Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Bubaaa válasza csákány. (#2997) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Sikerült 3 nap kínlódás után beállítani. Fegyver is vált oda vissza,és a térkép is kicsinyít-nagyít oda vissza.

(#3002) juliensorel válasza Bubaaa (#2996) üzenetére


juliensorel
senior tag

(Én soha nem nyúltam ilyen beállításhoz és töklétesen működik az első perctől kezdve. Map ki-be zoomol görgőre, és a fegyverváltás is működik jól. Szerintem állítsd vissza defaultra az egész key bindinget és csak azokhoz a gombokhoz nyúlj amit máshogy szoktál meg, hátha ez megoldja. Egy próbát megér.)
ja látom közben megoldódott

[ Szerkesztve ]

(#3003) Bubaaa


Bubaaa
aktív tag

Én sem nyúltam volna hozzá,de a season3 frissítés olyan jól sikerült,hogy ezt is sikerült elcseszniük.

(#3004) Mentolka válasza juliensorel (#3002) üzenetére


Mentolka
senior tag

A S3 óta a térkép zoom nem működik rendesen.

(#3005) Polllen


Polllen
nagyúr

Nálam most új bug van. Building 21 nem indul el, mert azt írja, hogy nincs meg egy dlc... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3006) juliensorel válasza Mentolka (#3004) üzenetére


juliensorel
senior tag

Nálam szerencsére az tökéletes jelenleg is, sőt sose bugzódott :D
Polllen : óriási :D

(#3007) Bubaaa válasza Polllen (#3005) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Nálam is ez van. Keres vagy 5percig,majd bedob Al Mazrára.

(#3008) juliensorel válasza Bubaaa (#3007) üzenetére


juliensorel
senior tag

[link] :U nem vagytok egyedül sajnos, remélhetőleg megfoltozzák ezt is mielőbb...

[ Szerkesztve ]

(#3009) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Kaptam egy Offensive Chat warningot úgy, hogy még soha nem írta chatbe semmit, a voice chat is le van tiltva amióta játszom a játékkal. :DDD

(#3010) Találtgyerek válasza BaLee (#3009) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Megelőző csapás. :DDD

06-3o/9759I39

(#3011) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

Az igen vannak bajok ott a rendszerben :DDD
Az még szép lehet ha moderátor egy rendes bant néz be.

Nem tudom minek kell erőltetni humán erőforrást ilyen ügyekben mert vannak már úgynevezett nyomozók akik fel vannak hatalmazva hogy ki osszanak büntetéseket, de ha rendesen olvasni se tud az idiótája csak anyu apu pénzén bevásárolta magát a játék cégbe.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#3012) Polllen válasza BaLee (#3009) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én is kaptam már ilyen warningot, meg hogy sértő a nevem, meg ilyenek. Kivizsgálják és nem lesz belőle semmi. Akiket megölsz, nem viselik jól és riportálgatnak. Tegnap egy magyar squad irogatott és a végén riportoltak is, mert le mertük lőni őket... 2v3-ban kikaptak, úgy hogy rajtam 1-s vest volt, nekik meg nem... :DDD
Innen is üdvözlöm a kis gyökereket.

BerserkGuts
Van itt is 1-2 fórumtárs, aki egy időben mindenre csalást kiáltott. :U

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3013) nggabi


nggabi
nagyúr

mi a fontosabb? a méret vagy az fps?

A.: 27" 4k 90-100 fps
B.: 15" QHD 150 fps

Csak Calderázok, gondolkozom új monitor vételén. :R

"szenyor dzsíííí"

(#3014) Tsebacsi válasza nggabi (#3013) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Fps :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3015) csibe1 válasza nggabi (#3013) üzenetére


csibe1
addikt

Kinek mi :D
Amúgy biztos jó lenne az a 15"-os méret a 27" után?
A 27-es monitoron milyen a QHD felbontás, használható?
Akkor azzal jobban járnál kisebb felbontáson, szerintem; de ezt neked kell eldöntened, mert te nézed majd. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#3016) nggabi válasza csibe1 (#3015) üzenetére


nggabi
nagyúr

27 2k volt már. Most qhd 16" notebookom van. Ha veszek a 27est 4k-sat kéne már venni, bár elég karcsú a 4060-am hozzá.

