Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Warzoz válasza oriic (#2000) üzenetére


Warzoz
senior tag

Eddig nekem is csak kétszer volt ilyen. Bár utólag belegondolva, simán lehet, hogy volt, csak mikorra kellett nekem, már megcsinálták az összeset az adott körben.

(#2002) oriic válasza Warzoz (#2001) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mi ezért szoktunk azonnal ramenni, mert ha aktiválva van, nem tudják elvenni.

Live-Die-Respawn

(#2003) Tsebacsi válasza oriic (#2002) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Egy fős csapat nehezen tud egy ilyen hostage resque küldit megcsinálni. :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2004) oriic válasza Tsebacsi (#2003) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

DMZ-t szóloban tolni azért elég meredek nyilván. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2005) Tsebacsi válasza oriic (#2004) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Néha muszáj :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2006) BaLee válasza oriic (#1998) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Erről csak előtte hallottam és nem tudtam hogy pontosan melyik az a túszmentő küldi.

Egy kérdés, hogy lehet legjobban M13B-t szintezni? DMZ-ben gondolom lehet!?
Warzoneban ha megvan akkor buy stationból is meg lehet venni vagy csak loadout dropból lehet lekérni?

(#2007) Tsebacsi válasza BaLee (#2006) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ha Loadoutban szerepel, akkor csak fegyóként is ki lehet venni.
Én DMZ-ben húztam fel, pár nap volt. Oké nem is vagyok hardcore gamer. De a jó kiegészítőkhöz sajnos a többi fegyót is húzni kell (silencer, scope, markolatok)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2008) BaLee válasza Tsebacsi (#2007) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Jah köszi. Többi fegyókkal már egész jól állok. DMZ-ben meg többnyire egyedül megyek egy 5 percet aztán lelőnek az első házból rámrohanó botok. De majd szép lassan meglesz. :DDD

(#2009) kisselandras válasza Warzoz (#1999) üzenetére


kisselandras
senior tag

3 x hoztuk ki már ki segítettem pár embernek is benne

Tényleg ha fejlődsz erőssebek a kék ruhások :DD hiába lövöd fejbe 2x :C

#1995Tsebacsi Hát sok kis buzi van benne ilyen helinél campel de mindig megoldom én maradok a autóba vagy kamionba s körbe körbe megyek mig a heli nem jön volt már rá példa nem is egyszer legázoltam a gecibe az olyanokat akik ott campeltek :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2010) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Vége lett egy jó kis DMZ-nek, sikerült egy értelmes és okos partnert találni, weapon case-t is kihoztunk, már ránk jött a sugárzás is. De miután kiléptünk az aktuális játékból, nem számolgatta végig a nálam lévő fegyók xp-növekedését, hanem egyből kiírta, hogy update requres a restart... Kérdés (nem figyeltem eléggé) ilyenkor elmenti a fegyók Xp-jét is, vagy azt most buktam a hülye frissítés miatt?!
Bosszant, hogy nincs egy visszanézhető stat a DMZ-hez, sőt semmi, csak a multihoz...
Se K/D, semmi...

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2011) kisselandras válasza Tsebacsi (#2010) üzenetére


kisselandras
senior tag

Azt a retket minden kulcs meg volt nálunk erre connect szerver update minden elveszett vicc kategória kezd ez már lenni :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2012) csákány.


csákány.
aktív tag

Azt hiszem az imént sikerült eléggé felidegesítenem egy teamet DMZ-ben. Egyedül mentem be, hogy csináljam a küldiket. Épp végeztem az LTV felrobbantásával, amikor nem messze már jött a gáz. Futottam a kimenekítési pontra, amikor látom, hogy már ott egy team kocsival és lekérték a helit. Körözgettek, harcoltak a botokkal. Közben utolért a gáz, de rájuk mentem... Az egyiknek nem sikerült eljutnia a heliig - sztem lelőtte egy bot. A másikat a heli mellett lőttem le. A harmadik már bent volt a heliben mikor odaértem. Mivel nem volt sok időm pajzsolni ezért ledownolt, de volt selfem és a heli mellett felszedtem magam, majd visszaugrottam a gépbe, és hasalt állapotában szitává lőttem :D :))
Hát, vót' öröm a háznál, azt kell mondjam :K

[ Szerkesztve ]

(#2013) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Bent ragadtam egy DMZ-ben, mármint nem sikerült kimenni, erre becrashelt a játék a végén... :W

