Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) csibe1 válasza Acheron (#392) üzenetére


csibe1
addikt

A Rytec AMR az tényleg szemét egy cucc, majd valamikor unlockolom ha lesz humorom a quickscopos dologgal szórakozni.
Pár hete egy csávó azzal nyomta Shipmenten, utáltam is érte rendesen. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#402) radi8tor válasza csibe1 (#400) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Múltkor bekerült egy 7-es szintű ember a partyba. Néztem is hogyan keveredett ide.
Végül kiderült ő játszik a legjobban. :D

⭐ Stella

(#403) csibe1 válasza radi8tor (#402) üzenetére


csibe1
addikt

A szint szerintem nem igazán mérvadó, mert lehet, hogy a 2-es szintű emberke már 15 éve multizik. :D
Ez nem is szokott zavarni, az már inkább amikor killcamban látom az érdekes mozzanatokat,
(pl. mindig megfordul és simán fejbe lő) akkor csuklani szokott a családfájával együtt.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#404) radi8tor válasza csibe1 (#403) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem van olyan perkem amit CTF és Killconfirmed-ben használok hogy mutatja melyik irányból láttak meg.

⭐ Stella

(#405) Acheron válasza csibe1 (#401) üzenetére


Acheron
őstag

Vicces, hogy 15 x 3 quickscope -al lehet unlockolni - maga a Rytec nem egy quickscope barát fegyver. Amekkora az ADS... Ha valódi távolsági sniper -ként van hangolva, akkor tipikusan az a fegyver, amivel előbb célzol, és utána nézel szét. A robbanó lőszer is igazán rövid - középtávon hasznos - nagy távra nagyon nagy az "utazási ideje". Nagyon jellegzetes a hozzá kapcsolódó hang, a hangos lövés és a majd egy másodperc múlva érkező becsapódás / robbanás hangja.
Ráadásul pl a robbanó nyíllal ellentétben ha nem talál a robbanó lőszer, maga a robbanás alig kárt az ellenfélben, még négy - öt közvetlen közeli robbanás sem végez vele. Persze ha talál, akkor... :Y
És akkor ott van még a lassú tár csere. Nem egy LMG, de azért lassú.
A fenti hátrányokkal szemben egy pontos és erős fegyver, a normál lőszer úgy erős (.50 kaliber...), hogy közben meglehetősen gyors, nincs igazán "esése" - minden távra jó. Nagy előny a félautomata működés, ha az első találat nem ül, akkor nagyon gyorsan rá lehet ismételni, tártól függően többször is, nem kell a csőre húzással vesződni (ez sokszor döntő lehet).
Messze nem a legjobb fegyver, de vannak szerethető tulajdonságai, én gyakran használom multiban, de Plunder vagy Clash meccseken is előveszem, ha olyan a szitu.

(#406) csibe1 válasza radi8tor (#404) üzenetére


csibe1
addikt

Biiztos, annyira nem érdekel a perk dolog, de amikor killcamban egyből fejre ránt az már érdekes, akármilyen perket használ. :U

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#407) csibe1 válasza Acheron (#405) üzenetére


csibe1
addikt

Majd ha sikerül unlockolni akkor majd próbálgatom, köszi a tájékoztatót. ;) :)
Akad még pár ilyen fegyver, ami lassú de ütős, viszont jó időzítéssel lehet velük aratni. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#408) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
Új vagyok az ilyen játékokban, kérlek nézzétek el, ha hülyeséget kérdezek...
Hogy lehet kihajolni-kilesni fedezék mögül?(PC)

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#409) radi8tor válasza atyca (#408) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

[link]

Z betű vagy 5.egérgomb

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#410) atyca válasza radi8tor (#409) üzenetére


atyca
senior tag

Köszi! :R

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#411) Tsebacsi válasza radi8tor (#409) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ez inkább mount, de igen :K

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#412) N_A_S


N_A_S
veterán

Játékos aktivitás nézésére van valami alternatív weboldal, vagy program? Úgy értem rá tudok keresni egy weboldalon egy bizonyos nickre hogy mikor és mennyit játszott?

