Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Ellia válasza Peppo (#100) üzenetére


Ellia
addikt

Mintha az rémlene, hogy a játék elejét teljesen átdolgozzák és azért került ki - meg ugye itt most a skilleken van a hangsúly csak.

(#102) reelc válasza Ellia (#101) üzenetére


reelc
veterán

Inkább töröltem amit akartam írni, jó nagy OFF lett volna.
Majd havernak jó lesz E-mailbe, hogy ne menjen kárba. :)
De a lényeg az, hogy annyira nem mutatnak még mindig semmit, hogy ugyanúgy lehet jó vagy rossz is a játék, és elvileg idén ki is kellene jönnie a korábbi ígéretek alapján.
Túl sok gyenge alkotás volt az elmúlt években.

[ Szerkesztve ]

(#103) Ellia válasza reelc (#102) üzenetére


Ellia
addikt

Van sejtésem mit írhattál... :D

Mindenesetre én várom a játékot, de nem tűkön ülve, annyira régóta nem is figyelem, hogy mi, mettől meddig és hogyan történik vele.

Bízom benne, hogy az a 20 juró körüli összeg megérte.

A túl sok gyenge alkotással egyetértek és nem csak arpg szinten. Véleményem szerint nagyon kevés játék tud igazán szórakoztatni - de ez lehet megér egy logout bejegyzést is... :)

[ Szerkesztve ]

(#104) reelc válasza Ellia (#103) üzenetére


reelc
veterán

Az elmúlt évek ARPG-it soroltam fel megjelenési dátummal és mai Steames játékosszámmal. Amik elég beszédesek azzal kapcsolatban is, mennyire lehettek sikeresek Steamen legalábbis.

Ez friss hír, ettől ülj tűkön:) : Hellgate London.

Rengeteg játék létezik sokféle stílusban, és egyénfüggő kinek mi tetszik meg.
Én jópár éve leragadtam az ARPG-knél, de van sok más is amivel játszhatnék, szoktam is.

[ Szerkesztve ]

(#105) Ellia válasza reelc (#104) üzenetére


Ellia
addikt

Az ARPG-ék nálam a szívem csücskei valahol és ez visszavezethető a d2-re - persze nagyon sok mással is játszok csak szórakoztasson.

Najó nagyon gondolkozok azon a logout bejegyzésen, már csak azért is mert kíváncsi vagyok mások véleményére... :D

Hellgate London meg hát várós, szerint marha menő volt anno (ha picit vissza is ad az élményből már juhúúú :D), és fájó, hogy kimaradtunk az online cuccból. Mindenesetre én látnék fantáziát egy új Hellgate-ben. Meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#106) la_cc válasza DeckardCain (#99) üzenetére


la_cc
addikt

Mért lenne érdemes? Előbb legyen játék belőle. Követem a topic-ot és tetszik is a game, de még vagy fél év min kell neki, de inkább több.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#107) reelc válasza la_cc (#106) üzenetére


reelc
veterán

Az olyanok miatt írta mint amilyen én vagyok.
Inkább most bekockáztatnék max. 15 EURt, remélve hogy záros határidőn belül befejezik, és esetleg jó is lesz, minthogy megjelenéskor valahol 20 EUR fölötti árcímkét bámuljak. Annyit már nem kockáztatnék, hogy tetszene-e? Mert ugye van rá esély, hogy emelkedés lesz, ha kijön bétából, vagy megjelenéskor. Korábban a fejlesztők írták.
De ez most nincs napirenden, jövő hétvégén kiderül mit mond a Blizz a Diabloról, és bárhogy is alakul, visszajön Steamre a Hellgate: London, aminek kíváncsi leszek az árára. Tekintve hogy 10 éve megbukott, és nem lesz benne multi, nem hiszem hogy túl sokat elkérnének tőle. Nagy siker is lehetett volna, egyedi játék volt a kivált Blizzard Northosoktól.

[ Szerkesztve ]

(#108) DeckardCain válasza la_cc (#106) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Pont azért amit reelc is írt.
Nyilvan mindenki el tudja donteni, hogy beleugrik-e 15 euróért
. Az eddigiek alapján én nem bántam meg. Summer sale-n vettem meg.
Amit tudunk 5 act lesz, viszont end gamerol nem sokat lehet tudni.
Ha csak a sztorit viszem ki kb 25-30 óra alatt, meg kimaxolom akkor azt mondom ok, mindezt 15 euroert. De mindenkinek más lehet a véleménye.

