Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

(#102) jozefgucci1 válasza szinesz.bob (#101) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Emiatt az ingyenes hétvége miatt megint lefossák magukat a szerverek . Tegnap is többször behalt az egész és kidobált . Nem vettek elég darabszámot abból a fostalicska cw-böl , hogy ennyire nyomják az ingyenességet ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#103) szinesz.bob válasza jozefgucci1 (#102) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Én örülök neki fegyvert húzni jó!
A zombis rész nem rossz, de sok pénzt nem adnék érte.(max 10 euro)

(#104) Chumlee válasza Dewo (#100) üzenetére


Chumlee
senior tag

Csak a cw-s ak! :DDD
Betettem mellé egy kezes diamattit és állat amit lehet vele művelni. :DD

(#105) csákány.


csákány.
aktív tag

Tegnap óta nálam eltűntek az Axial Arms scope szálkeresztjéről a fehér pontok, meg mintha kissebbet nagyítana. Ez valami update, vagy bug? Nálatok is ez a helyzet?

(#106) szinesz.bob válasza csákány. (#105) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

A változások:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#107) konci79


konci79
őstag

Üdv. Egér beállításnál mi befolyásolja azt, hogy mennyire tudom a célon tartani a célkeresztet ?

(#108) csákány. válasza szinesz.bob (#106) üzenetére


csákány.
aktív tag

Köszi. Kicsit elfoglalt voltam a napokban, elsiklottam ez az update felett :) :R

(#109) csibe1 válasza konci79 (#107) üzenetére


csibe1
addikt

Ez nem a célzóvíz mennyiségétől függ? :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#110) Dewo


Dewo
Topikgazda

FOV-ot meg még mindig nem tették be MW-be! :(
CW-be persze egyből ott volt.... :W

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#111) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Üdv, nem tudjátok mi lehet a gond, hogy nem halljuk egymást haverral a mikrofonon? Pedig a mikrofon működik mert Facebook messenger-ben tudunk beszélgetni, pár napja még működött a "fejünk felett" ott a hangszóró ikon is a játék betöltése előtt.

(#112) Dewo válasza Cs1csó (#111) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Szia!

Melyik platform?

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#113) Cs1csó válasza Dewo (#112) üzenetére


Cs1csó
félisten

Mindketten PC-n vagyunk. A játékon belüli mikrofon teszt is működik.

[ Szerkesztve ]

(#114) Chumlee


Chumlee
senior tag

Hogyan tudnám megoldani, hogy a karakterem az ablakokon egyből beugorjon. Frusztráló, hogy nem egyszer azért halok meg kontrollerrel, mert nem tudok egy ablakon elsőre bemenni. Ezt 5 alkalomból 3x eljátsza a játek. :W

(#115) Dewo válasza Chumlee (#114) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Chumlee
Nem csak nálad nálam is előfordul sajnos :(

Cs1csó sajnos abban nem tudok segíteni! Esetleg Youtuben nézz körül :)

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#116) Cs1csó válasza Dewo (#115) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R
Ez jó ötlet.

(#117) Chumlee


Chumlee
senior tag

Cw-s scope-ok még most se csillognak? Ennyi idő után se sikerül megoldani? Swiss-be sikerült bele néznem :U
Az audió meg kabaré. Ma 3x a tracker perk segített , hogy megtudjam amúgy vannak mellettem és nem nem dead silence-t használt az ellenfelem...

(#118) nitro16 válasza Chumlee (#117) üzenetére


nitro16
senior tag

Hú ne is mond... még a másik csoportba írtam múltkor, hogy botrányosan szar az audió benne. Természetesen ha én megyek akkor egyből halják de amikor ő van mellettem valahol abból én semmit nem hallok. De rendszeresen nagyobb nevű streamerek is szóvá teszik, hogy "miez" csináljanak már vele valamit. De hát ebből se lesz semmi.

Továbbra is majd jönnek az új battle pass-ok meg bundle-k aztán dől a lové.

