Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) venom8888


venom8888
őstag

amit az uj cod betaban elerek, azt vihetem tovabb ha kijon?>

(#302) kisselandras


kisselandras
senior tag

Az egyszer biztos hogy az anthi cheat nem megy :W lőjük a csáveszt házból 2 en félre vonulók fedezékbe erre egy lővésel ki szed falon keresztül 5 szintű havert is :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#303) kisselandras válasza Gyuri09 (#292) üzenetére


kisselandras
senior tag

Sikerült?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#304) nesh_019


nesh_019
senior tag

Sziasztok.
Ezt az Optimize shadert bla bla blát minden új indításnál meg kell várni? Esetleg van valami megoldás?
PCn ez nagyon idegesítő tud lenni...
konzolos haverok már rég játszanának, de rám kell várniuk , én pedig csak nézek ki a fejemből amíg optimalizál...(van PSem is, de azon nem játszok FPS-t)

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#305) szinesz.bob válasza nesh_019 (#304) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Ha új drivert teszel fel, akkor igen több percig is eltart. De utána már hamar betölt.

(#306) Acheron válasza nesh_019 (#304) üzenetére


Acheron
őstag

Egyszer hagyni kel végigfutni, legalább azon a játék típuson (jelenleg nálad Warzone), amivel játszol utána a következő nagyobb frissítésig vagy VGA driver frissítésig nem jön elő. Én jellemzően a fenti frissítések után egyszer végigvárom, míg a WZ, Multi, Campaign és CoOp módokat is végigfrissíti, utána kezdek játszani (a multi a leghosszabb, a többi viszonylag hamar megvan).

(#307) SipiBcs válasza nesh_019 (#304) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ha ékezet van a win10 felhasználó nevedben, akkor minden alkalommal frissít. Egyebkent csak az előttem szólók elmondásakor.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#308) konci79


konci79
őstag

Valaki elárulja mi a lényege ennek az új feladatnak? Odamegyek egy ilyen mobil rádiótoronyhoz, és azon kívül hogy szétlőnek, nem lehet semmi csinálni...

(#309) Tsebacsi válasza konci79 (#308) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Sajnos csak BR alatt megy, Plunder alatt nem működik.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#310) csibe1 válasza Tsebacsi (#309) üzenetére


csibe1
addikt

Azért a két dikicsért szvsz nem éri meg a strapa, nem is foglalkoztam vele.
Remélem a Halloween event legalább olyan jó lesz, mint tavaly, én már azt várom. :)
Nézegettem a Mission-öket, de nem sok érdekes van.Pár shotit összehoztam, de a többi nagy része tök átlag cucc, a maradék meg vicc kategória.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#311) konci79 válasza csibe1 (#310) üzenetére


konci79
őstag

Csak a kíváncsiság hajtott, hogy mi az. Utána rájöttem hogy br- ben van, de tömegek mennek oda...

(#312) cseze válasza konci79 (#308) üzenetére


cseze
csendes tag

De lehet :K ,ha te érkezel elsőként az oldalán van egy piros gomb(a két támasztókar között) és te aktiválhatod a tornyot.Ha már zöld a torony, akkor a környéken sétálva is vannak olyan helyek ahol ha áthaladsz megkapod a jutalmat(plusz az idegesítő zajt a füledre meg a számokat a képernyőre) :(((

[ Szerkesztve ]

(#313) konci79


konci79
őstag

Ti melyiket húznátok a 3 közül?
Finn, Raal, Holger.
Pkm-re is ráférne, azt írják a legjobbnak..
Lmg nekem úgy látom sokkal használhatóbb, mint egy AR...

[ Szerkesztve ]

(#314) Tsebacsi válasza konci79 (#313) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hát a legjobb a Stoner és az MG82 most, a Stonerre adott anno egy kvázi tökéletes blueprintet valamelyik season végén a játék, talán a Forsaken Threaty volt az...
MG82 dettó, ahhoz is van egy elég jó blueprint, és baromi jó a tűzgyorsasága.
A Finn elég pontos, nem rossz, a Holger nekem ki van maxolva, az se volt rossz...
Raal nagyon alacsonyan van még, de nem érzem a csíziót benne...

