Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) kisselandras


kisselandras
senior tag

Á ez az új pálya nekem bejőn vanguardban .de észre vettem hogy itt is sok a camper :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#652) venom8888 válasza geckowize (#650) üzenetére


venom8888
őstag

Vanguardban van olyan opcio hogy FidelityFX , amit ha performancera allitok ad pluszba 45fps-t kb. Miert nem lehetett ezt bele rakni a Pacific ba is?! :(

(#653) CrabRave


CrabRave
junior tag

Most komolyan egy cold waros és mw-s fegyvert sem lehet használni warzone-ban? :D hát ez kész vicc

Üdv.: Ádám

(#654) CrabRave válasza venom8888 (#652) üzenetére


CrabRave
junior tag

nem azért mert más az engine?

Üdv.: Ádám

(#655) Tsebacsi válasza CrabRave (#653) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

De lehet, Plunderben. Majd lesz olyan játékmód, ahol engedélyezve lesznek szerintem a régi fegyók is. Türelem, ez az első hét.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#656) Linem válasza Tsebacsi (#655) üzenetére


Linem
senior tag

A másik topikban is ugyanez vetődött fel.
Az új aktuális COD rész a vanguard, amihez kitalálták, hogy a szezonok miatt tematikában kapcsolódjon a warzone is, mert két külön szezon nem lehet. Szóval csak úgy tudnák megoldani, ha lekapcsolódna a szezonokról a verdansk, mint az MW és CW, és az ott kapott XP-t, fegyvereket, skineket a Vanguardban és a Pacific mapon lehetne használni. Ennek nem sok értelme lenne, de bármi megeshet.

(#657) venom8888 válasza CrabRave (#654) üzenetére


venom8888
őstag

Hat nem pont arrol volt szo,hogy a Vanguard motort hozzak be az uj MAP ba? De arrol.

(#658) jozefgucci1 válasza CrabRave (#653) üzenetére


jozefgucci1
addikt

De lehet a sima BR-ben ami most jelenleg 4 fős csak vagy plunderban ,de lehet. A Vanguard féle BR-ben nem lehet .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#659) Tsebacsi válasza jozefgucci1 (#658) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:R Azt elfelejtettem, hogy valóban van "sima" BR is.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#660) csibe1 válasza Tsebacsi (#659) üzenetére


csibe1
addikt

Akkor csak "simán" szopjanak szöget, de az összes fejlesztő, az eész kiadó; és még mindegyik részvényes is, legalább egy hónapig. Utána beszélhetünk a játékról is. ;] :DDD :P

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#661) geckowize válasza CrabRave (#654) üzenetére


geckowize
őstag

Ugyanaz az IW8 az engine csak nyilván egy halom módosítással.

#653 CrabRave:
Sima BR elérhető jelenleg, ahol nincs repülő és elérhető az összes MW/BOCW/Vanguard operator/fegyver, nem tudom mi a probléma ezzel...

(#662) konci79


konci79
őstag

Sok sniper boldog lehet ezen a pályán... Azt már látom hogy a repülőtérre nem nagyon fogok menni. Onnan a toronyból úgy lőttek le kettőnket is, hogy bent voltunk a házban, senki más, lépcsőfordulóban élesztettem újra, erre engem is leszedett 3 falon keresztül... Egyelőre fegyvert se tudom melyiket húzzam, engem leszednek 3 lövésből, én meg szinte el se találom egy tárral...

(#663) CrabRave válasza konci79 (#662) üzenetére


CrabRave
junior tag

A sniperes problémával tényleg kezdeni kellene valamit, borzasztó hogy azt se látom honnan lőnek el

Üdv.: Ádám

(#664) kisselandras válasza CrabRave (#663) üzenetére


kisselandras
senior tag

Pont benne van a nevében. Eddig jó kis pálya ,mondjuk itt valami gebasz is van itt van valami a hitregel is van gond :W

