Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24051) Ombi5 válasza polonic (#24045) üzenetére


Ombi5
őstag

A sz.g a windows telepitolemezerol indult el. Tavolitsa el a telepitolemezt, es inditsa uj sz.gepet, hogy a win a szoksasos modon indulhasson el. Ezutan helyezze be ismet a telepitolemezt, es inditsa ujra a frissitest. frissiteshez ne valassza a halado lehetoseget....

Most akkor mit rontottam el , es mit kell tennem pontosan? :R

(#24052) scream válasza pzstm (#24048) üzenetére


scream
veterán

Nem explorer, Windows Intéző ...

és tudom hogy IE nem a sima explorer ...

sima explorer-el van bajom, ha rámegyek SuperBar-on a rögzített Windows Intézőre a linkelt hibát dobja és hasonló hiba Windows Update-nál is, ott is csak ikon csere volt.

Egy sima .ico -t letöltöttem és beraktam a régi helyére, azóta ezt dobja ki ...

(#24053) polonic válasza Ombi5 (#24051) üzenetére


polonic
félisten

Akkor windows alól indítsd a frissítést.

(#24054) Sub-ZeRo válasza scream (#24052) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A sima explorer a windows intéző...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24055) scream válasza Sub-ZeRo (#24054) üzenetére


scream
veterán

ezért írtam az 1. hszben explorer-t ... :U

(#24056) Sub-ZeRo válasza scream (#24055) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor ebben mit írtál? -> (#24052) babicsbalu "nem explorer, Windows intéző..." :P ;] :DDD Na mindegy.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24057) pzstm


pzstm
titán

150 Million copies of Windows 7 sold, seven copies every second

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24058) Sub-ZeRo válasza pzstm (#24057) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hallod, aki a win7 béta tesztelésben részt vett, az majd a 8-nál is részt vehet? Mert benne voltam, küldtek mailt is, hogy az ajándékot vegyem át, csak ahhoz usa-ban kellett volna laknom... De ha lesz megint részt vennék ilyenben. :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24059) pzstm válasza Sub-ZeRo (#24058) üzenetére


pzstm
titán

Connecten voltál benne angol Win7 BETA tesztben és egyedi kulcsot kaptál? Mert akkor a program végén, volt egy kérdőív.
"Opt-In for Future Windows Beta Opportunities
1. I would like to be notified of future Windows client beta programs

Itt lehetett Yes vagy No-t kiválasztani. Ha küldtél be feedbacket és itt igenre nyomtál, nagy valószínűséggel a Connecten keresztül fogsz kapni meghívót a következőre is. ;)

szerk.: Amúgy én is kíváncsian várom a Windows Live BETA-t :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24060) Morden24 válasza pzstm (#24059) üzenetére


Morden24
nagyúr

Azt én is, mikor jön már?
Elvileg mostanság kéne, nem? :F

Sectumsempra - For Enemies

(#24061) bobsys válasza Morden24 (#24060) üzenetére


bobsys
addikt

ma indul
innen lehet majd elerni amint inditjak a betat

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#24062) pzstm válasza Morden24 (#24060) üzenetére


pzstm
titán

Windows Live Essentials Beta :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24063) Sub-ZeRo válasza pzstm (#24059) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Kulcsra nem emlékszem, de mikor felraktam, akkor a feedbacknél igent nyomtam, majd valamikor az e-mail címemet is megadatam. Majd mikor a béta a végét járta, vagy már ki is adták az rtm-et akkor kaptam tűlök egy ms levelet, hogy ha kitöltöm, hogy lakom (USA) akkor küldenek egy ajándékot. És egy vista lett volna. :(((
Jó lenne megint ilyen tesztelésben benne lenni.
:DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24064) pzstm válasza Sub-ZeRo (#24063) üzenetére


pzstm
titán

ácsi...az nem a hivatalos angol BETA :N
Te a WFP-ről beszélsz, én magyar címet adtam meg és kaptam is két VISTA DVD-t :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24065) OddMan


OddMan
őstag

A 64bit-es windows-nál lehet korlátozni a cache méretét? :U
Sajnos ha nagy fájlokat másolok total commander-el vagy töltök le a netről pl. firefox-al, uTorrent-el, akkor ezek a programok felzabálják az összes szabad memóriát és cache-nek használják.
Azt szeretném beállítani, hogy a windows cache mérete max. 1GB legyen, és ne lehessen a teljes szabad memóriát cache-ként használni. Az alábbi képen látszik is, hogy a „Cached” értéke közelítőleg 3.6GB.

