rettentő "oreges". Nagyon sok QoL dolgot lehetne beletolni.

A Last epoch jónak tűnik meg minden tekintetveb, de még messze a megjelenése és sokat kell kalapalni rajta. Más jelenleg nem igazán van tudtommal. l

(#360) Peace


Peace
nagyúr

Valaki írja majd be, ha elkészült a controller support és lehet vele normálisan játszani! :R :DDD

(#361) reelc válasza Ellia (#359) üzenetére


reelc
veterán

Nem is feltétlenül megújulást várok, inkább jól működő játékot.
Ezt írtam össze legutóbb, kis update a lista végét illetően:
- Warhammer 40,000: Inquisitor - Prophecy - Standalone Martyr kieg. - Ez végül nem jött ki tavaly konzolokra, dolgoznak rajta azóta is.
- Darksiders Genesis: megjelent a tervezett időben. Nem ARPG de nagyon jó értékelései vannak, nyilván kötelező ez a spinoff a Darksiderseket szeretőknek!
- Torchlight Frontiers: 2020 valamikor.
- Killsquad: a közzé tett terveik alapján csúsznak, még EA a játék.
- Last Epoch: 2020 Q4-re csúsztatva.

Úgyhogy ha jó lesz a Wolcen és a Last Epoch is, akkor ez egy jó év lesz.
Látszólag mindkettőben van potenciál, hogy ha majd kérdik, mit érdemes a műfajból, akkor ne csak a 2012-es Diablo 3, a 2013-as PoE és a 2016-os Grim Dawnt lehessen nyugodt szívvel emlegetni 2020-ban vagy később, hanem a Wolcent és a Last Epoch-t is.

(#360) Peace: Amíg ez nem történik meg, tessék a GD-ben kipróbálni ezt a dolgot, és megírni a topikjában! :) 1-2 sor infó jól jöhet róla másnak is. Ugyanis egy korábbi patch betette ezt a dolgot, átemelték ezt is a készülő X-Boxos változatból.

[ Szerkesztve ]

(#362) Kasya


Kasya
nagyúr

Adok neki egy eselyt, mert sikerult 4k forintert megvennem Steamen. Mar telepitem is!

(#363) Ellia válasza Kasya (#362) üzenetére


Ellia
addikt

Nemsokára lelovik a betat és 13.an fog újra indulni már az éles verzióval, sok valtoztatassal, ezt ne felejtsd.

(#364) reelc válasza Kasya (#362) üzenetére


reelc
veterán

Annyiért nagyon jó, jó játékot!

(#365) AtHoS válasza Kasya (#362) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én is beneveztem rá 15 dolcsiért, bár jan 30-ra emlékeztem, hogy megjelenik, de ha csak febr 13, akkor hagyhattam is volna (bétával nincs szándékomban nyomulni), mert ahogy látom még jövőhét lébecolós, utána nem igazán lesz időm játszogatni, esetleg május vége...június környékén

read-only mode on the forum

(#366) Ellia válasza AtHoS (#365) üzenetére


Ellia
addikt

Addig talán összerakják rendesen ;]

(#367) AtHoS válasza Ellia (#366) üzenetére


AtHoS
nagyúr

:DDD

read-only mode on the forum

(#368) reelc válasza Ellia (#366) üzenetére


reelc
veterán

Produkálniuk kell magukat, különben morcos lesz a Tencent! ;]
Gondolom a támogatás a megjelenésig szólt, utána már ők is szeretnének pénzt látni belőle. Emellett szép pénzt emészthet fel a kb. 40 ember + iroda bérlés, stb.
Úgyhogy ha lesz egy kis eszük, akkor rendszeresen lesz engedmény rá, egyre több. Esetleg pár hónap múlva Humble bundli.

(#369) reelc válasza reelc (#361) üzenetére


reelc
veterán

Friss hír: Mégsem Torchlight Frontiers, hanem Torchlight 3 lesz.
Azt tudni kell, hogy pár éve a TL 1-2 csapatát feloszlatták, a Frontiert mások csinálták.

