Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) shotika válasza Bennyboy (#800) üzenetére


shotika
őstag

Térkép nekem is macerás, amit írsz az is, plusz a méretezést is szoknom kell, illetve hiányzik a fog of war: nem tudom hol jártam már, mert túl sok mindent mutat elsőre. (bár még így is működőképesebb, mint a Darksiders Genesisben, ahol konkrétan nem mutatja, hol állok...)

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#802) gdevil válasza BoneDragon (#747) üzenetére


gdevil
aktív tag

+1

(#803) Har_melin válasza Totyakos (#799) üzenetére


Har_melin
addikt

A PoE első évében kb. ekkora volt a GGG létszáma és azért képesek voltak letenni egy Év ARPG-je játékot, amivel játszani is lehetett. Pedig mögöttük akkor még nem állt senki és a játék is ingyenes volt, nem volt early access bevétel. ma, hat évvel később is csak 140-en dolgoznak náluk, milyen 2-300 főről beszélsz?

De ettől függetlenül: van az a nagyon nem-PC mondás, hogy aki kurvának áll, az ne reklamáljon, ha meg akarják baszni. Ha valaki csak egy sufnit tud felhúzni, az magában álmodozhat arról, hogy ő az új Corbusier, de ha ki is áll ezzel a nagyközönség elé, akkor ne csodálkozzon, ha a sufni láttán elküldik a melegebb éghajlatra.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#804) BoneDragon válasza Har_melin (#803) üzenetére


BoneDragon
veterán

Most őszintén... hány arpg játék van? Nem sok. Azért nem nehéz megütni az év címét, ha kb nincs más. :D

(#805) Totyakos válasza Har_melin (#803) üzenetére


Totyakos
lelkes újonc

Erre irtam, hogy :"kis letszammal alulrol is lehet epitkezni, es nagy letszammal, sok penzel is lehet szart csinalni.. "
Amugy megtanulhatnad ertelmezni mit irtam. Azt, hogy legalabb 100 ember hianyzik meg, hogy normalisan haladhassanak, de mar dupla ennyi, tehat megkozelitoleg 80 fo is mar nagy elorelepes lenne. A 2-300 fot mire is irtam..? Hogy egy komolyabb project lefejlesztese normalis tartalommal 2-300 fonek is van 4-5 ev. De megemlitettem, hogy ez nyilvan nem egy AAA kategoria, nem kell annyi...Amugy meg PoE is kijovetelekor nem volt egy tul nagy szam. Mondjuk most is unalmas a mapozas miatt, de teny, van benne cucc, buildepites teren odabaszos. Csak ne lenne olyan baromi unalmas, tenyleg azt tolnam tovabbra is. Az ev dija pedig nem nehez, hiszen legures terbe erkezett kb...
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy szar jatek, mert mostanra mar egesszen pofas lett (mapozastol eltekintve..), de ott sem volt az elejen minden faszanyos.
Wolcen csapatat nem ismerem, nem tudom mennyire vadbarmok, vagy allnak hozza normalisan a fejleszteshez- uzemelteteshez, de tulsagosan az elejen vagyunk meg ahhoz, hogy lehuzzuk a wcn. Nem vagyok elfogult, en is kukazom, ha nem ugy vazoljak a jovo tervezetet, mint az nekem tetszene, de eddig nem sok problemam van a jatekkal. Igaz nem sok idom volt jatszani, meg az end gameig el sem jutottam, lehet a hetvegen mar torolom is, ha eljutok addig.. :D

(#806) reelc válasza Totyakos (#799) üzenetére


reelc
veterán

Igen, azt feltételezem, hogy a Tencent után bővültek ész nélkül.
De az ugye megvan, hogy indie stúdió? Ami azt jelenti, hogy nem többszáz ember, ahhoz fogható büdzsével, és nem AAA játékot csinálnak.
Azt olvastad amit a Grim Dawnos ember írt? A Cratetől összesen 9 ember dolgozott valaha a Grim Dawnon? Azt, hogy ne képzelje magát az ember Blizzardnak, ha nincs tőkéje hozzá?

Ebben biztos vagyok: ha olyan embermennyiség lett volna, mint te szeretnél, akkor 60 EUR-os árcímke lenne (vagy fentebb, szóval AAA árszabás egy indie játéknak) és vagy nem kozmetikai mikrotranzakció lenne, vagy season pass vagy valami, és megjelenéskor 2 fizetős DLC, mert kell gyorsan vissza a pénz a sok ember miatt.