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#24066) bobsys válasza OddMan (#24065) üzenetére


bobsys
addikt

Cache Set - [link]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#24067) Sub-ZeRo válasza OddMan (#24065) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Utorrentből szerezz be egy újabbat, vagy egy régebbit. pl. 1.8.4 vagy 1.8.5-öst. Ő eszi meg a ramod. Vagy még tc-ből egy újabbat. Meg a superfetch mappát töröld ki.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24068) Sub-ZeRo válasza pzstm (#24064) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Taníts mester. :C :R
Amúgy ide lehet regelni, vagy valami?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24069) pzstm válasza Sub-ZeRo (#24068) üzenetére


pzstm
titán

How do I enroll in the Program?

The Windows Feedback program is by invitation only. If you are interested in joining, please send email to winpanel@microsoft.com with the subject "Notify me for future enrollment".

A Connect-es dolog az meg egy teljesen más tészta :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24070) Sub-ZeRo válasza pzstm (#24069) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Csak küldök egy levet így és már kész is? Vagy valamit bele kel írnom? Mert az angol tudásom a szöveg alkotásig nem jutott el. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24071) pzstm válasza Sub-ZeRo (#24070) üzenetére


pzstm
titán

elvileg igen, és a későbbiekben szólnak ha lesz valami.... Mondjuk engem meghívtak ide de ez más tészta :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24072) Sub-ZeRo válasza pzstm (#24071) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor próba cseresznye. ha lesz valami majd megkereslek. :B ha nem lesz nagy gond. :B

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24073) pzstm válasza Sub-ZeRo (#24072) üzenetére


pzstm
titán

nem. Egész nyugodtan :K ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24074) Sub-ZeRo válasza pzstm (#24073) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszönöm. :B :R

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24075) Jhericho válasza Morden24 (#24027) üzenetére


Jhericho
tag

De ez ilyen játékportos és a játékport bentvan az eszközkezelőben szóval elvileg felismerte, de használni nemtudom. xp alatt még ment... :O

Windows lefordítva apacsra: Sápadtarcú várni homokóra.

(#24076) Sub-ZeRo válasza Jhericho (#24075) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az lehet, de a win7 már nem támogatja, én úgy tudom. Hiába van benne. Miért nem veszel egy játékport-> usb átalakítót? Akkor lehet hogy tudnád használni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24077) Jhericho válasza Sub-ZeRo (#24076) üzenetére


Jhericho
tag

Mert skótvagyok :DDD de majd megnézem hol mennyi aztán ha nemtetszik majd építek magamnak, az többnyire olcsóbb.:D

Windows lefordítva apacsra: Sápadtarcú várni homokóra.

(#24078) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

wlanom elment és nem tudtam kapcsolódni.
csináltam egy új wlan kapcsolatot kábelről, és arra tudtam kapcsolódni. Most megint nem tudok kapcsolódni.
Hibaüzenet "természetesen" nincs.
D-LINK DI-524 routert használok.

(#24079) Sub-ZeRo válasza Jhericho (#24077) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Minden világos. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24080) bartucc


bartucc
addikt

Lenne két Ultimate-al előtelepített laptop. Wifi-n keresztül menne adatcsere, de rendszergazda jogosultságot kér az egyik? Jelszó meg amit lehet már kikapcsoltak rajta. Ötletek? Előre is köszönöm a segítséget :R

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#24081) Sub-ZeRo válasza bartucc (#24080) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tedd homegroupba őke és menni fog. Ott csak megosztod a mappákat és kész is.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24082) Peace