(#370) Peace válasza reelc (#369) üzenetére


Peace
nagyúr

Jöhet!!! ;)

(#371) Ellia válasza reelc (#369) üzenetére


Ellia
addikt

Én tökre örülök, hogy normális sp módot is kap és nem erőltetik halálra az MMO vonalat. Ha szerencsém van holnap kiderül milyen lett az alfa :)

(#372) reelc válasza Ellia (#371) üzenetére


reelc
veterán

Én is örülök, de sajnálom, hogy az eredeti csapat kukázva lett mert single playert akartak és most évekkel később az is lesz. Ha akkor hagyták volna őket, lehet már ki is jött volna.
Játszani nem igen fogok vele, nem jöttek be a Torchlightok.

[ Szerkesztve ]

(#373) reelc válasza reelc (#372) üzenetére


reelc
veterán

A Frontier semennyire sem érdekelt, de most igen radikális döntést hoztak.
Mégjobb év lehet, mint sejteni lehetett, a Wolcen és a Last Epoch mellé érkezhet egy normális Torchlight is. :)
Lehet előveszem a 2-ik részt, kap majd egy új esélyt.

(#374) _ocsisajt válasza reelc (#369) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Nekem ez nagyon kiddie, borzalom... :D

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#375) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Írnátok egy pár mondatot, hogy gyakorlatilag, hogy áll a játék, mennyire mondanátok késznek (tudom most halasztották el a megjelenést), mondjuk egy DIII-hoz képest mennyire innovatív, mennyire élvezetes. Solo kampány milyen lett, illetve a multi mennyire gördülékeny? Napok óta gondolkodom a megvételén.

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#376) reelc válasza bajtokarpi (#375) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Olyanokat kérdezel, amit senki sem tud. :)
Az alfa-béta szándékosan kevés tartalommal volt, és még mostanában is alakult a tartalom, de sok dolgot a véglegesbe frissítenek csak bele.
A szerver most nem is él, majd a megjelenéskor lesz aktív. Nem hiszem, hogy sok multis tapasztalat lenne.
Talán még ezt is nézd meg, nem írom le újra.

A játék elérhető változata béta, de halasztás után elvileg febr. 13 kijön a teljes, és az instant +10 EUR emelést hoz magával.

A Steames adatlapján láthatod miket nyilatkoztak a fejlesztők, azt olvasgasd szerintem.

A Diablo 3 talán legnagyobb érdeme, hogy "fluid". Jó vele játszani. Aki bírja, az akár 1000 órákat is évek alatt.
A Wolcent majd a megjelenés dönti el. Milyen lesz, 1-2 sztori végigvitelnél + endgame nyúzásánál tovább tart-e... mondjuk leszögezi-e akár 100 órára az embert?
Sokan szeretnék, hogy jó legyen. A Grim Dawn óta, majdnem 4 éve nem igazán volt normális, rendesen frissített ARPG.
Ahogy fentebb írtam, ettől a műfajtól elvárom a sokszáz órát. Nem kell világbajnoknak lennie a sztorinak, ez nem CRPG. Élvezetes játékrendszer kell (játékmechanika, loot, stb.), ötletes pályatervezés, érdekes endgame tartalom. Engem nem zavar, ha nem korszerű a grafika, de ezt sokan elvárják.

[ Szerkesztve ]

(#377) reelc válasza reelc (#376) üzenetére


reelc
veterán

Még annyi, hogy úgy gondolom nem kell megváltania a világot. Nem kell eget rengető újdonság, nem várok el hatalmas innovációt, viszont amit megcsinálnak az legyen jó.
Másképp mondva: nem érdekel, mit honnan emelnek át :) csak az összkép legyen rendben!
Nekem pl. tetszett, hogy Diablo 3 DH skillek is voltak az íjász tarsolyában.

