Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) csibe1 válasza Laby (#348) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi! :)
Mostanában nem nagyon játszok a Warzone-ban, inkább az MW2019 multi, de majd igyekszem figyelni erre.
Egyre röhejesebb hibák jönnek elő, ez már kezd szánalmas lenni.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#352) BITBOYS


BITBOYS
addikt

El leszünk kényeztetve :)
Ubisoft Announces Ghost Recon Battle Royale In The Year Of Our Lord 2021
[link]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#353) Laby válasza BITBOYS (#352) üzenetére


Laby
senior tag

Fú de borzalmasan rossz Trailer ez... :DDD :DDD
Szó szerint fájt nézni ezeket az összevágásokat, kamera állásokat, és kontroller movement-et...Amikor láttam a címét megjött a kedvem, hogy ez király lesz, de a videó alatt elég hamar elment tőle a kedvem. :D

(#354) Laby


Laby
senior tag

Új Downtown mennyire jön be Nektek?
Videókon láttam még csak, de rohadtul jól néznek ki a leborult épületek.
A szakadékban járkálás játékmenet szempontból gondolom eléggé nehéz lesz. Szűkülésnél biztos belehet majd szívni az átjárását, vagy a feljövetelt.

(#355) Tsebacsi válasza Laby (#354) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Még nem jutottam oda, de az új shoti szerintem gyenge, az AR jó, de amit ad blueprint azzal eléggé felfelé hord. EM2 fos, eddig is az volt, érzésre az MG82-n nem rondítottak annyit hogy letegyem :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#356) nitro16 válasza Tsebacsi (#355) üzenetére


nitro16
senior tag

AR-ből elvileg megint csomót nerfeltek... én csak pár payload kört mentem de vicc az egész.

Nem elég, hogy sikerült megint random fegyvereknél az armory-t elrontani mert ha rámész akkor kidob a főmenübe és így nehéz a már megszerzett blueprintet vagy az egyedi összeállításokat használni... de volt beragadt plate a játék során ami folyamat előttem volt, illete nem volt második fegyverem nem tartotta kézbe stb... ja és persze a szokásos, hogy a képi beállítások megint elba...tak.

Szóval a szokásos megint.

(#357) Tsebacsi válasza nitro16 (#356) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hehe igen az armory hibát én is észrevettem, az operátorválasztás lassúság/lagg továbbra is megvan, és igen, pár fegyó képe is hibás, de volt egy FFAR aminek a neve is hibásan jelent meg a játék alatt (ami dobozból esett).

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#358) nitro16 válasza Tsebacsi (#357) üzenetére


nitro16
senior tag

Vannak bajok bőven. Most mentem pár kör rebirth quad-ot, az audió megint sehol nem volt. Fél méterrel arrébb jött fel a létrán de semmit nem lehetett hallani belőle és természetesen meg is haltam egyből. Én már nagyon kezdem ezt unni, hogy tényleg basznak a világra. Előző szezonban is csak épp, hogy meglett a bp..

(#359) radi8tor válasza nitro16 (#358) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Dead silence mond valamit? ;]

⭐ Stella

(#360) nitro16 válasza radi8tor (#359) üzenetére


nitro16
senior tag

Nem volt benyomva nyugi. ;] Nem ma kezdtem...

hcol7: A srácnak, direkt megnéztem killcam-be de nem volt DS. Csupán a szokásos szarság, hogy van amikor hallod van amikor nem.

[ Szerkesztve ]

(#361) hcol7 válasza nitro16 (#360) üzenetére


hcol7
senior tag

marmint kinek?

(#362) DonDennis


DonDennis
senior tag

jó lett ez az update is... -15Fps. Eskü amikor elkezdtem játszani ezzel a játékkal szerintem 100-al biztos több fps-em volt, de most ehhez az update-hez konkrét méréseim is vannak.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#363) nitro16


nitro16
senior tag

STG44 és M1 garand warzone alatt. [link]

(#364) Tsebacsi válasza nitro16 (#363) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:Y

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#365) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Tényleg az létezhet hogy eltűnt teljesen az egyik LMG amit használtam eddig? Kivették a repertoárból? Valami 3 betűs neve volt.

⭐ Stella

(#366) Tsebacsi válasza radi8tor (#365) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nemhiszem.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#367) radi8tor válasza Tsebacsi (#366) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pedig felhúztam elég jó szintre.
Vagy season/prestige újraindulás nullázta a szintjét?
Bocs nekem új ez a season/prestige dolog.