(#804) BoneDragon: Őszintén. Tudom, kicsit hiányos, akkor annyit tudtam összeszedni. Se Darkstone, se X-Men Legends és társai, se Deathspank, stb.
Régebbi poszt, értelemszerűen nincs upgradelve.

Nem a mennyiség a gond, hanem a minőség.
Jópár tavalyi megjelenést se nagyon emlegetett senki sem játékos topikokban, de nem ok nélkül.

Azalapján amit írtál, The Incredible Adventures of Van Helsing 2 (2014) - ennek az év ARPGjének kellett volna lennie egyedüli indulóként, de nem jött össze. :)

[ Szerkesztve ]

(#807) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Valaki kérdezte már, de miképp lehet Act I- II közötti waypointokat váltani?

Halad a sztori végetem act I-el, de még hátra lett volna azon a térképen is 1-2 fel nem derített checpoint, legalábbis nem volt minden aktív, de act II-ből nem tudom miképp mehetek vissza?

(#808) savior válasza Hokunda (#807) üzenetére


savior
őstag

Nem lehet visszamenni és a checkpointokra se lesz már szükséged mert az endgame nem ott játszódik.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#809) shotika


shotika
őstag

Egyébként szerintem kár abba már belemenni mélyebben, hogy a Tencent beszállt mögéjük - az is lehet, hogy ennek köszönhető, hogy egyáltalán meg tudott jelenni a játék. Csak spekulálgatunk össze-vissza. Én, a magam részéről, úgy álltam mindig is az early acsess játékokhoz, így a Wolcenhez is, hogy egyfajta befektetés. Mivel ugye nincs refund, tehát kockázatvállalás is egyben - próbálom mindig minimalizálni ezt, de valamennyi mindig lesz (ez mindenkinek más - lsd kontrolleres irányítás).
Akinek ez nem fér bele, az utána (akármennyire is jogosnak véli az igazát) az azt teheti (amellett hogy itt leírja a bajait), hogy jelzi a megfelelő helyeken (akár perelhet is), vagy elengedi a témát, keres más játékot. A piac úgyis reagálni fog ezekre a tényezőkre, kár belőle vérre menő vitákat folytatunk. (nem az a baj, hogy beszélünk róla, csak már nem vezet sehova)
Megértem a csalódást, ha én csalódnék ugyanezt érezném, meg mindenki, de a hibás döntéseimből a hiszti után levonom a konzekvenciát és továbblépek.

Szóval a részemről befejeztem a témát, a továbbiakban kizárólag a játékkal foglalkozom :)

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#810) reelc


reelc
veterán

Kis infó, a héten hotfix várható.
Servers and hotfixes (includes hotfix 1.0.4.0 patch note)

Többen említettétek a tárgyfelvételi nehézséget:
"'Fixing an issue making items on the ground hard to pick up depending on the framerate."

[ Szerkesztve ]

(#811) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Nekem is resetelődött a ládám online-ban. Eltűnt minden belőle. Szerencsére még csak 24-es vagyok de akinek meg volt pakolva az most rendesen megszívta. Olyan bugom is van, h néha nem tudok mozogni.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#812) BoneDragon válasza reelc (#810) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szép, hajrá. :R

"- We can only perform one hotfix per week and we need to coordinate with our partners to push it."

Na akkor igy 2 hónap és rendbeszedik. :D

[ Szerkesztve ]

(#813) reelc


reelc
veterán

Délután 80e fő körül volt a játékosok száma, simán betudtam logolni.
Most épp meglépték a 100e-et, és képtelen vagyok onlinera belogolni.
Úgy látszik a kettő között van egy játékosszám, amit elbírnak.

SZERK: nyolcadjára sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#814) shotika válasza reelc (#810) üzenetére


shotika
őstag

Köszi az infot!

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#815) Peppo válasza reelc (#813) üzenetére


Peppo
őstag

Havert is nagyon nehezen engedte be. (Negyed órát próbálta legalább.) Én előtte 20 perccel még viszonylag hamar bejutottam. Kb. akkor lehetett ez, mikor nálad is szarakodott. Tényleg ott lehet a kapacitásuk csúcsa jelenleg.

Maga a játék partiban ma is laggolt, bár tegnap rosszabb volt. És ma nem dobott ki minket egyszer sem, jó két óra alatt. Tegnap fél óra után repültünk, és én közben is folyton kaptam a timeout üzeneteket, amelyekből ma egy sem jött.