(#378) bajtokarpi válasza reelc (#376) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Köszönöm a válaszodat. Nekem ez így baromira "lutri"-nak tűnik. Mostani árak alapján ez a kb. 10 ezer forintos összeg nem tűnik soknak, de elég sok a bizonytalan tényező. A GD-be már nem fognék bele. a DIV meg még nagyon messze van. DIII szezonnak lassan vége. Na még agyalok rajta. Köszi még egyszer.
#377 jól mondod.

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#379) reelc válasza bajtokarpi (#378) üzenetére


reelc
veterán

Olvasd el mások véleményét is, olyanokét akik játszottak is vele. :)
Nem elriasztani akarlak.
A GD-t sokszor akciózzák, akkor érdemes az alapjátékot. Ha megtetszik lesz egy jó játékod, és jöhetnek majd a kiegek. Ha nem jön be, akkor is kb. 7-8 EUR-t buksz. A Titan Questhez, vagy Diablo 2-höz hasonlít valamelyest. Amúgy nincs szezon, főleg singleplayer (bár van coop) szóval bármikor bele lehet fogni. Többen Diablo 3 szezon vagy PoE ligázás közben-között tolják.
A Diablo 3 szezon annyira semmi már (a Journey), hogy én is váltogatom.

[ Szerkesztve ]

(#380) reelc


reelc
veterán

New skills of the week
Tegnap felfedtek megint pár skillt.

(#381) Ellia válasza bajtokarpi (#375) üzenetére


Ellia
addikt

Őszintén? Majd az első ~három hónap eldönti.

A játék rettentő jól nézz ki szerintem, cryengine teszi a dolgát, az ütéseknek van ereje (ez viszonylag ritka az ilyen játékokban), az első fejezet olyan 4-6 óra lehet (attól függően, hogy mennyire szeretsz minden sarkot kipucolni) - remélem a másik kettő is minimum ilyen lesz. A helyszínek változatosak és szépen kidolgozottak.

A passzív skillfa jópofa, de igazából csak egy poe light, maguk a skillek sincsenek túlbonyolítva (azért a DIII-nál egy fokkal bonyolultabb). End-game egyelőre úgy tűnik, hogy valamilyen hasonló megoldást fog alkalmazni mint a Diablo (de nem lesz paragon). És akkor egy csomó mindent nem láttuk még/átalakítottak.

Én bizakodó vagyok,l hogy egy jó játékot fogunk kapni :)

Reddit - Wolcen is kezd éledezni, és szoktak kommunikálni a fejlesztők is néha.

(#382) Kasya


Kasya
nagyúr

Jol latom, hogy a Gate of Fates nem resetelheto?

(#383) kola99


kola99
tag

Hali, febr. 13-ától ,ha megjelenik a teljes game , a Beta-ban szerzett cuccok megmaradnak , és a Veteran, Champion szint ?

(#384) Kasya válasza kola99 (#383) üzenetére


Kasya
nagyúr

Minden torlodik. Egyenloen indul mindenki.

(#385) reelc válasza Kasya (#384) üzenetére


reelc
veterán

Ezt jó előre közölték.

(#386) savior


savior
őstag

Az alfa verzióban hány act van és mi a max szint?
És a véglegesben ez hogy alakul?
Meg mi érkezik még a véglegesben?
Valaki tudna róla pár szót írni?
Magyarítás lesz a játékhoz?

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#387) reelc válasza savior (#386) üzenetére


reelc
veterán

Az alfa lényegtelen, béta fut. Amúgy 1 act, bár nem tudom teljes-e?
A véglegesről infók.
Ha több infót akarsz, akkor érdemes több kiadási jegyzéket átnézned.
A magyarításról Lostprophetet érdemes kérdezni.
Ő foglalkozott vele régebben. Viszont nem tudom foglalkozik-e még vele?
Ugye Early Access a játék, és a fejlesztők rendkívül sok mindent visszatartottak, hogy na majd a teljesben lesznek benne. Ezért a fordítás sem haladhatott, ha a fordítók felé nem publikálták a szövegeket (a bétán felül, ami azóta készült el).
Ugyanezért egy régi béta fut, erről van bárkinek is tapasztalata.

