Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Ace owner válasza kill_switch (#1048) üzenetére


Ace owner
addikt

Xp farmra jo volt az utolso 2napban :D
Uj season ota pedig clasht nyomtam csak, mar hianyzott egy tdm mod.

Galaxy Fold 4

(#1052) Laby


Laby
senior tag

Találkozott már valaki ilyennel? PS4, legutóbbi frissítés óta van egyik barátomnak.

(#1053) Kígyó válasza Laby (#1052) üzenetére


Kígyó
senior tag

Hali! Volt már, hogy nekem is csinálta ezt, de csak itt a Securty Area-ban, és csak egy 1-2 alkalommal(PC).

(#1054) Dewo


Dewo
Topikgazda

Ez a skin megvan valakinek esetleg? :F :F
Iskra - dead of winter
Image of Whitechapel

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#1055) geckowize válasza Dewo (#1054) üzenetére


geckowize
őstag

Régen még működött, hogy kikerested a bundle-t CoD Trackeren és az ID-ját behelyettesítetted egy random létező bundle ID-ja helyére a CoD store-ban, de úgy látom nem működik már... :((

Vagy lehet te is tudsz erről, és pont ezért keresel olyat, akinek megvan, hogy utalj neki pénzt, amiért cserébe ő giftelje neked? :)

(#1056) Dewo válasza geckowize (#1055) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Igen így csináltam én is, nincs már a stroreba nem elérhető sajnos.
És igen giftelni szeretném csak még nem találtam meg az illetőt akik keresek! :(

[ Szerkesztve ]

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#1057) kill_switch válasza Dewo (#1056) üzenetére


kill_switch
senior tag

Fegyver alapján még meg tudod keresni nem? Ha tudod melyik fegyver van a bundle-be, akkor az armory-ba kikeresed és ha ott megvan, akkor elvileg onnan át tudsz menni a bundle vásárláshoz.

(#1058) geckowize válasza kill_switch (#1057) üzenetére


geckowize
őstag

Jah igen, el is felejtettem, hogy ez az út is van, keresd meg armoryban az SMG/MP7: Artful Dodger-t, vagy a Handguns/X16: Mudfog-ot, úgy meg lehet nyitni a Bundle-jüket?

Más:
A legutóbbi update óta előfordult párszor, hogy megfagy a game és egyszer csak kidob az asztalra hibaüzenet nélkül, más nem tapasztalta? Ha nem, akkor gondolom a driverem fossa össze magát (AMD, 6700 XT)...

[ Szerkesztve ]

(#1059) konci79 válasza geckowize (#1058) üzenetére


konci79
őstag

Engem ki se dob, lefagy az egész gép, kikapcsolás segít csak... Csak warzone-nál, úgyhogy "valami van"...

(#1060) Chrys_ válasza geckowize (#1058) üzenetére


Chrys_
addikt

Nálam is bezáródik néha, update előtt scan and reapir üzenettel fagyott le a game.

(#1061) Atish19


Atish19
őstag

Sziasztok. KAR98K(VG) 10.0X scope-al lehet valahogy állítani a zoomot vagy statikusan 10x?

(#1062) Dewo válasza kill_switch (#1057) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Picit felgörgetsz és meglátod hogy ezt a kört már végig jártam sőt még tovább is mentem! :(

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#1063) craftsman01


craftsman01
senior tag

MI A TOSZ VAN EZZEL A JÁTÉKKAL.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#1064) Dewo válasza craftsman01 (#1063) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Túl a sok gond vele sajnos. (xbox series x) 10 meccsből 6x packet loss :W :W

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#1065) Tsebacsi válasza Dewo (#1064) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A Clash-ben még mindig olyan, hogy te alig tudsz lelőni valakit de téged azonnal. Nagyon látszik az aimassist is, és a legtöbb sniperes mindig fejre rántja az első golyóval. :C

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1066) geckowize válasza Tsebacsi (#1065) üzenetére


geckowize
őstag

Ez nálam fegyverfüggő, hoki fegyverekkel nekem is ez van,.

