Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33338) TigerCat válasza Locutus (#33333) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Két gépen nem ment a tálca és a Start menü. Lezúztam és tisztán telepítettem mindkettőt. Most jó, működik.

Azonban négy gondom maradt:

1.
Több gépen is a beépített SSD-t a rendszer kiadhatónak jelzi. Biosban AHCI-n van, Hot Swap nincs bekapcsolva (nem is lehet), Intel Rapid Technology driver megoldaná, de amit hivatalosan letöltöttem, nem települ.

2.
Adott egy Epson WP-4515 multifunkciós nyomtató. A Windows automatikusan felismeri és megy a hálózati nyomtatás, de szkennelni nem tudok, mert a gyári szoftvert nem lehet telepíteni. Nem találja az eszközt és kilép.

3.
A másik egy HP LaserJet 3055, amit Windows 7 alatt tudtunk használni, de a 10 nem is látja, szóval esélytelen telepíteni. Fontos lenne működésre bírni.

4.
Végül pedig a hálózati megosztásokkal van némi probléma. Minden gépen be van kapcsolva a hálózat felderítése, a nyilvános mappa megosztása és ahogy Windows 7 alatt működött, a jelszóval védett megosztás is ki lett lőve, tehát a hálózaton (azonos munkacsoportban van az összes gép) bárki tudja írni és olvasni a másik nyilvános mappáját. Na, ez is hol megy, hol pedig nem. Ráadásul Mac-ről is vagy tudok másolni a Windows-os nyilvánosba, vagy nem.

Bármi javaslat a fentiekre?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.