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#665) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Tegnap összefutottunk az első csalóval ezen a mapon is a srác mindenkit követett a falon keresztül . Lőni azt nem tudott , gondolom csak a wh-t tolta . Rengeteg a hiba a mapon amúgy ezt így kiadni nagyon gáz , bár amilyen a Vanguard nem csoda . Más is tapasztalja , hogy teljesen random zoomol a fegyver a kezében , elég idegesítő . :W A loot valami össze vissza van elhelyezve vagy nagyon sok minden van besűrítve egy adott helyre vagy alig-semmi . Sniper-el leég jól lehet érvényesülni a hatalmas nyitott terek miatt .Ahogy kinéz a map már nem is írom , mert siralmas és néhol a PubG-pályaelemeit vélem felfedezni ( Shanok map )

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#666) NY_A


NY_A
őstag

Sziasztok.

Kollégám XBSX-en a Caldera bevezetése óta nem tud játszani a Warzone-al. Már minden létező trükköt kipróbált amit a neten talált, mégis szinte állandóan kidobja már a menüből. Meccsbe idáig még egyszer sem jutott be. Más is járt így, vagy nála kell még keresni a hibát?

(#667) cintula187


cintula187
addikt

A II.vh -s fegyverekre úgy akarják rávezetni a játékosokat, hogy 10 attachment slot van rájuk?

Nagyon jó a mai patch. A padló alatt lapúl az ellen onnan lő ki.

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#668) BITBOYS válasza NY_A (#666) üzenetére


BITBOYS
addikt

Milyen hibával dobja ki, vagy nem engedi be a játékba? Goldflake?
Mert arra egy megoldás létezik jelenleg, Game Pass előfizetés (300Ft akciósan) 1 hónapra vagy Gold. Ha megveszi azonnal menni fog a játék.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#669) NY_A válasza BITBOYS (#668) üzenetére


NY_A
őstag

Igen, egy fotó alapján úgy látom azzal.
Ezt a baromságot, hogy ennyi ideje nem tudják ezt javítani.
Nagyon köszönöm a segítséget. :R

(#670) csibe1


csibe1
addikt

Ahogy látom az új CoD meg az új BF egyformán szívás; és még a régebbi CoD játékosokat is jó hosszú cumira rakták. ;] :DDD :P
Régen volt már az előző rész, muszáj lesz újra csekkolni a kasszába. :K
Eltelt pát év, infláció meg ilyenek; kellene új autó, jacht, repülő, valami akciós trópusi sziget; csekkoljatok mán valami aprót a szegény éhező részvényeseknek meg a kiadóknak is csurranjon valamicske. ;) :DD
Gratulálok mindenkinek!!! :W
Elsősorban az új CoD, az új BF vásárlóknak; és főleg a két játék kiadójának, hogy ilyen szépen behúztak a csőbe jó pénzért egy rakat hiszékeny (főleg az előrendelők) lúzert!!!! :C :C :C :C :C :C :C
Így tovább, ezt kell minden évben összehozni, és minimális munkával dől a lé!!! :R :C
Amíg akad ennyi pénzes bárányka addig kell beterelni őket az akolba, mert utána már megszokásból is mennek, és nagy vidáman bégetnek!!! :O

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#671) CrabRave válasza csibe1 (#670) üzenetére


CrabRave
junior tag

Én direkt nem vettem meg a Vanguardot, és amikor a free weekenden kipróbáltam nagyon örültem neki. Csak az a bibi hogy a vanguardos fegyvereket nem tudom kihúzni, és így nehéz warzone-ban érvényesülni :/

Üdv.: Ádám

(#672) Chrys_ válasza csibe1 (#670) üzenetére


Chrys_
addikt

Én az első CoD játékokat a kezdetekkor csak single palyerben játszottam, a multis részt a WarZone-nal próbáltam ki idén először. Eddig csak a Battlefield sorozat ment BF2 óta. A BF1 és BF5 nem lettek a kedvenceim, de elég jól össze lettek rakva szerintem. Viszont a Battlefield 2042 számomra hatalmas csalódás, refund lett a vége.
Ezzel szemben WarZone Pacific nagyon tetszik. Igaz, hogy érdekes ez a modern/II.vh fegyver több slottal mixelés, de maga a pálya még mindig sokkal jobb, mint a BF-s mapok (ott viszont a Portal mód a régi pályákkal nem rossz). Bár a snipereket az erdős részeken alig lehet észrevenni. Nem gond, úgysi mindenki az Airfield-n tobzódik :)
Szerintem valamikor csak ki kellene venni a modern fegyvereket, és a kiegészítők számát a vh-s cuccoknál lecsökkenteni.

