Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) gjung44 válasza Dewo (#899) üzenetére


gjung44
tag

a double barell tényleg elég gusztustalan akimboval, legalább egy demage range nerfet kaphatna. De még mindig nem értem hogy segit a scope a hipfire lövésekben. Ha elmagyarázod akkor elhiszem mert lehet hogy tévedek, de szerintem ez is csak egy placebo mint az egyik mp40 blueprinthez járó vital perk. Arról is csináltak sok videót, pay to win-nek bereklámozva aztán a truegamedata tesztei alapján kiderült hogy nem is működika a vital az mp40esen.

(#903) D1N4


D1N4
tag

Fantasztikus, hogy ennek a játéknak mindig akkor kell kifagyni, amikor jó meccsen van :W sztem direkt csinálja, hogy ideje lenne felállni a gép elől :)

XSX, SteelSeries Arctis 3 2019

(#904) csibe1 válasza Dewo (#899) üzenetére


csibe1
addikt

Menjél te is azzal, dragon lőszer aztán hadd szokják. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#905) Dewo válasza gjung44 (#901) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Már jöttek a nerfek ahogy olvastam,de majd hiszem ha látom! :D
Igen ezek a "pay to win"cuccokat nem szeretem.

csibe1 Igen igen! R9-0 már készenlétben van! :DD :DD

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#906) lolller


lolller
tag

ezekkel a microlagokkal kezdhetnének már valamit. A crash szerencsére nem érint, de spanomat egy nap 8x biztos dc-zi. Meg valami lett a hitreggel is, de ez lehet csak a microlaggal függ össze.

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#907) fletoka válasza lolller (#906) üzenetére


fletoka
tag

Itt már sajnos mindennel is baj van,én nem hiszem el hogy ezt a játékot ilyen állapotban valaki élvezi,egy hányadék ez a season.

[ Szerkesztve ]

(#908) gjung44 válasza fletoka (#907) üzenetére


gjung44
tag

Nem szabad komolyan venni! Alkalmatlan rá a jéték és ha megpróbálod akkor ki fog késziteni! Én fél éve leálltam az aktiv játékkal, csak néha beugrok bohóckodni és azóta sokkal jobban élvezem

(#909) kill_switch


kill_switch
senior tag

És már vissza is vették a plundert 1 milliósra... ennyi dilettáns balf@szt, mint amennyi ezen a játékon "dolgozik"... tuti, hogy célirányosan válogatták őket össze. Most megint 10 perc egy kör... :(((

(#910) Tsebacsi válasza kill_switch (#909) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Lehet sírt az a kevés hülye aki a random mintavétel része hogy túl hosszú egy kör... Én speciel élveztem.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#911) tupacamaru válasza kill_switch (#909) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ne is mond. :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#912) Buster17


Buster17
addikt

Hali! Játszópajtikat keresek. Xbox Live: Buster17
2 év kihagyás után kicsit ügyetlenkedek az új pályán, de nem vagyok pancsi :D

(#913) Dewo válasza Buster17 (#912) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Üdv.
Sok sikert akkor a játékhoz. Sok rage mentes napot kívánok! :D

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#914) Atke


Atke
senior tag

Sziasztok!

Most szedtem le battle.net-en kersztül, (Warzone Pacific) de állandóan kidobál már a menüből...Felül írja a packokat hogy telepítgeti, ezért nem is nyúltam hozzá, de állandóan kidob,hibaüzenet nélkül.
Win10 64 bit alatt játszom (nem találtam hasonló problémát itt)
Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#915) Dewo válasza Atke (#914) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Szia :R

Sima scan/repairt csinálj és elvileg működni fog.

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#916) Atke válasza Dewo (#915) üzenetére


Atke
senior tag

Köszi, azt próbáltam már, meg újra is tettem... Semmi változás

(#917) Dewo válasza Atke (#916) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Sajnálom .. :(
Youtube-on nézz vidiket,rengetek van ezekről a hibákról és a javításairól is.

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#918) benzol válasza Dewo (#917) üzenetére


benzol
aktív tag

Nekem hasonló volt mikor megismerkedtem a játékkal, csak a windows újratelepítés segített, semmi egyéb varázslat.

A Calderás-s frissítés utáni random kidóbos hibák után egy soha véget nem érő "scanning/repair loop"-ba keveredtem. Itt a linkelt oldal teljesen megoldotta a problémámat. Azóta mondjuk nem sokat játszottam de néhány mikrolaggon kívűl semmi gondom sem volt.

[ Szerkesztve ]

///\oo/\\\

(#920) Tsebacsi válasza ekto (#919) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ja tök szar...

Oh wait...

Max annyi a hátránya, hogy a fragvadászok nem tudnak 30-40 killt összeszedni egy kör alatt, csak 10-20-at. :C

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#922) Atke válasza benzol (#918) üzenetére


Atke
senior tag

Köszi! Sajnos ez se jött be... data fileok mind 1GB felettiek voltak, az .idx-eket kitöröltem, majd S&R de semmi.

