Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) szinesz.bob válasza BITBOYS (#598) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Szerintem nem csinálhatják meg, hogy ne legyen Plunder.
A játékosok kb felét elvesztenék.
Hol húznánk ki az új fegyokat? :F

(#602) CrabRave


CrabRave
junior tag

Mi a véleményetek az új mapról? Szerintetek nem túl kontrasztos, túl telített a színvilág? Nekem megmondom őszintén annyira nem jön be (csak a színvilágra gondolok).

Üdv.: Ádám

(#603) nitro16


nitro16
senior tag

With the launch of Call of Duty: Warzone Pacific tomorrow, #TeamRICOCHET continues its new anti-cheat security initiative with the rollout of an internally developed PC kernel-level driver for Warzone, which will activate first in the Asia-Pacific region before expanding worldwide.

(#604) Tsebacsi válasza CrabRave (#602) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Zöld skinnel sose szúrnak ki, plusz eléggé Sniperpárti, kevés a búvóhely és a ház. Érdekes lesz...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#605) radi8tor válasza nitro16 (#603) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szegény ázsiai csíterek :D

⭐ Stella

(#606) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Nagyon úgy néz ki, hogy kedveztek a konzolosoknak [kép]
Ott a Fov csúszka + további beállítások minden platformra.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#607) radi8tor válasza BITBOYS (#606) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lesz az majd szerintem PC-re is, mi értelme lenne csak nekik kedvezni?
Ahogyan PC-re is lesz aim assist. ;]

⭐ Stella

(#608) geckowize válasza BITBOYS (#606) üzenetére


geckowize
őstag

Szerintem senki konzolos még ne élje bele magát: [link]
Valamint ha lenne konzol FOV slider, biztos nagy dobra vernék, ennek ellenére nagy a csend.

(#609) BITBOYS válasza radi8tor (#607) üzenetére


BITBOYS
addikt

PC-re eddig is volt, itt a konzolon van a lényeg, hogy arra is legyen. :)

#608geckowize Igen, sajnos közben törölték ezt a szöveget..

Mindenesetre érdekes mennyire kényes dolog ezt legalább a next-gen konzolokra beélesíteni.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#610) duckload válasza BITBOYS (#609) üzenetére


duckload
tag

Érdekes módon egy battlefiled, apex legend simán elmegy magasabb fov-al. Csak lustaság kérdése. Nem akarnak optimalizálni... De amikor dead silence aktív a megnövekedett fov persze nem gond... :(((

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#611) steele80


steele80
senior tag

Akad a játék a hanggal együtt. Ez így most játszhatatlan pc-n. Fércmunka egyelőre. :(

(#612) duckload válasza steele80 (#611) üzenetére


duckload
tag

Nálad van baj, mindenkinek szépen fut!

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#613) radi8tor válasza steele80 (#611) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Túl van terhelve a szerver. Ne várj csodát megjelenés napján.

⭐ Stella

(#614) gjung44


gjung44
tag

Nálam is szépen fut és sokkal jobb lett a láthatóság a játékban. Az első frissités ami tényleg jót tett a játéknak. Csak azt nem értem hogy hova tünt az a pár ezer cp ami volt a számlámon. Teljesen lenullázódott még a battlepasst sem tudom megvenni :U

[ Szerkesztve ]

(#615) Atish19


Atish19
őstag

Nálam az ADS bugol. Random ADS-el vagy csak simán kilép ADS-ből mintha nyomkodnám a jobb egérgombot. Más nem tapasztalt hasonlót? Egérrel tuti nincs baj, mert más játékokban problémamentes és asztalon is. Warzone és sima Modern Warfare is csinálja.

(#616) kisselandras


kisselandras
senior tag

Uh pc én mi ez a hatalmas GB adatt?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#617) fogirobi válasza Atish19 (#615) üzenetére


fogirobi
senior tag

Nálam is csinálja. Plussz van amelyik fegyónál zoomnál bugos, kitakarja a kezem a fél képernyőt :D

(#618) Atish19 válasza fogirobi (#617) üzenetére


Atish19
őstag

Totál játszhatatlan így. De mikor a menüben matatok játék közben az átlátszó háttéren keresztül látom, hogy akkor is csinálja. :DDD

