Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) De4d válasza Ellia (#1250) üzenetére


De4d
őstag

Az jött ki tegnap azzal került be a magyarítás 2,5 gb volt a file

Minden jó, ha a vége jó!

(#1252) AtHoS válasza De4d (#1249) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Magyar nyelven tolod a játékot?

Az érmékkel tudod megtanulni az aktív képességeket. A Városban az egyik árusnál lehet beszerezni az összeset, ha nem akarod kivárni, míg kiesik az összes.

Ha skillbar-ra húztad valamelyik aktív képességet, akkor harc közben az a képesség (még, ha nem is használod) tapasztalati pontot kap és ezáltal szinteket fog lépni. A szintlépések fogják a használati pontokat növelni, amiket elkölthetsz a különböző rúnákra. Ha jó magas szinten van a képesség, akkor összesen 10 pontot tudsz majd elosztani.

read-only mode on the forum

(#1253) De4d válasza AtHoS (#1252) üzenetére


De4d
őstag

Igen, arraa vártam már nagyon rég óta hogy elkészüljön hozzá, a játékot még early accesben vettem 2016-ban, mert már akkor tudni lehetett hogy magyarul fog megjelenni, és úgy még alig 15 euró volt. A sok patch miatt kellett mindig hozzáigazítani meg változtatni a fordításon de az is belekerült immáron.

Minden jó, ha a vége jó!

(#1254) AtHoS válasza De4d (#1253) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Akkor itt az elején nehézségeid lesznek, szinte minden infó angolul hivatkozik a karakter buildek használt skilljeire, rúnáira, passzív fa kirakandó elemeire, bár szerencséd van, mert vizuálisan be tudod azonosítani a kirakandó elemeket, használandó skilleket és rúnákat

pár link:
Buildek [link] [link]
Craft alapok [link]
Tárgyakon előforduló tulajdonságok [link]

read-only mode on the forum

(#1255) Ellia válasza De4d (#1251) üzenetére


Ellia
addikt

Nem, ez még nem az volt. Még mindig nem működik rendesen minden... 2,5 gb nem mond semmit igazából.

Magyarosítás meg jó dolog, de részemről tök felesleges.

(#1256) BoneDragon válasza Ellia (#1255) üzenetére


BoneDragon
veterán

Annak a 10 embernek jó lesz aki megvette eredetibe. :D
Magyar felirattal játszani...brrr

[ Szerkesztve ]

(#1257) De4d válasza BoneDragon (#1256) üzenetére


De4d
őstag

Sajna gyenge az angolom, a magyarfeliratért pedig olyan valaki a felelős aki remek fordításokat adott ki. Talán a legaktívabb fordító, aki elég sok hivatalost ad ki.

Minden jó, ha a vége jó!

(#1258) De4d


De4d
őstag

Na most már azért jobban megy több tapasztalatot szereztem. Kiváló játék lehetne. Van pár dolog ami nem tetszik. Ez a fejlődési rendszer az aktív képességeket tekintve szerintem szörnyű. Találni vagy venni kell ezeket a pecséteket és úgy fejlődsz, ha sokáig nem dobja a leölt ellenség akkor némelyikhez csak sokára jutsz hozzá, és tök random az egész, illetve ahogy észrevettem a boltba így van, vagy van vagy nincs. Ez már anno a Sacredben se tetszett olyan random szerencse az egész. A passzív képesség fa viszont nagyon jó, teljes a szabadság.
Ami még nem tetszik elvileg ha jól emlékszem be volt ígérve hogy ez kissé sandboxos lesz, hát abból semmi nincs, teljesen lineáris, valamit hogy semmi npckkel való csevegés se mellékküldetések. Ezek nagyon hiányoznak. A mellékküldetések annyi hogy egy egy lejáratnál felugrik a küldetésjelző szöveg hogy ölj meg minden szörnyet a szinten kb ennyi. A világ elég tartalom hiányos. De minden más remek. Grafika hangok látvány.

Minden jó, ha a vége jó!

(#1259) reelc


reelc
veterán

A patchlog alapján közelít az időpont, amikor megmutatják mit is tudnak:

"This is the last patch before the Second Dawn(1.0.16.0) patch in July. Although we've fixed a few issues already, we will make a more substantial patch for Second Dawn, including some balancing improvements.

We know that you're also waiting for additional content in the game, our teams are already working on the first Chronicle which will bring more content and some exciting gameplay changes that will offer more options for various builds, it will be available a few months after Second Dawn."

