Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Dewo válasza Chrys_ (#39) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Dolgozok rajta! :)

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#52) jozefgucci1 válasza Dewo (#50) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Érdemes lenne a modkerben kérni szerintem . Biztosan átrakják

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#53) Dewo válasza jozefgucci1 (#52) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Már át is lett rakva! :)

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#54) Dewo


Dewo
Topikgazda

Tegnapi 1v5 szituációm Rebrtihen! :)

https://www.youtube.com/watch?v=0mK-cGAs74k [link]

[ Szerkesztve ]

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#55) Dewo válasza szinesz.bob (#41) üzenetére


Dewo
Topikgazda

már jó helyen van :)

[ Szerkesztve ]

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#56) jozefgucci1 válasza Dewo (#53) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szuper szerintem lehet nem ártana belinkelni a másik Cod topikba is , hogy a népek idetaláljanak . Valamint talán a topikgazdai gardedám sem nagyon hiányzik innen , mert ami a cw topikban ment ezen a címen az nevetséges volt.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#57) szinesz.bob válasza Dewo (#55) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

:C

(#58) Dewo


Dewo
Topikgazda

Aki tud az belinkelheti,hogy könnyebb legyen az út ide! :) :R

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#59) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

Warzone fegyverek rangsora, optimális felszereléssel:
[link]

Forrás :JGOD

[ Szerkesztve ]

(#60) Dewo válasza szinesz.bob (#59) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Igen :D ha fegyvert akarok össze rakni akkor JGOD! :)

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#61) Dewo


Dewo
Topikgazda

[ 1v3 ] Rebrith Win

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#62) soldi3r válasza szinesz.bob (#59) üzenetére


soldi3r
veterán

Ezek közül nekem sok nincs a listában, miért?

E30 (oo=[][]=oo)

(#63) soldi3r válasza jozefgucci1 (#38) üzenetére


soldi3r
veterán

Én MP5/Kilo141-gyel. De utóbbit le kellene cserélnem egy kicsit nagyobb hatótávolságúra, talán KRIG-re vagy M4-re.

E30 (oo=[][]=oo)

(#64) Dewo válasza soldi3r (#63) üzenetére


Dewo
Topikgazda

CRAMAX még mindig OP! :DDD

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#65) nitro16


nitro16
senior tag

Valaki próbálta már a holnapi frissítés előtöltését? Én néztem Ps-n de nekem nem dobta fel, pedig jó lenne letölteni mert holnap biztus fullon lesz minden.

(#66) Xaels válasza nitro16 (#65) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem PS5-ön leszedte automatikusan ahogy bekapcsoltam a gépet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#67) nitro16 válasza Xaels (#66) üzenetére


nitro16
senior tag

Hmm.. Nálam sehol semmi PS5-n. Hát majd max akkor holnap. ;]

(#68) cintula187


cintula187
addikt

Nincs esetleg hír róla hogy mikor jön vissza a plunder trio / squad? :R

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#69) Dewo válasza nitro16 (#65) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Úgy van be állítva a Xbox hogy mire haza érek már le is szedte a frissítést! :)
De PS-en is lehet.

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#70) Dewo


Dewo
Topikgazda

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#71) Roxbury válasza cintula187 (#68) üzenetére


Roxbury
őstag

Ma reggelre megjött a plunder squad. :C

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#72) Dewo válasza cintula187 (#68) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Roxbury már meg is válaszolta neked. :D

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#73) cintula187


cintula187
addikt

köszi, látom. :))
Ez a 80's action heroes event is jónak néz ki.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#74) Dewo


Dewo
Topikgazda

Az új Nakatomi torony/pláza 31. szintjén lévő titkos vaultban 100.000 péééz van.
Lehet, hogy egy kép erről: biliárd és szöveg
Lehet, hogy egy kép erről: , szöveg, amely így szól: „Redeploy $4000 [#1 19] [#1|19]THINND HINND $1300 #XIL CL 19 $100100 7”

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#75) nitro16 válasza Dewo (#69) üzenetére


nitro16
senior tag

Tudom, hogy van ilyen funkció. Én nem használom alvó módba, azért gondoltam ha már előtölthető leszedem, de gondolom mindenkit máskor enged hozzá, ne az legyen mindenki egyszere cuppan rá.

Ma amúgy ahogy beléptem egyből feldobta.