(#673) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Találkozott már valaki in-game voice chat problémával? Hiába vagyok Warzone partyban, nem hallok senkit és ők sem engem. Akkor sem ha randomokkal megyek, de akkor sem ha haverokkal. Elvileg a beállításaim jól vannak beállítva. Jelzi is a játékon belül amikor beszélek, de mégsem jó valami. PS5 konzolon nyomom. Hátha valaki talált már megoldást erre a problémára. :(

(#674) nitro16 válasza jkrisztian (#673) üzenetére


nitro16
senior tag

Nálam is volt egyszer ilyen. Ha bent vagy a játékban akkor nyomd meg a ps gombot a kontrolleren és a menüsávban menj a hang opcióra és ott nyomd többször egymás után be a némitás ki/be opciót. Valószínűleg beragadt és azért nem érzékeli.

(#675) CrabRave válasza jkrisztian (#673) üzenetére


CrabRave
junior tag

PC-n volt hasonló problémám, a beállításokat böngészd át szerintem, abból baj még sosem volt :D Hangeszköz kiválasztása, Voice chat beállítás, stb. (Már ha PS-en vannak ilyen beállítások :))

Üdv.: Ádám

(#676) csibe1 válasza Chrys_ (#672) üzenetére


csibe1
addikt

A Pacific-et még nem próbáltam.
Anno én a CoD2-vel kezdtem a multit, kb. 17 évvel ezelőtt.Tök jó modok voltak hozzá, Admiral, HTF, stb.
Azután amikor lett jobb gépem 2007-8 tájékán akkor jött mellé a CoD4 is.
A többi utána kimarad, aztán tavaly jött a Warzone, de ott is inkább a Plunder.
Idén megvettem az MW2019-et, azóta főleg azzal játszok, meg néha a Payload.
Az éjszakai pályák tetszettek, meg a tavalyi Halloween-es event, az idei semmit se ért.
A Pacific-et majd megnézem valamikor, de kezdik elvenni a kedvemet a multis játéktól, az EA meg a DICE is.
Megehetné már a fene mind a két béna bandát. :(((

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#677) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Plunder tele csalóval, egyszemélyes csapatok, WH Aimbot..... :C

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#678) venom8888


venom8888
őstag

dynamic resolution masnek sem mukodik? Beallitott fps-t vissza allitja alap 10 re.

(#679) konci79 válasza tupacamaru (#677) üzenetére


konci79
őstag

Nem tudom más hogy van vele, de engem már a levegőből leszednek sokszor. Zuhanás közben...

(#680) radi8tor válasza konci79 (#679) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha hallod hogy lőnek rád irányt kell váltan/elvágni az ernyőt.

⭐ Stella

(#681) atyca


atyca
senior tag

Mai frissítés után

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#682) Tsebacsi válasza radi8tor (#680) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Van hogy célzottan zuhannál valahova és úgy leköveti a zuhanásod, hogy csak pislogtam. Leszedett mint részeg ludat az egyszeri vadász :DDD (hgyrhdnmg)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#683) konci79 válasza radi8tor (#680) üzenetére


konci79
őstag

Ha csak ennyi lenne nem írtam volna ;) Gyakorlatilag jön utánam, sza..á lő mindegy mit csinálok.

(#684) radi8tor válasza konci79 (#683) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Konzolos aim assist. :U
Rosszabb esetben aimbot.

