Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24151) polonic válasza pzstm (#24150) üzenetére


polonic
félisten

Akkor csak én vagyok vak? :DDD
Nem lehet rejtve küldeni üzenetet, ez baj. A kijelentkezett embernek sem enged, ha én be vagyok jelentkezve, pedig írja is, hogy megkapja akkor, ha bejelentkezik. De hiába, nem tudok írni.
Viszont ezek a gombok jók, amivel változtatni lehet az állapotot, amik akkor jönnek elő, ha rámutatok az ikonjára a superbaron.

[ Szerkesztve ]

(#24152) pzstm válasza polonic (#24151) üzenetére


pzstm
titán

nekem hiányzik a block Contact menü is jobb klikknél ;] :P

Nyilván a Preview esetén előtűnő 3gombocskára gondolsz, amivel az állapotodat tudod változtatni;) Rejtve nem lehet üzenetet írni tényleg nagy hiányosság...most érdeklődöm utána hol lehet feedbackelni...van már vagy 10 dolog ami nem kicsit böki a csőrömet :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24153) Sub-ZeRo válasza pzstm (#24152) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Amúgy ha rejtve vagy, akkor megnyitod azt az ablakot akivel beszélni szeretnél, majd lent ahol lehet írni, ott engedélyezni kell, hogy ő lásson téged, és akkor csak neki vagy elérhető. Más ugyan úgy rejtve lát. Csak ez most akkor él, ha mindkét félnek új msn van, vagy mindegy neki. :F Na ezt nem tudom.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24154) polonic válasza pzstm (#24152) üzenetére


polonic
félisten

Az a 3, az 4 gomb nem? Itt annyi. Elérhető, foglalt, távol, rejtve módok.
Help menü send feedback esetleg? Bár ez magyar oldalra irányít nálam.

[ Szerkesztve ]

(#24155) pzstm válasza Sub-ZeRo (#24153) üzenetére


pzstm
titán

ez nagyon jó funkció...de attól én akarok olyat hogy valaki tiltva legyen ;)

Mostani MSN-el is kompatibilis ez a funkció, kipróbáltam ;)

bocsánat, tényleg négy gomb, csak számolni nem tudok :N

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24156) Sub-ZeRo válasza pzstm (#24155) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:) Nem tudod tiltani?

Az jó. Mehet akkor a mások lelöl való rejtegetőzés. ;] :DDD

:DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24157) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Nekem nagyon bugos volt, csomó menüpontra nem reagált,a facebookra 3xi próbálkozás után se tudott felmenni, letöröltem.

(#24159) Ragga.Bob


Ragga.Bob
tag

Meg tudná vki mondani, hogy egy legális win7-est hányszor lehet újratelepíteni és aktiválni, úgy hogy a gépben minden hardware változatlan :F Ha jól emléxem, akkor korlátlanul, de jó lenne, ha meg tudnátok erősíteni ebben.

"The only place success comes before work is in the dictionary." (Vince Lombardi)

(#24160) bobsys válasza Ragga.Bob (#24159) üzenetére


bobsys
addikt

korlatlanul

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#24161) Ragga.Bob válasza bobsys (#24160) üzenetére


Ragga.Bob
tag

Hálás köszönet :R

"The only place success comes before work is in the dictionary." (Vince Lombardi)

(#24162) Proci64 válasza szabonagyur (#24143) üzenetére


Proci64
tag

nem buherált módosítatlan az első gyárilag kiadott ultimate verzió van meg...és volt,hogy már végigment az élményindex tökéletesen ugyanezzel a verzióval...egy 8800gts el és máskor meg nem és ezt írta ki...most egy 7300GT vel is ugyanezt írja ki....ha pedig az alaplapira kötöm a monitort még eddig mindig megcsinálta végig a tesztet...csak arra kaptam egy pontot...

„ Akkor tanulsz meg igazán káromkodni, amikor autót vezetni tanulsz. ”

(#24163) WonderCSabo válasza G80 (#24158) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Egy RC volt,a 7100-as build.

(#24164) CodeRed


CodeRed
csendes tag

Szevasztok!
Volna egy problemam es kene ra megoldas :B
Van egy ceges notebookom es volt/van rajta Xp a kisebbik c particion.En a masikra felhuztam a win7-est hogy azert ki is tudjam hasznalni a gepem adottsagait.Viszont bootolaskor nem lehet valasztani hogy melyik rendszert akarom elinditani.Gondoltam vissza allitok mindent ugy ahogy van es win7 telepito cd-vel toroltem a masik particiorol a win7-est, de sajnos az Xp rendszer nem akar elindulni. Ilyenkor mit tudnek csinalni?
Nem szivesen fordulnek az IT-sokhoz mert nem lennek megdicserve :DD

(#24166) polonic válasza G80 (#24165) üzenetére


polonic
félisten

Azok kiszivárgott változatok.
Egy hivatalos RC volt, ez pedig az, amit az előbb is írtatok.

