Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#852) blue01song


blue01song
aktív tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Megvettem a játékot, de hibaüzenet nélkül kivág a asztalra, kb a menüig jutok csak el :(
Safe módot próbáltam illetve amit találtam guglin,azokat is próbálgattam de semmi.
3080+9700k,legfrissebb nvidia driver, a windows-t egy hete raktam fel újra és minden más játékom hibátlanul működik,kivéve ez.
Segítsetek please :R :R :R

(#853) Dewo válasza blue01song (#852) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Időközben már megoldódott a kolléga problémája.
Infóként le írom hogy egy scan/repair után újra játszható lett a játék. :C

[ Szerkesztve ]

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#854) blue01song válasza Dewo (#853) üzenetére


blue01song
aktív tag

Sziasztok!

Így van, megoldódott, köszi a segíséget Navi :)

(#856) kill_switch válasza ekto (#851) üzenetére


kill_switch
senior tag

Egyedül is van értelme hajtani, én már nem szoktam a fogyikon idegesíteni magam. Tegnap is nyertem egyet, 1,7M jött össze nekem, a másik két baleknak meg valami 300K/300K, mert nekik annyi volt a meccs, hogy a peek-re ugráltak vissza meghalni... Bőven össze lehet kalapálni egyedül is a betevőt, így meg, hogy felemelték 2M-ra a határt, még könnyebb, mert lassabban gyűlik mindenkinek. Verdansk-ba az 1M simán megvolt kb 10 perc alatt egy terület bejárásából (pl. boneyard, tran station), itt viszont többet kell rohangálni, mert egy területen nincs annyi lé. Bár most a karácsonyfák valamennyire feltolják az adott területet, meg ha van egy normális csapat és minden csapattag farmolja a pénzt és van annyi gógyi, hogy nem megy egy épületbe 2 ember ugyanazt a kört lefutni, akkor valószínűleg itt is hamar össze lehet szedni, de úgy néz ki ez ritka, mert nem találkoztam még túl rövid körrel ezen a pályán.
Ha kiszedik a karácsonyfákat meg a krampuszt és társait és máshoz nem nyúlnak, akkor elégedett leszek, továbbra is marad a plunder szórakozásra. :K Az meg már csak plusz, hogy 50-60K XP simán megvan egy jó körrel XP duplázó nélkül, úgyhogy a BP-t is lehet rendesen pörgetni. :DD

(#858) Dewo válasza ekto (#857) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Krampusz és társai végét várom már én is egy ideje. Nagyon zavaró és teljesen felesleges számomra. Volt amikor utolsó team volt és akkor kergetett a krampus.. :W

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#860) kisselandras válasza Dewo (#858) üzenetére


kisselandras
senior tag

Ez a crampus jó dolog nekem bejön, de hogy mért mindig engem üldöz azt mai napig nem tudom.2 x már ki nyírtam a szemetet mert megdobált hógolyóval :DD

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#861) radi8tor válasza kisselandras (#860) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

:))

⭐ Stella

(#863) D1N4


D1N4
tag

Ps5-ön random kifagy az egész játék ... Eddig csak plunderben csinálta, mostmár a többi módban is... Van erre valami megoldás vagy várni kell a csodát a fantasztikus fejlesztőktől? :W

XSX, SteelSeries Arctis 3 2019

(#864) Dewo válasza kisselandras (#860) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Igen,kinek mi. Ez a krampus teljesen random dolog. Nehéz kiszámítani :O

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#865) Dewo válasza D1N4 (#863) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Szia

Ez egy aktív hiba xbox/ps konzolokon egyaránt. Sajnos erre nincs megoldás ez ilyen...remélem hamar jön a patch.

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#866) nitro16 válasza D1N4 (#863) üzenetére


nitro16
senior tag

Nem csak nálad. 2 hétig nem játsozttam most vissza jöttem és 1 óra alatt 2x kifagyott, 1x szerver disconnect, minden második meccs mikrolaggos.... arról nem is beszélve, hogy megint az alap graf sokkal szarabb mint volt. Ennyire elbaszni az egészet, hihetetlen.

Az amit leművelnek mind a cég körüli botrányok mind a studioknál lévő játékoknál. Dől a lé és akkor a fele tesztelő bandát kirúgni meg minden. Az a baj, hogy nincs konkurencia és így kb azt csinálnak amit akarnak. De egyre több helyen látom/olvasom, hogy a játékosok fellázadtak ez az állapot véget már. Kiváncsi leszek, hogy észbe kapnak-e.

(#868) nitro16 válasza ekto (#867) üzenetére


nitro16
senior tag

90% rebirth megyek így én alapból arra is gondoltam. De mindegy melyik map láthatóan sokkal rosszabb az alap minőség mint volt.

