Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Dewo


Dewo
Topikgazda

Ne vitázzatok kérlek,semmi értelme.
Számoljatok el magatokban ameddig csak kell és egy nagy mosoly! :R :R

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#802) Acheron válasza Dewo (#801) üzenetére


Acheron
őstag

+1
Hitvita, amiben mindkét oldalnak van igazsága - épp ezért sosem fogják egymást meggyőzni - de nem is kell :N
Én is a mosoly mellett tenném le a voksom :D :R

Utána pedig megköpködhetjük az igazi (platform és eszközfüggetlen) csalókat és az SBMM -et ;]

(#803) Dewo válasza Acheron (#802) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Nem ezért hoztam létre a topicot :N ,de persze ilyen mindig is lesz. De felesleges egymásnak menni mert valakinek más nézetei vannak.

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#804) lolller válasza Dewo (#803) üzenetére


lolller
tag

szerintem meg b*meg mindenki, nyomjunk egy custom br-t. ;]

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#805) Acheron válasza Dewo (#803) üzenetére


Acheron
őstag

Vicc volt az utolsó mondat :D
Teljesen egyetértek.
Nem túl sűrűn látogatom a Warzone helyszíneket, olyankor leginkább Plunderezek (BR nem jön be). Viszont az új pálya megjelenése óta még nem voltam "odaát". Mi a tapasztalat, mennyire alkalmas plunderezéshez ez a pálya? Lehet gyűjtögetni, vagy a "vadászat" dominál? Plunderben használhatók az MW fegyverek?

(#806) kill_switch válasza Dewo (#803) üzenetére


kill_switch
senior tag

Egy fórum arra is jó, hogy vitázzanak az emberek, nem kell mindenben egyetérteni és lehet kulturáltan művelni. :D

(#807) Dewo


Dewo
Topikgazda

lolller Ennyi menni kell akkor menni kell!!:D

Acheron Én csak kis mapozok,pörgős és jönnek a killek. Ezt a kis mapot élvezem.
kill_switch Ez így van ahogy mondod,de nem kell napokon át marni egymást.

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#808) lolller válasza Acheron (#805) üzenetére


lolller
tag

Keveset plunderezünk, csak grind céllal, de arra tökéletesen alkalmatlan. Nagy a map ahhoz, hogy érdemben vadássz a hotspotokban meg sokan kempelnek. Ha plunderezni mennél akkor az biztos fun. Nekem nem volt túl effektív ilyen céllal... MW fegyverek a vanguardoshoz képest sztem gyengék. Nagy kedvenc krig ment a temetőbe, cw-ből a swiss maradt az ads miatt.

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#809) Acheron válasza Dewo (#807) üzenetére


Acheron
őstag

+ #808lolller
Köszönet!
A puding próbája az evés, este futok egy pár kört, megnézem, bejön -e.
Verdanskból néha szó szerint kikergettek Plunderezés közben azzal, hogy nem gyűjtögetni, hanem vadászni jöttek páran (nem mintha tilos lenne :D ) Főleg, amikor valahogy rámtapadt (?) egy - egy kis csapat. Én a vadászatot meghagyom a multira. :D

(#810) gjung44 válasza Dewo (#801) üzenetére


gjung44
tag

Egy kis tapasztalat csere nem árt egersek és kontrolleresek között. Nem érti mindenki hogy ez mikor és miért probléma, de vitára már csak azért sem érdemes mert ennél voltak sokkal nagyobb gondok is a játékban. Mondjuk az fájt amikor lebotoztak :DDD

(#811) lolller válasza gjung44 (#810) üzenetére


lolller
tag

Amiatt sorry! Rad aztan tenyleg nem lehet ezt mondani, de nezd el nekem ahogyan te is irtad, mar osszekevertem a mindenert sirni kell allapottal. :DDD nezd a jo oldalat, benne vagy a felso par szazalekban, ha fel is bosszant egy ilyen eset kovetkezo 5 korben hozzad kepest ugy is kapsz egy csomo botot akit aztan halomra lohetsz velem egyutt. :DD

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#812) nsrking


nsrking
senior tag

Mindennél jobban vártam ezt az "új" Warzone-t. Vanguard fegyverekből jelenleg 39 arany,rágörcsöltem, idegből kihúztam és aranyoztam mindent amit csak lehetett az első hónapban.
Xbox Series X-en játszom és baromira elszomorít, hogy azóta sincs FOV(pedig ezek a next gen gépek röhögve kihajtanák),illetve a 120hz sincs valamiért...Így egy kört sem mentem még az új mappon...

(#813) lolller válasza nsrking (#812) üzenetére


lolller
tag

Fov az engem is elkeserit es ebben nem is hiszem hogy lesz valtozas. Viszont a 120hz-et tudnia kell a boxodnak, pontosabban a jatekba nyaron inplementalasra kerult a ps5-el egy idoben. 2.1 hdmin mennie kell, erdemes ranezni a konzol beallitasaira. Viszont a pacific mappal egyutt jott egy bug a boxra, beragad 60-ra... Vlszeg a textura glitch miatt. Lehet nalad is ez lesz akkor.