(#109) reelc válasza DeckardCain (#108) üzenetére


reelc
veterán

ARPG engem sokszor még csak annyira se fog meg, hogy a sztorit végigvigyem. Játék közben derül ki, hogy tetszik. Ezzel együtt jár, hogy szinte mindent akcióban, vagy méginkább bundliban veszek akár évekkel a megjelenés után, az a pár EUR (mondjuk max. 5-6 EUR) veszteség nem gáz, főleg ha más játékok is vannak mellette.
Ráadásul főleg single playerben tolom, úgyhogy nem zavar, ha már nem coopozik senki, mire megveszem.

Mert ugye egy ARPG-ben az ember számára lehet annyi, hogy 20-30 óra alatt kivégzed és nem veszed elő többet, ugyanakkor megfoghat annyira, hogy évekig tolod (persze nem csak ezt az 1 játékot), és 1000+ órát is belepakolsz.

[ Szerkesztve ]

(#110) reelc


reelc
veterán

Steam Halloween Sale nov. 1-ig, rengeteg akcióval.
De a Wolcen nincs közte, nem kell nekik a pénz. :N

Aki úgy gondolja bepróbálhatja a Grim Dawnt amíg nem alakul a Wolcen. Az alapjáték nagy akcióban van, aki meg kieg akcióra várt, az is megtalálhatja a számítását.

[ Szerkesztve ]

(#112) gdevil


gdevil
aktív tag

Kedve Wolcen studios, siessetek, mert eljött a ti időtök! A Diablo szériát most végezte ki a saját "teremtője".
Szóval, ha ez a játék hamarosan jön és jó lesz, akkor a Blizzard tényleg elmehet a búsba. Öööö,,,izéé mondjuk már most is elmehet.....

(#113) MrTwister válasza gdevil (#112) üzenetére


MrTwister
őstag

:K Milyen igazad van! :DDD

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#114) reelc válasza MrTwister (#113) üzenetére


reelc
veterán

Azért annyira nem.
Ne siessenek, mert annak csak több bug a vége.
2019 Q1-ben meg itt a Grim Dawn új kiegje, nem lesz idő Wolcenre. ;]

Viccet félretéve egy játék saját jogán legyen jó, ne azért mert most haragszanak az emberek egy konkurens cégre.

(#115) reelc


reelc
veterán

Nagy a csend a Wolcen körül. Szerintem nem tudják tartani az eredeti tervet, nemigen lesz idei megjelenés.

Remélem elfér ide ez az OFF, mert úgy gondolom esetleg érdekelhet pár embert ez a játék.

November 15-én (újra) debütál a HELLGATE: London.
Röviden itt a játék eddigi útja.
A lényeg az, hogy a Diablo 1-2-őt fejlesztő volt Blizzard Northosok egy csoportja fejlesztette, ARPG mechanikát ültettek FPS-be (ez 2 évvel később a Borderlandsnak jött be).
2007-ben elég egyedi játék volt, jó hangulattal.
Szerintem árcédula függő lesz elsősorban, milyen sikeres lesz, ill. hogy a csak single miatt hány embert fog érdekelni manapság.
Tisztességes áron engem érdekelni fog, nem zavar a csak single, sőt én ezt szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#117) Ellia válasza reelc (#116) üzenetére


Ellia
addikt

Mindig a"legfelső" affix fog megjelenni animációban - kár, hogy nem oldották meg valami kis effekttel a keveredéseket.

Amúgy alakul ez, csak sajnos lassan.

(#118) reelc


reelc
veterán

Steam Autumn Sale
A Wolcen -15%-ot kapott, 16,99€. Volt jobb is.

(#119) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

Most akkor hétvégén indul a Beta phase 2?

(#120) reelc válasza Szeszkazán (#119) üzenetére


reelc
veterán

Ha a "next weeket" tartják, akkor igen.

(#121) Szeszkazán válasza reelc (#120) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Elindúlt

(#122) reelc válasza Szeszkazán (#121) üzenetére


reelc
veterán

Milyen?

(#123) DeckardCain válasza reelc (#122) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Játszottam vele a napokban random map,max 10 lvl. Egy két dolgot atdolgoztak. Skill animáció, illetve a skillek nem book-bol tanulhatok. Atnevezték illetve ennek is változott a kinezete. Passive skill tree nem elérhető. Aki kipróbálta az első betat, nem sok mindenről marad le szerintem.