(#923) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Most csak az dühített, hogy 4 játékból csak 1nél számolt xp-t a bren-re... Ne kérdezzétek miért, öltem vele sokat, warmup-ban is... Hülyejáték :D

Valami beakadt, game restart után megkaptam az XP-ket. :C :W

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#924) N_A_S


N_A_S
veterán

Valaki tudna tippet adni hogy mit állítsak hogy a vizes részeknél ne droppoljon be az FPS? 90-100 között megy, de itt meg ennyi:

https://tinyurl.com/phnas

(#925) nitro16 válasza lolller (#906) üzenetére


nitro16
senior tag

Microlagg miatt van az egész. Tegnap mentem pár kört aztán a szokásos 3.2 k/d helyet mentem ilyen 1,75 k/d matcheket a fasza microlagg meg az állandó fagyások miatt. Ja és
30-35 percenként kifagy konzolon a játék. Konkrétan annyira felidegesített, hogy hagyom is a francba az egészet mert ez így értelmetlen. Majd ősszel megveszem az új codot aztán sima multi fog menni. Azt legalább nem ez a nulla bites ravensoftware menedzseli majd.

(#926) Dewo válasza nitro16 (#925) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Xbox Series X - Most jöttem fel játszani,és állandó micro laggok.
De legalább a Gas Mask animációt javították. :R :R

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#927) lolller válasza nitro16 (#925) üzenetére


lolller
tag

valami tanfolyamra belehet hozzád íratkozni? 3.75kd... és szar körben mész 1.75 :O én meg nem bírok kimászni az 1.26-ról :W :R de nem úgy volt idén nem lesz cod, hanem a vanguard után pihen egyet?

Mondjuk ez a crash nem értem mi alapján jön, haverom is mondom nincs olyan nap, hogy 3 óra alatt legalább 2x ne dobná ki, engem meg hozzáképest ez tök ritkán érint. Ugyan úgy ps5 ugyan úgy gigabites net... nem tudom mi lehet ez.

[ Szerkesztve ]

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#928) nitro16 válasza lolller (#927) üzenetére


nitro16
senior tag

Azért is van sok ölésem mert én rebirth megyek nem calderán valamilyen módot. Így rebirth-n könnyebb össze szedni.

Évenként rotálódnak a studiók között a codok. Most megint iw cod lesz és elvileg a 2019-s MW folytatása. És ugye a multi részt azt mindig az adott studió felügyeli/nyomja a frissítéseket stb így nem a ravenre kell hagyatkozni mint a warzone esetében. Warzone-ból is kellene egy külön újat csinálni ahol végre megcsinálják rendesen a konzolos portot is, nem ezt a hozzáfüzéses hülyeséget csinálni. (Azt olvastam már megint lesz egy új map majd ha jön ősszel az új cod. Csak hát hiába jön ki egy új pálya ha magába az egész játék tele van hibával és első körbe azt kellene kijavítani és rendbe rakni nem pedig új pályát csinálni.

Én is ps5 konzolon nyomom. A karácsonyi előtti frissítésig egyszer nem fagyott ki a játék nálam. De amióta azt kiadták főleg konzolokon rengeteg a fagyás/microlagg/textúra glitch, loadout beragadás és még sorolhatnám....

(#929) lolller válasza nitro16 (#928) üzenetére


lolller
tag

Amúgy én tök szeretem ezt a Calderát, sztem egészen logikusan lett telepakolva mindenféle tereptárggyal fedezék gyanánt szóval átgondoltnak tűnik, de ami bugokat hozott az agyrém...

mit értesz a hozzáfűzés alatt? Ez érdekelne.

Mi lehet az oka például, hogy nem lehet fovot állítani? Én arra gondoltam, hogy a prevgen konzolok miatt, mert nem bírnák el, de mivel ps5 user meg nincs annyi mint ps4 így a szeparálás nem megoldható, viszont kikapcsolt crossplay mellett meg tisztességtelen előny lenne a ps4-el szemben. Mondjuk sztem a dupla fps szám már önmagában elég broken a prevgen ellen...

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#930) nitro16 válasza lolller (#929) üzenetére


nitro16
senior tag

Hozzáfűzés az, hogy volt a warzone alap majd amikor megjelent a cold war akkor azt is hozzá adták majd idén ugye a vanguardot is. Ezt így amúgy se lehet csinálni a végtelenségig.

Elvileg a régi motorra amin van a warzone arra nem lehet rárakni az volt a kifogásuk a fov-al kapcsolatba. De itt is volt, hogy össze/vissza nyílatkoztak és egyik ütötte a másikat. :N

Azért is van ekkora gond mert a tesztelők felét kirúgták mert az activision-nek a világ pénze nem lenne elég olyan pénzéhes lett és a tesztelők másik fele is már dec 10-től asszem sztárjkolt és nem dolgoztak. Most, hogy mennyire változtak a dolgok nem tudom de borzasztó ami van a cég illetve a studiók körül.