Peace
nagyúr

Van egy elég komoly gondom. Szerettem volna játékot telepíteni 1 hete daemon tools-ba történő mountolás után, és kaptam egy ilyen kellemes hibaüzenetet:

Nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget, gondoltam biztos a játékkal van a gond. Viszont most ismét szeretnék így telepíteni, és megint pontosan ugyanezt a hibaüzenetet dobja. Ha nem autorun-al akarom, hanem setup.exe-t indítanám, akkor meg "programfuttatási hiba" üzenet ugrik fel. A rendszerem kifogástalanul működött, ez a probléma egyik napról a másikra jelentkezett. Windows 7 64 bit Ultimate van fenn. Gondoltam már kártevőkre, de 3 program sem talált semmit a gépen, szóval nincs ötletem. :W

(#24083) Sub-ZeRo válasza Peace (#24082) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Próbáld ki a VIrtual CloneDrive-ot. Hátha azzal nem csinálja.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24084) Peace válasza Sub-ZeRo (#24083) üzenetére


Peace
nagyúr

És tényleg, hogy rohadna meg!!! :((( :((( :((( Én már itt szétgugliztam az agyamat meg vertem az asztalt. Köszi! Bár nem értem hogyan halt be egyik napról a másikra a DT, de mind1.

(#24085) kovacszk


kovacszk
senior tag

Olyan gondom lenne, hogy van nekem egy asztali gépem win7 x64-el, egy monitorom és egy lcd tv-m, és egy távirányítóm. Szeretnék htpc programot úgy használni (xbmc), hogy közben a monitoron tudjak netezni, dolgozni, míg ac lcd-n futna a xbmc. Na odáig eljutottam hogy xmbc lcd-n indul, de a ha bármit csinálok a monitoron lecsukja magát. Valamint tudnám e korlátozni a távirányítót hogy az csak az xbmc-t vezérelje mást ne, és ugye ez fordítva hogy az egér és bill ne kezelje az xbmc-t.
Na ez jó összevisszára sikeredett, de hátva valaki érti az agymenésemet és tud segíteni.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#24086) Jhericho válasza Sub-ZeRo (#24079) üzenetére


Jhericho
tag

a win7 meg menjen a francb hogy nemszámít a régiségekre... Méghogy mindent támogat. Pfuj...

Windows lefordítva apacsra: Sápadtarcú várni homokóra.

(#24087) Morden24 válasza Jhericho (#24086) üzenetére


Morden24
nagyúr

Soha senki nem mondta, hogy mindent támogat. Nem is mondhatnának ilyeneket, mivel a drivereket a hardvergyártók írják, nem a Microsoft.

Ha egy Microsoft terméked nem menne, akkor még jogos lehetne a Windows-fika. Így viszont eléggé irányt tévesztettél. :U

Sectumsempra - For Enemies

(#24088) Proci64


Proci64
tag

Üdvözlök mindenkit szeretném segítségeteket kérni szerettem volna élményindexet futtatni de ezt a hibaüzenetet kaptam nem tudom mi lehet a baj,egy Nvidia 7300GT videókártya van a gépben...az alaplapi sokkal gagyibb videókarival végigment hiba nélkül a teszt...

„ Akkor tanulsz meg igazán káromkodni, amikor autót vezetni tanulsz. ”

(#24089) WonderCSabo válasza Proci64 (#24088) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Legfrissebb driver, Dx?

(#24090) Proci64 válasza WonderCSabo (#24089) üzenetére


Proci64
tag

igen a legfrissebb driver amit az nvidia oldaláról tölöttem le...DX9.c

a Windows-t magát nem befolyásolja megy szépen minden aero is...csak furcsa,hogy az alaplapi nagyon gagyi videóval megcsinálta a tesztet és a sokkal jobb kártyával pedig nem...amúgy ugyanezt írta ki egyszer egy 8800GTS karinak is először végigment a teszt aztán később ezt írta ki annál is...lehet a Windowsban lesz a hiba nem pedig a hardver--ben...?