[ Szerkesztve ]

(#388) Ellia válasza reelc (#387) üzenetére


Ellia
addikt

Elvileg teljes volt az első act, de szerintem ki fogják tömni meg side térképekkel.

Magyarítás szerintem el lehet felejteni, főleg, ha online akarsz játszani.

(#389) reelc válasza Ellia (#388) üzenetére


reelc
veterán

Miért kellene elfelejteni?
A Grim Dawnt is lehet coopban játszani, és az angolon kívül nézd meg hány nyelv van benne, mindet az adott ország communityje csinálta.

(#390) Ellia válasza reelc (#389) üzenetére


Ellia
addikt

Nem hiszem hogy engedni fogják, abban az esetben, ha online játszol. Belenyulsz vele a fajlokba, ami sok másik játékban elég a bannolashoz is.

Offline lehet más, de nem hiszem, hogy sokan tolnak csak és kizárólag offline.

A másik ami még eszembe jutott, hogy elvileg folyamatos frissítést ígérték, ami folyamatos fordítani valót jelentene. Ezt vállalja valaki (tegyük fel, hogy lehet piszkálni a dolgokat).

(#391) Peace


Peace
nagyúr

Ez a szomorú...pedig játszottam volna vele. De akkor várok tovább...

[ Szerkesztve ]

(#392) Ellia válasza Peace (#391) üzenetére


Ellia
addikt

Kicsit gáz, nemrég azt olvastam a megjelenés utáni fel évben dobják bele.

Feltételeztem kalapaljak a konzolos verziókat is...

(#393) reelc válasza Ellia (#390) üzenetére


reelc
veterán

Értem, mire gondolsz.

Ha nincs kompetetív része (valamilyen toplistás mód, amivel lehet versenyezni másokkal), akkor nem gond. A GD-vel tudok példálózni, ott hogy van.
A GD úgy működik, hogy maguk a készítők adták közre az editort, és vannak elég jó MODok. Amik custom game alatt indulnak, szóval egy normál játékos nem fog együtt játszani egy MODdoltal, hacsak fel nem rakja ő is azt.
A nyelvi fájlokat is ők tették fel külön, könnyítve a honosítók dolgán.
A GD-hez is elég sok patch volt, de a fordítást megoldották akik foglalkoztak vele.
Csapat kellene hozzá, a magyarosításnak eddig 3x ugrott neki 1-1 ember jópár év alatt, nem lesz belőle semmi. Más nemzetek megoldották.
Egy csapatnak nem gond, az alkalmankénti frissítés. A nagy dolog az alapjáték + 2 kieg fordítása.

Szóval ha nyitottak honosításra a fejlesztők, és van aki fordítsa, elvileg nincs akadály.

[ Szerkesztve ]

(#394) djherby


djherby
tag

Örömmel fedeztem fel, hogy e remek játéknak is van fóruma. Kb. egy hete nyúzom, nekem eddig nagyon bejön. Persze legfőképp a látványvilága miatt. Így egyelőre ismerkedem vele.

(#395) reelc válasza Peace (#391) üzenetére


reelc
veterán

Jó, hogy linkelted, el is felejtettem, hogy lesz benne cash shop.
Mert a Kickstarter + Early Access eladások + a Tencent támogatása + külön soundtrack és a drágább megjelenés után - mindezen felül fenn is kell tartani a kb. 40 fős csapatot, mert a további eladásokból nem biztos, hogy lehetséges. ;]

De viccen kívül találtam infót róla.
Tavaly áprilisi bejegyzés:
"EULA concerns
Some of you expressed concerns about microtransaction mentioned in our EULA: First, let’s be clear, there will be no pay-to-win at all in the game.

We are going to provide free DLC and content after the release, we need a way to fund this, cosmetic microtransactions allow us to generate revenue on top of the base game price. The studio employ 40 people and we need a strong business model to ensure that we can maintain the game long term.

