Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) kisselandras


kisselandras
senior tag

Ezen a payload ön mennyi chetars van :C :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#552) hcol7 válasza kisselandras (#551) üzenetére


hcol7
senior tag

igen?

(#553) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Ki frissített már Win11-re, érdemes vagy nagy fps dropp-loss van még mindig?
Sajnos én ilyen hülye vagyok, szeretem az újdonságokat (de csak ha nem hátrányos). :B

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#554) csibe1 válasza Tsebacsi (#553) üzenetére


csibe1
addikt

Ami működik, azt nem kell megjavítani. ;] :D ;)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#555) csibe1 válasza kisselandras (#551) üzenetére


csibe1
addikt

Ne aggódj, máshol is vannak bőven; csak valahol jól tagadják, mert ott prók játszanak. :C :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#556) geckowize válasza Tsebacsi (#553) üzenetére


geckowize
őstag

Win11-et nem javaslom, több reddit user is írta, hogy ahogy win11en kezdett játszani, bannolták az accját és hiába irogat a supportnak, oda a damascusos accja. Lehet félreértettem valamit de én mindenképp utánanéznék, ha van benne sok munkaóra.

(#557) BITBOYS válasza kisselandras (#551) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ma egész sokat nyomtam vele, volt pár, de valamiért most kegyes hozzám a gém :)
Mondjuk kihagytam 2 hónapot, lehet ezért. Meg váltottam pc-ről xsx-re mivel eladtam a vga-m.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#558) Atish19 válasza Tsebacsi (#553) üzenetére


Atish19
őstag

Hivatalos megjelenéskor váltottam Win11-re. Abszolút semmiféle változást nem érzek se negatív se pozitív irányban játékok terén. Ha van is az csak pár képkockányi differencia ami maximum mérhető, de nem érezhető.
Ettől függetlenül nem váltanék vissza. Az új dizájn nekem valahogy jobban átjön.

(#559) Tsebacsi válasza Atish19 (#558) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:R Köszönöm szépen!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#560) venom8888


venom8888
őstag

Ha az anti cheat nem fog sikerrel jarni, akkor DELETE Warzone!!

(#561) tupacamaru válasza Atish19 (#558) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én is így vagyok vele, mondjuk nem is max grafikán tolom, egy viszonylag erős gépen.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#562) kisselandras válasza BITBOYS (#557) üzenetére


kisselandras
senior tag

Ki vették a payloadot megint? :((

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#563) BITBOYS válasza kisselandras (#562) üzenetére


BITBOYS
addikt

Már napokkal ezelőtt kivették, pedig most én is nagyon élveztem ezt a módot.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#564) kisselandras válasza BITBOYS (#563) üzenetére


kisselandras
senior tag

Hát ez baj pedig jó volt kicsit gyilkolászni :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#565) konci79


konci79
őstag

Én azt nem értem, hogy ha van egy 4 fős csapat , mi a f.. ért kell 4 felé menni... Oké hogy random csapat, de 10/8 meccs ilyen...

(#566) kisselandras válasza konci79 (#565) üzenetére


kisselandras
senior tag

Ez nálam is előszeretettel szokták csinálni sose értettem

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#567) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

sziasztok!

Belefutottam egy hibába, rég játszottam már ezért volt egy 57 gigás frissités, az elvileg le is ment ahogy azt befejezte maradt az Update gomb de ha rányomok ezt a hibát dobja ki: BLZBNTAGT000008A4

Scan&repair már lement 2x is, amit nagyjából a netem találtam FIX eket erre mindent megcsináltam de semmi.

