Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) AtHoS válasza Kasya (#1400) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mostanában én is summonnal megyek, de nem értem milyen ütést akarsz bevinni?
Azért summon, hogy a berakott lények üssenek.

Milyen buildet követsz, hogy dual hand-el mégy? Illetve milyen leg cucc van rajtad amivel dual hand mellett van summonod? Nálam a fejes ad lehetőséget erre, de bőven 70+ volt a karakter mire kiesett a fejes

read-only mode on the forum

(#1402) Kasya válasza AtHoS (#1401) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ezt a buildet követem most. Bár még csak 64-es vagyok.

A szintem miatt még nincs meg a Duplication II, igy a Hunting Swarm II-t egyelőre nem tudom használni. De az a cél.

A 2*1-hand a sapka miatt jött össze, mert engedi, hogy a toxic spelleket használjam. Így a két fegyver miatt cca. +20% dmg-t kapok.

Nem akarok ütést bevinni, csak kicsit szokatlan a "passziv" jatek.

(#1403) AtHoS válasza Kasya (#1402) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Aha, ez a sapi esett nekem is csak kicsit később.
Nálam mondjuk nincs Livor Mortis, 2 csoport Feeding Swarm, 3 csoport Hunting Swarm és jobbklikken Mark of Impurity Trial öv híján.

Ez a GoF tetszik, erősen sebzésre gyúrós variáció, ha hazaértem (jövőhét végén) ki is próbálom :B

read-only mode on the forum

(#1404) Kasya válasza AtHoS (#1403) üzenetére


Kasya
nagyúr

Köszi, kipróbálom a Mark of Impurity-t.

A build most alapvetően projectile fokuszos, de a két egykezes miatt nem tudok Livor Mortis "bazookas" summont használni (a piros). Viszont a sebzes így is lényegesen nagyobb.

(#1405) AtHoS válasza Kasya (#1404) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát majdnem kipróbáltam a linkelt build GoF-ját, de mikor levettem a pontokat az Eos ágról (Beacon for the Lost+Hallowed Insight) kb. 40k-val kevesebb lett a summonok sebzése, amit semennyire sem kompenzált a +Toxic, spell és projectile damage kiosztott pontok helyette.

Így meghagytam ezt az ágat és a Time Weaver és az odavezető ágat áldoztam be a +Material, Toxic, spell, és projectile damage pontokhoz, illetve az Assassin Blessing of the Jade Legion leágazás utolsó 3 pontját sem osztottam ki, mert szintén nem hozott szinte semmit sebzésben (esetleg még az első pont a +50% Poison stack duration jól jöhet később)

Jelenleg 87-es szinten így áll a GoF és Feeding Swarm üt 168k-t, Hunting Swarm pedig 161k-t játékba lépést követően 0 Cold Blooded ponttal

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1406) Kasya válasza AtHoS (#1405) üzenetére


Kasya
nagyúr

Köszi, kipróbálom.

(#1407) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Egy hét csúszással: 9,9 GB-os update Wolcen: Aegis of Stormfall - Patch 1.1.5.0

- A new end-game system: the War Table;
- New monsters;
- New damage type variations for some skills;
- A new environment;
- A new armour;
- Numerous bug fixes.

read-only mode on the forum

(#1408) reelc


reelc
veterán

Monthly Development Update - April 2022

Véletlenül megnéztem... 2 év alatt:
"'This month we wanted to look back on the progress made by our Quality Assurance team and bug fixers over the months. Since launch, they have squashed over 2300 bugs: both old and new; minor and major; straightforward and multifaceted. Over that time, we have delivered 44 patches, averaging just over 52 fixes per patch."

Steamcharts.

[ Szerkesztve ]

(#1409) reelc válasza Peace (#1388) üzenetére


reelc
veterán

Meg is van, csak 2 és fél évet kellett várni a megjelenéstől kezdve. :D

[ Szerkesztve ]

(#1410) MrTwister válasza reelc (#1409) üzenetére


MrTwister
őstag

:C :DDD

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1411) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Szia Uramok!

Ennek a Steames verziója jelenleg is magyarul elérhető? Steamen nem tudom hol kell ezt keresni. Köszi!

Aquila non captat muscas.

(#1412) Hegyirabló válasza Hegyirabló (#1411) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Há! Megtaláltam. Be kellett lépni hozzá Steam fiókba. :)

Aquila non captat muscas.

(#1413) chris0000


chris0000
őstag

2 napig -70% 10,49€ steam üdv.

(#1414) scyllafren válasza AtHoS (#1405) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ha beveszed mindharom agat a sacrifice of flesh-nek, akkor nem sok ertelme van a +HP minionnak, eleg a +HP regen, igy lehet sporolni par pontot.
Nameg az evasion velocity se igazan eri meg, tudni kell helyezkedni, es akkor nem kell active dodge :) Inkabb tedd a Tenet-be, azzal az elso utest 100% megfogja, ha van 5 tenet pontod.