https://tinyurl.com/phnas

(#413) nitro16 válasza N_A_S (#412) üzenetére


nitro16
senior tag

(#414) Acheron


Acheron
őstag

Szép kezdeményezés ez as Ricochet anti cheat rendszer, reméljük hasznos is, és tényleg gellert kapnak rajta a cheaterek. (Ordít a szójátékért, szinte biztos, hogy megfordult a fejükben, hagy Ricocheat legyen :DDD ) Az előzmények alapján nem vagyok ugyan meggyőződve, hogy hosszú távon hatásos lesz - de ne legyen igazam.
Hosszan taglalják ezt a kernel szintű mókát, de szerintem a lényeg itt lesz, amiről épp csak szó esik a végén (de nem bírták megállni :D ): "Another layer in the battle against cheaters is the evolving use of machine learning (ML)" Ha valahol meg lehet fogni a csalókat, akkor az ebben a szegmensben lesz (szvsz). A kérdés csak az, hogy ezt az új, egyre erősebb potenciált hosszabb távon a csalók vagy a védelem tudja majd jobban kihasználni. :F
Én mindenesetre a védőknek szurkolok - zsigerből gyűlölöm a csalókat.

(#415) Atish19 válasza Acheron (#414) üzenetére


Atish19
őstag

Valorantban van hasonló anticheat és amikor még játszottam vele tényleg nagyon kevés csaló volt. Ha próbált is csalni valaki azt észrevette és egyből offolta a meccset. Ha hasonló hatásfokkal működne az nagyon szuper lenne. Eddig én ritkán találkoztam csalóval wz-ben vagy csak nagyon jól leplezték, de új szezon óta félelmetes mennyire gátlástalanul nyomják. Még csak nem is próbálják leplezni :DDD Sajnos a magyarok között sem ritka már.

(#416) jozefgucci1 válasza Atish19 (#415) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nincs visszatartó erő sajnos , mert ingyenes és bármikor csinálsz egy másik accot ha pedig mégsem menne akkor 1 dollártól indul egy friss regelt acc a fullos amint kihúzott fegyók vannak pedig 15 :DDD .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#417) venom8888


venom8888
őstag

Hetvegen toltuk a warzone-t, es undoritoan sok a csalo. Kb 2 nap mentunk 100 meccset,de abbol kb 60x csalo olt meg. Amikor kijott a jatek 6-15 killjeim voltak,most 1-2 a gulaggal. Heti 1x olok 4-5 embert 1 meccsben. 1 pisztolyal olt meg 3 onkat a fasz,az is mi. Johetne mar az anti cheat.

[ Szerkesztve ]

(#418) kisselandras válasza venom8888 (#417) üzenetére


kisselandras
senior tag

Máma a friss regg account tal a játékos mindenkinek fejest adott plusz második kör pisztolyal ölte az embereket :C :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#419) kisselandras


kisselandras
senior tag

Az mitől van hogy az fps em 50 /60 ?
Ryzen 7 /1700
16 gb 3200 mhz ram
Amd radeon 6600 x gaming 8gb kártya friss drvier
Monitor nincs tv van lg okos :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#420) Roxbury válasza kisselandras (#419) üzenetére


Roxbury
őstag

CPU limit.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#421) jozefgucci1 válasza Roxbury (#420) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+ 1 sajna az a proci multi fps alá már kevés

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#422) N_A_S válasza nitro16 (#413) üzenetére


N_A_S
veterán

Köszönöm! :)

https://tinyurl.com/phnas

(#423) kisselandras


kisselandras
senior tag

Urak más is találkozót már azzal a problémával miszerint kockás a kép az istenek se akar ki lépni 760 as felbontásból 1980 as van neki beállítva de semmire nem reagál 760 ból nem lép át 1980 as felbontásba :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#424) nitro16


nitro16
senior tag

Elvileg aki most október 22 és november 2 között előrendeli digitálisan a Vanguardot az megkapja ingyenesen az érkező 2400 CP-s Ghost of War skin bundle-t.