Van esetleg valakinek tippje a megoldásra? :R

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#568) tupacamaru válasza [-HERO-] (#567) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én letöröltem a mappából mindent, hogy újra letöltse, utána jó lett.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#569) huby80 válasza [-HERO-] (#567) üzenetére


huby80
senior tag

nekem meg a játék fagy folyamatosan mai napon frissités után :F

(#570) kisselandras válasza huby80 (#569) üzenetére


kisselandras
senior tag

Nálam az van most hogy hiába lövök nem találok el senkit :C :((

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#571) [-HERO-] válasza tupacamaru (#568) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Ettol feltem, nekem egy ilyen letoltes az kb 5 napig tart :DD

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#572) CrabRave válasza konci79 (#565) üzenetére


CrabRave
junior tag

Sajnos ez a játék ilyen, együtt kéne működni de sokan nem értik a lényegét. :D De minden multiban ez van ahol randomokkal dob össze :(

Üdv.: Ádám

(#573) [-HERO-] válasza [-HERO-] (#567) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Ha esetleg valakinek érdekes lehet nekem ez azonnal megoldotta.

[link]

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#574) huby80 válasza [-HERO-] (#573) üzenetére


huby80
senior tag

thx..probálom is :)

(#575) nitro16 válasza CrabRave (#572) üzenetére


nitro16
senior tag

Játékmódtól is függ. Amúgy meg azért nem ilyen egyszerű ez.

Pl: rebirth 4 csapatok. Én is sokszor elmegyek külön valamerre mert számomra az nem játék, hogy 4-n együtt megyünk mindenhova és úgy játszunk. Meg védekezünk egy házba/ folyamat zónázunk stb... Igaz nekem nem is az számít, hogy megnyerjük a meccset hanem egy pörgös sok öléses kört sikerüljön össze hozni.

Ha 4-n mennek egy fele jön egy komolyabb csapat kiszedik az egész csapatott mert egy helyen vannak mind. Sokaknak az a meccs, hogy 4-n kempelik a free loadout-t vagy éppen prison tetejét végig kempelik mert akkora prok.

Szóval ja, én azért szoktam időnként beszólni, mert 3-4-n mennek egyszerre "egymás kezét fogva" és az utolsó pont kiszed vagy valami. De ilyenkor is inkább magamra haragszom mert nem voltam annyira jó, hogy az egész csapatnak annyi legyen.

Szóval nem biztos, hogy a másik a "hülye" aki külön megy játszani, csak lehet máshogy gondolkozik mint te. :K

(#576) konci79 válasza nitro16 (#575) üzenetére


konci79
őstag

Én erre az új játékmódra gondolok, ahol féláron veszel vissza társat( nem jut eszembe a neve).
Plunderba még elmegy, de mikor együtt kéne lenni, és mindenki másfelé megy, azt nem értem...
Én rebirth-et nem játszom, nekem túl gyors, annyira pro nem vagyok mint az a sok szöcske.

(#577) D013 válasza konci79 (#576) üzenetére


D013
aktív tag

Pont ezt érzem csak a normál br-el. Bemegyek lehet ez elején valaki leszed ha sűrű helyre megyek utàna gulag, azt ha ott is vesztek akkor annyi. Ha meg messze ugrom ki akkor lootolgatok 10 percet és utàna nagy eséllyel valaki messziről sniperrel....a Rebirthben meg van hogy az elején 3szor kiszednek utàna pont jól érkezem és én csinálok double killt. Vannak persze ott is 0 killes meccsek de ritka. Àtlagban 4-7, de volt 14 killes meccsem is ami szàmomra nagy szó mivel nem vagyok ezekben a játékokban annyira jó. Sajnos én is főleg randomokkal ugrom, mert az ismerősi körből a legtöbben elpàrtoltak már a játéktól. Persze cheaterekre fogják, de hiába magyarázom hogy akik leszednek minket 95%-ban csak simán sokkal jobb jàtékosok mint mi....