Sajnos nem tudom, hogy csak én vagyok olyan szerencsés vagy másnál is jelentkezik-e az, hogy a battle pass-ban nem mennek a szintlépések. Játszottam 4-5 matchet csomó xp-t kaptam de semmit nem mozdult, csak a külön a profilnál lévő szint megy..... :((( :(

A másik meg eddig volt 30-40ms pingem most meg kb a duplája.

(#76) Dewo válasza nitro16 (#75) üzenetére


Dewo
Topikgazda

A felsoroltak közül a ping probléma nálam is előszokott jönni sajnos. (xbox)
35-45 pingem vannak átlagba tegnap 60 alá nem ment sajnos. :O

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#77) Roxbury


Roxbury
őstag

Sziasztok. Meg szeretném kérdezni, hogy ki milyen beállításokkal használja a kontrollerjét XBOX SERIES kontrolleren (ha ez számít valamit a PS-hez és a többi XBOX kontrollerhez képest) a Warzone-nál?
Erre gondolok:
alt="" title=""
Én 5-5 beállításokkal használom SERIES kontrollerrel. A ZOOM megegyezik a képen lévőkkel.
Nagyon köszönöm. :)

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#78) Dewo válasza Roxbury (#77) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Teljesen ember függő.
Hori: 9
Vert: 8

ADS low 0.99
ADS HIGH 0.95

És nekem adja ezt Vasárnap lőttem [link].
Teljesen attól függ hogy mire áll rá a kezed! :)

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#79) Roxbury válasza Dewo (#78) üzenetére


Roxbury
őstag

Nagyon köszönöm, ki fogom próbálni. :)
Jo a video. :DDD

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#80) nitro16 válasza Dewo (#76) üzenetére


nitro16
senior tag

Közben ránéztem megint, nem volt jó majd aktiváltam egy dupla xp-s tokent és mentem még pár meccset és most kibugolt szerencsére, szóval most minden oké.

Nakatomi-s képeidre vissza térve szoktad nézni Thinnd-et meg talán Godku-t? :K
(Nálam ha stream nézés akkor Zlaner meg Thinnd a kedvenc, ha meg szövegelős akkor doc és Godku mindig bolondozik.) ;]

Más: Megint utána néztem mivan a M.O.A.B bundle helyzetével de ugyan úgy, semmit nem lehet tudni szinte és egyre több helyen csak azt közlik, hogy ez a mw forráskódjába már 2019-ben is benne volt és lehet ebből nem is lesz semmi. Pedig jó lett volna egy 10k CP-s csomag ami tele van az eddigi MW-s cuccokkal.. így aki most kezdte csak mint én annak is meglenének.

(#81) Chumlee válasza Dewo (#78) üzenetére


Chumlee
senior tag

Akkor én a 13-13-mal kicsit lehet kilógok a sorból! :DDD

(#82) Dewo válasza Roxbury (#79) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Köszi. Sok kill-t kívánok mellé!! :R

nitro16 na örülök neki. Nekem Zlaner és Faze Testyment csak őket nézem brutális a két pali nagyon! :D

Chumlee húúúúúúh igen picit érzékenyen nyomod na :D

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#83) Roxbury válasza Dewo (#82) üzenetére


Roxbury
őstag

Köszi. :R

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#84) csákány.


csákány.
aktív tag

(#85) Dewo válasza csákány. (#84) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Igen végig hallgattam. Feri gyerek párszor maga ellen beszél.
Mikor kérdik tőle hogy mennyit keres vele akkor először azt mondja hogy Season 1-től season 4-ig csak mondok valamit nem volt semmi. Season 6 pedig tudta eladni az accokat.
Van igazság abban amiket el mond,de nem hiszem el minden szavát. Saját vélemény.

hackerek mindig is lesznek amíg nagy pénz van benne.,...sajnos :o

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#86) csákány. válasza Dewo (#85) üzenetére


csákány.
aktív tag

Számomra inkább azt volt szörnyű hallani, hogy mikre képes a csaló szoftver. Pl.: akár 360 fokban figyel, hogy nagyon durva rásegítést is be lehet állítani, és nagyon finom dolgokat is-amik csak épp annyira segítenek, hogy mindig a csíter jöjjön ki jól egy fight-ból, és hogy ne tűnjön fel a másik félnek hogy csalással győzték le. Szóval aki ésszel használja, azt szinte lehetetlen hogy bannolják. Az viszont jó volt ebben, hogy amikor amikor kicsit furán "raknak el", akkor eddig nagyrészt a pingre meg szervergondokra fogta az ember, most viszont egy kicsit már árnyaltabb a kép.

