Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) reelc


reelc
veterán

(#302) reelc


reelc
veterán

Ha valaki játszik vele, leírhatná, milyen az új patch után.
Köszi.

(#303) granini válasza reelc (#302) üzenetére


granini
őstag

Én kicsit belefáradtam a tesztelésbe meg közben nekiálltam Ghost Reconozni :D de mivel már megvettem így tervezek vele játszani ha majd hivatalosan megjelenik.. a problem hogy itt is csak akkor lesz jó geared ha 24/7 farmolsz, és én már erre lehet nem leszek alkalmas akkor meg minek.. meglátjuk.. kiv leszek a drop rate-re mert a demoban elég kevés legend esett és az is tipikusan nem az én karakteremnek..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#304) reelc válasza granini (#303) üzenetére


reelc
veterán

Ja, hát szerintem mindenki elvan valami mással a megjelenésig. Aztán ha úgy alakul, azon túl is. ;]
Feltételezem pl. az Arénában jobb loot lesz, mint a sztori módban. Így szokott lenni. + az Area Modifier - gondolom ez is az Arénára van.
Mondjuk így látatlanban eléggé nokedlinek tűnik, hogy +3 módosítóval +5% Magic Find.

(#305) reelc válasza reelc (#302) üzenetére


reelc
veterán

Ebben a hónapban eddig 5 patch, ill. hotfix jött ki.
Majd kiderül, meddig tart a lelkesedés.

(#306) Peace


Peace
nagyúr

Most olvasom, hogy jó eséllyel rohadtul nem lesz controller support megjelenéskor... :O :(((

(#307) reelc válasza Peace (#306) üzenetére


reelc
veterán

Örülnek, ha elkészülnek végre?

(#308) Peace válasza reelc (#307) üzenetére


Peace
nagyúr

Készüljenek el controller támogatással együtt! :DDD

(#309) reelc válasza Peace (#308) üzenetére


reelc
veterán

Akkor nyárra se lesz kész! :DD

(#310) reelc


reelc
veterán

Találtak új pénzforrást, 9,99 EUR a Soundtrack.
De már most szólnak, hogy lesz extended soundtrack:
"In early 2020, we will release a new Downloadable Extended Soundtrack, including more than 8 hours of music.
If you purchase the Standard Downloadable Soundtrack today and wish to upgrade it to the Extended version, you will be able to do so, and the price you’ve already paid will be deduced for the upgrade."

[ Szerkesztve ]

(#311) reelc válasza reelc (#310) üzenetére


reelc
veterán

Úgy látom a Killsquadosok ezt kicsit másképp oldják meg, kapható 4-es pack, aminek az ára visszaosztva 1 példányra a mostani akcióval 13,12 EUR, a 24,99 EUR kezdő árnak majdnem a fele.
Mondjuk én ennyiért is sokallom, furcsa nekem, hogy nincs sztorija, és a coopra van kihegyezve. De hátha érdekel másokat.

(#312) reelc


reelc
veterán

Semmi.

[ Szerkesztve ]

(#313) Peace


Peace
nagyúr

Tegnap jött egy ilyen hülye gondolat, hogy én elindítom és megnézem hol tart a játék, de fel is ba**ott!!! :((( :((( :((( Úgy kifagyott, hogy nem fértem a feladatkezelőhöz sem. Ez a kedvencem, mikor a játék képe ott marad és semmit nem tudsz csinálni az újraindításon kívül. :W

A játék meg most már egy harmadik változat, mi folyik itt??!!!!! 2 éve, mikor az erdőben kezdtünk és jöttek a csontvázak, az nagyon tetszett. Az volt az Alpha azt hiszem. Mikor jött a beta, akkor egy városban kezdtünk, az már sokkal kevésbé tetszett. Most meg egy harmadik féle volt terítéken, mikor valami nagy démonnal harcolunk, majd lezuhanunk a mélybe és elveszítjük minden felszerelésünket és valami irreálisan nagy mellű felnyírt hajú csajjal az oldalunkon aprítunk. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből a véglegesre......már ha lesz egyáltalán valaha végleges....

(#314) Ellia válasza Peace (#313) üzenetére


Ellia
addikt

Még mindig egy EA játékról beszélünk, ahogy indul most, úgy fog indulni az ACT I.

Szépen bővül, folyamatosan csinálják és ne felejtsd, hogy kis stúdió...