Szóval a 2 régi motoros szezonos, a Diablo 3 és a PoE mellé érkezik még kettő.
A Wolcen mellett a Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr csapata is úgy gondolja, hogy 2 évvel a start után előrukkol szezonos tartalommal.
(Ha a Wolcenesek is ennyire elhivatottak lesznek, mint a Neocore a kiadást követő 1 évben, akkor a Wolcen játékosokra jó világ jön.)

(#1258) De4d: A "pecsét" a skill lenne? Mert ha bevan tárazva nálad egy újonnan eső is gyorsan szinteződik. Nekem ez tetszett az egész játékban a legjobban, a tárgyakhoz köthető és váltogatható skill rendszer.
A sandbox alatt gondolom az arénára gondolsz.
Ha meg is valósítják egyszer, biztosan nem most, még lógnak sok hibajavítással + jön az új szezonos tartalom, ami majd kiderül milyen is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1260) De4d válasza reelc (#1259) üzenetére


De4d
őstag

Aréna? Nem. még anno early accesben kipróbáltam ott még valami faluban kaptam egy küldetést ahogy elhagytam volt egy útkereszteződés mehettem vagy 3-4 irányba is. Itt most már csak teljesen előre, ha van is másik út 2 őrrel le van zárva, és majd csak ha a fő sztori engedi akkor mehetsz. Szóval nagyon lineáris.

Minden jó, ha a vége jó!

(#1261) Ellia válasza De4d (#1260) üzenetére


Ellia
addikt

Ohhh az "open world"-öt kukázták. Elemekben megjelenik de koncepcióban nem.

(#1262) Peppo válasza Ellia (#1261) üzenetére


Peppo
őstag

Igen. Sajnos az odalett, pedig nekem nagyon tetszett.

(#1263) reelc


reelc
veterán

Team Status Update
Július vége felé érkezik az utolsó bug/balance patch
Valamikor ősszel meg majd a "first Chronicle(1.1.0)" amiben már tartalmi újdonság is lesz.

Mostanában nem lesz visszatelepítve nálam, nincs miért.
További jó játékot a kitartóknak, viszlát ősszel? :D

(#1264) reelc


reelc
veterán

Steam Summer Sale!

Wolcen: Lords of Mayhem 26,24€
Sok egyéb játék is akciós!

(#1265) 3L1T3 válasza reelc (#1264) üzenetére


3L1T3
addikt

Be is zsákoltam! :C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#1266) reelc válasza 3L1T3 (#1265) üzenetére


reelc
veterán

Részvétem! ;]

(#1267) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Engem is rábeszélt kollégám. Kicsit megbántam. Ha jön még majd normális content akkor van remény. Most már 2x is meggondolom milyen játékra adok ki pénzt.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1268) reelc válasza Bennyboy (#1267) üzenetére


reelc
veterán

Gondolom tudtál róla, hogy Early Access, még béta, épp ezért nincsen kész?

(#1269) reelc válasza reelc (#1259) üzenetére


reelc
veterán

Játszogattam a Martyr szezonnal, és arra jutottam, hogy nem alkalmas sok játékost visszahozni. Egyrészt így érzem, másrészt a Steamcharts alapján nem nőtt a játékosok száma. Lehet az is szerepet játszik, hogy a megjelenés után 2 évvel jött az első szezon.
Vannak benne jó ötletek, de a jutalmazás nem arányos a feladatok teljesítésével.
Sok feladat van, némelyik nagyon időigényes. Ez nem biztos, hogy baj, de a jutalom gyenge.
Itt arra gondolok, hogy az ilyen játékokban ha adnak rewardként pl. ládahelyet az nagy kincs. Nos, nem adnak. Kozmetikák, szezonbuffok, szezon exkluzív cuccok (ellehet nélküle az ember).
De szerintem összességében sikeres lehet multiplatform tekintetében, amint a konzolosok is megkapják a frissítést.

Úgy érzem hasonló lesz a Wolcennel is.
Lehet bármilyen jó is majd a szezon, nem fog visszajönni annyi ember, mint amennyi a startot követően próbálkozott a játékkal.

Most keresnek Customer Supportot és Game Designert.

(#1270) Bennyboy


Bennyboy
őstag

igen, tudtam róla :)

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1271) reelc válasza Bennyboy (#1270) üzenetére


reelc
veterán

Most néztem mit írtam neked.
Elnézést, azt hittem másik topikban vagyok.
A Last Epochra áll amit írtam.