[ Szerkesztve ]

(#816) reelc válasza Peppo (#815) üzenetére


reelc
veterán

A játék tetszik, egyedül játszok, online, a halhatatlan denevéreken kívül nem volt komolyabb gondom. Amikor beenged a szerver. De látszik, hogy dolgoztak a dolgon.
Kicsit még gyakorolnom kell az act 1 főbossra, a 2/3-a lemegy már. :)

[ Szerkesztve ]

(#817) ForRedGlory válasza reelc (#810) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ahh, ezt a fixet nekem találták ki. Néha csak rohangálok a földön heverő tárgyak körül, mint valami mérgezett egér, de felvenni nem tudom. Ezek szerint magas az fps-em. 110-re maxoltam 1440p maxon. :D

(#818) Ellia válasza reelc (#816) üzenetére


Ellia
addikt

Csak egy tipp, a live mortis remek tank (ha olyan fegyverekkel mész amivel hasznalhatod).

(#819) Peppo válasza reelc (#816) üzenetére


Peppo
őstag

Azzal sokat szívtam én is a bétában. A harmadik menet már nagyon nem hiányzott ott. :D De legalább volt benne kihívás.

Ja és félig halhatatlan denevér tegnap is volt. Szerencsére az area sebzés azért elvitte, de amúgy nem lehetett eltalálni.

[ Szerkesztve ]

(#820) rumkola


rumkola
veterán

:DDD :DDD :DDD :DDD
Ügyes kis animátor. Úgy áll a karakter mint egy próbababa szétnyitott kezekkel. Profi. :D

(#821) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Érdemes megtanulni az összes skillt? Azért kérdem mert ha jól tudom van olyan affix amivel lehet más fegyverrel is használni skillt mint alapból.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#822) Badlof2k válasza rumkola (#820) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Ezen jot rohogtem amikor be adta nekem is :D Sikerult vegre endgamebe utni magad ? :C

Benny .: Igen is meg nemis erdemes , foleg kesobb mer amikor esik egy fel backpacknyi skill es nem tudsz varosba vissza menni akkor ha megtanultad mar elotte akkor megkapod erte a 100 lila gombot mintha vendornal adnad el ,szal nem foglalja a helyet ..

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#823) r6man123


r6man123
senior tag

Ha az egyik online karakteremmel fejlesztem a várost, a másik online karakter is megkapja az upgrade-et?

(#824) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Aki belefutott a ládás reset bugba az ne csináljon semmit a ládával mert pár relog megoldja és visszajönnek a cuccok ha nem írod felül.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#825) Badlof2k válasza r6man123 (#823) üzenetére


Badlof2k
senior tag

En offline nyomom de ott shared default mint a láda :K

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#826) Rayner


Rayner
őstag

Sziasztok!
Beszereztem én is, de kb semmi infóm a játékról. (egyenlőre bejön, jobban mint D3 pedig abban is van kb 3000órám)
Lenne pár kérdésem:
Van-e lvl max ha igen mennyi? most lvl50 vagyok
Miért csak lvl40-43-as random dungeonokat kapok (ezek nem igazodnak a szintemhez?)
illetve mit kell tenni hogy szintnek megfelelő legyen?

jelenleg egy pistol ranger-el tolom :)

(#827) savior válasza Rayner (#826) üzenetére


savior
őstag

Expedíciók végén a piros portálja menj, majd annak a végén is. Ha mindhárom szintet teljesítse halál nélkül, akkor unlockolod a következő szintű dungeont.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#828) Rayner


Rayner
őstag

Basszus :D Köszi! :D

(#829) reelc válasza Ellia (#818) üzenetére


reelc
veterán

Köszi majd megnézem.

Az a helyzet, hogy ő az első akivel eddig gondom volt, legalább átnézem a cuccaim, skilleket, stb. Jó lesz kari tesztnek. :)
Íjász voltam, tegnap váltottam 2 pisztolyosra. Semmilyen buildet nem néztem, az ágyú a fő dmg.

[ Szerkesztve ]

(#830) dante3


dante3
addikt

Ti be tudtok lépni? Engem nem enged, pedig most lenne időm tolni! :(((

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#831) reelc válasza dante3 (#830) üzenetére


reelc
veterán

Próbálgasd, beengedett 1 perce.

(#832) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Azért aa rohadt stash buggal kezdhetnének már valamit! Kétszer egymást követő napon tűnt el az összes gem belőle, így kissé idegesítő, hogy megszerzed a cuccot aztán nullázza a vacak szerverük.

(#833) Peppo válasza dante3 (#830) üzenetére


Peppo
őstag

Van, hogy 10-20 perc próbálgatás is kell, hogy beengedjen. Kitartónak kell lenni. Sajnos a bejutás nem könnyebb semmivel ma sem.