⭐ Stella

(#368) Tsebacsi válasza radi8tor (#367) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem nulláznak semmilyen fegyverszintet, meg kéne nézzed melyik fegyver volt, de tudtommal semmit se vettek ki.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#369) radi8tor válasza Tsebacsi (#368) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor lehet csak álmodtam. :D
PKM-re emlékeztem hogy jobb statja volt, de lehet az valójában MG34 :))

⭐ Stella

(#370) Acheron válasza radi8tor (#369) üzenetére


Acheron
őstag

PKM, SA87, M91, MG34, Holger-26, MK9 Bruen, FINN és RAAL a teljes lista MW -ben (a sorrendben nem vagyok biztos, de mindegy is).
A season csak a prestige level -t nullázza, a fegyver szinteket nem, sőt, amit pl WZ -ban teszel hozzá a fegyver szinthez, az is megjelenik a multiban (és viszont).

(#371) radi8tor válasza Acheron (#370) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Most a FINN-t boostolom, eddig egész jól összebarátkoztunk. Tetszik a műanyag hangja tárazásnál is. :D

⭐ Stella

(#372) ToMy_


ToMy_
tag

[Azért vannak még vicces sztorik...]
Amúgy már előkerült azóta, ismét látszik a menüben is.

(#373) Acheron válasza radi8tor (#371) üzenetére


Acheron
őstag

Most én is pont őt húzom. Nem sok fegyó van ami még goldozásra vár, de ő még pont ilyen. Nekem annyira nem jött be eddig, elég gyengécske, remélem a kiegészítőkkel fel lehet húzni egy használható szintre.
Más.
Érdekes meccsem volt nemrég. Úgyí tűnik az SBMM keblére ölelt ma este, és egy 27:2 meccset sikerült lehozni killstreak -ekkel együtt. Hasonló azért elő szokott fordulni, ez önmagában nem lepett meg, de közben jött egy, korábban még soha nem tapasztalt momentum:
20+ kill fölött feltűnt, hogy egyszer csak megjelentek az ellenfelek és a csapattársak a látómezőben - falon keresztül is. ellenfél kis piros hegyére állított négyzetben, fehér X -el, csapattárs kék négyzetben:


Egész addig ment ez a dolog, amíg a nagy rácsodálkozás közepette lepuffantottak hátulról.
Utána minden visszatért a normál alapállásba.(egyébként a képen látható kis piros enemy pár másodperc múlva kijött az épületből, de mivel pontosan láttam a mozgásából, hogy jön, számára nem lett jó vége a talinak :B Kb ilyen lehet, amikor valaki WH -el? Komolyan, kissé kínosan éreztem magam)
Kérdés: mi a fene ez a "mutatom a kiholvan" feature? Mivel lehet ezt "kiérdemelni", előhívni?

[ Szerkesztve ]

(#374) Acheron válasza Acheron (#373) üzenetére


Acheron
őstag

Uff, A meccs leírást nem is ide akartam, mert ez multi volt, és nem WZ... Sajnos a szerkesztési idő már lejárt :(
Mindenesetre inkább beteszem oda is, mert tanulságos - itt csak annyit tennék hozzá, hogy úgy tűnik, ez egy újabb bug a multiban, amit valamelyik új frissítés hozott...

[ Szerkesztve ]

(#375) fletoka válasza Acheron (#374) üzenetére


fletoka
tag

Sziasztok!Nektek nem lett erőssebb az SBMM?Olyan playereket kapok mintha esportoló lennék :O

(#376) csibe1 válasza fletoka (#375) üzenetére


csibe1
addikt

Lehet csak a csítereket nyerted meg. :D
Bocs, csíterek azok nincsenek, mindenki überprofi ebben a játékban. :K ;] :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#377) fletoka válasza csibe1 (#376) üzenetére


fletoka
tag

Lehet,de minden 2. fotykos TTV-s volt az biztos,csiterek is akadtak bőven,szánalmas ez game

(#378) radi8tor válasza Acheron (#373) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem eléggé ütős fegyó.

⭐ Stella

(#379) Laby válasza fletoka (#375) üzenetére


Laby
senior tag

Nekem 2-3 hónapja változott szembetűnően. Tényleg nincs nyugodt, könnyed játék, mindenki esportoló szint kb...
Tegnap jó kedvűen elkezdtünk játszani, első 4 kör, abból 3 undorítóan pofátlanul aimos, a maradék 1 meg simán hülyére lőtt egy elég jól mozgó csapat.
Ki is léptünk és mára ennyi. Pedig nem szoktunk kilépkedni, meg feladni, de már kezdek én is besokallni, hogy az SBMM elveszi a játékélményt, ráadásul az összes pöcsorrú aimos is ezekbe az erősebb lobbykba kerül, szóval mindig szembe jönnek...
Nincs arra lehetőség, hogy csak fejemet kiszellőztetve, játszok egy faszát.

