Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Dewo


Dewo
Topikgazda

Ez a mai nap valami szörnyű... :W
Nagyon sűrűn kifagy a játék majd újra indul magától....(Series X)
Azon filózok hogy újra-e rakjam az egészet hátha attól jobb lenne, de nem bízok ebben... :o

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#1002) Acheron válasza radi8tor (#997) üzenetére


Acheron
őstag

Úgy általánosságban gyönyörű, hogy a nagy dérrel - dúrral beharangozott anticheat mellet ilyen ordas esetek fordulhatnak elő. Mit üzen egy ilyen video a normál, csak a szórakozást kereső játékosoknak? (Költői kérdés...)

(#1003) Kígyó válasza nitro16 (#1000) üzenetére


Kígyó
senior tag

Értem én, csak azon akadtam fenn hogy 3 csaló 1 év alatt, ami teljesen irreális(még a napi 3 is), bárki tudja, aki picit is utána néz a témának és játszikt rendszeresen. Az oké, hogy téged nem izgat annyira, csak ne terjesszük már az ilyen butaságokat.. :))

(#1004) nitro16 válasza Kígyó (#1003) üzenetére


nitro16
senior tag

Az igaz lemaradt, hogy egy ideig crossplay off volt de már egy jó ideje átraktam. Felőlem hihetsz amit akarsz én azt írtam le amit én tapasztaltam. Sokat nézek twitch streameket is ahol komoly gamerek vannak illetve olyanokat akik rendszeresen mennek a nagy pénzdíjas tornákon és még sincs tele nekik csalókkal. Idönként nem mondom, hogy nem találkoznak de nincs az, hogy x matchenként tele van és játszhatatlan a game. Szóval a te állításod is "butaság" akkor.

Bár számtalanszor megkaptam már én is mert akinek jó a movement/jól tud célzoni/slide cancel/jump + stim stb nyom akkor már jön, hogy csal stb.

Szóval az átlag még mindig sokszor úgy áll hozzá, hogy aki jobb nála az tutti csal.

Na m1 részemről befejeztem a témát, nem akarok én senkit gyözködni. Időm se energiám nincs erre.

(#1005) Kígyó válasza nitro16 (#1004) üzenetére


Kígyó
senior tag

Persze-persze, amíg irogattam, több mint 3 csalóval találkoztam. Nincs olyan magas k/d-m, mint neked, de nem is vagyok olyan naiv és tájékozatlan. Ha azt hiszed,h a crossplay off-nak sok köze van a témához, az mindent elmond. Én sem akarok senkit győzködni, abba se mentem bele amikor a sok a okos azt mondta, hogy az aim assist semmit nem jelent, ebbe is kár volt..

(#1006) radi8tor válasza Acheron (#1002) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A játékos közösséget is jellemzi a videó alatti kommentek zöme: szeretnének vele játszani egy partyban. :W

⭐ Stella

(#1007) csibe1 válasza gjung44 (#992) üzenetére


csibe1
addikt

Amikor bejött az Ingram meg a DMR14-es kombó, fordulatból úgy ledaráltam automata sotival az ingramos csávót a bank tetején miután kicsapta az ajtót, hogy egy lövést se bírt leadni. :D
Nesze neked meta cuuc ;] :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1008) venom8888


venom8888
őstag

Meg mindig nem lehet elmenteni a fegyver beallitasokat?

(#1009) geckowize válasza venom8888 (#1008) üzenetére


geckowize
őstag

Nem.

De cserébe még Vanguardban sem működik teljesen jól, mert ha csinálsz egy újat, és később updateled, majd ezután használni szeretnéd, kiderül, hogy az update mod nem működik és a kreáláskori állapotot kapod meg... mindig újat kell csinálni, aztán a régit törölni.

Még olaj a tűzre, hogy a custom modok törlése sem egyszerű, mert ha custom mod / blueprint van, mint egy sor, akkor a Custom Mod Options gomb (amin belül törölni lehetne) egy blueprint alá fog esni. A gond az, hogy annak az options-ét tudod megnyitni, amire utoljára ráhoverelted az egeret. Ha több sorban fér csak ki csak a custom modok / blueprintek listája, akkor nagy valószínűséggel blueprint lesz pont a gomb felett. Így valami eszméletlen fürgeséggel kell úgy kikerülni egérrel azt a blueprintet, hogy a gomb ne tűnjön el, mert amint ráhovereled az egeret a blueprintre, eltűnik a gomb (mivel blueprint nem custom mod és annak nincsenek opciói)................. :W

(#1010) venom8888 válasza geckowize (#1009) üzenetére


venom8888
őstag

Borzalom, piti dolog,es honapok fognak eltelni mire megoldjak.