[ Szerkesztve ]

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#814) nsrking válasza lolller (#813) üzenetére


nsrking
senior tag

Igen biztos hogy ez van nálam is mivel a Pacific előtt működött rendesen.

(#815) lolller


lolller
tag

Csalokkal mi a helyzet? Teszi a dolgat az uj anticheat? Szivesen bekapcsolnam a crossplayt, de nem szivatnam magam, ha semmi valtozas. :))

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#816) Dewo válasza lolller (#815) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Caldera mapon 5/4 találkozunk csalóval. A kis rebirth mapon pedig nagyon nagyon de nagyon ritkán. Ezért játszunk csak ott,nem unalmas..pörgős játék menet. Meghalsz nincs baj,újraéledsz. Legjobb mód számomra.

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#817) gjung44 válasza Dewo (#816) üzenetére


gjung44
tag

na ja, ezért hagytam ott a nagypályát :U a végén már szenvedés volt majdnem minden meccs, csak azért tartottam ki hogy kerek számmal szállhassak ki

(#818) envagyok


envagyok
veterán

Sziasztok,

COD Warzone-ra és Rainbow6-hez szeretnék összerakni egy gépet ismerősnek.
Az lenne kérdésem, hogy ezt a 2 játékot nézve i7-2600 vagy i5-4590 alapra építve érek el jobb eredményt?
i7-2600= sok szál, kisebb teljesítméyn/szál
i5-4590- 4 mag, de 1 magon erősebb

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#819) radi8tor válasza envagyok (#818) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

[link]

In Call of Duty: Warzone, it is clear that higher core counts are beneficial. Every increase in core count has yielded us additional performance. We can even see hyperthreading deliver a significant boost to Warzone's lower percentile framerates, a factor that makes the game feel a lot smoother.

If you want steady 60+ FPS gameplay, any processor with four strong cores or more should be sufficient, but users of 144Hz or aster displays should invest in a modern processor with six cores or more.

...

With Warzone, Call of Duty's performance focus shifts more onto heavily onto the CPU side of the performance equation. On page 3 of this analysis, you should see that every increase in core count resulted in higher framerates in our test system. Having six CPU cores delivered a clear performance benefit over using four cores, making high core count processors a must for high framerate action within Warzone.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#821) envagyok válasza radi8tor (#819) üzenetére


envagyok
veterán

Eszerint akkor stabil 60fps hez elég 4 magos i5?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#822) Fred23 válasza envagyok (#821) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nálam nem volt elég anno, bár a VGA is gyösz volt. Most pedig 3400G-vel eszembe nem jutna kikapcsolni a HT-t ebben a játékban. (Már régen próbáltam vele, de ahogy felteszek egy Windows-t, tesztelhetek akár egyet 4/4 vs 4/8. Ami rémlik, hogy HT nélkül vannak mikroakadások, HT-val viszont sima.)

"We can even see hyperthreading deliver a significant boost to Warzone's lower percentile framerates, a factor that makes the game feel a lot smoother."

Szerintem ez itt a lényeg. A táblázatban is látszik, hogy mennyivel jobb a több szál a minimum fps-ek javításához. Ha választanom kell két proci között, és egyik hoz avg-ben 70-et, de 1% min-ben 30-at, a másik meg avg-ben 65-öt, de 1% min-ben 40-et, tuti ez utóbbit választom.
Érdemes nézni, hogy 4 GHz-es magokról van szó, és így annyi, amennyi.

[ Szerkesztve ]

(#823) geckowize válasza envagyok (#821) üzenetére


geckowize
őstag

Sziasztok,

Nekem is ehhez a procis témához tartozik a kérdésem:

Örököltem egy másodlagos gépet, ami i5-6500 + 16GB DDR4-2133 + GTX970, valamint egy 1TB WD Blue EZEX-ről megy a game (rendszer 120GB SSD-n) és Panjno Best FPS videójából átvett beállításokkal még potato grafon (very low texture res miatt) menne még normálisan is, de sajnos pár percenként van egy kb. 1 másodperces akadás.

Ez a 4/4-es gyenge proci miatt van, vagy pedig amiatt, mert HDD-ről fut a game?

MSI Afterburner OSD-ben úgy láttam, hogy procit eléggé igénybeveszi (kb. folyamatosan 90%+ kihasználtság), míg a GPU az idő nagy részében nincs 90% feletti kihasználtságon sem.

Ha azt mondjátok, hogy valószínűleg egy SSD megoldaná, lehet tudok szerválni olcsón valami nem túl fényes kondíciójú 180GB-os SSD-t, ami a célnak pont megfelelne.