(#425) kill_switch válasza nitro16 (#424) üzenetére


kill_switch
senior tag

Valahogy én nem látom a világító karakterek mögött a koncepciót. :D Mármint oké, hogy eye pop, de miért akarnak az emberek olyan karakterrel pl battleroyale-t játszani, amit a kilométerekről ki lehet szúrni? :DDD

(#426) Tsebacsi válasza kill_switch (#425) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mert más játékokat (is) vesznek alapul, és az eyecandy az a villogó, mozgó kisfaszom.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#427) kill_switch válasza Tsebacsi (#426) üzenetére


kill_switch
senior tag

Gond végül is nincs belőle, egy-két easy target mindig jól tud esni. :Đ

(#428) nitro16 válasza kill_switch (#425) üzenetére


nitro16
senior tag

Nekem bejön ez a karakter, illetve a Disciple of Mayhem-es is. Ez meg értelem szerűen azért ilyen mert "szellem" azért is jelenik meg majd most a hallowenes cucc alatt.

Annyira szerintem nem lesz feltünő mint elsőbbikre gondolná az embert. Ott van a comic strip karakter ami szerintem pl sokkal jobban látszódik még is sokan játszanak vele.

Másrészt ha olyan a movement az adott személynek akkor tök mindegy milyen karakterrel van mert úgy se tudod úgy kiszedni... szóval az átlagnak mindegy.

A prók meg ha torna van vagy valami akkor úgy is váltanak olyan karakterre. Gondolom te sem napi 8 órába a tornákat nyomod. ;]

Én nem szoktam venni bundle-t de ezen elgondolkoztam de sajnálok egy skin-re kiadni 7k-t. Bár egy perce elgondolkoztam azon, hogy vanguardal együtt nem rossz deal, de hát a vanguard az szerintem borzalom így nekem kiesik. De gondoltam berakom hátha valaki amúgy is megvenné mert akkor egy 7k-s bundle ingyen nem rossz ajánlatt....

[ Szerkesztve ]

(#429) kill_switch válasza nitro16 (#428) üzenetére


kill_switch
senior tag

Nem csak erre a konkrét karakterre gondoltam, hanem úgy általában az összes villogósra. Amit végképp nem tudtam hova tenni, ami még ráadásul gőzölög is színesen, mint az a lila kristályos skin. :D Ha valaki az itt vagyok, lőjetek stratégiát szereti, akkor oké, minden másra öngyilkosság. :DDD A movement-re meg megoldásnak ott vannak a recoil mentesre állítható fegyvercsodák. Fara/krig/meggymag köpködő lmg, azok előtt aztán nagyjából úgy ugrálsz, ahogy csak szeretnél. :DDD

(#430) nitro16


nitro16
senior tag

[link] Hajrá akkor a no recoil fegyverekkel...

(#431) kill_switch válasza nitro16 (#430) üzenetére


kill_switch
senior tag

PS-en ilyen mozgástól nem kell tartanom. :DDD Crossplay meg sose lesz bekapcsolva.

(#432) kill_switch válasza kill_switch (#431) üzenetére


kill_switch
senior tag

Ja, hogy ez ps! LOL :D Hát ilyen játékossal még nem találkoztam össze az biztos, pedig pár 100 óra már benne van.

(#433) Mizol29 válasza kill_switch (#432) üzenetére


Mizol29
senior tag

Ez pc csak kontrollerrel játszik.

(#434) kill_switch válasza Mizol29 (#433) üzenetére


kill_switch
senior tag

hát nem tudom egy sima kontrollerből hogy tud ilyen sebességet kisajtolni, nálam nem tudja az analóg ilyen gyorsasággal kezelni az irányváltásokat. :D

(#435) nitro16 válasza kill_switch (#434) üzenetére


nitro16
senior tag

Ahogy Mizol29 írja JoeWo pc-n játszik dedikált kontrollerrel. Azért tud ilyen gyorsan mert a kontroller alján van plusz "pedál" amivel tud ugrani illetve csúszni. És ehez még az is hozzá járul, hogy pc-n be tudod állítani a 120 FOV értéket és az miatt alapból sokkal gyorsabbnak tűnik az egész játék. Ezeke mellet magasra állított érzékenység meg a srác pro játékos is szóval így jön ez az egész ki.