"szenyor dzsíííí"

(#3017) Dewo


Dewo
Topikgazda

Üdv all. :R

Ma sokak kedvence várva várt módja a PLUNDER visszatér. :C
Én mindig azt mondtam a Plundert azok szeretik a legjobban akiknek nincs meg a multi és itt könnyebben tudnak fejlődni,fegyvereket húzni stb. :)

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#3018) nggabi válasza Dewo (#3017) üzenetére


nggabi
nagyúr

Calderára? :U

;]

"szenyor dzsíííí"

(#3019) Dewo válasza nggabi (#3018) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Warzone 2.

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#3020) Dewo


Dewo
Topikgazda

[link] Plunder trailer

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#3021) nggabi válasza Dewo (#3019) üzenetére


nggabi
nagyúr

Tom :( mit nem adnék egy jó rebirthért. A fél karom :DDD na jo azt nem de a fönököm veséjét simán ;]

"szenyor dzsíííí"

(#3022) Dewo válasza nggabi (#3021) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Szemét dolog volt törölni a Rebirthet....akkor nagyon csalódtam az activision-ben.. :o
Legjobb volt, pörgős játék menet mindent vitt na meg a mozgás. Mozgást sajnáltam a legjobban hogy nem vitték át WZ2 be na persze kicsit átalakítva. :O

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#3023) nggabi válasza Dewo (#3022) üzenetére


nggabi
nagyúr

jó, elvult a caldera, oké, örüljek h nem törölték ki teljesen. mást egyébként nem is játszom, hiába a gémer gép :) forza doom stb nem köt le ennyire. wz2 meg sötét f0scsi, nem szeressük :))

"szenyor dzsíííí"

(#3024) Tsebacsi válasza Dewo (#3017) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jó lett csak nem számolta a trofikat meg a fegyvert se láttam hogy fejlődött volna (victus), plusz mindenki sniperezik, nem véletlen, hatalmas szabad területek vannak...

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3025) BerserkGuts válasza nggabi (#3013) üzenetére


BerserkGuts
őstag

méret+fps

200cm-es tv-n szépen észre venni még a bokorban kempingezőket is :DDD

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#3026) nggabi válasza BerserkGuts (#3025) üzenetére


nggabi
nagyúr

köszi. a kettő együtt nem megy :D 4k-ban ennyit tud a 4060 Calderán.

"szenyor dzsíííí"

(#3027) csákány.


csákány.
aktív tag

Új gépet építek, és lenne két kérdésem:
-Windows 11-ben gondolkodok, és az lenne a kérdésem, hogy van-e bármi probléma, anomália a W11 és a Warzone 2 viszonylatában?
-Az új gépre át lehet-e vinni a Warzone mappát, hogy ne kelljen letölteni újra az egész játékot?

(#3028) csibe1 válasza nggabi (#3026) üzenetére


csibe1
addikt

Nagyobb kártya? :)
A főnöknek két veséje van! ;] :DDD
Ha kötsz rá biztosítást akkor meg is van a lóvé az új konfigra. :))

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#3029) geckowize válasza csákány. (#3027) üzenetére


geckowize
őstag

1. Win11-et nem ajánlom, eddig csak problémát olvastam vele.
2. Igen, működik az, hogy battle.net-en megadod az install locationt. Steamről nem tudok nyilatkozni de valószínűleg uez.

(#3030) Tsebacsi válasza geckowize (#3029) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Semmi gond nincsen win11 alatt. :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3031) csákány. válasza geckowize (#3029) üzenetére


csákány.
aktív tag

Gondolom a Program Files-ban és a Documents-ben lévő mappákat kell átmásolni? :U
És az útvonalat hol is adom meg pontosan a Battle.net-ben?

(#3032) Enton válasza csákány. (#3031) üzenetére


Enton
addikt

Play gomb mellett options ott a legfelső game settings és rögtön azon az oldalon vagy ahol lehet könyvtárat megadni/módosítani.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3033) geckowize válasza csákány. (#3031) üzenetére


geckowize
őstag

Nem. Battle.net-en a Play gomb melletti fogaskerék, show in explorer. Mappa fel, aztán ezt az egészet kell. Megadás ugyancsak fogaskerék és Game Settings -> install location.