Szóval ez a kész játék.
Egy rosszul sikerült starttal.
A hibajavítási időnek vége, kontent jön valamikor... kiderül mennyien csábulnak vissza.

(#1272) reelc


reelc
veterán

(#1273) reelc


reelc
veterán

Az 1.0.16.0 Patch kijött.
Ilyet se láttam még, 2 részes patch notes.

"Second Dawn started 5 months ago, after patch 1.0.4, and ends 11 patches later with patch 1.0.16."
Na, akkor ennyi időbe telt a megjelenés után befejezni a játékot? ;]
A Vikings - Wolves of Midgardosoknak úgy rémlik ez vagy 1-1,5 évbe telt.

[ Szerkesztve ]

(#1274) Amartus


Amartus
senior tag

A skille-ek tuningja 4 pontnál megállt. Ez normális, nem kaphatok többet? 24-es a karakter.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#1275) reelc válasza Amartus (#1274) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudom jelenleg mi a normális, volt sok patch a megjelenés óta, gondolom lassan befejezik a játékot. ;]
Viccet félretéve hónapokkal ezelőtt uninstalláltam, ezért nem tudom most hogy van, a sok patch nyilván módosított sokmindent.
Valaki játszott folyamatosan a megjelenés óta?

[ Szerkesztve ]

(#1276) AtHoS válasza Amartus (#1274) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem írja a skillek mellett mekkora szint kell hozzá? 24es az még bakfitty, nyomjad tovább 10 pontot lehet majd végül elosztani.

reelc

Én sem játszom tavasz óta vele, bár semmi mással sem :DDD eltolódtak a prioritások, most meló miatt okosítom magam, emiatt játékra nem fordítok időt :B

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1277) Amartus válasza AtHoS (#1276) üzenetére


Amartus
senior tag

:R

Istenem, tele van csillagokkal...

(#1278) Amartus


Amartus
senior tag

A végén vagyok, az utolsó boss-nál. A harmadik etápban egyszerűen egy idő után eltűnik. Ez valami bug? Egyszerűen köddé válik. Végre majdnem megvolt. Heimlock az, a jó apánk. Most mi a bánatot csináljak, már többször nekifutottam...?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#1279) reelc válasza Amartus (#1278) üzenetére


reelc
veterán

Teleportálgat, de azt láttad volna, ha újra megjelenik.

Igen, volt ilyen bug régen, de azóta volt rengeteg patch és úgy rémlik viszonylag korán javították az ilyen bossos dolgokat. Mert amit írsz igen sok embernél jelentkezett.

Próbálgatni kell.
Az utolsó verzió van fent?

(#1280) Amartus válasza reelc (#1279) üzenetére


Amartus
senior tag

Persze, steam-es. Gondoltam grafikai bug és ott van, csak nem látni és lőttem mindenfelé. De sajna nem. Hát, próbálgatom akkor...

Istenem, tele van csillagokkal...

(#1281) reelc


reelc
veterán

Tudom, halott a topik, a játék is (265 fő a mai csúcs Steamen), véletlenül belefutottam hónapok óta az első életjelbe, ami mai.
Wolcen Chronicle I: Bloodtrail - Coming Soon
Valahogy nem érzek rá késztetést, hogy újra feltegyem. De meggyőzhetnek. ;]

(#1282) Ellia válasza reelc (#1281) üzenetére


Ellia
addikt

:D

Őszintén remélem, hogy tolnak egy "No Man Sky"-t és végül egy pöpec dolog fog összeállni. Bár a Last Epoch mellett szerintem max grafikában fog labdába rúgni, de attól még lehet szórakoztató rövidebb időkre.

(#1283) Ellia


Ellia
addikt

Szemezgettek egy francia forrásól:

Elvileg Dec 3., meglátjuk, tetszetős amit írtak, remélhetőleg életet lehelnek bele.

Viszont 4.-é a Last Epoch is kap egy nagy patchet, valahogy az jobban érdekel... ;]

[ Szerkesztve ]

(#1284) AtHoS válasza Ellia (#1283) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Lassan végére érek a fejtágításnak, lemennek a vizsgák aztán ismét lesz időm ránézni mit is sikerült az elmúlt 1-1,5 évben alkotni.

Last Epoch is érdekes, azt is figyelemmel kísérem, bár inkább reelc infómorzsáira hagyatkoztam az utóbbi időben :B

No meg Chaosbane-re is rá fogok nézni.

read-only mode on the forum

(#1285) reelc válasza AtHoS (#1284) üzenetére


reelc
veterán

Nekem nincs meg a Last Epoch, csak beírtam néha 1-1 frissítést, ha beleakadtam.
Inkább Ellia van vele képben.