De ha szintezni akartok fegyvereket, Clash-ben 2-3 meccs alatt majdhogynem 0-ról ki lehet húzni 70-re egyet úgy, hogy most alapból double weapon xp van, és elnyomtok még double weapon xp tokent is (elvileg stackelődik), sőt, még Perk2-nek Surplust is beraktok, akkor elvileg 2*2*1,1=4,4x szorzó van és WZ-ben elvileg nem cappel, mint VG MP-ben.

(#1067) Dewo válasza Tsebacsi (#1065) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Controlleres vagyok az aim assist- elég erős nerfet kapott amit nagyon érzek is.
Sokkal jobban kell tudni célozni hogy segítsen az AA.

[ Szerkesztve ]

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#1068) kill_switch válasza Dewo (#1067) üzenetére


kill_switch
senior tag

Akkor nerf-et kapott nem buff-ot. :) A buff az erősítés.

(#1069) Dewo válasza kill_switch (#1068) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Igen javítottam. Köszi

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#1070) Tsebacsi válasza Dewo (#1067) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem tudom mégis nagyon látszik ki az aki kontrolleres és ki az aki nem (jó persze warzone-ról van szó nem vanguard-ról). Nálam rendesen látszik, hogy kézzel szépen mindig kompenzálok, ide-oda mozog, a kontrolleres meg húz egyet és pontosan ott van ahol lennie kell, nulla korrigálással. :F Mind1 bocsánat, ez csak hiszti, de akkor is zavar :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1071) gjung44 válasza Dewo (#1067) üzenetére


gjung44
tag

Nagyon helyes, egérrel is meg kell szenvedni kell hogy célon maradjak :U

(#1072) Laby válasza Dewo (#1067) üzenetére


Laby
senior tag

Ezt mikor kapta, és hol lehet olvasni róla? Én csak annyit láttam, hogy a Season 2-ben stun esetében javították, de amúgy általános nerf-ről sehol sem láttam infót.

(#1073) kill_switch válasza Tsebacsi (#1070) üzenetére


kill_switch
senior tag

Az még mindig az aimbot lesz. :))

(#1074) Aki21


Aki21
aktív tag

Sziasztok. tudja valaki mért lehet az, hogy elindítom a launcherből a játékot és már a menüig sem jutok el és hibaüzenet nélkül kidob. ugyan ezzel a laptoppal kb 1 éve játszottam még vele simán. i7 6700HQ proci, 980m(8gb) videókari 16 Gb ram.

(#1075) konci79 válasza Aki21 (#1074) üzenetére


konci79
őstag

Frissült ;)

(#1076) Aki21 válasza konci79 (#1075) üzenetére


Aki21
aktív tag

Már jó lett. Csak a windowst kellett frisíteni

(#1077) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Vicc ez a játék... Egy panzer direct hit 5 méterről miért nem downolja az ellent??? Kabaré bazmeg...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1078) nggabi


nggabi
nagyúr

clash már nem is lesz? egyetlen értelmesen és pörgősen játszható rész volt...

"szenyor dzsíííí"

(#1079) craftsman01


craftsman01
senior tag

Gyerekek ilyen a mesében nincs,nyomtam másfél órát Rebirth-en és senkit ismétlem senkit nem tudtam leszedni mintha mindenki terminátor lett volna ellenben én meg többet voltam földön mint állva. De az is fura volt hogy szinte mindig én töltöttem be utoljára pedig azért series s-en ilyen nem nagyon volt. Be is fejeztem mert már azon voltam kidobom a monitort az ablakon. :DD na jó vicc de akkor is dühítő,ennyire elbaszott játékot mint ez. Más alternatíva meg nem nagyon van. :W

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#1080) Laby


Laby
senior tag

Hogy van ez a fegyver feloldás bundle vásárlással?!
Welgun-t szeretném megszerezni, de nincs kedvem szívni 15 meccsen keresztül. 1200CP-ért vásárolható egy bundle-ben, ha ott megveszem akkor feloldja a fegyvert és az adott szintnek megfelelően tudom is szerkeszteni az attachment-eket, vagy csak azokat a blueprinthez tartozó attachment-ek lesznek rajta ami a bundle-ben volt és amíg nem csinálom meg a challenge-t és nem oldom fel a fegyvert addig nem is tudom szerkeszteni?!

