Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) gjung44 válasza Xaels (#950) üzenetére


gjung44
tag

Nem hibáztatlak érte ha csalót látsz benne, de szerintem a szuperlassitáson látszik hogy nem egy WH-s lekövetést látunk.

(#953) lolller válasza ekto (#952) üzenetére


lolller
tag

ha elmondjátok, hogy kell így beállítani az assistot, komolyan megfontolom, hogy inkább azzal nyomom. :C Itt amit linkeltél sztem a hitbox késett azért kapta, az első videóra nem tudok mit mondani nekem tök fura, hogy ,hogy követi le így. Az elejét az ernyő miatt még értem is, de utána... :D

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#954) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Ótvar bugos szar, ha loadoutot váltassz meccs közben akkor bebugol és utána csak azt hajlandó adni, már ejtőernyő közben kell azt újra választanod amit szeretnél... Komolyan bazmeg pékek dolgoznak ennél a krva cégnél, én így végezném a munkám 5x kirúgtak vlna a fszba...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#955) Herpike


Herpike
tag

Sziasztok. Xbox x. Kellene egy kis segítség, hogy a haver játszani tudjon. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#956) radi8tor válasza Herpike (#955) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha minden rendben látszik IW gamer tag oldalon és a hiba fennáll írjon a megadott emailcímre a hibakóddal.

⭐ Stella

(#957) gjung44


gjung44
tag

Valaki tudja hogy miért nem lehet feloldani az új smg-t? Teljesen mindegy hogy hányat ölök a feladat szerint, nem számol semmit, pedig próbálgatom azóta hogy bent van a játkban.

(#958) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Más is találkozott már azzal a problémával , hogy az első loaudout beesik a föld alá és így nem lehet kivenni ? :W Valamint a loot mennyiségén is tuti változtattak mert nincs most annyi pénz pl és jobb fegyvereket sem nagyon dobál .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#959) konci79 válasza jozefgucci1 (#958) üzenetére


konci79
őstag

Nekem csak valami alap cuccot adott be többször, hiába plunder volt, és kiválasztva a saját loadout. Pisztoly+ stg, csodálkoztam is..

(#960) Tsebacsi válasza konci79 (#959) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ezt a bugot írtam fentebb. Valamit elcsesztek, és játék során ha másik loadoutot választasz, akkor továbbra is az elsőnek választottat adja be, bár most 2 napja már nem szórakoztam vele, félek ezen még nem javítottak semmit.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#961) jozefgucci1 válasza Tsebacsi (#960) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem baj a lényeg , hogy a következő cod hamarabb jön és nagyon úgy néz ki passzolni szeretnék minél hamarabb a jelenlegi warzone térképet is . Az anticheat is milyen jól működik már :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#962) Tsebacsi válasza jozefgucci1 (#961) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:DDD Hát én sem nem fogok könnyeket hullatni ezért a kalderáért :N

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#963) lolller válasza Tsebacsi (#962) üzenetére


lolller
tag

Szerintem jo, kemperek meg ugy is megtalaljak a helyuket mindig. :DD most belegondoltam, hogy milyen mapot lehetne elkepzelni ami nem verdansk. Hat vagy tobb epulettel, mondjuk vmi metropolis szeru, de ott is fekudne valaki a lepcso forduloban, amiben meg kevesebb van az meg a caldera. :D

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#964) BITBOYS válasza gjung44 (#957) üzenetére


BITBOYS
addikt

Csak Vanguard alatt lehet feloldani, hiba van a rendszerben.

mod: szerintem nem nagy szám, olyan semmilyen :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#965) Tsebacsi válasza BITBOYS (#964) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Még jó hogy nem feküdtem neki... :W

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#966) gjung44 válasza BITBOYS (#964) üzenetére


gjung44
tag

Biztos véletlen a hiba... ha megveszem akkor megkapom? van annyi felesleges cp-m de ha nem lehet úgy fejleszteni akkor inkább hagyom

(#967) kill_switch válasza gjung44 (#966) üzenetére


kill_switch
senior tag

Ingyenes vanguard hétvégén rá tudsz feküdni, fölöslegesen ne tömd a zsebüket. Szokott lenni időközönként, legutóbb karácsony környékén volt, nem csodálkoznék ha lenne ebben a hónapban is.