De pl. AR-ból a Fara megint kicsit meta lett, Gru+Liberator+Specnaz Grip+Specnaz 60+Axial3x és pontlövő, vagy a QBZ Agency+TaskForce+60as tár+FieldAgent underbarrel és Axial3x.
És ezek jóval jobb ADS-el bírnak, mint egy LMG, a töltési és mozgási sebességről nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#315) konci79 válasza Tsebacsi (#314) üzenetére


konci79
őstag

Ahogy próbáltam unlockolni ezeket, valahogy jobban ment az Sa- val a játék. Mg se rossz, csak azon nem volt olyan távcső, ami az egyikhez kellett.
Smg-k is valahogy nem mennek, ez a sok ugribugri szivat, közelharcban nem vagyok jó...

(#316) csibe1 válasza konci79 (#313) üzenetére


csibe1
addikt

A Raal az erős, de lassú. Párszor mentem vele, de annyira nem jött be.
A Finn az pontos, de gyengébb valamivel, viszont messzebbre is jó.
A Holger az nekem olyannak tűnt, mint a Kilo nagy tárral, hosszabb csővel. :D
A Stoner az jó cucc, kaptam rá bluprintet, Glade Ripper néven, dobtam rá egy 4x-es távcsövet, meg pár cuccot azzal bőven jó messzebbre is.
Azt nem írtad, hogy hol használnád. MW2019 multiba se rosszak, de ott inkább a tűzgyorsaság dönt, főleg Shipmenten.
A PKM se rossz, no stock meg egyéb módosításokkal, de az lmg-knél jobban kell figyelni, hogy te kezdj előbb tüzelni. Ki kell tapasztalni, hogy mit érdemes változtatni.
Most az MG34-est is fejlesztgetem, tűzgyorsaságra nem rossz.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#317) konci79 válasza csibe1 (#316) üzenetére


konci79
őstag

Nem véletlenül írtam a warzone topicba :D

(#318) csibe1 válasza konci79 (#317) üzenetére


csibe1
addikt

Láttunk már nagyobb csodát is, mint a topiktévesztés :DDD
Egy darabig én is a warzoneban fejlesztettem a fegyvereket, de úgy elég hosszadalmas.
Pár hónapja akciós volt az MW2019, akkor megvettem.
Azóta kicsit gyorsabban megy a dolog. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#319) Tsebacsi válasza csibe1 (#318) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Most a clash tud ezen segíteni de mivel lassan itt a vángárd megvárom mit hoz a jövő.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#320) csibe1 válasza Tsebacsi (#319) üzenetére


csibe1
addikt

Azt inkább kihagyom, játszottam 15 percet a bétával, kihagyom.
Állandóan pörgeti a videókártyát, mint a Cold War.
A BF2042 béta videóktól se estem hasra. Lehet, hogy kipróbálom majd, de eddig az se tetszik.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#321) Acheron válasza csibe1 (#320) üzenetére


Acheron
őstag

Dettó, Vanguard nem győzött meg, majd akcióban megy a polcra. Az új MW2 várós jövőre, reméljük hozza majd azt a feelinget, mint az eredeti.
(bár az MW2019 nagy kedvenc, és a mai napig ezt tolom, de az eredeti MW2 eddig a best of COD - nálam)

(#322) radi8tor válasza Acheron (#321) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az ez? [link]
Multiban sokan vannak még mindig?

⭐ Stella

(#323) csibe1 válasza radi8tor (#322) üzenetére


csibe1
addikt

Az MW2019, ha arra gondolsz; néha van akcióban 40€ környékén, én is annyiért vettem pár hónapja.
Shipment, Shoothouse mindig tele van. :D
Párszor toltam a Ground War-t is, ott is voltak játékosok.
Nagyon ritka ha egy-két játékosra várni kell.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#324) radi8tor válasza csibe1 (#323) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Black Ops volt az utolsó nekem, ott már nem igen tudtam játszani senkivel multiban.

⭐ Stella

(#325) Linem válasza radi8tor (#324) üzenetére


Linem
senior tag

Rengetegen játszanak még mindig. A nem túl jóra sikerült CW helyett az MW a favorit a többségnél, és szerintem ez így is marad még pár évig. :DDD Ha a Vanguardból indulok ki.