(#119) csibe1 válasza Chumlee (#114) üzenetére


csibe1
addikt

Előfordult velem is párszor. Próbálj meg futásból beugrani.
Néha meg nem tudom az ablakot se betörni elsőre valamiért.
Múltkor a toronyba nem tudtam emiatt bemenni, le is szedett a heli. :(((

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#120) Chumlee válasza csibe1 (#119) üzenetére


Chumlee
senior tag

Azt tudom, hogy neki futásból és magasra ha néz a karakter akkor sikerül általában. Viszont van hogy rossz napja van vagy nem tudom.
Másik dolog igen ami idegesítő, hogy az ablakot nem viszi be vagy ha igen akkor meg csak guggolva tudok kimennj rajta. :F

(#121) csákány.


csákány.
aktív tag

Már megígértem magamnak párszor, hogy ha legközelebb találkozok egy csalóval, akkor nem húzom fel magam, de az előbb nem sikerült. Plunderban olyan abszurd módon rakott el kb 5-6-szor egy kis puhapöcs-aki gondolom erre veri otthon, hogy majdnem agyvérzést kaptam. Először én nyírtam ki, majd amikor visszajött, jött a feketeleves-rám vadászott. M16-al volt, snipere nem volt, jah és én ghost voltam. Boneyardban bárhova jöttem vissza, azonnal tudta hol vagyok, és ha kidugtam a fejem, gyakorlatilag azonnal haltam. De nem egyszer már a levegőben leszedett 100-200m-ről M16-al úgy, hogy a killcam-ban látszott, hogy szinte minden golyó talál(tudom mire képes az M16-én is használom, de erre nem). Volt, hogy kb. a Boneyard helikopterleszálló mellőli hangártól lelőtt, pedig én a Boneyard-dal szembeni domboldalnál lévő nagy épület tetejére jöttem vissza direkt, hogy majd itt nem halok meg azonnal-hát tévedtem, kinéztem aztán kaptam valamilyen sorozatot és mentem "pihenni". Költse gyógyszerre az összes pénzét az ilyen kis .... :(((

[ Szerkesztve ]

(#122) Xaels válasza csákány. (#121) üzenetére


Xaels
félisten

Engem a lag meg a lagkomp idegel konzolon. Ráadásul az elmúlt napokban olyan bugokba futottunk. Egyik körben beszorultam a Prison oldalában ejtőernyővel és ott fulladtam... a másikban a scavenger láda bent volt a hídban downtown és stadion között, aztán a bounty-nkat mutatta teljesen máshol mint ahol volt és egy vicc, hogy szezonok óta van pl. olyan bugom, hogy egy csomó contract-ot nem látok a térképen csak ha bejelöli valaki a csapatból. Ezeket rögzítettem és fel fogom tenni videóban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#123) csákány. válasza Xaels (#122) üzenetére


csákány.
aktív tag

Hát igen, én is beleakadtam tegnap a Factory-ban két oszlop közé vagy az oszlopba. Ott vergölődtem vagy 20mp-et mire ki tudtam jönni, szerencsémre az enemy-k nem láttak, hanem éppen futottak el, de nem rajtam múlt, hogy nem haltam meg. Na meg az ablakokon nem lehet rendesen ki-be ugrani, a Heartbeat Sensor csomószor nem mutatja az enemyt stb. :((

Jah, és megtaláltam a csíter [profilját] - "teljesen hihető" a statja.
Amikor nagy K/D-et ér el egy körben, akkor nagyrészt mindig csak 1-szer hal, mint az esetemben is(elrakják és ezt nem tudja elviselni, aztán bekapcsolja agresszívra a csítet és darál-kb így néz ki ez).

(#124) Dewo


Dewo
Topikgazda

A csalók miatt hiába mérgelődni felesleges. Csalók mindig is lesznek amíg ebből pénz jön nekik. Csalásakból a bevétel hatalmas összegek szóval nem most lesz hogy nem találkozunk majd csíterrel a szerveren :))

Voltak/Vannak bugos helyek mint pld a : Stadium ugye ott a föld alá tudtak bugolni az emberek (már javították) de ezt tudtuk és addig nem mentünk oda ennyi volt a titok. De több ilyen dolog van a játékban amiről tudsz és el kerülöd..igen a hackeret nem tudod ez így is lesz sokáig.

1 dolgot várok már nagyon nagyon nagyon nagyon régen a FOV (field of view) lehetőséget MW-be. Vicc hogy a CW-ben alapból benne volt.. De már volt róla szó hogy tervezik és remélem minél előbb jönni. :R :R

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#125) nitro16 válasza Dewo (#124) üzenetére


nitro16
senior tag

Nagyobb gond a csalóknál a sok gyökér aki csak campel mindenhol.. Megvettem 2 napja az mw-t és csak multi ment, hogy felhúzzam az MW-s fegyvereket. Free-for-all vagyunk 10-n abból 5 campel. (Kocsi mögött/fal mellett/emeleten az ablakba stb. És ugyan ez megy warzone-ba is.