[ Szerkesztve ]

(#436) venom8888 válasza nitro16 (#424) üzenetére


venom8888
őstag

Én a béta napjan vettem meg,akkor nekem nem lesz meg a karakter?

(#437) nitro16 válasza venom8888 (#436) üzenetére


nitro16
senior tag

Nem lesz meg. Leírtam, illetve ott látható a képeken is, hogy az ajánlat az adott időszakban érvényes előrendelésekre vonatkozik csak.

Gondolom nem ment olyan jól eddig előrendelésbe aztán bedobtak egy ilyet hátha többen így megveszik...

(#438) venom8888 válasza nitro16 (#437) üzenetére


venom8888
őstag

Ezt nem tartom fer dolognak,hogy akik a datum elott vették meg azok nem kapnak semmit. Dehát ilyen a világ.

(#439) kill_switch válasza venom8888 (#438) üzenetére


kill_switch
senior tag

Mivel a játék még meg sem jelent, feltételezem van lehetőség visszamondásra nem? Ha van, akkor megrendeled újra és gól.

(#440) nitro16 válasza venom8888 (#438) üzenetére


nitro16
senior tag

Mi az hogy nem kaptál semmit?

Előrendelted már amikor megjelent az előrendelés: jó pár tesztidőszakban már játszhattál a játékkal ez által, + kaptál night raid mastercraft weapon blueprint, Arthur Kingsley operator csomag, Frontline weapon pack, 5 órás dupla fegyver xp-t.

kill_switch meg jól írja ha nem tetszik akkor csináld meg amit írt.

Amúgy ezt lehet más is betudja játszani, mert ha az adott időközben előrendeli valaki és mondjuk mindjárt megkapod a ghost war bundle-t a játékot meg le se töltöd, akkor utána szépen vissza kéred a pénzt és valószínűleg a bundle az megmarad. ;]

[ Szerkesztve ]

(#441) kisselandras válasza kisselandras (#423) üzenetére


kisselandras
senior tag

Erre tudja valaki a segítséget? Repair megvolt újra telepítés is de ugyan úgy van minden

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#442) Atish19 válasza kisselandras (#441) üzenetére


Atish19
őstag

Render Resolution 100-on van? Nekem néha az mászkál el 50%-ra.

(#443) kisselandras válasza Atish19 (#442) üzenetére


kisselandras
senior tag

Köszi a segítséget tényleg az mászkált el :W :R :R ezer hála érte!!! :R :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#444) hcol7 válasza kisselandras (#443) üzenetére


hcol7
senior tag

ugyanigy neha a kepfrissitest is visszarakja 60hz-re.
erdekes mert legalabb egy eve nemjatszottam vele, de mar akkoris jol bejaratott regi bug volt ez.

(#445) csibe1 válasza kisselandras (#441) üzenetére


csibe1
addikt

Új monitor? :P
Kicsit mintha odalenne már ;] :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#446) nsrking


nsrking
senior tag

Sziasztok!
Aki Magyarországról játszik Warzonet XSX-ről írjon légy szíves :R

(#447) kisselandras válasza csibe1 (#445) üzenetére


kisselandras
senior tag

Á lg tv :Y 106 os de lesz majd egy 144 es csak várom a fekete pénteket :R

[ Szerkesztve ]

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#448) kisselandras válasza hcol7 (#444) üzenetére


kisselandras
senior tag

Ez számomra érdekes mert ez az új pach al jött elő a hiba de már jó lett

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#449) csibe1 válasza Atish19 (#442) üzenetére


csibe1
addikt

Az se rossz, nekem 4k-ra tette fullHD-s monitornál? :F
Nem tudom mi benne a pláne, de a szoftver biztos jobban tudja. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#450) konci79 válasza csibe1 (#449) üzenetére


konci79
őstag

Nekem a 60 hz ugrik 75re, bármit csinálok.
1280x1024, és 60 hz-es monitor...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.