(#968) BITBOYS válasza gjung44 (#966) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ha megveszed akkor megkapod, de szerintem nem ér annyit se..
De ha megveszed és használod, akkor elvileg fejlődik az alap fegyver is, aztán ha feloldod megkapod az addig megszerzett cuccokat hozzá.
De inkább nézz utána, mert ebben a kellemes kis játékban már semmi sem biztos.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#969) Tsebacsi válasza BITBOYS (#968) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ha van BP, akkor fejlődik, igen, még ha nincs is unlockolva a fegyver. Aztán ha megvan az unlock örülhetsz az addig feloldott kiegészítőknek. :K

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#970) nitro16 válasza jozefgucci1 (#961) üzenetére


nitro16
senior tag

Várd meg mi lesz abból az előbbi megjelenésből az új codnál. Amúgy ha így is lesz november helyett októberbe fog jönni. A warzone ugye megint más kávéház mert ravenhez tartozik.

Egy teljesen új warzone-t kellene kiadni ami már másik engine alatt fut és teljesen nulláról indulna az egész. Mert ezzel a hozzáfüzésses bohockodással megint csak a rengeteg hiba generálás lesz.

Múltkor nagyon szakadtam amikor Dr.Disrespect megmondta szerinte mi az új anticheat rendszer. "Tudjátok mi az új anticheat rendszer, 20 embert külön egy csoportba raktak akik manuálisan törlik a csalókat. Ez az anticheat rendszer. :DD :DDD "

(#971) gjung44 válasza kill_switch (#967) üzenetére


gjung44
tag

ingyen leadott cp-k a battle pass-ból , nem szoktam pénzt feltöteni.

(#972) H14 válasza konci79 (#959) üzenetére


H14
csendes tag

csütörtökig Vanguard Plunder van! se Mw-s, se CW-s fegyverek nem játszanak! hiába van saját loadoutod, default vanguard fegyókat kapsz! nincs heartbeat, se semtex, szóval semmi modern! ez kivételesen nem bug, hanem egy játékmódváltoztatás a plunderben! eddig csak a duo-trió-négyest változtatták, most már az új Cod fegyverei is egy ilyen játékmódfajta lett! csinálj szerintem egy loadoutot erre, 10 helyed van, az egyiket áldozd be! ha megnézed, az összes loadoutod felkiáltójeles! hát ezért :)

(#973) Acheron válasza H14 (#972) üzenetére


Acheron
őstag

És tuti, hogy csütörtöktől vége? Én szombaton próbáltam, de amikor láttam, hogy nincs semmi normális fegyver, sikítva menekültem - vissza sem megyek, amíg a normális loadoutot nem lehet használni... :(

(#974) konci79 válasza H14 (#972) üzenetére


konci79
őstag

Nem kell kiabálni... Képzeld, van vanguardos loadout, eddig jó volt, most meg nem. Néha beadja, néha nem. Nem nálam van a baj.

(#975) gjung44 válasza BITBOYS (#968) üzenetére


gjung44
tag

Kár hogy nem tudom róla levenni a holot mert amúgy nem olyan rossz az összeállitás

(#976) Gyuri09


Gyuri09
tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdéssem lenne, hátha tud valaki segíteni kb 3-4 hetente a battle.net alkalmazás ujra kéri telepíteni a játékot! ( Warzone, Vanguard, Starcraft ) de teljesen ujra 0-ról leszedni a netről.... A kijelölt meghajtót pedig ilyenkor amikor megnézem valóban felszabadult az a tárhely amit ezek a játékok elfoglalnak...... Valaki találkozott már ilyennel? Előre is köszönöm! :R

https://www.twitch.tv/gyurma8609

(#977) H14 válasza Acheron (#973) üzenetére


H14
csendes tag

tuti! :) holnaptól Plunder trió van/lesz, sőt, január 27-től is szintén megszokott Plunder ( ugyanúgy trió)!
hálisten, a nagypályán sem erőltetik a Vanguard "módot", holnaptól csak a V(anguard)R(oyale) Quad kerül be, BR ben lehet továbbra is mind a négyfélét ( solo, duo, trio,quad) tolni!

a kisszigeten triót és quadot lehet majd ugrani, szintén holnaptól!

