Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Ellia


Ellia
addikt

Csak belekezdtem. Egyelőre elején vagyok (ACT 1 a nagy béka után).

Kritikus bug nem volt de futottam apróbb bugok-ba pl. eltűnő textúrák, összecsúszó hang (csak karakter párbeszédnél), nem bírtam a földről felszedni az elhagyott tárgyakat miután voltam egy másodlagos küldetésen.

Viszont a harc még mindig jó. A játék hangulata se rossz csak egyszerűen még mindig kevésnek érződik.

Meglátjuk meddig jutok csütörtökig, onnantól úgy is Cyberpunk :DD

(#1303) reelc válasza Hokunda (#1302) üzenetére


reelc
veterán

Ezt szerintem mindenki elvárta, hogy jobb legyen. Nem is ez a kérdés.
Hanem az, hogy jó lett? ;]

Last Epoch még Early Access, jövőre jelenik meg. 23,99€, -20%. Akciós.
Nem túl sűrűn akciózzák.

[ Szerkesztve ]

(#1304) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Megnéztem a videót is és összességébe jó lett az update de azért nem jött rengeteg content a játékba, inkább balance-oltak. Nekem ennyi elég, h újra elővegyem csütörtökig. Hiányzik a lootolás stb. :DDD Jött pár kényelmi funkció is.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1305) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Tegnap eléggé beszippantott a játék. Jó lett az update bár a petnek semmi értelmét nem látom. Igazából nekem csak zavaró, néha azt hiszem enemy. Jó lenne ha legalább a goldot szedné vagy valami. Azért még minidg bugos a játék. Nálam pl nagy sárga négyzetek jelennek meg ha nyomogatom a tabot. Néha nem találom el az enemyt amíg helyet nem váltok stb. A mentési rendszer sem tökéletes. Néha hiába fedezek fel új portal, ha utána kifagyok akkor kezdhetem előlről.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1306) reelc válasza Bennyboy (#1305) üzenetére


reelc
veterán

Ennyire jutottak a megjelenés utáni majdnem 10 hónapban. ;]

(#1307) reelc


reelc
veterán

Most látom, volt hotfix is 2 napja: Hotfix 1.1.0.1

(#1308) AtHoS válasza reelc (#1307) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Jó kis hotfix 2.3GB mérettel :F

read-only mode on the forum

(#1309) Ellia válasza AtHoS (#1308) üzenetére


Ellia
addikt

Sok esetben egyben cserélnek mindent hiába apróságokról van szó csak. Így van felépítve a játék fájljainak struktúrája (sok másik játék esetében is)

(#1310) AtHoS válasza Ellia (#1309) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Lehet csak a steam ennyire "kuka". PoE esetében is sokkal nagyobb méretűek a steam-es hotfix frissítések, mint a nem steam-es verziót használva

read-only mode on the forum

(#1311) shotika válasza AtHoS (#1310) üzenetére


shotika
őstag

PoE Steamen nálam borzasztó volt. Állandóan talált vmi frissítést, és ssd-n is 10-15 perceket "tekergetett" egy 2-300 megás frissítés után :D

Nekem bejövős az update, de továbbra se értek egy csomó dolgot. Akár hányszor indítok egy karaktert, képtelen vagyok elindulni egy jó irányba, mert nem tudom mi-mire hogyan hat pontosan. Ha össze akarok rakni most egy petes buildet, és nem tudom mi hat rá. Azt én is látom, hogy később lesznek olyan passzív ágak, amik hatnak a petekre (+ pet damage stb), de addig egy csomó ág van, amire pakolhatok és pakolni is kell. Ha spell damagre rakok, az hat-e rájuk; ha criticalra, akkor csak ránk hat, vagy rájuk is?
A neten ugyan vannak buildek, de ezek többsége fullos cuccokkal működik csak, odáig azért el is kell jutni.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1312) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Közben megint volt fagyásom. A rendszer friss és updatelt. A gépem is jó, sajnos erősen bugos még a játék ami kár mert a gameplay egész fun és még nem is tartok az endgame-nél.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1313) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Szóval akkor még mindég bugos... meh... Majd ha frankó lesz... :(

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1314) Bennyboy válasza _ocsisajt (#1313) üzenetére