(#380) radi8tor válasza Laby (#379) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mik vannak, nem is tudtam hogy van ilyen. :U

⭐ Stella

(#381) Acheron válasza radi8tor (#378) üzenetére


Acheron
őstag

Alakul, ahogy jönnek a kiegészítők. Nekem alapból nem nagyon fekszenek az LMG -k, rush -hoz nehéz, távoli operáláshoz gyakran pontatlan (vannak persze kivételek, PKM -et remekül tudtam használni), nehéz megtalálni az arany középutat. Ha gold lesz, biztosan megy a polcra (no meg ott lesz a RAAL utána, mint új goldozandó)
#379Laby: Tegnap én egy Plunder meccset futottam a multi után, de léptem is, amikor vége lett - bárhova érkeztem, két percen belül komplett csapat esett rám, semmi gyűjtögetés, csak a vadászat. A respawn kizárólag a sűrűjében - volt, hogy földet sem tudtam érni, már a levegőben leszedtek, úgy is, ha ernyő nélkül zuhantam. Ha mégis leértem, a műsor visszaugrott az első pontra, rögtön célpont voltam. Tipikus SBMM szívatás - inkább kihagytam a továbbiakat.

(#382) csibe1 válasza radi8tor (#380) üzenetére


csibe1
addikt

Ezt biztos csak azért mondják, mert rossz módokban játszanak. :DD
Át kell menni HC-re, és ott nem lesz csaló, simán megvan a 10-e K/D egyesek szerint. ;] :D
Akad pár emberke akik szerint ez a helyzet, de én az utóbbi pár hsz-el értek egyet, mert killcamban elég érdekes dolgokat látok Shipmenten.
Elég feltűnő ha kapásból a fejemre rántják a célkeresztet, főleg ha háttal van az ellenfél. :DD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#383) jozefgucci1 válasza csibe1 (#382) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jah csalók nincsenek csak mi vagyunk bénák és amúgy is mindenki esportoló :DDD
A Vanguard topik is milyen népszerű a jól sikerült béta után :))

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#384) Acheron válasza csibe1 (#382) üzenetére


Acheron
őstag

Nemtom', régebben csak HC -ban toltam - az az igazi kihívás. Ott azért a csalók is szívnak bőszen, ha jó vagy - one shot, one kill bármelyik fegyóból (nem is nagyon szeretnek ott jelen lenni...). Bár mostanában sokat vagyok Core módban, de csak azért, mert it veszettűl könnyű aprítani a népet, ha pl HC -n már hozzászoktál. Fogni kell pár OSOK fegyót, (pl Rytec AMR, JAK12) és HC tapasztalattal bedarálod a sok Core huszárt...

(#385) csibe1 válasza Acheron (#384) üzenetére


csibe1
addikt

Nem igazán vonz a HC, szvsz nem valami nagy buli, hogy ha melléd lőnek is meghalsz.
A JAK12-es az jó cucc, ha szépen egy kupacban vannak a népek akkor 4-5 is megvan egyszerre. :K :D

#383 jozefgucci1
Kipróbáltam a bétát aztán uninstall, a topikot sem követem; elvannak ott a megmondóemberek egymás közt, nem érdekel a mindent is megmagyarázó duma.

A BF204 béta el se indult, gondoltam hajrá. :DDD
Ahogy olvastam ott se fenékig tejföl minden, de legalább csíterek vannak. ;] :DD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#386) Chrys_


Chrys_
addikt

szuper, éppen most vették ki ismét a plunder módot :(((

(#387) tupacamaru válasza Chrys_ (#386) üzenetére


tupacamaru
veterán

:W :W :W

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#388) Acheron válasza Chrys_ (#386) üzenetére


Acheron
őstag

Remek, akkor a season "húzás" pár napra jegelve - marad a KD javítás és a maradék pár fegyó goldozása. :(
Menetrend szerint lehet tudni, mikor tér vissza?