(#978) H14 válasza konci79 (#974) üzenetére


H14
csendes tag

elnézést, normális "segítő" írásnak szántam, sokan nincsenek tisztában ezekkel! a bugokat nem kell bemutatni nekem sem, remélem javul a helyzet majd nálad! :)
( nekem célkereszt-bugom volt Xboxon hetekig, fegyverfelvétel után egy-másfél percig nem láttam semmit, se a fegyvert, se az aimet, csak egy fehér pötty a képernyő közepén! az volt a célzókám.. :W egy játék újratelepítés után ez megszűnt)

(#979) tupacamaru válasza Acheron (#973) üzenetére


tupacamaru
veterán

Azért a Cooper-t meg lehet csinálni egy XM4 szintűre. Régebben ha felidegesítettek fegyverhúzás közben, akkor mindig hoztam az XM4-et, most már a Cooper-t hozom.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#980) nitro16 válasza tupacamaru (#979) üzenetére


nitro16
senior tag

Van egy csomó jó fegyver csak ugye ha nem játszik vele honnan is tudná.

(#981) Acheron válasza nitro16 (#980) üzenetére


Acheron
őstag

Ebben teljesen igazad van, nem próbáltam a jelen felhozatalt, de az StG44 -et (amit a játék alapnak ad egy maroklőfegyverrel együtt) speciel ismerem korábbi játékokból, és kedveltem is kellőképpen - ezért volt döbbenet a zéró hatékonyság, hiába soroztam vele bárkit, 10 -ből nyolcszor buktam a f2f meccseket. Azt olvasom a fórumban, hogy az alap fegyverek többnyire gyengék, és pimpelni kell, hogy jó legyen - de mivel pimpelt nincs, csak az alap marad, ami félelmetesen gyengusz.
Ha megjön az ihletem a WW2 témához, és a multiban már eléggé kihúztam a fegyvereket, talán választok ezek közül is, de addig is szeretném a saját jól bejáratott loadout -jaimat használni, ha van rá mód, hogy egyáltalán esélyem legyen a többiekkel szemben. Az se baj, ha nincs, csak akkor addig ez nem az én játékom - nem állok sorba a pofonért :N
#979tupacamaru: Valamelyik este rápróbálok már a multira, megnézem, mennyire hoz lázba, milyenek ezek a fegyverek. A WW2 óta a második világháborús témák nem tüzelnek fel (pedig ez eredeti COD -okat imádtam - monmdjuk ott az StG44 ütött...), inkább MW vonalon mozgok a mai napig. De egy esélyt adok ennek is, ha már egyszer úgyis megvan.

[ Szerkesztve ]

(#982) Corpuscle


Corpuscle
őstag

(#984) nitro16 válasza Corpuscle (#982) üzenetére


nitro16
senior tag

Az a baj mindig csak a szöveg van. Bár most ugye megvette az activision-blizzardot a Microsoft szóval jövő év közepétől már ők fognak dirigálni. Rá is fér a cégre illetve a stúdiókra...

(#985) Acheron válasza Corpuscle (#982) üzenetére


Acheron
őstag

Ezek azok az idők a játék életében, amikor az ember már örül annak, ha valami "delayed" státuszt kap, még ha a "Our priority is your gameplay experience" nehezen is hihető az elmúlt évek tükrében... Ez azt jelnt(het)i, hogy nem fognak a játékosokra tolni egy élvezhetetlen bughalmazt (hanem csak egy kisebb rakás bugot... ;] )
Bár nehezen hiszem, de mivel a játéksorozatot alapvetően szeretem (magyarán elfogult vagyok), megadom az esélyt annak, hogy ez ha nem is az új idők szele, de talán egy kósza (elő) fuvallata...
Bízok benne, hogy a MS felvásárlás hosszú távon jót tesz a játéknak és a játékosoknak egyaránt.