(#578) radi8tor válasza D013 (#577) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Dehogy, mindenki csíter. :D Az egónak is jobb ez a tudat. :P

⭐ Stella

(#579) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Van valami hír a pacific mapról ami most jön a héten vagy megint eltolják a dolgot ? Esetleg mellé ténylegesen jön anticheat a játékba ? :C

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#580) Tsebacsi válasza jozefgucci1 (#579) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nyolcadika a belengetett dátum, de ugye minden csak akkor lesz biztos, amikor megtörténik :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#581) CrabRave válasza jozefgucci1 (#579) üzenetére


CrabRave
junior tag

Én abban az anticheatben nem reménykednék túlzottan, nem kis pénz egy jó AC szoftvert beszerezni és az ábra szerint nem túl bőkezű az activision ilyen téren :D

Üdv.: Ádám

(#582) jozefgucci1 válasza CrabRave (#581) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Kicsit reménykedek , hogy hátha , mert alapvetően jó játék lenne és még ha a mostanii térkép is jól összerakott , mert ugye idő az volt rá bőven akkor még akár játszható is lesz megint kevesebb csalóval .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#583) CrabRave válasza jozefgucci1 (#582) üzenetére


CrabRave
junior tag

Én mondjuk személy szerint nem sok csalót látok a játékban, szerintem a legtöbb gyanús eset inkább csak az hogy vannak emberek akik 0-24 tolják a játékot mert semmi más dolguk nincs, és egyszerűen csak jobbak nálam. :D

Üdv.: Ádám

(#584) nitro16 válasza jozefgucci1 (#582) üzenetére


nitro16
senior tag

[link] Ez alapján elég jónak néz ki. Bár én 90% csak rebirth megyek és a maradék vagy plunder vagy payload. Kár, hogy rebirth-re nem jön mondjuk egy full havas mód. :K

[ Szerkesztve ]

(#585) D1N4 válasza nitro16 (#584) üzenetére


D1N4
tag

Én bízom benne, hogy jó lesz az új map. Végre kicsit színesebb. :)

XSX, SteelSeries Arctis 3 2019

(#586) radi8tor válasza D1N4 (#585) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ki is fog törni legalább a vulkán néha? :D

⭐ Stella

(#587) BITBOYS válasza radi8tor (#586) üzenetére


BITBOYS
addikt

Én abban bízok, hogy érkezik majd predátor skin a vadászathoz :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#588) Linem válasza BITBOYS (#587) üzenetére


Linem
senior tag

A ww2 témához nem nagyon passzolna, de bármi megeshet. :DDD

(#589) geckowize válasza jozefgucci1 (#579) üzenetére


geckowize
őstag

ModernWarzone Twitter
The Last Hours of Verdansk event / playlist begins tomorrow December 6th at 1 PM EST and will be available until December 7th at midnight EST.

ModernWarzone Twitter
The #Warzone servers will be “going dark” on December 7th at 9 PM PT / Midnight EST for 12 hours to prepare for Caldera and Warzone Pacific. Servers go live 12 hours later. #Vanguard owners will be able to enjoy Caldera with 24 hours early access. Non owners can play rebirth.


Tehát magyarországi időzonára átváltva (CET):

- Last Hours of Verdansk event:
2021.12.06. 19:00-tól
2021.12.07. 06:00-ig

- WZ server downtime:
2021.12.07. 06:00-tól
2021.12.07. 18:00-ig

- Valószínűleg új, Vanguard-ra alapozott warzone kliens megnyílik
Vanguard tulajoknak: 24 órával előbbi exkluzív hozzáférés az új maphoz (Caldera)
Nem vanguard tulajoknak: Rebirth Island
2021.12.07. 18:00-tól

- Caldera nem vanguard tulajoknak is megnyílik
2021.12.08. 18:00-tól

(#590) geckowize válasza geckowize (#589) üzenetére


geckowize
őstag

Elnézést, nem túl egyértelműen írt, Dec 7 9pm PT az Dec 8 mindnight EST...