(#389) Sityu1990 válasza Acheron (#388) üzenetére


Sityu1990
csendes tag

1 héte már lehetett tudni, hogy egy ideig nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#390) Acheron válasza Sityu1990 (#389) üzenetére


Acheron
őstag

Thanks, mentettem egy playlist linket.
Két hét nem a világ. No meg egyelőre ott a Clash, lehet campereket vadászni dögivel :DDD

(#391) Tsebacsi válasza Acheron (#390) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Vagyis inkább jókat kempelni :D Kár hogy a legtöbb sniper ami érdekes már maxolva van nekem, ilyenkor inkább az egyéb shotikra és fegyókra szoktam rámenni, amihez még kell valami. Meg ideje a vanguardos fegyót is fejleszteni, meg azt amit majd 31-es szinten kapok...

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#392) Acheron válasza Tsebacsi (#391) üzenetére


Acheron
őstag

A Camper vadászat néha campeléssel jár... ;]
CW sniperek még nincsenek kihúzva, némelyekről jókat olvastam, lehet, megpróbálom feltuningolni őket. De addig is a Rytec AMR robbanó lőszerrel elég komoly érv a vitákban, egy, de maximum kettő lövés egy ellenfél. Lassú, de cserébe brutálisan erős. Többi fegyót MW multiban kihúzom, van még négy, ami nem gold, ez már csak a szórakozás rész :D
Vanguard egyelőre nem játszik. Tuti megveszem (talán PS -re is), mert gyűjtöm a sorozat részeit, de egyelőre nincs inger, hogy játszak is vele :F

(#393) csibe1 válasza Acheron (#392) üzenetére


csibe1
addikt

"Tuti megveszem (talán PS -re is), mert gyűjtöm a sorozat részeit, de egyelőre nincs inger, hogy játszak is vele"

Mindenki maga tudja...
Ez a lényeg, hogy nincs meg az "ez kell nekem érzés", a Vanguard-nál , és az új BF-nél sem.
Aztán megy a magyarázkodás, hogy ez még csak béta, lesz ez majd jobb is, meg régebbi build stb...
A BF4 bétánál nem gondolkodtam, megvettem, mert bejött. A mostani az egy vicc, de itt is megvannak azok akik bólogatnak, mert kell, mert új; mindkét játéknál.
Ez lett a divat, az új mindig jobb...

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#394) Acheron válasza csibe1 (#393) üzenetére


Acheron
őstag

Engem sajnos a WW2 rész sem tudott behúzni -az eredeti 1 - 2 -t imádtam a kiegészítőkkel együtt, de ez valahogy nem tudta visszaadni. Részemről ezért nincs nagy várakozás a Vanguard -ot illetően. A (remélhetően) jövőre érkező MW rész viszont tűkönülősvárós, no, az tuti elővétel, béta és egyéb korai beszálló. :K

(#395) csibe1 válasza Acheron (#394) üzenetére


csibe1
addikt

Pár napja néztem rá a WW2-re, és gagyi; ez ugrott be róla.
Nagyon semmittelen lett szvsz.
Az előző WW rész sokkal jobb volt, de még a CoD2 is.
A következő MW rész meg majd meglátjuk milyen lesz.
Az idei felhozatal után már egyik fejlesztő csapatban sem tudok megbízni.
Ígérettel meg soksoksok éve teli a padlás, csak éppen a megvalósítás késik.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#396) Dewo


Dewo
Topikgazda

Én az új ANTI-CHEATRE leszek kíváncsi. Kernel névre hallgató kis programra...hogy mit tud majd! :F :F

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#397) kisselandras


kisselandras
senior tag

Mi történt ezel a játékkal? Eddig ritkán találkozunk csalóval ,de ezzel az új frissítésel valami el lett cseszve tele lett csalóval :W

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#398) cseze válasza kisselandras (#397) üzenetére


cseze
csendes tag

Most húzzák az account-at,az anti-cheat bevezetése előtt. ;]

(#399) nitro16 válasza Dewo (#396) üzenetére


nitro16
senior tag

Pont ma olvastam külföldi fórumon, hogy elvileg már egy része sikeresen kiszívárgott a netre...

(#400) csibe1 válasza cseze (#398) üzenetére


csibe1
addikt

Az accountok húzása az szerintem folyamatosan megy.
Amíg ekkora pénz van benne, meg van rá kereslet, mindig lesz csíter progi meg account árusítás.
Jöhet új anticsít, de hamar gyorsan azt is feltörik, aztán minden megy tovább ugyanúgy.

Akadnak páran akik szerint nincsenek csíterek, mindenki profi, és biztos csak irigy vagy, mert jobb nálad valaki azért csíterezel. :O
Nem tudom mit szívnak, legyenek boldogok a befőttesüvegükben. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.