In the shop, you will find things like new haircuts, faces or cool character effects, but no pay-to-win related elements."
Szóval kozmetikai lesz Azért másoltam be, mert elvileg ezzel fedezik majd a free tartalmakat is. Szóval jó lesz ez. Elvileg.

(#390) Ellia: Engedik a Wolcenesek is.
A honosítás általában szövegcsere, és gondolom úgy vannak megírva a játékok, hogy ez ne legyen probléma. Ha támogatják.

(#394) djherby: Szia, itt is, szerintem egyre több ember fog itt felbukkanni mostanában, ha végre megjelenik.

Más.
Közeledik a megjelenés.
2 kérdés.

- Csinálna-e valaki egy hazai Discord szobát? WolcenHUN vagy valami? :)
Mivel lesz benne coop, és korábban írták, hogy lesz trade, talán érdemes lenne. Mondjuk a végleges infókban nem is említették a tradet. A bétában benne van?

- Lenne-e valaki Topikgazda? Egy Topik Összefoglalóval, pár linkkel (pl. Discord). Néztem a honlapjukat, érdemi infók nem nagyon vannak (még).

(#396) shotika válasza reelc (#395) üzenetére


shotika
őstag

Én is megvettem pár hete, de az első benyomásaim hát.. nem igen pozitívak. Valahogy játék közben kissé fapadosnak tűnt, a grafika se nyűgözött le és maga a rendszere sem - de! mindössze 1 órát foglalkoztam vele (vagyis 2-őt, de abból 1 azzal telt, hogy egyáltalán elinduljon).
Bizakodom, de a startnál én azért szeretnék egy ennél faszább játékot látni, hogy megérte befektetnem.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#397) Peace válasza reelc (#395) üzenetére


Peace
nagyúr

Őszintén szólva, nem gondolom, hogy sok eladásuk lesz. Minket beszopattak, akik megvettük jó pár éve. Én kapok egy teljesen más játékot, mint ami 3 éve megtetszett. Nem kapok controller supportot, így nem fogok játszani a kifizetett játékkal, de ez már legyen az én bajom. Ha pár nap alatt lezuhan 60-70%-ra Steam index, akkor pedig el is tűnik a süllyesztőben 1 hónapon belül és pá pá eladások. Jön majd még egy 30 vagy 40%-os leárazás 2-3 hónap elteltével, amit szétpromóznak face-en, de aztán kifulladt.

(#398) reelc válasza Peace (#397) üzenetére


reelc
veterán

"Nem kapok controller supportot, így nem fogok játszani a kifizetett játékkal, de ez már legyen az én bajom."

Nem.
Ez konkrét ígéret volt, kaptak rá pénzt. Nincs mentség. Egy 39-ik embert nem bírtak felvenni, hogy programozza le a dolgot?
Egyre inkább azt gondolom (a kontroller hiánya miatt is), hogy még el lettek volna az Early Access + Tencent pénzzel akár egy újabb évet is, csak az utóbbiak rájuk szóltak, hogy most már valami bevételt ők is látni akarnak. ;]
Itt a régi Kickstarter oldaluk, még Umbra néven.
$240,000-es cél volt a Gamepad és a KS-en $406,979-et zsebeltek be a $225,000 cél helyett.
Legyen úgy ahogy mondod, csak előbb patcheljék meg rendesen a játékot, elsősorban úgyis single játékos vagyok, nem zavar ha majd nem lesz szerver. :)

(#400) reelc válasza Ellia (#399) üzenetére


reelc
veterán

A képek alapján úgy látszik, hogy a nyersanyag accountra megy. Ha így van az jó dolog.
Az Endgame rész meg úgy tűnik olyan, mint amikor pl. a Diablo 3-ban a mestereket fejleszted, csak itt több idő és nyersanyag lesz.
Jól rémlik korábban az Endgame alatt aréna módot mutattak eddig?
Akit érdekel, hogy néz ki a karija, az kiélheti magát. :) Engem ez egy játékban sem érdekelt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.