(#315) Peace válasza Ellia (#314) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem az alpha verzió az nagyon adta! A 2 évvel ezelőtti állapot. Most már a beta-ban látottak alapján nem vagyok bizakodó. A controller támogatás hiánya mondjuk végképp hatalmas rossz pont. Remélhetőleg sikerül majd nekik implementálniuk valamikor a későbbiekben...

(#316) reelc válasza Ellia (#314) üzenetére


reelc
veterán

Kis csapat, de ezeket a köröket már lefutottuk. :)
Itt.
Annyi a frissebb infó gyakorlatilag, hogy januárban akarják kihozni, és egy ideje van community managerük, ezzel együtt közlékenyebbek lettek (pl. kis videók néha).

(#317) reelc


reelc
veterán

Ritkán akciózzák, jelenleg a Steamen 20,99 EUR.
Emellett több ARPG akciós, a Grim Dawn címek, a Titan Quest címek, a Victor Vran, a Warhammer Chaosbane, a Darksiders Genesis, és persze rengeteg más műfaj játékai!

(#318) Peace válasza reelc (#317) üzenetére


Peace
nagyúr

Darksiders Genesis-nél nagyon biztató a "full controller support". Nagyon remélem, hogy tudom vele játszani!!! ;)

(#319) reelc válasza Peace (#318) üzenetére


reelc
veterán

A Grim Dawnban is van ilyen, és most akciós az FG is. :)

(#320) reelc


reelc
veterán

Ez nekem már durva.
More details about the full game and price increase
"For that reason, and as planned since we entered early access, the game price of Wolcen: Lords of Mayhem will be increased to 39,99€($44,99), this will be the final price for the game’s release in January 2020."
Én valahogy azt hittem, hogy már megvolt az áremelés, amikor márciusban a béta örömére 19,99€-ról 29,99€-ra emelték. Ezt akkor írták is.

(#321) Ellia válasza reelc (#320) üzenetére


Ellia
addikt

Mondj egy EA játékot aminek nem emeltek árat megjelenésre? Aki akarta már rég beszerezhette 20 juróért. Amúgy tuti lesz ez akciózva még.

(#322) reelc válasza Ellia (#321) üzenetére


reelc
veterán

Pl.: Grim Dawn.

Igen, lesz akciózva, majd -50%-ban lesz egyszer 20 EUR.
Igen, lett volna lehetőség megvenni és a rendelkezésemre álló infók alapján nem bíztam bennük. Nem rémlik, hogy szó volt arról, hogy megjelenéskor megint emelnek.

(#323) reelc válasza reelc (#322) üzenetére


reelc
veterán

CTRL+F segítségével végigkerestem az összes Steam hír bejegyzésüket "price" bejegyzésre. A Steamen megjelenéstől kezdve (Patch 0.1.1 2016 március).
Mondták, hogy 29,99 lesz amikor bétába lép. Így is lett.
Áprilisban írták a kozmetikai mikrotranzakciókat.
De arról egy szót sem találok, hogy azt tervezték már az alfába lépéskor, hogy majd jól megemelik az árát kijövetelkor.
Lehet ezt a Kickstarterkor vizionálták, amikor dőlt hozzájuk a pénz. Vagy utána és a honlapjukon volt bejegyzés - ennek már nem nézek utána. De akkor ez 2016 márciusa előtti bejegyzés/gondolat, több, mint 3,5 éves!
De remélem érthető, hogy meglepett. Évek óta nézem a bejegyzéseiket.

[ Szerkesztve ]

(#324) reelc válasza reelc (#323) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudom ki mennyire követte, és a megjelenés ilyen közel van, így kezdődött:
2015 május, a Kickstarter kezdete, akkor még Umbra néven.
$225,000 helyett $406,979 jött össze.
2016 március, az alfa Steamre került Early Acccessként, ami szintén bevételi forrás.
A továbbiakról elég sok szó esett itt a topikban.

(#325) _ocsisajt válasza reelc (#320) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Tetszett volna megvenni :P

Én már anno lecsaptam rá, mert tetszett egyből, nagyon várom már január 30-at. :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#326) Ellia válasza reelc (#323) üzenetére


Ellia
addikt

Ha ennyire bánt az, hogy most felviszik az árát miért nem vetted meg (még mindig 30 euro amúgy)?

A helyükben amúgy én is felnyomtam volna...

(#327) reelc válasza Ellia (#326) üzenetére


reelc
veterán

Nem bízom az Early Accessekben. Elkészülnek valaha? Volt már jó és rossz példa is.
A 20 EUR-t is sokalltam érte, egy ki tudja mikor elkészülő és milyen eredményű játékért. A 30-at pláne.
Új csapat, nem találtam anno referenciát. A motor miatt és ha vannak tehetséges művészek a játékban, akkor szép lesz, de láttunk már szép hulladék játékot, ami játékként unalmas volt.