(#124) reelc válasza DeckardCain (#123) üzenetére


reelc
veterán

Értem.
Köszi.
Szóval még mindig nagyon titkolódznak, milyen is lesz a játék (csak a játék legelejét fedték fel).

Amúgy várom a bejelentésüket, hogy idén már nem jön ki.
Az alfa óta sokmindent átírtak állításuk szerint. Azt ígérték idén kijön - ezt nem hiszem, nem a megjelenés előtt 1 hónappal kellene bétázni. Javában balanszolniuk, bugokat írtaniuk kellene már az utolsó béta eredményei alapján. Vagy inkább az utolsó belső teszteknek, utolsó finomításoknak kellene lenniük.

[ Szerkesztve ]

(#125) DeckardCain válasza reelc (#124) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Szerintem ez minimum fél év mire kijön. Inkább később de ne legyen bugos stb..

(#126) reelc válasza DeckardCain (#125) üzenetére


reelc
veterán

Egyetértek, ráér.
Ne legyen bughalmaz mint sok másik.
Jövő év elején amúgyis lesz, ami érdekel (GD: FG kieg). :)

[ Szerkesztve ]

(#127) Peppo


Peppo
őstag

Toltam kb. egy órát. Egyszer sem fagyott ki, ami újdonság, mert korábban elég sűrűn tette.

(#128) MrTwister


MrTwister
őstag

Tegnap elindult a 2.3 béta, ez most dec.13.-ig tart. Alakul ez mint púpos gyerek a prés alatt. Aki kipróbálta az leírhatná, hogy egyelőre csak multiplayer(cooperative) tartalom van benne, esetleg single is, küldetések, NPC-k,történet,stb.!? :U Karácsonyi szél'ben kapna egy 20%-os leárazást és már tolnám is a kosárba. No majd kiderül.

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#129) Szeszkazán válasza MrTwister (#128) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Csak multi van, lvl10 max , semmi quest, egyedül is tudsz játszani.

[ Szerkesztve ]

(#130) MrTwister válasza Szeszkazán (#129) üzenetére


MrTwister
őstag

Mintha alfa(erősen early acces) állapotban még lett volna benne single tartalom bőven, ezt akkor kukázták teljesen, pedig sokáig csak ez volt, most meg csak multi, na király, akkor ez így egyelőre felejtős. :(

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#131) Ellia válasza MrTwister (#130) üzenetére


Ellia
addikt

Lesz benne single idővel, csak átdolgozzák, jelenleg nagyban az alap dolgokra fókuszálnak.

(#132) MrTwister válasza Ellia (#131) üzenetére


MrTwister
őstag

Értem, köszönöm, akkor maradok továbbra is csendes megfigyelő, aztán ha érdemes lesz akkor adok érte pénzt. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#133) HugóBoss


HugóBoss
tag

Az alpha verzió single részében mint a diabloban, haladsz előre a main quest mentén, közben fejlődsz, tisztogatod a map-eket. lvl20 a max, bár a spelleket csak 10ig lehet fejleszteni, utána már nem kap szintenként pl +sebzést. Az új bétát még nem néztem, most töltődik. Az előzőben nem volt skillfa, és csak egy dungeont kaptál, amiben lehetett menni előre. Bétában sűrűbben esett (nekem) mindenféle tápos cucc (ami persze pont nem volt számomra használható)

(#134) reelc


reelc
veterán

Köszi mindenkinek az infókat, feltételezem fogalmuk sincs mikor jelenik meg a játék, a "nagy átdolgozás" előtt ugye úgy képzelték, hogy év végén. Gondolom lesz ez még vagy + fél év.
Pár hónapja volt valami csoportkép, 2x annyi ember volt rajta, mint az 1 évvel azelőttin. Szóval nagyobb a létszám bő fél éve, ami biztató.

(#135) Ellia válasza reelc (#134) üzenetére


Ellia
addikt

Nekem mindegy mikor jön, csak kapjunk egy jó játékot :) Addig meg ott a PoE, GD talán az új TL beta lesz, szóval van mivel elütni az időt.

(#136) reelc válasza Ellia (#135) üzenetére


reelc
veterán

A GD kieget nagyon várom már. Ütős lesz.
Igen, a Wolcen legyen jó játék annyi vacak ARPG után.