[ Szerkesztve ]

(#931) lolller válasza nitro16 (#930) üzenetére


lolller
tag

Hát de ez azért parádés, mert PC-n meg lehet. Szóval full kamu ez a motorgond, mostmár arra se tudnak hivatkozni, hogy gyengék a konzolok. :D Eskü, ha lenne apexben egér billentyűzet, erre a bánat időszakra tuti át is szoknék, de az is megérne egy misét, hogy miért fáj nekik az mk lehetősége.

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#932) Xaels


Xaels
félisten

Én konkrétan töröltem az egészet PS5-ről, inkább megyünk bányászni :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#933) Dewo válasza Xaels (#932) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Az a legjobb. Csinálnám én is,ha lenne mivel :O :O

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#934) Xaels válasza Dewo (#933) üzenetére


Xaels
félisten

Játékra gondoltam, most jelent meg és kaptuk PS+ban a Deep Rock Galactic című coop játékot és rákaptunk elég rendesen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#935) lolller válasza Xaels (#932) üzenetére


lolller
tag

Hát arra nem is nehéz rávenni magad, tekintve, hogy 110gb telepítve, előtte meg 220 a 680gb-on. :DDD Alig szűkös, ha szeretnél mással is játszani

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#936) BITBOYS válasza lolller (#931) üzenetére


BITBOYS
addikt

Én töröltem a wz-t és csak Vanguard multizok(xsx)
Abban legalább van next gen támogatás és 120-as fov, ráadásul teljesen jó a bill+egér kontroll.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#937) lolller


lolller
tag

Nekem annyira nem adja már a sima multi. A modern warfaret még szerettem, de nem érzek olyan kihívást benne mint a br-ben...

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#939) Laby válasza ekto (#938) üzenetére


Laby
senior tag

Ezek szerint a 200 IQ akkor az ellenfélnél van. :D

(#940) Sityu1990 válasza lolller (#927) üzenetére


Sityu1990
csendes tag

PS5-ös kifagyást több mint valószínüleg a 120hrz okozza. Tegnap kikapcsoltam a ps-en a beállításokban majd amíg a másik PS5-ös kollégánál 2 crash volt nálam egy se, mondtam neki, hogy kapcsolja ki és azóta nála sincs crash. Egy próbát megér, hátha segít ez a trükk.

(#941) lolller válasza Sityu1990 (#940) üzenetére


lolller
tag

köszi! Nagy vagy! Szinte biztos, hogy van összefüggés, mivel nem említettem a 120hz-et, te ezt most mondtad először és valóban 120hz-en nyomja.

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#942) Herpike


Herpike
tag

Sziasztok!
Xbox-osokhoz egy kérdés. WZ-t game pass-al nem lehet játszani? Kell hozzá mindenképpen az ultimate, vagy mi?!
Nem értek hozzá, ezért kérdezem, egyik Komámnak szeretnék segíteni, ugyanis én ps-n nyomom.
Előre is köszönöm a válaszotokat és elnézést az off-ért!

(#943) kill_switch válasza Herpike (#942) üzenetére


kill_switch
senior tag

Nem kell hozzá gamepass se, csak online kell legyen a gép.

(#944) Dewo válasza Herpike (#942) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Live gold kellett hozzá! De most már az sem kell.

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#945) Roxbury válasza Dewo (#944) üzenetére


Roxbury
őstag

Én lemondtam a Goldot a héten, hátha megjavították a "Goldflake" hibát és megy a Warzone Gold nélkül is. Azonnal bejött megint ugyanaz a hibaüzenet és folyamatosan kidobált. Megvettem megint a Goldot, azóta hibátlan megint. Jó nagy görénység, mert ingyenes a játék és nem kell hozzá. Így viszont rákényszerítik az embert, ha játszani akar vele. Haverom One S-én ugyanez a helyzet és nekem a Series X-en is.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#947) Dewo válasza Roxbury (#945) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Igen sok panasz volt erre. Én is Series X-el nyomom,de nekem nem voltak ilyen gondjaim hál isten. Ezek engem el kerültek. De a FOV-ot még mindig várom... :W

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#948) lolller válasza Dewo (#947) üzenetére


lolller
tag

azt ugyan várhatod :DDD

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#949) Acheron


Acheron
őstag

Az komoly, hogy eg Plunder meccsben nem tudom használni a tetszőleges loadoutom (from MW), hanem helyette egy random, alapszintű fegyóval kellene végigtolnom a pályát?

(#950) Xaels válasza gjung44 (#946) üzenetére


Xaels
félisten

A videón baromira nem Aim Assist van...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.