Ez most elvi kérdés is, ahogy írtam nem találtam nyomát, hogy megjelenéskor megint emelni fogják, amit ők már évekkel előre tudtak.

Az egyetlen Early Access amibe valaha beleugrottam, az a Grim Dawn volt.
Mert: tetszett amit láttam, olvastam. A Kickstarteres infók, a videók, a fejlesztők kommunikációja a honlapjukon. Továbbá a csapat alapítója fontos pozíciót töltött be anno a Titan Quest fejlesztésében - szóval a csapatot olyan valaki fogta össze (ez világos volt a Kickstarteres leírásból is), aki tudja mit akar, és nagyon elkötelezett a játéka iránt. A TQ nagy kedvencem volt, és építettek ottani megoldásokra is. Más fejlesztő is dolgozott rajta, aki TQ-s volt.
A béta alatt vettem meg, 2014 decemberében, fél áron (12 EUR). A Steames értékelések már akkor olyan pozitívak voltak, amire azóta mostanában csak a Last Epochnál látok hasonlót.
Nem voltak komoly technikai problémák, a bugokat hamar javították.
Azóta a 2 kieget és a Cruciblét 1-2 naposan vettem meg, bizonyos okokból (anyagi) ilyet egy más játéknál sem csináltam még (a Wolcen mostani 30 EUR nálam már bőven a lélektani határ fölött van). Nagyon érdekeltek az új tartalmak, és az árszabásuk is korrekt volt szerintem.

Ellenben a Wolcen: volt egy komoly irányváltás, a GD csapatának többszöröse a gárda, mégse haladtak gyorsabban. Vacak volt a kommunikáció, mióta van kommunikációs managerük, kicsit jobb a helyzet. Stb. volt már szó róla.
Nem tetszett az évekig változatlan alfa változat politikájuk sem.
Pl. itt a fórumon se nagyon olvastam olyat a béta alapján, mennyire jó is lesz a játék.

2016. 06. 23-án, 15 EUR volt, akkor volt a legolcsóbb. Azóta eltelt 3,5 év a játék még sehol. Lassan örülhetnek azok, akik "időben" megvették. :)

Na, kb. ezért nem vettem meg.

(#328) Peace


Peace
nagyúr

Megvettem, vagyis megkaptam páromtól ajándékba két éve. Nekem viszont annyira nem tetszik, amit látok. A 2017-es Alpha állapot nagyon adta a füves területen a csontvázakkal! Ez valami egészen más játék, amit most indítottam el pár hete.......

(#329) Ellia válasza reelc (#327) üzenetére


Ellia
addikt

Szerintem ez a részükről üzleti döntés volt, de lesz ez még durva akcióban, ha az endgame gyatra és nem fogja az embereket hosszú távon lekötni. Mindenesetre én a 20 eurót érte nem sajnálom, de 30 ért is megvettem volna.

Peace: azóta szerintem sokat változott előnyére a játék (csontik...stb maradtak, lehet maradtak a zöld mezős részek is csak még nem találkoztunk vele).

(#330) Peace válasza Ellia (#329) üzenetére


Peace
nagyúr

Hamarosan kiderül. Reméljük ettől függetlenül jó kis aprítás lesz!

Most reggel belenéztem gyorsan Darksiders Genesis-be, de kicsit fura nekem. Nem a szokásos Diablo nézet, hogy mindig középen van a karakter, hanem a kamera össze-vissza csúszkál a 3D-s táj függvényében és ahogy előre fixre kigondolták, hogy merre mozogjon a kamera. Szokni kell majd az tuti, egyelőre nem láttam belőle szinte semmit, csak legyaktam pár dögöt.

(#331) reelc


reelc
veterán

Wolcen: Lords of Mayhem -30%, 20,99€ a Steamen január 2-ig.

(#332) reelc


reelc
veterán

Wolcen Status update: Gate of Fates, secondary areas, and style

Az elmúlt 30 napban meglódultak a Steamen a pozitív értékelések.
Gondolom annak is köszönhető, hogy szolgáltattak megjelenési dátumot, illetve hogy hosszú idő után újra akciós, többen megvették.