Bennyboy
őstag

Nálam bugosabb mint volt. Nem tudom, h ez az új rendszernek köszönhető amit most raktam fel de ez a játék többet fagy nálam mint bármi ebben az évben és most nem túlzok.
Alapból van a DXGI ERROR DEVICE HUNG hibaüzenet amire már csak azt nem próbáltam ki, h fokhagymát teszek a hónom alá és úgy játszom. Aztán van az amikor a hang megy a kép megáll és még a feladatkezelőt sem lehet megnyitni, csak reset segít. A játék mentési rendszere egy fos. Nem a teleport pontokat nézi hanem vmi mást. szóval minden egyes fagyás után kezdhetem újra az adott szakaszt. Ezen kívül még sorolhatnám a bugokat ami nem is zavarna ha nem fagyna szarrá a gépem tőle. Jó lett volna végre kicsit arpg-zni de ez a játék elvette a kedvemet. A dxgi error-ra több hónapja nem sikerült reagálniuk a fejlesztőknek a saját forumjukon. Elengedem ezt a játékot és ezután kétszer is meggondolom miért adok ki pénzt. Ez egy szar munka lett ami sajnálatos mert a gameplay fun lenne ha nem lenne dugig buggal. :(( Azért sem hiszem, h a rendszerem miatt fagy ennyit mert minden eredeti és friss. Apex hiba nélkül fut.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1315) reelc válasza Bennyboy (#1314) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, hogy leírtad a tapasztalataidat!

Az új patch óta ismét elsősorban negatív értékeléseket kap a Steamen.
A játékosszám pedig kb. megegyezik a Grim Dawnéval, ami februárban lesz 5 éves!
Ez a Wolcen napi 5500-6500 körüli játékosszám sehol sincs a februárihoz képest, és napi 500 körülről ugrott fel.
Belenéztem 1-2 videóba, mérsékeltebb ember szerint jó az irány, de ez így kevés.
Csak azt akarom mondani, hogy a számok és a vélemények azt mutatják, hogy nem tudtak élni az elmúlt 10 hónappal. Bugos, még hanggal kapcsolatos bugok is vannak.
Persze, az az igazi ha az ember maga próbálja ki, valószínűleg így is lesz, de most nem érzek rá késztetést. ;]
Márciusban raktam le, 84,8 órával, ami ebben a műfajban igen kevés.
Voltak benne jó ötletek, csak nagyon untam.

(#1316) Ellia válasza Bennyboy (#1314) üzenetére


Ellia
addikt

Keres rá a DXGI ERROR DEVICE HUNG hibára, a google rengeteg megoldást ír, valamelyik csak működik.

(#1317) Bennyboy válasza Ellia (#1316) üzenetére


Bennyboy
őstag

Köszi, de ahogy írtam már kb 10 megoldást kipróbáltam és semelyik sem működött. Megnéztem most patch után és 10p után kifagyott (most nem dxgi error-al) Ennyi nekem elég is volt. Töröltem ezt a szart. Remélem ez volt az utolsó játékuk a fejlesztőknek. Láma banda.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1318) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Jött most is egy patch 808.3MB [link]

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1319) reelc válasza AtHoS (#1318) üzenetére


reelc
veterán

"We are now able to publish updates/hotfixes more often, three hotfixes have already been published since the release of bloodtrail."
Hotfix 1.1.0.1 és Hotfix 1.1.0.2 volt, ez utóbbi mai.
Mi volt a 3-ik hotfix? :)
Annyira nem érdekel, csak nem jön ki a matek.
Gondolom pár hét múlva jobb lesz a helyzet a sok javítás után.

(#1320) AtHoS válasza reelc (#1319) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez elég érdekes ebben a felállásban :DDD
Nálam 3 óra gém mellett nem volt semmi fagyás crash, stb...megy, ahogy mennie kell Vega64 mellett 20.9.2 a driver

read-only mode on the forum

(#1321) _ocsisajt válasza Bennyboy (#1314) üzenetére


_ocsisajt
őstag

:Y :Y :Y

Nekem van mind2 gépemre*** legál kulcsom, de én a ghostspectre kiherélt ISO-it szoktam telepíteni. Ma megnézem, most már kiwi vagyok, nagyon! :)

*** r5 3600+970 GTX+32GB ram, 6820HK+8GB 1070 GTX (mobile)+32 GB ram
(melóban tesztelem majd lapin :D )

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1322) _ocsisajt válasza Bennyboy (#1314) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Nyah, játszottam lapin a gémmel, eddig minden smooth, lehet az uccsó patch segített (?)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1323) Bennyboy válasza _ocsisajt (#1322) üzenetére


Bennyboy
őstag

Azzal is fagytam.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1324) _ocsisajt válasza Bennyboy (#1323) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Sorry :O

Amúgy a nagy sárga négyzet/téglalap nálam is van :DDD
De azon kívül minden frankó!

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1325) reelc válasza Bennyboy (#1323) üzenetére


reelc
veterán

Eddig is fura volt a játék.
Kiadás után is sok embernek bugos volt valamelyik actos boss, másoknál nem. Valakinél sokat fagyott, másoknál nem volt jellemző.