(#869) kisselandras


kisselandras
senior tag

Mindenkinek boldog új évet !sikerekben dűs killt :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#870) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#871) kisselandras válasza tupacamaru (#870) üzenetére


kisselandras
senior tag

Gratulálok :C :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#872) radi8tor válasza tupacamaru (#870) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem volt ellenfél? ;] :P

⭐ Stella

(#873) Dewo válasza tupacamaru (#870) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Én sose értettem a plundert. Haverom azért játszik mert nem veszi meg a MW-,multit és ezért plunderba kell neki fegyvert húzni. És pont erre panaszkodik hogy valaki azért játszik Plundert hogy a legtöbb pénzt gyűjtse! :D

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#874) Tsebacsi válasza Dewo (#873) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én se vettem meg egyiket se, de már bánom kicsit. Plunderben pont az a jó, hogy a loadout-ot tudod tesztelni, meg laza, kötetlen lövöldözés, mellé még pénzt is gyűjthetsz :D
De nem mondom, hogy nem élveztem a 4 napos nyílt multit, ott húztam fel 2 fegyvert elég magasra. Plunderben ehhez nagyon sok idő kell...

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#875) kisselandras válasza Dewo (#873) üzenetére


kisselandras
senior tag

Pedig jó a plunder igaz meg vettem a játékot de jó köröket lehet vele menni ha van egy jó squash.

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#876) Dewo válasza Tsebacsi (#874) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Nekem az összes COD megvan,kivéve a VG mert nekem az nem tetszik. De igen multiba sokkal gyorsabb fegyvert húzni ott a Shipment ott 1 fegyver kb 20-30 perc.

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#877) csákány. válasza Dewo (#873) üzenetére


csákány.
aktív tag

Én viszont szinte csak plundert tolok! Összességében sokkal élvezetesebb szerintem mint a BR. Itt is lehet sokféle felfogásban játszani - lehet erőszakosan rusholni, vagy éppen bujdokolva killeket lopni, vagy éppen csak a pénzgyűjtésre menni, elkerülve mindenféle konfrontációt! Attól függ, mi lesz egy plunder meccsből, hogy milyen csapattársakat kapsz! Ki lehet fogni egész jókat is, de van amikor mindenki a saját feje után megy!

#874 Tsebacsi:
Nem lehetetlen plunderban sem fegyvert húzni, igaz hogy türelem kell hozzá a multihoz képest, és Verdansk-ban és Caldera-n is van mindig pár hely, ahol gyakorlatilag TDM van, és még ott van a nyílt multi is. Bizonyos fegyvertípusoknál a gold sem lehetetlen-nekem is van pár, pedig gyerek és egyéb teendők mellett nincs olyan sok időm játszani 40+-osan!

(#878) tupacamaru válasza radi8tor (#872) üzenetére


tupacamaru
veterán

De volt, csak mind a hárman millió fölött gyűjtöttünk pénzt.

NaviHUN Nekem sincs meg a multi, de én már csak Plunder-t játszok, így ott kell a fegyvereket is kihúznom. Viszont az igaz hogy az emberek nagy része a kill-ekre megy rá és nem a pénzgyűjtésre.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#879) Kígyó válasza Dewo (#876) üzenetére


Kígyó
senior tag

Mi 20-30 perc egész pontosan? :F

(#880) Dewo válasza csákány. (#877) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Persze igen a plunder az fun mód,lehet haverokkal ökörködni stb. Mindenki másra használja. :)

tupacamaru Igen többen a kill-re és a fegyver húzás miatt játszanak. De ezzel nincs is semmi gond.

Kígyó Kihúzni egy fegyvert. (max level-re)

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#881) kisselandras válasza Dewo (#880) üzenetére


kisselandras
senior tag

BR mire jó kicsi pálya igaz ha van egy jó csapat akkor valszeg lehet jókat játszani 1 egyedül vittem le s nyertünk persze jó csapat volt de ritka plunderben egész jókat lehet tolni nem is egy win volt már haverokkal :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#882) Kígyó válasza Dewo (#880) üzenetére


Kígyó
senior tag

Lerel 1-ről? 150000 Weapon Xp 20-30 perc alatt? Azt hogy csinálod?

