Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1108) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Állítólag érkezett 7 hozzászólás a témához, de nem látom egyiket se. Ezek törölve lettek vagy csak bugos a topik? Mert a válasz továbbra is érdekelne, hogy a crossplay valahogy kikapcsolható-e :)

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1109) D1N4


D1N4
tag

Ha PS-en vagy, kikapcsolható. Egyéb esetben nem, tudomásom szerint.

XSX, SteelSeries Arctis 3 2019

(#1110) radi8tor válasza Jinxb1rd (#1108) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Törölve lettek téves posztolás miatt.

⭐ Stella

(#1111) geckowize válasza csákány. (#1098) üzenetére


geckowize
őstag

Szia,

Azért csináltam csak új win usert is, hogy ne kelljen állandóan logout-loginelni, amihez még lehet authenticator is kell (ha nem jegyezteted meg a gépet vele?).

Simán fog működni úgy is, hogy logout-login, haverom is egyszer megkért mikor nem ért rá, hogy húzzam ki a BP-jét, mert nekem meg volt időm. Semmi rossz nem történt az accommal.

(#1112) csákány. válasza geckowize (#1111) üzenetére


csákány.
aktív tag

Úgy csináltam, ahogy fentebb leírtam. Nincs + win user, csak másik battlenet és activision account two-factor authentication-nal, és a két fiók összekötve. A gyerekkel meg madarat lehet fogatni, mert most tényleg azt csinál amit akar. Imád villamosozni, helikopterezni, felvonózni, ejtőernyőzni, az egyéb járműveket használni, tornyokra felmászni stb. - nem számít hányszor "nyomják le", mert neki a lövöldözés még csak másodlagos. :))

(#1113) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Milyen jó hogy ez a mocsadék crossplay tönkrevágja az egész játékot úgy ahogy van. Nem tudom hogy miért nem dönthetek ÉN IS ARRÓL, hogy akarok-e aimes konzolosok ellen játszani, akik mást se csinálnak csak nyomják a lövés gombot.

We are only Stardust...

(#1114) Tsebacsi válasza Jinxb1rd (#1113) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Pont tegnap kapott el az ideg emiatt. Megint nagyon sok a csaló és semmit sem tudsz tenni ellene. :(( :(((

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1115) Laby válasza Jinxb1rd (#1113) üzenetére


Laby
senior tag

Mert nem lenne játszópajtásod PC-n.

Ha ki lehetne kapcsolni, akkor mindenki kikapcsolná.
Konzolosok azért mert nem akarnak aimos, WH-s PC-s barmok ellen játszani.
PC-sek egy része meg az aim assistosok ellen nem akar.

Csak míg konzolon több százszor annyi aktív játékos van, addig PC-n lennének időszakok amikor fél órákat is várhatnál mire összedob egy lobby-t...

(#1116) Jinxb1rd válasza Laby (#1115) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Inkább várnék többet, mint hogy egy unskill player, aki 20 percig bokornak képzeli magát odajön pár méterre és lazán hátbalő minket, mert rátapad a hátunk közepére majd mellkasunkra a célkereszt és csak tolja a lövésgombot. Kimozogni persze nem lehet előle, mire visszalő az ember, már halott... Rohadt értelmes így a játék.

Legalább ha nem tartaná ránk normálisan akkor a végtagokra elmozogna a célkereszt, de nem: színtisztán a testünk közepére megy az összes golyó, mi ez a baromság?!

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1117) Laby válasza Jinxb1rd (#1116) üzenetére


Laby
senior tag

Rendelj egy webshop-ból egy kontrollert, kezdj el játszani vele pár napot, aztán miután rájöttél hogy eléggé messze áll a valóságtól az amit mondasz, akkor küldd vissza...

Aim assist szerintem is undorító dolog, de csak azoknak akik alapból is jó játékosok. Ha vakon vagy, és nem célzol jól, akkor messze nem segít annyit, mint ahogy itt elő van adva.