És a másik topicban írtad hogy az oprendszer csere miatt jobb lenne újra letölteni, én nem látom semmi előnyét, ugyanazok a fájlok fognak letöltődni, max updateli utána.

[ Szerkesztve ]

(#3034) csákány. válasza geckowize (#3033) üzenetére


csákány.
aktív tag

geckowize, Enton köszi a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

(#3035) Bubaaa válasza csákány. (#3027) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

A megjelenése óta használom a win11-et,semmi probléma nincs vele. Warzone 1 és 2 is tökéletesen fut rajta.

(#3036) nggabi válasza Bubaaa (#3035) üzenetére


nggabi
nagyúr

Erőből legyőzi a gép? ;] amikor kijött a 22h2 fps droptól kezdve teljesítmény csökkenésig volt minden. Gémerek kerülik messziről :U

"szenyor dzsíííí"

(#3037) csibe1 válasza nggabi (#3036) üzenetére


csibe1
addikt

Ez ugyanúgy csak városi legenda, mint szerintük a csalók a fizetős csíttel.... ;] :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#3038) shotika válasza nggabi (#3036) üzenetére


shotika
őstag

Win11, lassan 2 eve van fenn, semmi problemam nem volt még egyik jatekkal se. Letisztultabb, jobban is fut mint a 10es, en csipem.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3039) BerserkGuts válasza csibe1 (#3037) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:C aha [link] ;)

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#3040) BITBOYS válasza BerserkGuts (#3039) üzenetére


BITBOYS
addikt

400 FOV azmiaz :F :Y :DD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3041) nggabi válasza csibe1 (#3037) üzenetére


nggabi
nagyúr

hát most az új gépemmel sajnos kell egy próbát tennem. a win10 már nem úgy driverezi fel mint a 11, és megy is de lehetne jobb. vadász vadász sz.pni jársz te ide mondá a lenovo :D

"szenyor dzsíííí"

(#3042) nggabi válasza shotika (#3038) üzenetére


nggabi
nagyúr

kva win11et kéne használni de egyszerűen nem kívánja a szervezetem. ráadás 11 alatt még mindig 1 percet kell várni egy nagyobb exe fájl megnyitásakor. meg az az okádék csicsa kinézet.

és még mindig van ssd seq teljesítményvesztés:

vadász copni jársz te ide mondá a lenovo :D

beteszem ide is, lehet matekolni a %okon :D jó win11 használatot ;]

"szenyor dzsíííí"

(#3043) Tsebacsi válasza nggabi (#3042) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ez az SSD dolog annyit tesz, hogy 1 másodperccel (se) később tölti be a játékot az elején, onnantól a memóriából fut. :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3044) nggabi válasza Tsebacsi (#3043) üzenetére


nggabi
nagyúr

jaja nem érzed meg ez jogos. de az összes többi nyűgje miatt nekem nem álmom a 11. de ez már off itt...

"szenyor dzsíííí"

(#3045) shotika válasza nggabi (#3044) üzenetére


shotika
őstag

Tessék, ez már bizonyított. ;]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3046) nggabi válasza shotika (#3045) üzenetére


nggabi
nagyúr

Úgy úgy caldera elfut xpn is :C

"szenyor dzsíííí"

(#3047) akos727


akos727
senior tag

Esetleg találkozott már valaki Networking failed to start [reason:HUENEME-NEGEV] hibaüzenettel PC-n? Bármilyen megoldást próbálok, nem sikerül megoldani, és nem indul el....Előre is köszi!

(#3048) kisselandras


kisselandras
senior tag

Hmm Gondoltam játszom kicsit a plunderral nekem bejön lehet darálni a népet 😂de emeltek a teljesítményen is ahogy látom már nem elég a gépem :C vagy nálam a hiba 😂

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#3049) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

Igen szokásuk mert pl 1-2éve bőven elég volt a 6/12-es ryzen5 2600

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#3050) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Valahogyan el lehet tüntetni a kiírásokat játék közben? Gyakorlatilag átláthatatlan a kijelző bizonyos helyzetekben.. a képernyő közepén megjelenő nagy ablakok kitakarnak szinte mindent..
Ezt már korábban akartam kérdezni de most lett tele a nudlim tőle.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.