(#883) Acheron válasza Dewo (#880) üzenetére


Acheron
őstag

Nem szűk az egy kicsit? No offense, komolyan kérdem.
Nekem minden létező fegyver gold az MW -ben, de nem rémlik, hogy egy is lett volna, amit akár közel ennyi idő alatt maxra tudtam volna húzni (nem goldig, nyilván, az nagyobb falat, csak max levelig). Egy meccs 5 - 15 perc Shipmenten, az öt perces nyilván kevesebb XP - 6 meccs alatt nekem még sosem jött össze annyi pont, hogy maxos legyen egy fegyó.
Igaz, egyrészt az én teljesítményem nem mérvadó, másrészt nem is volt cél - így tőlem akár még így is lehet. :D

(#884) Dewo válasza Acheron (#883) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Nekem minden damascus és obsidian a cw-be szint úgy. Csak HC-zni kell az a titok.
https://www.twitch.tv/videos/1249850914 [link] Elkezdtem újra streamleni ha van kedvetek akkor nézzetek be hozzám. :R :R

Kígyó HC(hardcore) és shipment.

[ Szerkesztve ]

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#885) Dewo válasza kisselandras (#881) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Team orientált játék, jó ha vannak emberek akikkel tudsz csapatban mozogni! :)

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#886) Kígyó válasza Dewo (#884) üzenetére


Kígyó
senior tag

Nekem is van damascus, de nem emlekszem hogy barmelyik fegyver meg lett volna 20-30 perc alatt. Shipment es HC nem igazan titok, azt kb mindenki tudja sztem, foleg akinek van damascus. Ha van videod valamelyik fegyver kimaxolasarol, akkor azt szivesen megneznem!

(#887) Linem válasza Kígyó (#886) üzenetére


Linem
senior tag

HC Shipmenten dupla xp-vel kihúzható egy fegyver pár óra alatt. Dupla xp nélkül fél nap. Warzone-ban 1 hónap. :DDD

(#888) Dewo válasza Linem (#887) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Plunderbe még több :D :D

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#889) Kígyó válasza Linem (#887) üzenetére


Kígyó
senior tag

En is igy gondolom kb. Leszamitva h warzoneban egy honap. Hogy a topikgazda honnan szedte azt a 20-30 percet nem teljesen ertem. Gondolom ugy volt vele, hogy a sok baromsag mellett ami elhangzott az aim assist-tal kapcsolatban , elfer ez is.

(#890) BITBOYS válasza Kígyó (#889) üzenetére


BITBOYS
addikt

Valóban túlzó kijelentés a 20-30 perc egy fegyver teljes kihúzásához, mint ahogy az sem igaz, hogy a konzolosoknak egyszerű meg könnyű a rásegítés miatt a killek begyűjtése.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#891) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Jó lenne ha a készítők foglalkoznának azzal a buggal is , hogy a BP-ben elérhető utolsó skin mennyire bugos . Van úgy , hogy csak a karakter feje látszik a + a fegyver és más nem , már lassan egy hónapja és semmi változás . Mondanom sem kell mindenki ezzel a skinnel megy .

A másik már megint nem engedi el az embert a vásárló box valamint a loadout is néha magához ragasztja az embert . Aztán ott van a Fire Sales bug is , hogy már rég lejárt ,de még mindíg aktív :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#893) Silverboy válasza ekto (#892) üzenetére


Silverboy
aktív tag

árkokat, nem sebeket :))

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#894) Dewo válasza jozefgucci1 (#891) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Nem fognak foglalkozni az ilyen "kis" dolgokkal mert minek? Panaszkodnak az emberek? Sírnak hogy nerf így meg úgy stb. Mi számít nekik? A k***a tranzakciók a sok sok értelmetlen skin ami már lassan olyan lesz mint a Fortnite. (mondjuk én is vettem már nem 1 skint) de ki nem esik bűnbe? :DDD :DDD
Annyi a lényeg hogy ameddig naponta ömlik be a pénz hozzájuk akkor miért kapkodjanak?
Mennek a tranzakciók játszanak vele az emberek és ennyi.

Ja hogy néha játszhatatlan egy-egy kör? Semmi gond vegyél skint attól jobb lesz minden :O

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#895) Dewo válasza ekto (#892) üzenetére


Dewo
Topikgazda

ezt szerintem sem kell többet firtatni

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#896) gjung44


gjung44
tag

Ha egy vanguardos piszolyt viszek akimboval, azon van értelme a scope-nak? Mondják videókban hogy az extra accuracy miatt rakják rá de ha jól gondolom akkor az csak single verzióban célozva lövés közben javit a pontosságon. Akimboval hipfire lövéseknél hogyan segit az nekem?

(#897) radi8tor válasza gjung44 (#896) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem sehogy.

⭐ Stella

(#898) gjung44 válasza radi8tor (#897) üzenetére


gjung44
tag

Akkor csak feleslegesen kitakar egy kis részt a képből.

(#899) Dewo válasza gjung44 (#896) üzenetére


Dewo
Topikgazda

A double shoti-ra is tesznek scope-ot de nem használják,és igen ad egy pluszt a fegyvernek.
ÉS már igazán jöhetne rá egy nerf,kis mapon elég 1 hit mindenki :W

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.