(#137) Szeszkazán válasza Ellia (#135) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Még ott a Lost Ark , nagyon baba.

(#138) Ellia válasza Szeszkazán (#137) üzenetére


Ellia
addikt

Egyre inkább nahhh, túl koreai, nagy wb fightok alatt lényegében átláthatatlan, kb minden kasztnak van 5 páncél setje (valszeg lesz több is cash shop mögött) és az se biztos, hogy jön hozzánk... Mellette meg piszkosul jól nézz ki.

[ Szerkesztve ]

(#139) HugóBoss


HugóBoss
tag

lvl16ra vége lett az act1-nek (gondolom) és az alfa sztorijának is. Lehet arénázni, bounty-zni meg daily dungeonozni hogy a leaderboardra kerülj. lvl20on lehet venni legendary cuccokat, de a castereket elégé elhanyagolták, sehol egy staff... Az arénában sem esik csak heavy gear :( Lightningos casterrel vittem végig, elég jól aprított. Egyszer haltam, a bosson, mert nagy volt az arcom :D
Jó lenne ez, ha az alfa is haladna valamerre, mert március óta hozzá sem nyúltak.

(#140) reelc válasza HugóBoss (#139) üzenetére


reelc
veterán

Úgy emlékszem régebben írták, hogy az alfa nem lesz bővítve, nem lesz pl. új act, hogy majd új legyen az élmény megjelenéskor (Act 2+, a sztori, stb.). Minden újdonság annyi, amit az időszakos béták nyújtanak.

[ Szerkesztve ]

(#141) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

(#142) Ellia válasza DeckardCain (#141) üzenetére


Ellia
addikt

Jól hangzik amit mond, remélem összejön nekik és egy remek játékot kapunk.

(#143) reelc válasza Ellia (#142) üzenetére


reelc
veterán

Remélem én is.
Addig elleszek mással, ha tippelnem kellene július körül jön ki leghamarabb.

(#144) reelc


reelc
veterán

A Steam tél vásáron a Wolcen: Lords of Mayhem -20%, 15,99 EUR. 1 EUR híján az eddigi legjobb ár.

(#145) Peace


Peace
nagyúr

Rápillantottam a Steam oldalra így jó sok idő elteltével, hogy esetleg BETA állapotba került-e már. Sajnálattal látom, hogy ez a pillanat még nem érkezett el. :(

(#146) reelc válasza Peace (#145) üzenetére


reelc
veterán

Valóban, csak időszakos technikai béták voltak betervezett időtartammal.
A Trello oldalukra érdemes néha ránézni hogyan is áll a fejlesztés.

(#147) Peace válasza reelc (#146) üzenetére


Peace
nagyúr

Most meglestem ezt a Q&A videót....nesze semmi, fogd meg jól kb. :DDD Remélem egy 5-6 éven belül talán sikerül kiadni.

(#148) MrTwister


MrTwister
őstag

Megkaptam karácsonyra öcsémtől, nagyon röviden ha értékelnem kellene kellemesen csalódtam, nem az a jellemző rá, hogy mindenhol az arcodba ordít, hogy hé én alfa vagyok, simán elmegy egy előrehaladott állapotban lévő "örli ekszesz" címnek. Már jó pár órát beletoltam és eddig kellemesen szórakoztatott a játék. Ha esetleg kérdésetek lenne nyugodtan lehet zaklatni, mondom szvsz megérte már ezt a pénzt amennyiért vette öcsém. :K
A grafika tényleg nagyon ütős, a harcok olyan diablosak, semmivel nem könnyebbek, durva nagyon a skill fa és változatos loot esett eddig. Fagyásba, nagyobb bugba eddig nem futottam. Van történet, a nehézség megfelelő. Nekem eddig bejött. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#149) Ellia válasza MrTwister (#148) üzenetére


Ellia
addikt

... és az egész átszabásra kerül... ;]

(#150) reelc válasza Ellia (#149) üzenetére


reelc
veterán

Ezt hátha nem értette.

Szóval most csak az alfa verzió játszható.
Volt időszakos technikai béta, amiben már kb. végleges formában lehetett látni dolgokat. De azokat vissza is vonták, majd jön valamikor a normális béta.
Ugyanis az alfa óta rendesen átszabtak sokmindent, ezért is borult a terv, hogy tavaly év végén kijött volna.
Szerintem nyár-ősz mire lesz belőle végleges játék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.