(#333) MrTwister válasza reelc (#332) üzenetére


MrTwister
őstag

2020.01.31.-ig akkor megjelenhet bármikor a végleges, inkább hónap végefelé mint az elején ha lehet egy tippem. :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#334) Ellia válasza MrTwister (#333) üzenetére


Ellia
addikt

(#335) Peace


Peace
nagyúr

Ha bejön majd a full controller support, akkor beszélhetünk. ;)

(#336) MrTwister válasza Ellia (#334) üzenetére


MrTwister
őstag

:R :C

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#337) reelc


reelc
veterán

Korábban írtam, mennyien voltak.
Azóta többen vannak.
Ez már tekintélyes létszám.

[ Szerkesztve ]

(#338) reelc válasza Ellia (#334) üzenetére


reelc
veterán

2020.02.13.
Friss hír.
Valahogy nem tudom elhinni, hogy + 2 hét elég lesz a polírozáshoz. Legalább 1 hónapot kellett volna kérniük. Én beleszámoltam, hogy év végén csak voltak szabadságon, ilyesmi. Meg ünnepek is voltak. :)
Megjelenés után meg biztosan lesz egy rakás hotfix.
(Nem rosszindulatból írtam.)

[ Szerkesztve ]

(#339) Ellia válasza reelc (#338) üzenetére


Ellia
addikt

Nekem toknyolc mikor jelenik meg igazából... Tuti tele lesz buggal de legalább megjelenik. Ha lekot és hosszabb távon szórakoztat (ergo több buildel is hajlandó vagyok nekiesni a játéknak) akkor nekem már megerte.

(#340) Peace válasza reelc (#338) üzenetére


Peace
nagyúr

Mire kijön a controller support, talán játszható lesz a játék. :DDD

(#341) Peppo válasza Ellia (#339) üzenetére


Peppo
őstag

Magam is így vagyok vele. Az a pár hét már semmit sem számít ennyi idő után.

(#342) reelc


reelc
veterán

Most akadtam bele ebbe.
Ez az infó valahogy kimaradt eddig nekem.
Úgyhogy kaptak támogatást és pénzt is - a Kickstarteren és Early Accessen felül is.
Ezért tudnak kb. 40 embert alkalmazni.

(#343) reelc válasza reelc (#337) üzenetére


reelc
veterán

A Grim Dawn Wolcen now on Early Access on Steam topikjában is felmerült a létszám kérdés, nem csak bennem.
Érdekességképp linkeltem, hogy látja a létszám és elvárás dolgot egy másik indie cég, a Crate Entertainment alapítója. Persze a saját csapatára értve.
Medierra (a Crate Entertainment alapítója, az első aki elkezdett dolgozni a Grim Dawnon. Lead Designer munkakörben tette ezt. Korábban a Titan Quest + IT játékoknál Lead Gameplay Designer volt) nagyon ritkán nyilatkozik.

(#344) savior


savior
őstag

Potiont csak kattintással lehet inni?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#345) Peppo


Peppo
őstag

Rég toltam már, de mintha rémlene, hogy alapból QWER gombokra van állítva.

(#346) reelc


reelc
veterán

Crafting in Wolcen

"But first, we would like to inform you that the Online servers for Wolcen will be shut down on January 29 to prepare for the release version.
Starting January 29, it will only be possible to play Wolcen Offline until the release of the game on February 13."

Nem tudom, szerintem van abban valami vicces, hogy nem sokkal a tervezett, ill. kevesebb mint 1 hónappal az új megjelenési időpont előtt mesélnek a craftingról.
Ez épp olyan dolog, amivel korábban fel lehetett volna csigázni a vásárlás előtt állókat.

(#347) AtHoS válasza reelc (#346) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Még most is vásárlás előtt állnak sokan, szóval nem maradt le még senki semmiről...talán :DDD

read-only mode on the forum

(#348) reelc válasza AtHoS (#347) üzenetére


reelc
veterán

Úgy értem, hogy ha pl. a soundtrackes hír környékén ment volna le, novemberben.
Akkor saleba is beleesett volna a dolog, és akkor jobban elcsábulnak az emberek. :)
Biztos vagyok benne, hogy többeket érdekelt volna a crafting, minthogy 10 EUR-ért meglehet venni a zenét.

(#349) Ellia válasza reelc (#346) üzenetére


Ellia
addikt

Lehet, de, ha van eszük (meg persze pár dugi dolog a kalapban meg), akkor az utolsó két hetet megtoljak rendesen.

(#350) Peppo válasza reelc (#348) üzenetére


Peppo
őstag

A marketing (ill. inkább kommunikációs) stratégiájuk eddig is kicsit különös volt, szóval ez náluk alighanem teljesen normálisnak számít. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.