(#619) BITBOYS válasza gjung44 (#614) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nekem is elpárolgott.. maradt 800 pedig 1700 volt. Lestem egy nagyot, és az esélytelenek nyugalmával sz*rok rá.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#620) gjung44 válasza BITBOYS (#619) üzenetére


gjung44
tag

Nálam visszatért a zseton, az első 1-2 órában nem volt meg

(#621) CrabRave válasza Tsebacsi (#604) üzenetére


CrabRave
junior tag

Na igen, mintha eddig nem lettek volna elég idegesítőek a sniperek :D

Üdv.: Ádám

(#622) BITBOYS


BITBOYS
addikt

XSX tulajoktól kérdezném, hogy tudnak játszani a frissítés óta?
Engem kidobál választékos ˇˇxbox live server status Ceresˇˇ illetve ˇˇnetwork service Goldflakeˇˇ hibaüzenetekkel. Már eleve így is akar elindulni, de nyomok egy gombot és beenged a menübe. Aztán kezdődik pár másodperc elteltével ugyanez...
Újraindítottam, töröltem, telepítettem, kihúztam, alaphelyzetbeállítottam, stb.. Van még valami amit esetleg kihagytam? Vagy most akkor ennyi volt részemről a Warzone?

#620gjung44 Nekem nem adta vissza, továbbra is 800.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#623) Tsebacsi válasza BITBOYS (#622) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nekem alapból megvolt a zsém, be is tudtam váltani egy 20 tieres battle passra.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#624) BITBOYS válasza Tsebacsi (#623) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nekem is megvolt, de frissítés után eltűnt egy része, így viszont már nem tudom megvenni, ráadásul el se indul ez a kellemes kis játék az idegekkel móka.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#625) Corpuscle válasza BITBOYS (#622) üzenetére


Corpuscle
őstag

Este nem volt gond vele, beengedett. 2 kört minden hiba nélkül tudtam játszani.

(#626) BITBOYS válasza Corpuscle (#625) üzenetére


BITBOYS
addikt

Köszi, ez is valami.. én 20 másodpercet tudtam max és kidobott menübe hibaüzenettel. Azóta már annyit sem :(

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#627) venom8888


venom8888
őstag

Igazan be rakhattak volna a fidelityfx super resolution-t a Vanguardbol a Warzone-ba, azal van +40 fps em. De a dynamic resolution sem mukodik ami szinten adott nekem 30 fps-t. Be allitom 140-re, Apply-olom, majd kilepek, ujra belepek az optionsba, es 10 fps-re van allitva target, holott 140 re toltam fel. :( Bugos

(#628) konci79


konci79
őstag

Mikorra várható a rendes pálya? Ez a rebirth nem nekem való..

(#629) Tsebacsi válasza konci79 (#628) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Este 6 körül.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#630) konci79 válasza Tsebacsi (#629) üzenetére


konci79
őstag

Köszi

(#632) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Az bekavarhat valamit, hogy pc-ről átmentem xsx-re? Mert most már az a legnagyobb problémája a boxon, hogy nem tud kapcsolódni az ea szerveréhez és be sem enged online.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#633) Chrys_


Chrys_
addikt

Warzone PC-n minden 2. kör betöltésénél kifagy. Jön az ismert Scan & repair üzenet, viszont a Verdansk-kal ellentétben itt nem fut tovább a játék a háttérben és a hibaüzenetet figyelmen kívül hagyva lehetett tovább játszani, itt ténylegesen kifagy a játék.

(#634) nitro16 válasza gjung44 (#631) üzenetére


nitro16
senior tag

Leírtam/tuk már egyenlőre csak ázsia szegmensben megy az anti-cheat. Többi régióba később lesz csak. Kérdés mikor van az a később... Szánalmas húzás megint tőlük.

Nekem nem jön be az új pálya. Sokkal több a szirtes rész a nagyobb házaknál az elhelyezkedés stb még jobban "campelde" az egész sajnos. Bár nekem annyira nem számít mivel 80-90% rebirth megyek, persze most azt is ki kellet szedni egy hétig.

Ami pozitivom az, hogy rebirth-nél szebb az alap graf ps5-nél, illetve a camera movement csúszka megjelent úgyebár ami végett gyorsabbnak látja az ember a movementet konzol alatt. Csak nem sikerült az a FOV konzolra, így csak ennyi jutott.

(#635) gjung44 válasza nitro16 (#634) üzenetére


gjung44
tag

Akkor jó, nagyon ciki lenne ha 24 órát sem birt volna ki. Az új pályára rengeteg időt kell szánni hogy rendesen kiismerd, de szerintem nem lesz rossz. Nekem tetszik a megvilágitás, sokkal könnyebben észreveszem itt az ellenséget.