(#1326) Ellia válasza reelc (#1325) üzenetére


Ellia
addikt

Az act 3 boss meg mindig bugos ;]

(#1327) reelc válasza Ellia (#1326) üzenetére


reelc
veterán

Na ez komoly.
Pedig az egyik első és legkomolyabb hiba volt, ami miatt nem tudták végigvinni a sztorit.
Megint bugos, vagy még mindig? ;]

(#1328) Ellia válasza reelc (#1327) üzenetére


Ellia
addikt

Ugyan az a hiba - detto megfagy valamitől. Ugyanúgy bennmaradt az, hogyha megcsinálsz egy mellék küldit akkor harc közben arcodba nyomja a jutalom választó felületet kitakarva a fél képernyőt. Nem hiba, de gáz nagyon.

(#1329) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Ebből is látszik mekkora kamu duma volt, h azért nem jön content a játékban mert a bugokat fixálják. Sajnálom, h ezeknek adtam a pénzemet, nem olyan fejlesztőknek akik megérdemlik. :((

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1330) shotika válasza Ellia (#1328) üzenetére


shotika
őstag

Hu én este egyszer pont a jutalomvalaszto ful miatt haltam be :D
Sárga kocka nalam is van neha a terkepnel, azon kivul en komolyabb buggal nem talalkoztam.

A nagy update ota mintha gordulekenyebb lenne a jatek, de lehet csak placebo.
Viszont pl ijat tovabbra se eri meg hasznalni, mert a pisztoly-catalyst kombo még mindig veri. Kár.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1331) Ellia válasza shotika (#1330) üzenetére


Ellia
addikt

Nagyobba én se, csak ez a jutalom ablak amiertnmar reg ment a sírás... Es nem hinnem, hogy nehez lenne javítani.

(#1332) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Tegnap majd 8 órát ment a játék mindenféle fagyás nélkül és eszembe jutott, hogy tavasszal nálam is volt egy kis anomália, amire lett is megoldás: [link]

Szóval VGA alulfeszelést/tuningot nem árt módosítani. Mióta ezt megtettem egyszer sem volt fagyás, crash, stb...

read-only mode on the forum

(#1333) _ocsisajt válasza AtHoS (#1332) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Én is most fejeztem be a Bloodtrail quest részét, gramm hiba nem volt. :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1334) reelc válasza _ocsisajt (#1333) üzenetére


reelc
veterán

Akkor mehetsz Martyr szezonozni :D , elkezdődött.

(#1335) _ocsisajt válasza reelc (#1334) üzenetére


_ocsisajt
őstag

jajjjj, neee :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1336) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Megint volt egy 238,5MB-os patch. Lehet erre gondoltak a múltkor, hogy jön a 3. :)

read-only mode on the forum

(#1337) AtHoS válasza AtHoS (#1336) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Előbb egy 2GB-os csomaggal frissített 1.1.0.5-re

read-only mode on the forum

(#1338) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Tudja vki, h itt mi a szart kéne csináljak, h tovább jussak?
Már próbáltam újra beölteni is de nem nyílik ki a kapu és a portált sem menti el ami előtte van, szóval mindig kezdhetem elölről. Adtam egy utolsó esélyt a játéknak de úgy érzem nem akarja, h élvezzem. Most nem fagyok mind eddig ami vicc mert 1080Ti-vel sem kéne de hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1339) wiggen123 válasza Bennyboy (#1338) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Nekem mindig rakja a sárga csillagot, hova kell menni. Dupla katt a kapura nyitotta ha jól emlékszem. Nem lehet, hogy kihagytál egy beszélgetést?

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#1340) reelc válasza Bennyboy (#1338) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem nem sok köze van a fagyásnak ahhoz, hogy milyen VGA-d van.
Én még a megjelenéskor játszottam vele, a tiédnél sokkal rosszabb VGA-val, 1080p-ben de mindent minimumra véve. FPS-t sosem iratok ki, de érzésre rendben voltam.
A bugok voltak a problémás részek, nem a gyenge hardverem.
Optimalizálni nem tudnak.

Egyetértek az előttem lévővel, kihagytál valamit, vagy bug.