⭐ Stella

(#685) BITBOYS válasza radi8tor (#684) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem konzolos, inkább kontrolleres. Attól, hogy konzolon játszik valaki nem feltétlen használ kontrollert ebben a játékban.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#686) jkrisztian válasza nitro16 (#674) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Köszi Nitro16 és CrabRave a segítséget, de a probléma ott volt, hogy nem a fő fő fő főmenüben állítottam be a dolgokat, hanem a Warzone Pacificbe beléptem és ott állítottam be. Ezért nem volt jó. Ott kellett beállítani ahol kiválasztod, hogy Warzone vagy Modern W vagy Vanguardot akarod indítani. Hiába állítottam át a Warzoneban, a főmenüben kellett!

(#687) radi8tor válasza BITBOYS (#685) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Áhá, akkor őket fogom szidni ezentúl. :P

⭐ Stella

(#688) BITBOYS válasza radi8tor (#687) üzenetére


BITBOYS
addikt

Konzolon sokkal nagyobb a szívás bill+egér társaságában mint pc-n. Nincs aim assist, only 80 látószög, a fegyverek visszarúgása egyáltalán nem tompítható a beállításokban, így nincs (lézer) fegyvered mint pc-n.
Szóval aki ilyen feltételek mellett jól nyomja, jó játékos az az igazi PRO :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#689) jozefgucci1 válasza konci79 (#679) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Itt most ezen a mapon nagyon eldurvultak a kezdeti napokhoz képest . Levegőben szétszednek bármit csinálsz + világ végéről kiszednek , úgy AR el , hogy nem is látod ki volt . Mi lett a nagy antichet rendszerrel amit bejelentettek ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#690) radi8tor válasza jozefgucci1 (#689) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kóreaiak szerverén van.

⭐ Stella

(#691) jozefgucci1 válasza radi8tor (#690) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jah közben utánaolvastam ,de haver rámírt, hogy a mai frissítéssel már telepített valamit a gépére pluszban , akkor lehet ez a gép oldaláról is bekerült végre ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#692) Tsebacsi válasza jozefgucci1 (#691) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ma volt egy nagy install, de katasztrófa kezd lenni. Ejtőernyősként nulla esélyed van. Mondjuk volt egy halál mák quad killem plunderben airstrike-al a reptéri toronyra. A BAR-t szerintem nerfelték, mert nagyon nagy recoil-ja lett. Most mindenki STG44-el megy ha jól láttam...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#693) tupacamaru válasza Tsebacsi (#692) üzenetére


tupacamaru
veterán

Még jó hogy az STG-t kihúztam max-ra még Verdansk-ban akkor. Már az MG42 is max-os, és az Automaton-nal 60 körül járok. Azt még befejezem, utána a BAR-t akartam csinálni. Egy tripla killem már nekem is volt a toronyban, a török srácok nem örültek. :N Mondjuk ha felidegesítenek akkor előveszem az XM4-et..... :B ;)

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#694) kisselandras válasza radi8tor (#680) üzenetére


kisselandras
senior tag

Hiába a héten én is észre vettem levegőbe a csóka leszedett pedig még csak ki se ugrottam a repcsiből már le szedett :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#695) radi8tor válasza kisselandras (#694) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Őstehetség.

⭐ Stella

(#696) csákány.


csákány.
aktív tag

Nem hiszem el, már megint összef@sta magát a játék az update után! :O Scan and Repair nem segít - valami ötlet?!

(#697) Norbi8712 válasza csákány. (#696) üzenetére


Norbi8712
kezdő

Én is így jártam. Ezzel a hibával: BLZBNTAGT0000096A

(#698) atyca válasza csákány. (#696) üzenetére


atyca
senior tag

Nekem csak úgy rázódott gatyába, hogy a játékot, és a Battle.net klienst is újraraktam.....

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#699) nitro16


nitro16
senior tag

Kár volt kiadni a frissitést mert még szarabb a játék mint eddig volt. Twitter/reddit tele van írva, hogy jó lenne ha a raven elhúzna a bús pi...a. Mert ez amit csinálnak kritikán alúli.

(#700) jozefgucci1 válasza nitro16 (#699) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Játszhatatlan volt ma este vagy a ping volt magas+packet loos vagy fagyott és kidobált . :W Valamint szerintem a csalásvédelem sem került be most sem :C

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.