(#326) Acheron válasza radi8tor (#322) üzenetére


Acheron
őstag

Igen ez. :K
Ahogy az előttem szólók leírták, még elég széles a játékosbázis, ritka, hogy egy percet vagy többet kell egy - egy játékra várni. A Vanguard nem tudom milyen lesz, mennyire lesz játékos - elvonó (eddig nem feltétlenül ebbe az irányba mutatnak a visszajelzések, őszintén, engem sem mozgatott meg nagyon, biztosan maradok még az MW2019 mellett a jövő évi játékig.)
Ezzel együtt azért mostanában gyakrabban fordul elő, hogy pár napos időtávon ugyanazokkal a játékosokkal is sikerül összefutni, ez némiképp azért jelezheti a játékos szám csökkenést. (Anno 2018 -ban az MW2 -ben már igen gyakoriak voltak az ismerős nevek, ugyanabban az évben az MW3 -ban szinte már csak ugyanazokkal az arcokkal lehetett összefutni nap mint nap.)

[ Szerkesztve ]

(#327) hcol7 válasza Acheron (#326) üzenetére


hcol7
senior tag

2018ban mw2? mar evekkel korabbanrol az remlik, h csak magas pingu orosz lobbikba dobott be hosszu ido utan.

(#328) hcol7 válasza hcol7 (#327) üzenetére


hcol7
senior tag

szanaszet moddolt jatszhatatlanokba.

(#329) Acheron válasza hcol7 (#327) üzenetére


Acheron
őstag

Sok ilyen (is) volt, de nem kizárólag. Ezeket hamar meg lehetett ismerni - és lépni is azonnal kifelé. De emellett sok normális meccs is volt, főleg Brit, de gyakran Német, Olasz és Francia srácokkal. Viszont ezzel együtt is rengeteg volt a csaló (nem mintha most nem lenne :) )

[ Szerkesztve ]

(#330) kisselandras


kisselandras
senior tag

psn másnak is később dobja be a lobbiba ? olyan mintha össze akarna omlani a textura :C később rakja össze a pályát stb alig akar betölteni mikor már földön is vagyok :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#331) duckload válasza kisselandras (#330) üzenetére


duckload
tag

PC-n ilyet is láttam valami streamben, szóval biztos nem te vagy egyedül ezzel!

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#332) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Csak tudnám miért adnak ennyi napot ennek a nummbers-nek. Egy délután megszereztem mindet. :D

Sai for LMG :))

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#334) DaveE12 válasza kisselandras (#330) üzenetére


DaveE12
csendes tag

PC-n nagy különbség ha valakinek HDD-ről vs SSDről tölti be a játékot.. Havernak volt már bugos textúrája pc-n is!

Üdv: Dave

(#335) DaveE12 válasza duckload (#286) üzenetére


DaveE12
csendes tag

Kár, hogy kivették.. :((

Üdv: Dave

(#336) kisselandras válasza DaveE12 (#334) üzenetére


kisselandras
senior tag

Hát nálam ps4 pro n elég gáz ez a textúra

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#337) radi8tor válasza Acheron (#326) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Na, most megint akciós, holnap akkor megveszem. Kicsit kezdem unni Warzone-t :D

⭐ Stella

(#338) Acheron válasza radi8tor (#337) üzenetére


Acheron
őstag

Remélem nem okoz csalódást. Én idestova már két éve tolom (elővételben volt meg), majd minden napra jut egy játék, de megunni nem tudom. A WZ -ban találtam élhető játékokat, de alapvetően nekem a multi adja meg azt a teret (akár stílusban, akár módban), ahol azt játszom, amit épp én szeretnék, amiben épp jól érzem magam. És egy játékban - szerintem - ez a lényeg. Szóval jó szórakozást :)

(#339) Laby


Laby
senior tag

Tegnap óta nem tudok játszani...
Este jött egy update, utána DEV Error 5573-al. Azóta nem tudok visszalépni. Online services-en túlmegy, utána meg a menüben amikor feljön a PPSH promó kép, ott kifagy és feljön a Dev error.
Scan and Repair-on túl vagyok (100-jára sikerült, mert amúgy az is 90% környékén mindig kifagyott), játék újratelepítésen is, videókártya driver frissítésen is, és safe módba lépve is ugyan úgy kidob.

Mi a retkes hímvesszőt tudok még csinálni, hogy megoldja a problémát?