[ Szerkesztve ]

(#986) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok. Mióta új map van cska szigetet játszom, új map és WW2-es fegyverek nem jönnek be. Viszont kénytelen vagyok a VG-os fegyókat kimaxolni mert úgy látom a szigetes pályán is jobbak mint a korábbi fegyók.
Tudtok adni tanácsot melyik VG-os fegyvert érdemes kimaxolni? LMG, AR, SMG, és shotgun. Összeset nem akarom csak amit érdemes.
Én a következőket használtam a "régiek" közül. PKM, AK, Mac10, Gallo.

Látom neten a cikkeket, hogy jó az új anti-cheat. Ez igaz vagy csak propaganda?

(#987) nitro16 válasza Khaosz55 (#986) üzenetére


nitro16
senior tag

Általában mindig az aktuális új codból lévő fegyverek a meta. Persze marad egy jó pár régi is mellete de legtöbbször így van.

AR: Cooper, STG44, Bar, Automaton
SMG: MP40, Welgun, Sten
LMG: Bren

Anti-cheat meg olyan amilyen. Van ami kitudja szűrni a csalót de ugyan úgy van jó pár másik. Most van valami olyan, hogy repülő autók is stb. :DDD ;] [link]

(#988) Kígyó válasza Khaosz55 (#986) üzenetére


Kígyó
senior tag

Hali! A jelenlegi helyzet szerint közelre hipfire Ppsh, távolra Bren vagy Cooper. Persze ez bármelyik nap vátozhat, tegnap még ezek voltak a legjobbak szerintem. Ma már lehet más! :DDD

(#989) Khaosz55 válasza nitro16 (#987) üzenetére


Khaosz55
addikt

Köszi. Oldscool gamer vagyok, de régi haverokkal össze szoktunk verődni egy jó kis gamre. Ez trend, hogy mindíg az új részek fegyverei a legjobbak nem értem. Az új map is elfuserált rendesen semmi sem fog meg benne.

(#990) nitro16 válasza Khaosz55 (#989) üzenetére


nitro16
senior tag

Mivel a pályákon is csak az új fegyverek vannak lent (ott is lehetne akár vegyesen) de ugye az elv az, hogy ne a régit használd ha már van az új. Talán esetleg pár embert behúznak azzal, hogy multiba a legkönnyebb felhúzni az aktuális fegyvereket stb.

Új map nekem se tetszik annyira de van benne egy két jó hely.

Majd ha a micro átveszi az írányitást a cég felett akkor valószínűleg lesznek változtatások. Pletykálnak már most olyat is, hogy nem lesz évente megjelenő cod hanem 2-3 évente fog jönni majd az új rész.

(#991) geckowize válasza Khaosz55 (#989) üzenetére


geckowize
őstag

Ez trend, hogy mindíg az új részek fegyverei a legjobbak nem értem.
Pedig elég egyszerű: profit :)
Aki az új meta fegyvereket akarja minél előbb, az vagy megveszi a multi miatt a Vanguardot, vagy vesz olyan bundle-t, amiben benne van a kinézett fegyver, bár ott ugye nem feltétlenül meta attachmentekkel van, de mindkét esetben megy a lóvé az activisionnek.

Ajánlott fegyverek (@ModernWarzone):

Tavolra:
- Type 11 (loadout)
- Bren (loadout)
- Cooper Carbine (loadout)
- Stg44 (loadout)
- MG42 (loadout)

Kozelre-kozeptavra:
- Welgun (uj SMG, loadout)
- MP40 (loadout)
- Owen Gun
- PPSh-41 (loadout)
- Top Break (Akimbo, M15 Shell ammotype)

Es a Sten, Thompson (M1928/M1912) se rossz.