[ Szerkesztve ]

„ Akkor tanulsz meg igazán káromkodni, amikor autót vezetni tanulsz. ”

(#24091) Jhericho válasza Morden24 (#24087) üzenetére


Jhericho
tag

igazad van, nekem aszonták hogy amit xp alatt támogatott azt itt is fogja win7-ben. ezért vagyok feldúlva:(

Windows lefordítva apacsra: Sápadtarcú várni homokóra.

(#24092) Morden24 válasza Jhericho (#24091) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hülyeséget mondtak.
Az XP lassan 9 éves lesz. Be kell látni, hogy ez már bőven elég sok idő ahhoz, hogy változzanak dolgok (így pl. a drivermodell változott a Vistával).
Ha a hardvergyártó nem ír új drivereket (ami pedig valószínű egy sokéves terméknél), akkor elég kevés az esélye, hogy menni fog. Egyékbént XP-s drivert megpróbálhatsz betallózni, bár nagy sikerekre ne számíts.

Sectumsempra - For Enemies

(#24093) rebugra


rebugra
aktív tag

Sziasztok. Egy ilyen Notebookra:

Intel Core2Duo Centrino2 P8600 CPU (2x2,4GHz, 1066MHz FSB, 3MB L2 cache
3GB RAM
nVidia GeForce 9600GT VGA 512MB

32 bites vagy 64 bites Win7-et ajánlotok?

Üdv. :R :R

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#24094) Sweet Lou 6 válasza rebugra (#24093) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Szerintem mehet rá a 64 bites. Hosszútávon is jól jön, ha esetleg még bővítesz RAM-ot.

sweetlou6.wordpress.com

(#24095) Rebirth II. válasza rebugra (#24093) üzenetére


Rebirth II.
tag

Mindenképp 64, mivel nem teljes 4 gigás a 32 kezelése

(#24096) akasp válasza Peace (#24082) üzenetére


akasp
senior tag

poweriso-t ajánlanék, nagyonsokféle formátumot ismer, kompakt és jól használható :) cd-t is tudsz vele gond nélkül írni. link

(#24097) Balageaxe


Balageaxe
csendes tag

Sziasztok!

Utolsó lehetőségként fordulok hozzátok, aztán örökre elfelejtem a win7-et. Már többféle verziót próbáltam telepíteni, de a jelenség mindig ua: win7 gond nélkül felmegy, minden működik, DE: kb 10-15 perc kell neki mire összeszedi magát a gép, addig csiga lassú, nem lép be az MSN, stb. Ha valakinek lenne ötlete megköszönném.
A config:
Abit KN9, legújabb bios (win7-es drivert nem találtam, a winbeépítettel használom)
Geforce 8500GT
3Giga ram
120Gigás pata vinyón van most, de sata-n is próbáltam.

üdv
Balage

(#24098) bobalazs válasza Proci64 (#24088) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Valamelyik codec telepitő okozza. A codecet már hiába törlöd le, nem fog működni.

(#24097) Balageaxe
Naplót nézted már?

[ Szerkesztve ]

(#24099) Sub-ZeRo válasza Peace (#24084) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szívesen. Nekem annó még a daemon tools sem ment fel, úgy hogy te tovább bírtad... Egyszerűen minden indításnál újra akarta magát tenni, mert nem sikerült a telepítés...
Na akkor váltottam Clonedrive-ra. És szerintem egyszterűbb mint a daemon.

Jhericho:Ezért nem kell a 7 szidni. Meg is értem, hogy nem rakják bele, mint támogatás a játék portot, 2010-et írunk, minden usb-s már. Ez van, haladni kell a korral.

Balageaxe:A helyedben egy memória tesztet lefuttatnék, meg a ramokat ellenőrizném. Szerintem valamelyik ramod lesz a ludas. Próbáld ki egyesével, ha akkor jó lesz, akkor megvan a hiba forrása. A procid az 2 magos? Mert ha egy, az is lassíthatja rendszert. Vagyis nem lessz olyan gyors mint kellene.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24100) Morden24


Morden24
nagyúr

Na, Elindult a Live Essentials Beta !!! :))

Sectumsempra - For Enemies

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.