Én általában rebirth-t megyek mert az gyors és intenzív viszonylag, de az is játszhatatlan szinte mert az nekik a játék, hogy campelnek mindenhol. Másik kedvencem amikor meghalnak egy helyen mind 3-n majd újra-újra vagy 3-4x ugyan oda vissza szállnak ahol meghaltak.. (Nem tudom, hogy lehet valakinek ennyi esze ha meghalt már ott 2-3x akkor úgy se fog ott tudni semmit csinálni.) A legszomorúbb az egészbe amikor klán csapat van bent randomon mellettem és akkor is ezt nyomják. :(

Hogy ON is legyek, az AMAX még mindig baromi jó. ;]

(#126) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Tegnap bebizonyosodott , hogy mocsok mód manipulálva van a rendszer itt is . Egy kezdő lányt hívtunk be játszani akinek 0,5 alatt van a K/D-ja ( nekünk 1+és 2 között ) Hárman körönként 30+ killt hoztunk a csaj max1-2-t ,de nyertünk is ez a lényeg . Mintha egy teljesen más ligában játszottunk volna ,akik ránk jöttek azok meghaltak és leabáltunk mindenkit .Aztán a csajszi mikor két óra múlva lelépett és csak hárman maradtunk , akkor jöttek a szokásos 2-3 kill és szopó körök :W Gusztustalan ez a rendszer . Szerencsére MW multiban már nem érezhető annyira ez mint anno .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#127) S.Milan


S.Milan
csendes tag

Sziasztok,

Valaki találkozott már azzal a hibával hogy ha a barátaim átjönnek hozzám játszani ( 3 db PS4) akkor nem tudunk egymásra csatlakozni warzone-on belül mindig platypus errort dob.

Van erre valami megoldás?

(#128) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

Fegyverek napjainkban:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#129) nitro16 válasza szinesz.bob (#128) üzenetére


nitro16
senior tag

Jaja

Assault-nál Fara meg Krig nagyon adja. (Zero recoil és baromi erős) mellé egy MAC-10 vagy LC10 és mehet a dara. ;] Sokan nyomják az új LMG-vel is, de azzal lassú szerintem a karakter....

[ Szerkesztve ]

(#130) Dewo


Dewo
Topikgazda

Igen a KRIG 6 az most nagyon OP lett. De a PPSH is adja! :R

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#131) Xaels


Xaels
félisten

[link] kis konzolos (PS5) válogatás. A beépített rögzítővel vettem fel és a konzolon is szerkesztettem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#132) Chrys_


Chrys_
addikt

Ekkora ranggal hogy lehetnek ennyire bénák?

(#133) csibe1 válasza Chrys_ (#132) üzenetére


csibe1
addikt

Elefelejtették bekapcsolni az exxttrra progikat. ;] :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#134) Roxbury


Roxbury
őstag

(#135) Xaels válasza Roxbury (#134) üzenetére


Xaels
félisten

Ma volt egy Quad winünk, utána szünet majd trioztunk. Brutálisan jó körön voltunk, mind3an simán 10kill felett és akkor lepottyan az a geci Juggernaut...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#136) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

[link]

Call of Duty: Warzone Update 1.39 Patch Notes

(#138) Xaels válasza Roxbury (#137) üzenetére


Xaels
félisten

Az a baj, hogy ez nem COD specifikus csalás úgy igazából és ha meg is valósul teljesen mindegy milyen formában, akkor sem lesz detektálható. Ugyanúgy ahogy a Cronus meg a Xim féle szarok sem azok. Lehet ezt most ebben a formában lelövették, de a tulaj ettől még továbbadhatja a forráskódot vagy bármi hasonló.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#139) Dewo


Dewo
Topikgazda

Bírom hogy a Activision bekeményített....vicces . Ugyanúgy rengetek csaló van és lesz is. Én úgy veszem észre hogy nem akar tenni semmit ez ellen.Annyi de annyi hack oldal van amit ismer a Activision és semmi nem történik. HARDVER BAN-t adjanak annak legalább lenne is valami értelme szerintem. :R Az már súlyosabb ban.. :((

[ Szerkesztve ]

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#140) Tarill


Tarill
őstag

Üdv! Ha 2560x1440p -ben játszom a dlss-t melyik szintre érdemes bekapcsolnom? Egyáltalán érdemes? Illetve általánosságban ti hogy lövitek be a grafikát hogy szép is legyen meg fps is, azt olvastam nem érdemes ultrán játszani... Köszi :R