(#992) gjung44 válasza Khaosz55 (#989) üzenetére


gjung44
tag

Nem kell ragaszkodni az új fegyverekhez ha nem akarsz. Egy Grau vagy egy C58 is tökéletes választás lehet. Én sokat mentem mostanában ezekkel és semmi hátrányt nem éreztem a vanguardos fegyverekkel szemben. Közelharca is találhasz jókat a korábbi részekből, pl black ops-os MP5

(#993) Atish19 válasza nitro16 (#987) üzenetére


Atish19
őstag

Ha ezt nem fogja meg a rikosé akkor vajon mi az amit igen? :U

(#994) konci79 válasza Atish19 (#993) üzenetére


konci79
őstag

Ezt kár volt megnéznem... Nem csoda hogya legtöbbször semmi esélyem, szeretek játszogatni, de ez így kb. értelmetlen harc a többi játékosnak.

(#996) Acheron válasza nitro16 (#987) üzenetére


Acheron
őstag

Ahogy a frontról jelentenék: "A légierő quadjai csapást mértek az ellenség vonalaira".
Gyönyörű :(

(#997) radi8tor válasza Acheron (#996) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fura hogy a quad-on vagytok kiakadva, mikor az összes ellen neve ott virít pirossal. Meg hát ugye ráránt a fegyver minden ellenre akkor is ha szabad szemmel nem látod.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#998) nitro16 válasza Atish19 (#993) üzenetére


nitro16
senior tag

Hát látod. Ilyen ez a popszakma.

Bár én hozzá teszem, hogy az 1 év alatt eddig kb 3x találkoztam csalóval. Ebből 2x rebirth ahol egyértelmű volt mivel 4 fal közül szedet ki a csávó, illetve másik alkalommal pálya másik végéből, meg tegnap előtt plunderbe volt egy. Pedig tavalyi évben 750 órát bele raktam az év összefogalaló szerint.

Ha jól tudom sima calderán meg előtte ami volt pálya azokon vannak leginkább nem? Gondolom azért nem találkoztam még annyira velük mert azt meg nagyon ritkán megyek csak.

(#999) Kígyó válasza nitro16 (#998) üzenetére


Kígyó
senior tag

Mindenhol vannak csalók. Nem arról van szó, hogy melyik pályán vannak, hanem hogy nem ismered fel őket. Ez nem feltétlen a te hibád, ha nem ismered fel őket, valószínű nem rage hackerek. A finom beállításokkal operáló csalók felismeréséhez ismerned kell a csalások finombeállításait. Ahhoz bedig rendesen bele kellene enned magad a témába, amit nyilvánvalóan te nem tettél meg...

[ Szerkesztve ]

(#1000) nitro16 válasza Kígyó (#999) üzenetére


nitro16
senior tag

Elég hosszan visszanyúló codos múltam van szóval feltünne az esetek többségében szerintem, de valamilyen szinten igaz
.
Nyilván mint amit linkeltem, hogy advanced uav meg tököm tudja mi azt simán megtudja bárki játszani, hogy mintha pont arra járna úgy megy feléd, holott tudja, hogy ott van az ember.

Mivel 3.0 illetve felette van a k/d-m is ezért nem is a bot lobbykat kapom de tényleg nem szoktam találkozni ilyenekkel. Nálam az a zavaró, hogy mivel én ps5-n játszom csak 80 fov van és a 120 fov pc-n nyilván sokkal nagyobb előnyben van illetve amikor kisebb a low latency náluk. Múltkor pont ezt figyeltem meg mert volt több 5.0 k/d streamer akiket dobot ellenfélnek és volt azért párszor, hogy ezen múlt.

Na mindegy annyira nem izgat mert jelenleg csak kikapcsolodásképpen nyomom, bár gondolkoztam, hogy lehet fogok majd és csinálok egy streamer csatornát mert durván jól lehet keresni vele.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.