[ Szerkesztve ]

(#1341) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Nincs npc a közelben és a szöveg is azt mondja, h keressem meg a túlélőket és csak erre tudok menni szóval nekem eléggé úgy jön le, h ott be kéne menjek.
A gépben semmi nem változott azóta csak a vga és megszünt az a fagyás amire semmilyen megoldást nem találtam. Vicces, h mekkora sírás megy a cp-al erre ez a játék konkrétan játszhatatlan ahhoz képest (pc-n) mondjuk nem egy kategória az biztos. Felbasz, h egyfolytában van vmi hiba ezzel a fossal. Minden más játék hibátlanul megy csak ez nem. A gépem baszó és friss eredeti win-em van legális programokkal, szóval csak ezzel a bugos szarral lehet a gond. :(((

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1342) reelc válasza Bennyboy (#1341) üzenetére


reelc
veterán

Igen, ahogy írtam ezek nem tudnak optimalizálni.
Tudjuk, hogy jött ki februárban, és azt is, hogy volt rá kereslet.
Tudjuk, hogy rengeteg patch kijött, meg elnézést és jövünk úgy 9 hónap múlva új tartalommal is.
Az új megjelenés óta is volt pár hotfix, de a Steamcharts szerint meg a kutya se néz vissza, elvesztették a bizalmat.
Ezért a szerver bérlésen is sokat spórolhatnak, nem kell 10e főnél nagyobb, az is bőven sok.

(#1343) Bennyboy válasza reelc (#1342) üzenetére


Bennyboy
őstag

Csak kár érte mert látványban nagyon jó és gameplayben sem rossz a játék de ez az állapot kritikán aluli. Sok esélyt én sem látok a javulásra mert tényleg sokan csalódtak benne. Ennyit még 1 játékkal sem szoptam pedig játszom már vagy 20 éve. Kár, h ilyenkor nem lehet visszakérni az árát. Szívesen megvenném helyette a last epoch-ot.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1344) Ellia válasza Bennyboy (#1343) üzenetére


Ellia
addikt

30 eurót bőven megér a LE (de még messze van attól, hogy kész legyen).

[ Szerkesztve ]

(#1345) AtHoS válasza Bennyboy (#1341) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mint korábban írtam, nálam VGA OC nem volt stabil Wolcen alatt, nálad meg VGA csere óta nincs fagyás, tehát.... :DDD

A megakadt hely előtt oldalirányban kellene elmotoszkálni ha jól emlékszem (kijössz vissza, majd lentebb ezzel majdnem párhuzamosan kell menni, talán lejárat lesz ott). google ennyit segített [link]
"Expect dozens of enemies here as you look for the Remaining Brothers. There are also a few side locations that you can enter if you want to grind some experience before moving on."

read-only mode on the forum

(#1346) Bennyboy válasza AtHoS (#1345) üzenetére


Bennyboy
őstag

Olvastam azt is, h az oc miatt fagy meg még 1000 dolog miatt de nálam gyári beállításon megy minden, nincs húzva semmi.
thx meglesem újra hátha
De komolyan ezt az elbaszott rendszert, h nem a portáloknál van mentés. :W

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1347) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Jó van, azt hiszem tényleg elég volt. Ez a játék egy kalap szar számomra. Baszik kinyílni az ajtó pedig látom mögötte az npc-t és a szöveg is azt mondja, h menjek be. Nincs semmi más út mert ez egy folyosó a végén egy ajtóval és erre mutat a nyíl is. Az előtte lévő portal meg halál bugos. Ha hazamegyek vele akkor nem tudok visszajönni wtf? Ezt a foshalmazt komolyan :( Erre jön még az, h gyakran hiába lövöm az ellent, a buletek ki sem mennek amíg nem váltok helyet és nem akad el semmiben. A játék hiába fut 150fps-el egyfolytában azt érzem, h néha begyorsul, nem azonos sebességgel fut.
Erről a portalról van szó:

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1348) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Bennyboy ez lehet neked készült :)

Hotfix 1.1.0.6 [link]

Hi everyone,

Following reports of issues preventing some players from progressing in the story of Chronicle I: Bloodtrail, we are delivering the hotfix 1.1.0.6 that should prevent progress from not being saved on certain specific quests during the Story.
Thank you all for your reports.

Please also note that exploits of any kind & Real Money Trading (Selling or Buying) are not tolerated in Wolcen.
Our teams are thoroughly investigating game accounts, and we will permanently ban from the game users who are undertaking such activities.

We wish you all happy holidays.

Érdekes ezzel az infóval kellemes ünnepeket kívánni :DDD

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1349) Bennyboy válasza AtHoS (#1348) üzenetére


Bennyboy
őstag

köszi az infót :)

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1350) AtHoS válasza Bennyboy (#1349) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nincs mit, de nálam az új peccsel kétszer indítottam el a játékot. Ebből első alkalommal városban otthagyva mentem a kutyát "sétáltatni", mire visszajöttem lefagyott a játék, de a zene ment szépen tovább (feladatkezelőből kellett kilőnöm).
Előbb elindítva pedig pont jött egy telefon és miután visszajöttem a géphez crash reportos ablak fogadott. Küldtem is nekik, hátha elszúrtak valamit :F

read-only mode on the forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.