(#1118) craftsman01


craftsman01
senior tag

Szerintem életében nem játszott konzolon,csak halotta valakitől aki halotta valakitől,hogy ez így működik még csukott szemmel is lelő a konzolos. Mielőtt a kollega megszól én pc-s voltam 1 évvel ezelőttig most meg boxos de eger bill tolom,mégse vagyok dili ,hogy tudjam nem így működik. Az amit ő ír full csalás. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#1119) Jinxb1rd válasza craftsman01 (#1118) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Szerintem meg fogalmad sincs az előéletemről, úgyhogy megszólom igen. Quake 3 Arena óta játszok multiplayerekkel (Quake 3 Arena, CS, Quake 4, Call of Duty, Call Of Duty 2, Wolfenstein, PAYDAY 2, CS:GO, Call Of Duty: Modern Warfare, Overwatch, PUBG, Fortnite, APEX) és nem hétvégi kocaplayer szinten álltam soha egyikhez se. Volt PlayStation 1, Playstation 4, Playstation 5-öm is.

Szóval igen, kérlek szakértsd meg a multiplayer játékokhoz és a konzolos irányításhoz való hozzáértésemet.

Igen csalásról beszélek, mert ez az aim assist, ami a játékba van beleépítve, másnak nem tudom titulálni. Nincs szebb, mnit azt látni killcamba, hogy elkezdek futni ugrani valamerre és végig a mellkaasomon van a célkereszt, mint valami darázs, mait nem lehet sehogy sem elhessegetni. Nekem ne mondja senki hogy ehhez a skillnek sok köze van, hogy NAGYJÁBÓL felém tolja a célkeresztet. ADS-be ezek ellen lemenni egyenlő a halálos ítélettel.

És nyilván nem fogok gamepadon játszani, nem azért van pc-m, nem véletlenül azon játszok FPS-t és nem konzolon. De nem drónirányító sunyi nullák ellen szeretnék harcolni és felháborít, hogy ők dönthetnek erről, én meg nem.

És vicces, múltkor teljesen random belenéztem DrDisrespect egyik élő streamjében, ahol pont pár percre rá megölte egy ilyen player. Pont ezt kezdte el ecsetelni. De nyilván neki se volt konzolja meg nem ért hozzá. Sőt, játszani se szokott.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1120) nggabi


nggabi
nagyúr

megint van clash :C indulhat a mészárlás ;]

és nem keveri be az egeresek mellé a konzolosokat. :U

"szenyor dzsíííí"

(#1121) kisselandras válasza craftsman01 (#1118) üzenetére


kisselandras
senior tag

Az egér s Bill is számomra csalás ez nem fer konzolon csak hogy tud :C nem egyenlő a küzdelem :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#1122) Dewo


Dewo
Topikgazda

Az AIM-assist versus egér + keyboard PC vitákat kérem mellőzzük.
Értelmetlen támadni mind2 oldalt.
Peace :R

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#1123) nggabi válasza nggabi (#1120) üzenetére


nggabi
nagyúr

visszavonom, nem mindig keveri be :)

"szenyor dzsíííí"

(#1124) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Hol a Plunder? :W :F

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1125) Tsebacsi válasza tupacamaru (#1124) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ilyenkor ki szokták venni sajnos :(((

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1126) craftsman01 válasza kisselandras (#1121) üzenetére


craftsman01
senior tag

Te milyen bolygón élsz,warzone nincs Csak konzololon,mindenki játszik mindenkivel. :W

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#1127) wjbhbdux válasza Jinxb1rd (#1119) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ennyit megér hogy nem 5000 játékos a teljes PC-s CoD közösség mint pár éve.

[ Szerkesztve ]

/s

(#1128) kisselandras válasza craftsman01 (#1126) üzenetére


kisselandras
senior tag

Nem mindenki játszik egér s billel mint te !ez csalás csak még nem ismered be magadnak :Cigaz engedélyezett de tuti be tiltanám :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#1129) craftsman01 válasza kisselandras (#1128) üzenetére


craftsman01
senior tag

Akkor aki pc-n tolja azt is köteleznéd kontroller használatra?