[ Szerkesztve ]

(#825) Dewo


Dewo
Topikgazda

Én ezért fektetek inkább konzolba. Xbox- Xbox One X / Series X

Inkább ezt veszem és 5 évig nincs vele gondom,mindent elvisz,nem laggol,nem kell frissíteni stb. A szemét bányászok miatt a grafikus kártya árából tudnék venni 3 vagy 4 Series X-et kb...
Persze a PC is jó,de hatalmas összegekbe kerül. :Y

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#826) BITBOYS válasza Dewo (#825) üzenetére


BITBOYS
addikt

Most hétvégén sikerült tesztelnem az XSX-et azzal a céllal, hogy a közeljövőben mennyire lesz alkalmas arra a célra amiért váltottam pc-ről konzolra.

Cod Vanguard: 120Hz/120Fps/120Fov/1440p(monitor) + bill/egér minden összeállt és számomra kiválóan szerepelt.
Semmi lag, gyors mozgás, jó színek/kontraszt stb..
Warzone is jó lenne, csak ott sajnos a 80-as fov engem elpusztít jelenleg :D
Szóval csak ajánlani tudom a jelenlegi konzolokat erre a célra, főleg az XSX-et.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#827) Dewo válasza BITBOYS (#826) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Igen nekem is ez a gondom a WZ-vel hogy NEM KÉPESEK behozni a FOV lehetőségét pedig rengetek embernek szüksége lenne rá.
Free Acess VG ideje alatt átmentem húzni a fegyvereket..120 FOV-on nyomtam 3 napig keresztül.Vissza mentem WZ és annyira lassúnak tűnt a játék hogy kellett pár óra mire újra megszoktam a 90-es FOV-ot. :W :W

[ Szerkesztve ]

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#828) BITBOYS válasza Dewo (#827) üzenetére


BITBOYS
addikt

Most rendesen hiányzik a VG, nagyon bejött így ebben a formában.
A fegyverek nagyon gyorsan fejlődtek, sikerült legalább 4-5-öt kihúznom maxra.
Azon vigyorogtam, hogy a shipment végig lángokban és gázokban állt, mert mindenki dobálta default a molotov/gáz egyveleget :D brutális volt a káosz.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#829) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Srácok másnak pc- n nincs olyan gond , hogy néha ki zoomol a fegyver illetve lerakja tálcára néha néha ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#830) andrey.


andrey.
csendes tag

Sziasztok!

PS4-en játszom. Ma frissített a játék. Miután beléptem, lvl 1 vagyok holott 55 voltam. Fegyver szintek minden megmaradt amit eddig elértem, csak a rang esett vissza.
Szívesen fogadok minden ötletet.
Előre is köszönöm.

Ne aggódj a holnap miatt, hisz a mai nap is csak egy holnap ami miatt tegnap aggódtál!

(#831) Dewo válasza BITBOYS (#828) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Áhh,ne is mond. Ott ami ment az embertelen volt. Le spawnoltam és már robbantam is! :D
De a battlepasst kb 4 nap alatt kihúztam. Még lehet sokat mondtam! :)

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#832) Dewo válasza andrey. (#830) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Pacsi!

Így van minden Season után Rank Reset van. Meg marad minden cuccod persze,csak a Rank-od indul újra.

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#833) Dewo


Dewo
Topikgazda

Aktuális módok
Image of the Playlists for the next three weeks in Warzone.

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#834) andrey. válasza Dewo (#832) üzenetére


andrey.
csendes tag

Köszi az infót. :)

Még egy kérdés. Melyikkel érdemesebb menni Krig 6 vagy XM4, vagy esetleg más?

Ne aggódj a holnap miatt, hisz a mai nap is csak egy holnap ami miatt tegnap aggódtál!

(#835) Dewo válasza andrey. (#834) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Krig 6 nerfed volt és az XM4 is.
De ha választani kellene akkor XM4 :R

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#836) andrey. válasza Dewo (#835) üzenetére


andrey.
csendes tag

Szuper, kezdem is. :D

Ne aggódj a holnap miatt, hisz a mai nap is csak egy holnap ami miatt tegnap aggódtál!

(#837) kid46 válasza andrey. (#834) üzenetére


kid46
tag

csak is az XM4 ... kedvenc fegyverem mai napig is :)

(#838) kisselandras válasza jozefgucci1 (#829) üzenetére


kisselandras
senior tag

1 szer csinálja csak pc én többször nem

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#839) Dewo válasza kid46 (#837) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Kapott nerfet az tény,de még mindig lehet vele dominálni. :R

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#841) kisselandras válasza ekto (#840) üzenetére


kisselandras
senior tag

Jó is az ! nekem bejön kell a változatóság ! :R Másik tudd valaki valami egér beállítást,?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#843) konci79


konci79
őstag

Pedig ma nem is frissített, de újfajta hibaképet kaptam..

(#849) Dewo válasza konci79 (#843) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Sokaknak az Újratelepítés oldotta meg a problémát. :F

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#850) Dewo válasza ekto (#844) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Randomokkal elég gyatra tud lenni a game az tuti. De néha ki lehet fogni értelmes csapatjátékos emberkékeket de az ritkaság. :O

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.