(#24167) Sub-ZeRo válasza WonderCSabo (#24157) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tényelg bugos egy kicsit. Vannak még funkciók, amik nem működnek, azok remélem javítva lesznek.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24169) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hali. Valaki meg tudná mondani, hogy hol találok adatot arról, hogy a Win7-em mikor lett telepítve? Köszi.

(#24170) polonic válasza G80 (#24168) üzenetére


polonic
félisten

Fogalmam sincsen, nem emlékszem már én ilyenre. :)
Az rc már nem használható tudtommal. Valahogy áprilisig, májusig lehetett azt hiszem.

(#24171) bobsys válasza KaiotEch (#24169) üzenetére


bobsys
addikt

parancssorba systeminfo parancs

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#24172) WonderCSabo válasza G80 (#24168) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Itt van egy lista, de felejtsd el ezeket a buildeket. Minek Neked? :F

(#24174) pzstm válasza G80 (#24173) üzenetére


pzstm
titán

van 90 napos Enterprise Trial ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24176) pzstm válasza G80 (#24175) üzenetére


pzstm
titán

Enterprise=mennyiségi licenc-el rendelkező Ultimate ;)
[link]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24177) Balageaxe válasza bobalazs (#24098) üzenetére


Balageaxe
csendes tag

Aha, néztem a logot, ramokkal szerintem semmi baj. Szerintem valamelyik process nem indul el rendesen, de nem tudom kiszűrni melyik.
Kb 2 perc alatt bebootol a gép, azzal nincs is baj. Utána bármilyen netes alkalmazást indítok lassú, és msn be se lép cirka 10-15 percig. Utána megjavul minden, és hasít a cucc...

(#24179) Laccoss válasza G80 (#24178) üzenetére


Laccoss
addikt

Rearm-mal meg kihúzhatod 120 napig (regisztry átírással tovább is) a nem enterprise verziót.

[ Szerkesztve ]

(#24180) hibavissza válasza Tosee (#24130) üzenetére


hibavissza
veterán

Tosee, WonderCsabo! Nagyon köszönöm! Most már frankó. Giga miért nem teszi ezt elérhetővé a Win7-en keresztül? Még a webkamerámnak is ajánlott jobb (és tényleg jobb) drivert....

(#24181) pzstm válasza G80 (#24178) üzenetére


pzstm
titán

valami minimális kell. IT prof legyél és Live ID--et kell megadni emlékeim szerint...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24182) WonderCSabo válasza G80 (#24173) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Vegyél le a link végéről egy a betűt.

Ha wirágbóltból beszerzel egy lemezt, vagy vkitől kölcsönkérsz, 120 napig kipróbálhatod.

hibavissza: A hangkártyának, és az Ati kártyámnak is egy alap gagyibb drivert rakott fenl.

[ Szerkesztve ]

(#24184) pzstm válasza G80 (#24183) üzenetére


pzstm
titán

IT manager legyen a foglalkozásod...ha jól csinálod a végén JAVA alapú Download managert kezd betölteni a böngésződ ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24186) pzstm válasza G80 (#24185) üzenetére


pzstm
titán

névérvényesítő link?
LIVE ID-val kell belépni és már adja is linket :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24188) SLYM


SLYM
veterán

hali. érdemes szerintetek explorer 9-et használni? [link]

(#24189) WonderCSabo válasza SLYM (#24188) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hétköznapi használatran teljesen alkalmatlan, ez csak egy demó. Még könyvjelzők, meg címsáv sincs benne...

[ Szerkesztve ]

(#24191) Killing válasza SLYM (#24188) üzenetére


Killing
addikt

Minek használnál egy béta verziót, hacsak nagyon nincs rá szükséged? :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#24192) pzstm válasza G80 (#24190) üzenetére


pzstm
titán

ÍGY vagy ÍGY

Első módszer lényegesen egyszerűbb, néhány kattintás a célprogrammal ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24193) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok!

Miért nem tudom leszedni a WLM bétát:D kipróbálnám, de leszedem a telepítőt erre kiírja h nem win32 alkalmazás:( És leszedem újra és újra és még mindig nem jó:( Valami ötlet??

(#24195) pzstm válasza G80 (#24194) üzenetére


pzstm
titán

Nem. Bár legutóbb csak RC-vel csináltam ezzel a módszerrel :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24196) pzstm válasza szabonagyur (#24193) üzenetére


pzstm
titán

másik böngésző? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24199) Sub-ZeRo válasza G80 (#24198) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Adj neki egy másik meghajtó nevet, hátha az a baja. Az eszközkezelőben megtudod csinálni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.