(#1011) BITBOYS


BITBOYS
addikt

I SPECTATED A HACKER FLYING A CAR... (timthetatman)
[link]
Meggyalázzák a csendőrséget :D .. bocs, de ezen már csak röhögni lehet.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1014) geckowize válasza ekto (#1013) üzenetére


geckowize
őstag

Engem kicsit meglep, hogy nem MW2 2022-vel, vagy 1 hónappal utána jön a WZ2. De végül is MW 2019 is 2019 ősszel jött és aztán 2020 márciusban jött csak ki a WZ, lehet ugyanígy lesz most is. Minden CoD-ba vetett hitem az MW2/WZ2-ben van jelenleg. :D

(#1015) venom8888


venom8888
őstag

Akkor lehet ujabb gamer pc-t epiteni horror árért,most is van vagy 80 fps em,es kb 500k hadznsltan a pc-m. Lehet 1 misis gépet épiteni.

(#1016) jozefgucci1 válasza ekto (#1013) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ezekről a pletykákról dobhatnál be valami linket , mert én nem olvastam még róla sehol sem ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1018) jozefgucci1 válasza ekto (#1017) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tényleg én teljesen lemaradtam erről , bár konkrétumot nem igen találtam ,de sanszos , hogy jön Warzone 2 és cod fegyverek nélkül .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1019) BITBOYS válasza jozefgucci1 (#1018) üzenetére


BITBOYS
addikt

..cod fegyverek nélkül

Ezt hogy érted, karatézni fogunk? :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1020) Tsebacsi válasza jozefgucci1 (#1018) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Inkább "régi" fegyverek nélkül, nekem az jött le, hogy ismét a moder fegyverek kora jön.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1021) Dewo


Dewo
Topikgazda

Frissítés után reménykedtem..de.... :W :Y

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#1022) geckowize válasza Dewo (#1021) üzenetére


geckowize
őstag

Már láttam ilyesmit, de azt hittem, hogy valaki poénból photoshoppolta, mi a jó isten ez? Van amúgy tényleg ilyen páncélzat bármelyik operator skinnél amit rárak a defaultra itt?

(#1023) radi8tor válasza Dewo (#1021) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szoknyával jobban mutatna. :D

⭐ Stella

(#1024) Tsebacsi válasza Dewo (#1021) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Wut? :F :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1025) Xaels válasza geckowize (#1022) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem valaki trollkodik a Raven-nél, olyan mint egy Warcraftos páncél amúgy, de ugye hetek óta áll a bál a kirúgott tesztelők miatt és akkor még itt az MS...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1027) Dewo válasza geckowize (#1022) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Persze. Zeyna skin. Nem is tudom mikor vettem meg. De még mindig nem lehet használni sajnos. Ugyan ilyen bugos. Mutatom ------------>

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#1028) csibe1 válasza Dewo (#1021) üzenetére


csibe1
addikt

Jönnek a travik? ;] :P :DDD :C

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1029) Dewo válasza csibe1 (#1028) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Fosnite...megy át abba de nagyon! :W :W

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#1031) csibe1 válasza Dewo (#1029) üzenetére


csibe1
addikt

NaviHUN és ekto

Azt a játékot annyira nem ismerem, youtube-on szoktam látni a pcy :D oldal videóin, azt is tesztelik összerakott konfigokkal. Valahogy nem az én világom; a grafika sem meg a játékmenet sem.
Tényleg nem mi vagyunk a célközönség, hanem az aput-anyut pumpoló nyugati-amcsi- ázsiai kiskölykök.
Akkor már lehetne egy külön MW csak nekünk, a mi szájunk íze szerint, ahol nincs 3-4 játék összeszórva a Warzone-ba, egy normális MW multival.
Dedikált szerver nélkül viszont nem jön össze a dolog, az meg már jó ideje nincsen;
ha jól tudom. :(
Egy hónapja be se léptem a Warzone-ba, mert nem jött be az új pálya; de az MW multiba láttam a Battlepassban (nincs aktiválva), hogy szinte minden cucc a Vanguardra jön. :F
Jobb is, hogy nem aktív, mert nem érdekel a Vanguard. Ha érdekelne akkor már meglenne; de nem jött be a béta.
A Rambo meg a Die Hard, Dredd skin elment (a Stallone féle Dredd jobb lett volna szvsz), de az már csúfos, hogy mindenhol a multikulti, unisex meg egyéb irányba próbálják befolyásolni a felhasználót, játékosokat; és főleg a gyerekeket! :W
Elég rendesen rá kellene mászni a játékkiadókra is, hogy ne jelenjenek meg ilyen tartalmak a játékokban, főleg a könnyen befolyásolható gyerekek miatt.
Már a játékokban is kezdődik az agymosás, ez azért durva.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1032) lolller válasza csibe1 (#1031) üzenetére


lolller
tag

"Tényleg nem mi vagyunk a célközönség, hanem az aput-anyut pumpoló nyugati-amcsi- ázsiai kiskölykök."