(#340) radi8tor válasza Laby (#339) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Checkdisket futtass a gépen

chkdsk C: /f /x

Újra kell hozzá indítani a gépet. A futás végén kiírja talált-e valami hibát aztán rögtön indítja Windowst.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#341) DonDennis


DonDennis
senior tag

Csak egy fura kérdésem lenne, lecseréltem a 3700x-emet egy 5600x-re. Eddig városban egy adott háztetőn ugyan arra nézve 1440p-ben 93FPS-em volt, a csere után ugyan ott ugyan oda nézve 83. Na ugye az 5600x azért játékokban bőven erősebb mint a 3700x, és pl. PUBG-ben hozza is azt a plusz 20fps-et amit elvártam, de Warzone-ban offos. Valamit lehet frissíteni kéne? Állítani?

// generated by Infinity Ward
version = 1
VideoMemoryScale = 0.85
RendererWorkerCount = 6
ConfigCloudStorageEnabled = 1
Ezek ugyan azok voltak 3700x és 5600x esetében is, lehet a RenderWorkerCount-on állítanom kéne? De mire?

Köszönöm a segítséget.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#342) pehaa válasza DonDennis (#341) üzenetére


pehaa
tag

Én 3060 -> 3070Ti csere után érzek hasonlót. Multiban hozza az elvárt teljesítményt (CW ultra/high 144 fps rtx, dlss nélkül), de a Wz az már egy teljesen más kategória … Arról nem beszélve, hogy az utolsó frissítés óta fagy a menüje is. 😅

(#343) szinesz.bob válasza DonDennis (#341) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Talán segít:
[link]

(#344) DonDennis válasza DonDennis (#341) üzenetére


DonDennis
senior tag

RendererWorkerCount = 6 átállítottam 3-ra és ez megoldotta a problémát, így már szépen Warzone alatt is hozza + fps-eket az 5600x!

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#345) radi8tor válasza DonDennis (#344) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem értem benne a logikát, miért lett jobb ha kevesebbre állítottad.

⭐ Stella

(#346) nesh_019 válasza SipiBcs (#307) üzenetére


nesh_019
senior tag

Nincs ékezet a felhasználó nevemben.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#347) DonDennis válasza radi8tor (#345) üzenetére


DonDennis
senior tag

Utánna olvastam elvileg az van, ha 6 magos a cpu akkor 3 ha 8 akkor 4 ha... de most azt mondták állítsam 5-re azzal jobb lesz :D ki érti ezt...

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#348) Laby válasza Laby (#339) üzenetére


Laby
senior tag

Nem kevés idő elteltével sikerült megoldani a problémát. Gondoltam leírom, hátha a jövőben valakinek szüksége lenne rá.

A hiba előtti késő este változtattam a fegyverek között a Favorite-ot. Utána amikor játszottunk kidobott meccs végén dev error-ral többünket is egyszerre.
Aznapra az tökéletes volt végszónak, szóval nem játszottam. Másnap amikor indítani akartam, már nem ment állandóan ugyan erre a hibára állt ki. Nem raktam össze fejbe, hogy köze lehet hozzá, de sok külföldi fórumon írták lehetséges megoldásnak ezt is (sok más közzött), hogy black ops-os fegyver van Favorit-nak berakva (én barom, hogy gondolhattam ezt a gyalázatosságot...nevetséges, hogy ez probléma tud lenni egy ilyen játéknál?! :W ).

Szóval eltartott egy ideig, míg betanultam a gomb sorrendet és egér pozíciót, hogy a menübe betöltés utáni ~2 másodpercbe sikerüljön Modern Warfare-os favorit fegyverre visszarakni, mielőtt kifagyna.

Amint sikerült, utána már nem volt gond.

(#349) Tsebacsi válasza Laby (#348) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ez azért WFT :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#350) nitro16 válasza Laby (#348) üzenetére


nitro16
senior tag

Én alig várom már, hogy hozzá csatolják a vanguard cuccokat is. Lesz majd hiba dömping 1000-rel.... Gyors hétvégén megcsináltam a maradék 6 szintet, hogy meglegyen 100-ra a bp, de elég is volt. Sikerült a rebirth-t is elba... ezzel a 60 ember móddal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.