(#636) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ez az új map olyan mintha a PubG-ből ollózták volna össze , még a színvilág is olyan . Nagyon fényes és fakó minden nem is értem és a karakterek is olyan picik vagy kisebbek lettek .Összességében szerintem elnagyolták , itt ott már szinte ocsmány . Amire nem jöttünk rá a loaduot-ot miért nem lehet venni ? Milyen küldetést kell hozzá megcsinálni , mert pénz van rá ,de venni nem enged ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#637) gyilok82 válasza jozefgucci1 (#636) üzenetére


gyilok82
csendes tag

loadoutot csak akkor tudsz venni amikor már leesik az elsö ingyenes az elsö kőr végén.

(#638) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Nem tetszik. A fegyók főleg nem...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#639) radi8tor válasza Tsebacsi (#638) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja borzalom, nekem 2 perc elég is volt belőle. :D

⭐ Stella

(#640) Tsebacsi válasza radi8tor (#639) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Kemp és sunyulós map lett, brrr…

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#641) D1N4 válasza Tsebacsi (#638) üzenetére


D1N4
tag

Szintén. Borzalmas számomra az egész...

XSX, SteelSeries Arctis 3 2019

(#642) tupacamaru válasza Tsebacsi (#638) üzenetére


tupacamaru
veterán

Még jó hogy Plunder-ben minden benne van. Fegyverek, skinek, járművek....

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#643) csibe1


csibe1
addikt

Az utóbbi 10 hsz-t olvasva nem vesztettem semmi, hogy nem indítottam el a Warzone-t a frissítés óta. :D
Éljen a frissítés! :C

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#644) Xaels


Xaels
félisten

1 kört mentem tegnap a többiekkel quadban, kb elég is volt. A trailer meg 1-2 stream alatt még úgy voltam vele, hogy nem lesz ez rossz. Hatalmasat csalódtam, olyanok a fegyverhangok mintha egy gyerek püffölne egy vödröt 2 faággal, a látvány meg nem tesz jót neki PS5-ön sem. Szomorú vagyok, egyik multi cím sem igazán lett olyan idén amire számítottam, 1500+óra után ez sem fog sokat tartani már ha így marad.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#645) pulffy válasza Xaels (#644) üzenetére


pulffy
őstag

Szokni kell a latványt, nehezebbe lehet kiszúrni az enemyt, hangok ténylek furcsák. Mindezt leszámítva elsőre win squadban, aztán egy harmadik es második hely. Elsőre így nem is rossz, wanguardos fegyok opék...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#646) Laby


Laby
senior tag

Nekem nagyon bejön az új pálya. Teljesen Battlefield Vietnam régi feelinget hozza, amit imádtam, nagyon tetszik.
Eléggé ritkán lakott környezet Verdansk-hoz képest, sok a susnyásban futkorászás, de nem zavaró.

Viszont mi tegnap minden 2. kört újraindítással kezdtük mert a squadból felváltva dobált ki valakit fatal error-al a játék.

Ami viszont továbbra is elveszi az egész játéktól a kedvem, az a rohadt SBMM...Egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele, ha eljutsz egy bizonyos K/D fölé, már tök mindegy kivel játszok, mindig berak az esport szintű emberek ellen. Nem lehet egy héten egyszer odaülni, és chillezve játszani egy könnyedet, mert mindenki világsztár... Kontroller assistosok ellen még csak esélyem sincs, mellém sem lőnek egy közelharcba ugrálhatok én bármerre. Ez az egy ami rohadtul aggaszt, és elveszi a kedvem az egész játéktól. Közel vagyok már nagyon ahhoz, hogy elfogyjon a türelmem, és elengedjem a játékot. Valószínűleg ez be is következik majd amint elmúlik az új pálya varázsa.

(#647) venom8888


venom8888
őstag

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem 20 fps el kevesebb van ezen az uj mapont,mint a regin.

(#648) Xaels válasza pulffy (#645) üzenetére


Xaels
félisten

Nem igazán jön be a térkép, duoztunk tegnap és csak Vanguard-os duo van amin kb. esélytelen volt, hogy nyerjünk a ground loot-tal mivel nincs meg az idei COD és őszintén szólva ezek után nem is nagyon lesz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#649) gjung44


gjung44
tag

Erre a pályára vissza kellett volna hozni ernyő helyett a wingsuit-ot blackout-ból

(#650) geckowize válasza venom8888 (#647) üzenetére


geckowize
őstag

Nekem is, de erre számíthattunk is, tekintve, hogy több a növényzet, valamint több olyan magaslat van, ahol lényegesen nagyobb látótér van, mint Verdanskban. Bár a Vanguard integráció után még nem rakott fel videót, érdemes figyelni Panjno youtube csatornáját, nekem az összes CoD-os setting videója nagyon sokat segített.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.