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#1130) Laby válasza Dewo (#1122) üzenetére


Laby
senior tag

Úgy is úgy pörög a topic...beszélhetnénk helyette mondjuk aaaaa...ööööö.....ugyan arról, mint eddig, semmiről?! :D

(#1131) Ace owner válasza Laby (#1130) üzenetére


Ace owner
addikt

Beszeljunk arrol hogy mi most a meta build? :D

Galaxy Fold 4

(#1132) Laby válasza Ace owner (#1131) üzenetére


Laby
senior tag

Inkább arról, hogy nem sokára jön Snoop Dogg operátor :D

(#1133) BITBOYS válasza Laby (#1130) üzenetére


BITBOYS
addikt

..beszéljünk kicsit a hüvelygombáról :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1134) Jinxb1rd válasza Ace owner (#1131) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Hát ilyesmikről lenne értelme beszélni. Vagy a patchek általi változásokról.

We are only Stardust...

(#1135) fletoka


fletoka
tag

Ez a 300 hp levisz az életröl.Meg ez a random fagyás kiéget.

(#1136) geckowize válasza fletoka (#1135) üzenetére


geckowize
őstag

Nekem vagy a gpu driver update vagy az oldotta meg a random fagyást, hogy már nem rendszergazdaként futtatom a ModernWarfare.exe/ModernWarfare Launcher.exe-t.

(#1137) konci79


konci79
őstag

Sziasztok.
Ilyet még nem láttam...
Egér van, és kontrollernek látja. Nem tudom állítani sem. Mit lehet ilyenkor tenni?
Eddig ilyet nem csinált.

Egyébként navigálni tudok menüben, csak játszani nem...

(#1138) nggabi válasza konci79 (#1137) üzenetére


nggabi
nagyúr

nekem 2 napja csak windowed módban indul el, bármit állítok. nálatok is?

"szenyor dzsíííí"

(#1139) konci79 válasza nggabi (#1138) üzenetére


konci79
őstag

Szintén. Közben megjavult, 2x újraindítottam a játékot. DE most meg frissíti magát, játék közben... Valamit nagyon elnéztek..

(#1140) nggabi válasza konci79 (#1139) üzenetére


nggabi
nagyúr

:R én már nyomtam scan&repairt is. aztán alt+entert szorgosan :D

"szenyor dzsíííí"

(#1141) tupacamaru válasza nggabi (#1138) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ez nálam is van.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1142) Ace owner válasza tupacamaru (#1141) üzenetére


Ace owner
addikt

+1

Galaxy Fold 4

(#1143) craftsman01


craftsman01
senior tag

....... sok most a csaló,mizu azzal az új csaláselleni izével,szerintem nincs is semmi védelem.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#1144) radi8tor válasza craftsman01 (#1143) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vanguard kapta csak meg, nem?

⭐ Stella

(#1145) craftsman01 válasza radi8tor (#1144) üzenetére


craftsman01
senior tag

A fizetős multi kapta csak meg? Az ingyenes pedig nem? Ezt nem tudtam,akkó sok értelme van. Pont ezt az ingyenes szart lepik el.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#1146) radi8tor válasza craftsman01 (#1145) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem mondanám 100% biztosra, de az elején arról volt szó Vanguard kapja (pont azért mert csábító volt végre csalásmentes multi). Aztán már nem követtem a híreket.

⭐ Stella

(#1147) Ace owner válasza radi8tor (#1144) üzenetére


Ace owner
addikt

Jackfrags es Metaphor videojaban is elofordult hogy erzekelte a rendszer a csalot majd elvette a sebzest. Szemelyesen nem is nagyon talalkoztam csaloval. Lehet csak szerencsem volt es nem jatszom amugy sem sokszor.

Galaxy Fold 4

(#1148) steewcv65


steewcv65
őstag

Sziasztok!
Keresek tarsakat br-re, vagy akar egy csapatot.Ha szamit a k/d akkor 1.43.....

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#1149) csibe1 válasza nggabi (#1138) üzenetére


csibe1
addikt

Pár napja játszottam, nálam is ezt csinálta.
Egy Alt+Enter megoldotta a gondot. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1150) nggabi válasza csibe1 (#1149) üzenetére


nggabi
nagyúr

nálam mindig kell nyomni amikor elindítom.

más: lesz vanguard trial 31.-étől :C mehet a hentelés ;]

"szenyor dzsíííí"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.