(#141) csibe1 válasza Dewo (#139) üzenetére


csibe1
addikt

Keress rá a #GyurcsanyFeri nevű csíter csávóval készült beszélgetésre, itt is linkelték.
Abban ha jól emlékszem azt mondta, hogy a hardveres ban-t is kivédi a csalás, ha odafigyelsz és nem a régi bannolt accoddal használod.
Meg is találtam: [link]
Pont innen mesél arról, hogy miként lehet megkerülni a hardveres bant is.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#142) Dewo válasza csibe1 (#141) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Igen igen végig néztem.De akkor is ez egy megoldás el kell kezdeni.
Aztán lassan lassan rá unnak mindig új accot húzni stb..
Lépjenek fel határozottan vagy sehogy.Annyi pénzük hogy simán tudnának kezdeni valamit vele.
De én megkeresnék egy csaló programokat készítő céget és velük csináltatnám az anticheatet. De mivel ebbe pénz van amit a ACTIVISION is lát ilyen nem fog előfordulni. :W

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#143) ridiculous válasza Dewo (#142) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Szerintem nem érted.. van hardver ban csak spooferral megkerülik/kivédik. :(((

[ Szerkesztve ]

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#144) csibe1 válasza ridiculous (#143) üzenetére


csibe1
addikt

Pontosan. Csinál új accot a Blizzardnál és az Activisionnál is, bekapcsolja a cuccot és csókolom volt a bannak.
Kismillióan vannak akiknek nem tétel megvenni a programot, és az új accot.

Amíg meg veszik a cuccokat pl. Warzone-ban, addig az Activision se nagyon erőlködik.
Tavaly is majd 300 millát kerestek ezen, dollárban.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#145) jozefgucci1 válasza csibe1 (#144) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Maga az acc ugye ingyenes ,de 1 dollár több oldalon is egy hitelesített kétlépcsős acc telefonszámmal + a csalás 10 dollár :F lehet nem tudom és meg is van :W Kérdés persze , hogy a csalók költenek e microtranzakcióra még a játékon belül ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#147) Dewo válasza Roxbury (#146) üzenetére


Dewo
Topikgazda

És akkor most mi történik?
Csinál egy másik weboldalt ad neki egy másik nevet és tadááá újra él.
Ezt nem is értem hogy ebbe mi a hír. Azt hiszik hogy ACTIVISION rendesen fellépet a csalások ellen? Szerintem nem sokan hiszik ezt el. Mert k@vára nem látszik sőt egyre több a csaló. Én azt várom hogy mikor lesz új weboldal ugyan ezzel a hack programmal csak persze más néven fut majd. :F :F

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#148) csibe1 válasza jozefgucci1 (#145) üzenetére


csibe1
addikt

"Kérdés persze , hogy a csalók költenek e microtranzakcióra még a játékon belül ?"

Passzolom, de tavaly valakik elköltöttek 300 millát, a cégnek ez a lényeg.
Amíg ennyi pénzt hoz nem foglalkoznak túlzottan a csalókkal PC-n.
A PC meg igazából a multis játékok mennek pár évig, aztán vedd meg a következőt.

Kipróbáltam a Cold War-t, de refund lesz; nagyon nem jött be.
Nekem néha úgy tűnik, hogy a fejlesztői részlegben igencsak fordítva ülnek a lovon, mert x y z zs statisztika szerint ez lesz a menő, ezért ilyen játékot kell csinálni.
Tippem sincs honnan jönnek az ötletek, de nálam nem jött be a Cold War.
A loadouts-nál hülyét kaptam a multiban, mert ne más találja ki nekem, hogy mit mivel párosítsak össze. Szívlapáttal simogatnám körbe párszor azt a barmot aki ezt kitalálta.
A menü is tök jól átlátható volt, azt is sikerült átvariálni, mert miért is ne. :(

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#149) csibe1 válasza Dewo (#147) üzenetére


csibe1
addikt

A lényeg, hogy a konzolos csalások ellen lépett fel!
Azért, mert a konzolosok adták-adják a fő bevételi forrást évek óta.
A másik topikban is jópáran átváltottak konzolra, valaki a csalók miatt is váltott, más meg a költséges harverfejlesztés miatt. (valaki meg nekiállt téríteni :F )
Viszont ha konzolon megszűnik a csalómentesség az jókora bevételkiesés lenne, és nemcsak most hanem a jövőben is, mert sokkal kevesebben váltanának konzolra; mert minek ha ott is tele van minden csalókkal, mint PC-n.
Szerintem ezért ugrottak rá annyira a konzolos csalásra.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#150) Xaels válasza csibe1 (#149) üzenetére


Xaels
félisten

Cronusmax még mindig él...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.