Egyebkent en is ezzel nyomom, kedvencem a minion buildek :) 2 problema van ezzel: a projectile dome-os es a kanyarok... Elozovel trukkozni kell, hogy ugy mozogjon, hogy kozel menjen a summonhoz, akkor meghal, az utobbinal vagy en utom le, vagy focus skill move-al atteszem az egyik summont mashova, hogy tudja loni.

[ Szerkesztve ]

(#1415) reelc


reelc
veterán

A megjelenés után alig 3 évvel úgy látszik elkészült a játék, ha érdekel még valakit. ;]
Új act, és sok változás: Patch 1.1.7.0 - Chapter IV: Endgame

(#1416) Ellia válasza reelc (#1415) üzenetére


Ellia
addikt

Ez a rouge lite act 4 még érdekelne is, de semmi kedvem újratanulni a játékot amit nagyjából 3 nap után elengednék...

(#1417) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Akkor mar inkabb last epoch. Meg nyakunkon a d4 beta is. Ezt meg el kell engedni.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1418) reelc válasza Bennyboy (#1417) üzenetére


reelc
veterán

Igen, túl későn jött.
Meg rosszkor is.

(#1419) chris0000


chris0000
őstag

hi. holnap tavaszi sales este 19:00-tól, ha vkinek nincs meg!

[ Szerkesztve ]

(#1420) cikasz válasza reelc (#1415) üzenetére


cikasz
őstag

Sziasztok.
Most játszottam végig a játékot és itt vagyok stormfallban, de minden párbeszéd angol.
Innentől már nem magyar a játék?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#1421) reelc válasza cikasz (#1420) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Passz.
Az új act elég új, nem tudom frissítve lett-e hozzá a magyar nyelv is?

(#1422) savior válasza reelc (#1421) üzenetére


savior
őstag

Helló.
Elővettem én is az új content miatt. Új karakterrel toltam az elejétől, de sztori módban is elég döcögősen ment. Act 4ben átváltottam normál nehézségi szintre, és elkezdtem ezt a "mapozós"' contentet. A problémám hogy alig boldogulok. Szinte semmit nem tudok végigvinni. Egyedül az sikerül, amikor a robotot kell a sötétségben kisérni, de ott meg nem dob semmi jó cuccot. Lvl 41 warrior vagyok és a fő skillem amikor kalapáccsal ütök egy nagyot magam elé. Nem tudom mit ronthatok el, de ez így nagyon nehéz és kicsit elment a kedvem.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1423) reelc válasza savior (#1422) üzenetére


reelc
veterán

Nekem kb. 40 percig volt fent a gépen.
Megnéztem az árusokat, nyitottam egy riftet és megöltek. 2x is.
Utána eszembe jutott, hogy olvastam valamit pár nappal előtte, hogy újra kell osztani a pontokat, meg a vár fejlesztést... aztán belegondoltam, hogy nem fogok keresgetni semmit, inkább törlöm.
Mert közben eszembe jutott, hogy nemigazán tetszett a játék.
Eszembe juthatott volna telepítés előtt is, de annyira semmi szerintem.

Ja, úgy kinyírtak, mintha sosem játszottam volna ilyesmivel, úgy látszik 2 év alatt eléggé átszabhatták a skillek hatékonyságát is, vagy az új szintnek egyáltalán nem feleltek meg a cuccaim, annyira vacakok.

[ Szerkesztve ]

(#1424) scyllafren


scyllafren
senior tag

Nekem act 4-es update kb egy orat volt fent, elotte jatszottam vagy 40 orat vele, elvittem vagy 70-80-as szintre, aztan abbahagytam egy evre. Patch utan nezem, hol a karakterem? Lattam, hogy egy karakter van az accountomon, de lv 40, es amikor beleptem, akkor lattam, hogy sehol a skilljeim, sehol a cuccaim, es sehol a varos, amit felepitettem...
Mentem vagy 2-3 kort az ugy-ahogy ujra beallitott karakterrel, de az elmeny elszallt. A karakterem egy tripla-dupla summoner volt, 3-3 archer es volatile zombival, amihez kokemenyen kellenek a lemasolt skillek, amiket megnyitottam a varosban.
Szerencsere csak £10-et fizettem erte, annyira jo volt.

(#1425) reelc válasza scyllafren (#1424) üzenetére


reelc
veterán

Fejlesztői jegyzékben/Patch notesben benne volt, hogy így tudták megoldani azt, hogy az alapjáték, és a kieges karik elszeparáltságát megszüntessék, és hogy az act 5-höz ne kelljen újra kezdeni. Stb.

Nekem sem tetszik.
Nem ennyi évvel a megjelenés után kellett volna ilyesmit meglépni, ami ilyen drasztikus.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.