Tehát a helyes dátumok:

- Last Hours of Verdansk event:
2021.12.06. 19:00-tól
2021.12.07. 06:00-ig

- WZ server downtime:
2021.12.08. 06:00-tól
2021.12.08. 18:00-ig

- Valószínűleg új, Vanguard-ra alapozott warzone kliens megnyílik
Vanguard tulajoknak: 24 órával előbbi exkluzív hozzáférés az új maphoz (Caldera)
Nem vanguard tulajoknak: Rebirth Island
2021.12.08. 18:00-tól

- Caldera nem vanguard tulajoknak is megnyílik
2021.12.09. 18:00-tól

(#591) Tsebacsi válasza geckowize (#590) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Köszönjük az infókat! :R :C

Azt lehet tudni, hogy 12.08 18.00-tól 12.09 18.00-ig a nem Vanguardosoknak lesz valami, vagy ez is server downtime-nak minősül?

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#592) geckowize válasza Tsebacsi (#591) üzenetére


geckowize
őstag

Szia, valószínűleg még mindig rossz a fordítás, mivel úgy néz ki csak nálunk számít az éjfél az új napnak... :W Ha a Last hours of verdansk nem dec7 hanem dec8 6:00-ig tart, akkor nincs lefedetlen idő, úgyhogy szerintem így lesz:

- Last Hours of Verdansk event:
2021.12.06. 19:00-tól
2021.12.08. 06:00-ig

- WZ server downtime:
2021.12.08. 06:00-tól
2021.12.08. 18:00-ig

- Valószínűleg új, Vanguard-ra alapozott warzone kliens megnyílik
Vanguard tulajoknak: 24 órával előbbi exkluzív hozzáférés az új maphoz (Caldera)
Nem vanguard tulajoknak: Rebirth Island
2021.12.08. 18:00-tól
- Caldera nem vanguard tulajoknak is megnyílik
2021.12.09. 18:00-tól

Azt lehet tudni, hogy 12.08 18.00-tól 12.09 18.00-ig a nem Vanguardosoknak lesz valami, vagy ez is server downtime-nak minősül?
Lesz, oda is írtam, hogy "Nem vanguard tulajoknak: Rebirth Island". :)

[ Szerkesztve ]

(#593) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Hát ez egy nagy 0 volt . Micsoda event .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#594) radi8tor válasza geckowize (#592) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

WZ szerver összeomlik
2021.12.09. 18:01-től
;]

⭐ Stella

(#595) CrabRave válasza radi8tor (#594) üzenetére


CrabRave
junior tag

Nem lepődnék meg :D

Üdv.: Ádám

(#596) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Warzone and Vanguard Season 1: Roadmap, weapons, Operators, new maps, more..
[link]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#597) radi8tor válasza BITBOYS (#596) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Most akkor ez kb azt jelenti, hogy a fegyók amit lootolni lehet az mind ilyen WH-s fegyverek? Aztán behívod a care package-t és lesznek 21. századi fegyóid... :U

⭐ Stella

(#598) BITBOYS válasza radi8tor (#597) üzenetére


BITBOYS
addikt

Most azon agyalok, hogy Plunder moddal mi lesz :F

[link] Azé nem rossz :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#599) csibe1 válasza radi8tor (#597) üzenetére


csibe1
addikt

Nem akkora meglepi. A Battlepassban lévő bluprintek jó része is csak Cold War-ban volt használható, aztán meg jöttek Vanguard cuccok.
A legszebb a semmittelen csetreszek a fegyvereken, mert azokat muszáj jelezni, akármelyik játékban is szerezted meg, ott villog a többiben is, mert hát miért is ne.
Baszkodnám szemközt egy méretes, szöggel kivert szívlapáttal az ilyen barmokat.
Azt is aki kitalálta, meg azt is aki rábólintott.
Nesze neked közösködés, spórolás, mert ugye túl sokba lett volna a külön warzone mindegyik játékhoz; biztos nem keresnek még eleget rajta... :U
még pár új játék (már ha nem mennek addig csődba a BF-es csapattal együtt), aztán akkora katyvasz lesz, hogy öröm lesz nézni. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#600) tupacamaru válasza BITBOYS (#598) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én is...... :((

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.