(#1081) Tsebacsi válasza Laby (#1080) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ha nincs meg a fegyver, csak azt tudod használni amit a blueprint ad, mást nem, míg nincs feloldva a fegyver, tök mind1 hogy milyen szinten van. :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1082) csibe1 válasza Tsebacsi (#1081) üzenetére


csibe1
addikt

Pontosan, szidtam is a kitalálóját, mert elméletileg minden cucc megvolt egy LMG-hez;
de mivel nem volt feloldva csak a blueprint cuccokat tudtam hozzá használni. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1083) kugli81


kugli81
aktív tag

Sziasztok .Tud valaki segiteni abban mitől áll meg a játék pillanatokra...álló helyzetben is ugrik egyet a kép...Frissitettem a videókártya drivert visszavettem mindent ,de semmi..
\ 5600x,32gb,2tb ssd,6900xt \
Nem lehet játszani vele :W

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#1084) konci79 válasza kugli81 (#1083) üzenetére


konci79
őstag

A játék sz.r... Nekem is hol jó, hol meg nem ...

(#1085) steewcv65


steewcv65
őstag

Sziasztok!

Valamiért shadow bant kaptam, ezt hogy tudom feloldani?
Mielőtt kitalálná valaki, nem csalok :D 1,2kd....
Aktivison oldalán azt írja, hogy nincs ban alatt a fiókom, de 300ms-nál megállt a játék keresése.....Ja és nem is dob be sehova .

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#1086) kugli81 válasza konci79 (#1084) üzenetére


kugli81
aktív tag

Köszönöm.Akkor várok:)

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#1087) szinesz.bob válasza steewcv65 (#1085) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Szia!
Jelenleg én se tudok játszani, nálam is ugyanez van. A szolgáltatód a telekom?

(#1088) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

Nekem megjavult! :)

(#1089) steewcv65 válasza szinesz.bob (#1087) üzenetére


steewcv65
őstag

Digi

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#1090) steewcv65 válasza szinesz.bob (#1088) üzenetére


steewcv65
őstag

Nekem ma kezdte , neked mikor?

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#1091) szinesz.bob válasza steewcv65 (#1090) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

14 30 körül

(#1092) csákány.


csákány.
aktív tag

Lehet egy gépről 2 account-al játszani? Kéne a gyereknek csinálnom egy másikat, mert csak rontja az arányomat. :D

(#1093) steewcv65 válasza szinesz.bob (#1091) üzenetére


steewcv65
őstag

Esjavult magatol?

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#1094) szinesz.bob válasza steewcv65 (#1093) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Sajnos mégse... csíter lobbykat kaptam. A rebirth az megy..

(#1095) steewcv65 válasza szinesz.bob (#1094) üzenetére


steewcv65
őstag

Nekem se jo

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#1096) steewcv65 válasza steewcv65 (#1095) üzenetére


steewcv65
őstag

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#1097) geckowize válasza csákány. (#1092) üzenetére


geckowize
őstag

Szia,

Lehet, én úgy csináltam, hogy külön windows felhasználót csináltam és ott bejelentkeztem a másik battlenet fiókba, majd locate-eltem a game fájljait, így nem is kell 2x telepíteni.

(#1098) csákány. válasza geckowize (#1097) üzenetére


csákány.
aktív tag

Köszi az infot! Én úgy gondoltam, hogy csinálok másik battlenet fiókot(majd a telepített progit megmutatom neki), meg valószínűleg kell egy másik activision fiók is, vagy nem? Windows bejelentkezést nem terveztem-amúgy jelenleg sincs. Remélem így is müködni fog! Csak azért aggódom, mert nem szeretném, ha bannolnák az eredeti fiókomat, mert kurvára nem csalok, csak a gyerek nagyon szeret bent autózni, helikopterezni stb. :))

[ Szerkesztve ]

(#1099) kisselandras


kisselandras
senior tag

Üdv urak szép estét !
Másnak is laggolt dropolt a játék ? :W

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#1100) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Mit tudok csinálni, hogy ne kelljen crossplayen autoaimesek ellen játszanom? Miért kötelező bekapcsolni egy vacak battleroyalhoz?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.