Ugyan már... ezt mire alapozod?

"Egy hónapja be se léptem a Warzone-ba, mert nem jött be az új pálya; de az MW multiba láttam a Battlepassban (nincs aktiválva), hogy szinte minden cucc a Vanguardra jön. "

Nekem sincs meg a vanguard, mert nem tetszik. a CW-t sem vettem meg, de mégis mire kellene jönnie a bp-s cuccoknak? Cod2-re? Nyilván az aktuális részt nyomják.

"A Rambo meg a Die Hard, Dredd skin elment (a Stallone féle Dredd jobb lett volna szvsz), de az már csúfos, hogy mindenhol a multikulti, unisex meg egyéb irányba próbálják befolyásolni a felhasználót, játékosokat; és főleg a gyerekeket! :W
Elég rendesen rá kellene mászni a játékkiadókra is, hogy ne jelenjenek meg ilyen tartalmak a játékokban, főleg a könnyen befolyásolható gyerekek miatt.
Már a játékokban is kezdődik az agymosás, ez azért durva."

Ez nagyon demagóg... Én is Jackalnak a világítós kígyóbőr Gucci skinjét használom, mert ez tetszik a legjobban és fun. Az, hogy egyáltalán nem rejt az kit érdekel? Semmi jelentősége, Arma-ban meg az ilyen milsimekben biztos fontos, de a Halo red-blue skinjeinél se volt probléma, hogy "ovis". Legalább láttál mindenkit. Mondjuk azt kifejthetnéd, hogy melyik a multikulti meg az unisex... Az, hogy van benne afro skin meg meg női operátor, hát aztán az tényleg nagyon durva. Micsoda világ. Ezek játékok, ahogy a filmek nem akarják a valóságot mintázni feltétlen. Várom már mikor lesz probléma, hogy Kratos félkézzel felemel egy hegyet. De mondok vmi durvát, gyerekként játszottam a bloodraynel és nem lettem leszbikus vámpír.

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#1033) geckowize válasza csibe1 (#1031) üzenetére


geckowize
őstag

Elég rendesen rá kellene mászni a játékkiadókra is, hogy ne jelenjenek meg ilyen tartalmak a játékokban, főleg a könnyen befolyásolható gyerekek miatt.
Már a játékokban is kezdődik az agymosás, ez azért durva.

Én ezzel teljes mértékben egyetértek, bár szvsz a Warzonera annyira (még most...) nem igaz.

Ha a Vanguard operatorokról van szó, felröhögtem, mikor olvastam a bio-ját Constanze-nek (szőke, rövid hajú csaj), aki az egyetlen német, de az nem elég ugye németként, hogy "ellentmondott a feletteseinek", hanem pluszban le van írva, hogy "egy csajba szeretett bele", na ezzel már kinullázza a német születésből eredő mínusz pontokat és így már nyugodtan játszhat ezzel az operatorral a vérpistike, érezheti magát hősiesnek vele... :D

Könyörgöm, ha ennyire szenzitív téma a második világháború, akkor minek abból játékot csinálni...

(#1034) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

Van aki itt esetleg 6700 XT-vel játszik, 1440p-ben? Érdekelne milyen FPS-eket kap, és érzékel-e a januári update-ek óta random FPS dropokat. Nekem pl általában 120 FPS-sel megy, de néha van, hogy droppol 1-2 másodpercig 80-90-re és elég idegesítő annak tudatában, hogy december végén röccenésmentesen ment 120-130 FPS-sel, semmi sem akasztotta meg...

(#1035) craftsman01


craftsman01
senior tag

Tök jó hogy 30 mecsből 0-át azaz NULLÁT tudtam végigjátszani,vagy kilépnek a csicskák vagy csak 3 embert rak be úgy meg értelmetlen már menni.
A minden meccs után újraindulás meg már eszméletlen.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#1036) lolller


lolller
tag

Újabban egész jó ps5-n a játék. Mai nap volt 2 win, de általában 1-1 szokott is lenni, ha pereg. :DD rebirth már nem is kihívás

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#1037) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

Van itt olyan PC-s Warzone player, aki váltott Samsung B-Die Dual Rank RAM-ra bármilyen más gyártótól származó Single Rank RAM-ról?