[ Szerkesztve ]

(#834) rumkola válasza reelc (#829) üzenetére


rumkola
veterán

Pisztolyból 1-et használj, offhandben pediog catalyst legyen! Nem értem miért, de 2 pisztoly kb. fele annyit sebez mint 1 pisztoly + 1 catalyst. :D

(#835) reelc válasza rumkola (#834) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, bepróbálom.

(#836) Totyakos válasza rumkola (#834) üzenetére


Totyakos
lelkes újonc

Plusz mas skilleket is lehet vele igy hasznalni, ami igen jol jon.

(#837) reelc válasza Totyakos (#836) üzenetére


reelc
veterán

Skilleket nem változtattam és másodjára sikerült így lenyomnom. Kicsit fura.
Igen, néztem, hogy más skilleket is unlockol.

(#838) Rayner


Rayner
őstag

Énis pistol+catalyst comboval megyek van egy tök jó beginner build ytn, azt fejlesztettem tovább (ott csak lvl36-ig van előkészítve) catalyst unlockolja a spell kategóriát és onnan lehet skilleket áthozni

[ Szerkesztve ]

(#839) savior


savior
őstag

Valaki indított egy magyar Discord szervert: [link]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#840) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Nerukai megfektetett kétszer. Egyszerűen nem akar elpusztulni, valamit alakítanom kell. :(((

(#841) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Király, hogy beenged, de egész nap, folyamatosan szétvág fél óra játék után. :W

(#842) rumkola válasza reelc (#837) üzenetére


rumkola
veterán

Havoc orb nagyon durva +1 projectilével a skillfán. Mobok 1hit, bossok változó, de ott is láttam már 2 hitest. :)
Mondjuk én mindent criticalra pakoltam.

(#843) savior


savior
őstag

Expeditionben a champion fokozatot hogy lehet unlockolni?
A veteránt végig csináltam. 67es dungeonben mind a 3 szintet kipucoltam, de nem tudok championt menni.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#844) sittes79


sittes79
addikt

Van valami kisokos a játékról, hogy mi merre hány óra?

(#845) reelc válasza rumkola (#842) üzenetére


reelc
veterán

Azt használom, meg a Live Mortist is, meg a turretet.
Szépen haladok.

(#844) sittes79: Mire gondolsz?
Szerintem a legtöbb infót videókból nyerheted, ill. ezen a fórumon, ha van konkrét kérdésed.
Vedd figyelembe, hogy most lesz 1 hetes a játék, a megjelenés előtt 1 act volt játszható, rengeteg dolgot titokban tartottak a fejlesztők, szóval ki tudja pl. mikorra lesz használható a játék Wiki oldala?
Iletve kicsit fentebb linkelt valaki egy Discordos linket.

A videósoknak van pénzük a dologból (látogatottság), és ők érnek rá tolni ipari mennyiségben a játékot. Cserébe te vállalod, hogy spoilerekbe futhatsz. :)
Épp ezért nem néztem mást csak Rhykker 3 részes videó sorozatából az első kettőt.

[ Szerkesztve ]

(#846) MegalodonS válasza sittes79 (#844) üzenetére


MegalodonS
őstag

Igen :K nezd meg a #740 hozzaszolasomat ott eleg Jo videokat talalsz :K

(#847) reelc


reelc
veterán

Még régen az volt a tervük, hogy forgatható kamera lesz.
Mint a Grim Dawnban. Egy extra funkció, de nem kötelező használni.
A Wolcenesek korábban elvetették ezt a funkciót, végül nem valósult meg.

Arról jutott eszembe, hogy egész sokszor van olyan szögben pl. rombolható hordó, vagy fegyverállvány, ami épphogy látszódik, mert az alsó falnál van. Simán kitudod hagyni, ha nem viszed véletlenül oda az egeret. Ja, és ez a kis barlangokra jellemző, amikben sokszor kevesebb a fény is.

(#846) MegalodonS: Már ki is ment a fejemből, hogy linkeltél ilyet. :)

[ Szerkesztve ]

(#848) Peppo


Peppo
őstag

Ma elsőre beengedett mindkettőnket (6 körül valamikor), és egyszer sem dobott ki. A laggolás is kisebb lett. Lehet, túl sokan refundoltak. ;]

(#847) reelc Bétában úgy emlékszem, forgatható volt.

[ Szerkesztve ]

(#849) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Jött hozzá egy 2.8 gigás update.

(#850) Ellia válasza Hokunda (#849) üzenetére


Ellia
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.