De ha már említettél: szerintem drágább a szabadidőd, minthogy Chaosbanezz! ;]
Ok, imponálónak tűnik, a jegyzék alapján mennyi patch volt, ingyen és fizetősben is.
De anno ismerősnél próbáltam amikor kijött... fogalmazzunk úgy, hogy fenntartásom van az olyan játékokkal szemben, amiket a kiadásuk utáni 1 évben fejeznek be, vagy dolgozzák át drasztikusan.
Wolcen: nem kell mondanom semmit, mondtam eleget korábban. :)
Nem tudom visszarakom-e, de jó szórakozást mindenkinek, figyelemmel követem majd.
Vikings - Wolves of Midgard: kb. 1 évvel a kiadása után már 2.0-ás verzió volt... nem jutottam túl az első acton annyira untam... pedig én sokkal később vettem meg, nem tudom előtte milyen volt.
Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr: tetszik, hogy sci-fi, hogy 40k, nagyon jó hangulata van, meg van benne magyar nyelv... az endgame eléggé... Kétszer futottam neki a szezonnak és nem maxoltam ki, mert gyenge volt a jutalom és ráuntam. Szerintem kicsit el voltak számítva a teendők. A 2.0-át ismertem már ebből is.

(#1286) AtHoS válasza reelc (#1285) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"De ha már említettél: szerintem drágább a szabadidőd, minthogy Chaosbanezz! ;]"

Ebben azért van valami :K minden esetre, ha már megvettem csak ránézek majd....valamikor. De ahogy néztem valamelyik nap - mikor patch-ot szedett le a kliens hozzá -, már fizetős tartalom is jött ki hozzá? Bíznak ezek magokban úgy látom

read-only mode on the forum

(#1287) Ellia válasza AtHoS (#1286) üzenetére


Ellia
addikt

Több is jött ki hozzá. Én az alapot toltam csak, 1 végigjátszásra jó volt, de bánom, hogy fizettem érte. Kár érte, a Warhammer abszolút kiaknázatlan.

(#1288) reelc válasza AtHoS (#1286) üzenetére


reelc
veterán

Ha jól veszem ki a Steames leírásokból, a Witch Hunter, a legutóbbi DLC már nem része a Season Passnak.
Chaosbane - Magnus Edition helyett csináltak egy Chaosbane: Slayer Editiont, Steamen utóbbi van, teljes elvileg.

(#1289) Ellia


Ellia
addikt

(#1290) reelc válasza Ellia (#1289) üzenetére


reelc
veterán

Jó szórakozást mindenkinek!
Aztán jöhetnek a vélemények, milyen lett. :)
Bárhogyan is sikerült, ide futtatták ki az elmúlt kb. 10 hónap munkáját, amit a megjelenés után csináltak.

(#1291) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Aktív lett a [Wolcen Chronicle1: Bloodtrail]

12+GB-ot töltött le előzetesen, majd egy kb. 360KB-os patch aktiválta

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1292) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Hétvégén ránézek majd. Kíváncsi vagyok mire jutottak.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1293) shotika válasza AtHoS (#1291) üzenetére


shotika
őstag

Na letöltöm én is, kiváncsi vagyok.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1294) Ellia


Ellia
addikt

Majd írjátok meg, szerintem nekem nem fog beleferni a hetvegebe... :)

(#1295) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Látom csak a story újrakezdésével lehet tolni ezt az új módot. Ezt mondjuk megoldhatták volna mert nem sok kedvem van másodjára is végigjátszani. :((

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1296) reelc válasza Bennyboy (#1295) üzenetére


reelc
veterán

Most meg nem mondom, ezt szánták szezonális tartalomnak?
Mert ha igen, akkor ugye ez a bevett szokás mindenhol.

(#1297) Ellia válasza reelc (#1296) üzenetére


Ellia
addikt

Igen, meg annyi modositast csináltak, hogy nem lehet atultetni a karaktereket. Viszont legacy modban meghagytak őket.

(#1298) reelc válasza Ellia (#1297) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.
Arról írtak valamit, hogy a terveik szerint mennyi ideig tart majd a szezon?

(#1299) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Azért nem értem mert pl D3-ban se kell újra játszani a story-t minden seasonban.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1300) Ellia válasza reelc (#1298) üzenetére


Ellia
addikt

Erről nem láttam információt :/

Gondolom most tapogatóznak az elsővel ilyennel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.