Csak mert az alábbi videó azt állítja, hogy egy Samsung B-Die dual rank kit (3600 MHz, CL14) +23% avg FPS-t hoz egy stock single rankhoz (2666 MHz, CL22) képest, valamint +13%-ot hoz egy XMP-enabled single rankhoz (3600 MHz CL18) képest:
[link]

Utána is néztem, miben mérik a Samsung B-Die Dual Rank kiteket, és hát... azért a +13%-ért ~80k-100k-t (source: B-Die Finder, arukereso) kiadni azért elég meredek lenne...

(#1038) BITBOYS válasza geckowize (#1037) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nekem hasonló ramok vannak a gépben, de már boxon játszok.
Jelenleg 3.6GHz/CL16-on mennek(2x16GB/2133MHz).
[link]
Sajnos mikor váltottam 1080 ti/3060 ti-re pont nem néztem mennyi az annyi, majd eladtam a vga-t és vettem egy boxot.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1039) jozefgucci1 válasza geckowize (#1037) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Én alapból R5 3600 mellé Corsair vengance-t vettem ami a listában van , szóval nem tudom :DDD A játék állandóan változik , így nehéz bármire is ráfogni a többletteljesítményt.

Mostanában minden 2. körben van megint csaló . Ma 2x szedtek le a földről kis pisztollyal , hogy akkor estem be , tehát nem láthatott belőlem semmit . Sok kis aimbot-os csaló van . :W

Kivették a Vanguard royalt is teljesen , már hetekkel ezelőtt ,de miért ezt nem értem ? azóta megint a kar98-swiss + Brenn a meta .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1040) venom8888 válasza BITBOYS (#1038) üzenetére


venom8888
őstag

1080ti-t 3060ti re valtani :W :W

(#1041) jozefgucci1 válasza venom8888 (#1040) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Mi ezen a felháborító ? A 1080TI-k főleg ha lap változatok akkor már időzített bombák gari nélkül , szóval én is váltottam az enyémet 3070-re a gyerekét pedig 3060TI-re .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1042) venom8888 válasza jozefgucci1 (#1041) üzenetére


venom8888
őstag

Nyilvan 3070 re megeri cserelni. de 3060 ra....
Nekem is 1080ti van, minden jatekkal 1440p ben jatszok, maxon minden grafikailag.

[ Szerkesztve ]

(#1043) jozefgucci1 válasza venom8888 (#1042) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pont Warzon-hoz 1440P+144Hz kevés már a 1080TI és akkor még nem is raktad maxra a grafikát . Van pár multi cím pl reddead 2 , a fostos BF2042 ahol még a 3070 is kevés nemhogy a 1080TI .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1044) Tsebacsi válasza jozefgucci1 (#1043) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nálam 1080p-ben sincs meg a stabil 144fps a ryzen 5 5600-al és 3060Ti-vel :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1045) csibe1 válasza Tsebacsi (#1044) üzenetére


csibe1
addikt

Vedd lejjebb a grafikát, nem muszáj mindent maxra tolni.
Akad jópár videó youtube-on, hogy mit érdemes lejjebb venni; de szerintem már itt a topikban is lett említve, keress rá.
Egy darabig monitorozgattam, de aztán meguntam; csak simán fut az Afterburner a hőfokok miatt.
Nálam is 1080p-ben fut, de nem nagyon állítgattam, max ha eszembe jut frissítés után a FOV-ot; de azért megvan a 144fps.
Játék közben nem igazán jut eszembe az fps-t nézegetni, ha mégis akkor ki is szednek. :D

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1046) BITBOYS válasza venom8888 (#1040) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igen :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1047) venom8888 válasza jozefgucci1 (#1043) üzenetére


venom8888
őstag

a vilagon 2 hiresen fosul optimalizalt jatekot emlitettel.

[ Szerkesztve ]

(#1048) kill_switch


kill_switch
senior tag

Megint jól beletüsszentettek a plunder-be... Berakták a quad-ot, de a pénzt visszavették 1M-ra, cserébe viszont ládákból alig esik pénz... 10-20 ládából egy lufinyi összeg se jön össze... :C
De legalább villantották mellé a warzone talán eddigi legótvarabb batlepass-szét. Már arra sem veszik a fáradtságot, hogy teleszórják értelmetlen hülyeségekkel. XD Vannak szakaszok, ahol konkrétan egymás után 5 item-ből 4 xp boost. :DDD

(#1049) venom8888 válasza kill_switch (#1048) üzenetére


venom8888
őstag

1 evvel ezelott vettem utoljara operatort, azota csak otvar szarok vannak.

(#1050) tupacamaru válasza kill_switch (#1048) üzenetére


tupacamaru
veterán

Igen, de a Plunder mélypont az öt perces meccseknél volt.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.