És így az ember már másképp néz a menő sztrímerekre is, már tudja, hogy náluk miért viselkedik ugyanaz a fegyver kezelhetőbben(norecoil) mint nálad, és hogy sok esetben miért tudják hogy éppen hova kell benézni és honnan fog jönni az enemy.

(#87) Dewo válasza csákány. (#86) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Igen ebben igazad van. Nem véletlen tért át sok "nagy stramer" controllerre. Éppen ezért mert ott simán le tudják csalni úgy hogy alig veszed észre sajnos...De ez így is lesz amíg ebbe pénz van. :O

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#88) steewcv65


steewcv65
őstag

Sziasztok!

Problémám a következő lenne (warzoneban) fhd-ban és 2k-ban is u.a fps-em van és a beállítások sem változnak csak a felbontás...Ez mitől lehet?
Friss driverek, gép:
ryzen 5 3600 @4,5ghz
16gb 3200mhz cl16 (2x8gb)
b450 aorus elite lap
rtx 3070 gigabyte

Van ötletetek?

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#89) csibe1 válasza Dewo (#87) üzenetére


csibe1
addikt

Mit tud csalni kontrollerrel amit egérrel és billentyűzettel nem?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#90) Dewo válasza csibe1 (#89) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Megnézed a videót akkor ott meg tudod. De átalakítják neki a programot hogy tudja kontrollerlen is állítani a cheat programot...ami undorító

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#91) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Üdv, kipróbáltam ez a "Battle Royale" típusú ingyenes lövöldét és az lenne a kérdésem, hogy van egy asztali játékindító ikon de ha arra duplán rákattintok - mint más játéknál - akkor előbb felhozza a Battle.net kliens ablakban és még ott is rá kell kattintani a játék indítására.
Nem lehet ezt egy menetben megoldani főleg hogy a Battle.net kliens ablaka ne is nyíljon meg. A Steam-en ez kiválóan működik pl. PES-nél.

(#92) Chumlee


Chumlee
senior tag

Na ma sikerült hosszú idő után bele futni egy csalóba. Csak 8-an néztük rebirth-ön. Rángatott a fegyvere mindenre és csak fejest lőtt. Utolsó csapatott már a pálya másik feléről elkezdte lőni....

(#93) csibe1 válasza Dewo (#90) üzenetére


csibe1
addikt

Megnéztem, de nem értem mi benne a pláne.
A csíter program az konzolon is csíter program, meg PC-n is az hiába játszik kontrollerrel.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#94) Cs1csó válasza csibe1 (#93) üzenetére


Cs1csó
félisten

Megjegyzem nem is értem mi az értelme a csalásnak egy ilyen lövöldében. Pár extra pl. már indulásnál van mellényed, vagy jobb fegyverek de ezen kívül minek bármi, passz.

(#95) csibe1 válasza Cs1csó (#94) üzenetére


csibe1
addikt

A sikerélmény, ebroki növelése a győzelmek, statok mutogatásával? :D
Amúgy ez megy a CoD2 óta, már akkor volt olyan cucc ami a videóban említett dolgok jó részét tudta, max nem tudtad ennyire részletesen konfigolni.

Az accountvásárlás részét meg is értem valahol, mert nem mindenkinek van ideje, kedve ahhoz, hogy felhúzzon minden fegyvert.
Az meg vicces, hogy máshol jóval olcsóbbak a játékbeli cuccok vagy a játék,
de ez már a BF3-nál is előjött.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#96) Dewo


Dewo
Topikgazda

Csalók sajnos mindig is lesznek.Hiába sírunk sajnos nem megyünk vele semmire.Kis emberek vagyunk mi :))

Más hírek:

CR AMAX kapott egy kis nerfet de ki bírja! :) Kép

[ Szerkesztve ]

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#97) csibe1 válasza Dewo (#96) üzenetére


csibe1
addikt

"CR AMAX kapott egy kis nerfet "

Felőlem, nem használom :P :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#98) Dewo válasza csibe1 (#97) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Ne félj ugyan olyan jó,én nem vettem észre hogy gyengébb lett volna! :D

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#99) steewcv65 válasza Dewo (#98) üzenetére


steewcv65
őstag

Csak a fejes sebzesen csokkentettek de a faran javitottak long rangben

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#100) Dewo válasza steewcv65 (#99) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Igen ezért is mondom hogy nem történt nagyon semmi :D
Fara sem rossz néha kiveszem azt is de inkább a AMAX :R

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.