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2014) Khaosz55 válasza csákány. (#2012) üzenetére


Khaosz55
addikt

Wow szép munka :C

(#2015) csákány. válasza Tsebacsi (#2013) üzenetére


csákány.
aktív tag

Nekem a WZ2 nem akadt ki még soha. A WZ1-nél volt az, hogy ha kikapcsoltam, vagy kézzel próbáltam meg beállítani a lapozófájl méretét, akkor egy idő után kiakadt. Akkor átállítottam automatára, hogy a rendszer kezelje, azóta minden oké. :K

(#2016) kisselandras


kisselandras
senior tag

Ebbe a dmz játékban is előfordulnak csalók :D csávókám túl élte 2 db gránátot plusz egyik csapattárs dobot rá neki termált simán elszaladt

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2017) Tsebacsi válasza csákány. (#2015) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ilyeneket nem állítgatok.
Simán csak nem volt időm kimenni az utolsó kimenekítő helivel se, majd valami bumm és down-olódtam, de volt self revive-om. felszedtem magam, majd váltás, valami távlati kép hamuesővel, majd játékon belüli hibaüzenetek, és aztán nem tudta betölteni a DMZ menüt (lobbyt), se mást, ki kellett lépni...

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2018) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Hali ! Lenne egy kérdésem . Valamelyik nap összeakadtam 2 vad idegen rendes sráccal. Bejelöltem a nuklear zónát a fegyó miatt , egyböl jöttek is velem . Irtottunk , aztán engem kinyírtak . A másik két tag kinyírta chemistet kihozta a fegyót a másik srác felélesztett enge, ezután akinél volt a fegyó ledobta elém , ki is sikerült hoznom. Eddig szép. Következő körben kinyírtak és buktam a csúzlit. Most akkor ezt újra meg kell szereznem ?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#2019) Tsebacsi válasza viperabácsi (#2018) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem, onnantól az M13 betehető, de csak sajátként, nem a contraband listában lesz, hanem saját fegyverként tudod használni, ami, ha meghalsz, akkor csak 2 óra múlva tehető be újra.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2020) viperabácsi válasza Tsebacsi (#2019) üzenetére


viperabácsi
addikt

Akkor megnyugodtam. Nem igazán értem én sem , hogy DMZ-ben miért rohangálnak a társak minden felé , miért nem a bejelölt célpontot csinálják ök is ?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#2021) viperabácsi


viperabácsi
addikt

DMZ-ben hogy egyszerű össze szedni és kihozni a 6 killstreaket ?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#2022) kisselandras válasza viperabácsi (#2021) üzenetére


kisselandras
senior tag

Nem lehetetlen de izzadni kell érte :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2023) Tsebacsi válasza viperabácsi (#2021) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Egyszerre? Szerintem krvanehéz :D Ha egyenként kell, akkor könnyebb, de melós lesz az fix.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2024) Warzoz válasza viperabácsi (#2021) üzenetére


Warzoz
senior tag

A legjobb ha van két társad akik segítenek. Úgy egyszerűbb az összes küldetést megcsinálni.

(#2025) viperabácsi válasza Warzoz (#2024) üzenetére


viperabácsi
addikt

Értem én. Nekem nincs senki aki tudna segíteni. Most volt a 10 dik alkalom , hogy felvettem az arany stukit a hoteléban , mindig kinyírnak mielött kijutok vele. Most már a heliben ment a visszaszámlálás és egynél járt beugrott e G... és lelő nem értem mi a jó más játékának a tönkretételében ! :W :W :W

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#2026) radi8tor válasza viperabácsi (#2025) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az a jó az ingyenes játékokban hogy alacsony a kerítés. Én ezért nem Warzone-ozok.

⭐ Stella

(#2027) viperabácsi válasza radi8tor (#2026) üzenetére


viperabácsi
addikt

Azért szomorú , ha ez teszi boldoggá .

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#2028) Tsebacsi válasza viperabácsi (#2027) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Adj Acti nevet felveszlek, én is unom az egyedül mászkálást, csak hülyékkel rakott ma délután össze 1 óra alatt, kezdek ideges lenni

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2029) radi8tor válasza Tsebacsi (#2028) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mikor indul a menet? Lehet bekapcsolom a monitort. :D

⭐ Stella

(#2030) csákány. válasza viperabácsi (#2025) üzenetére


csákány.
aktív tag

Én tegnap lőttem le egy enemy-t a heliben - a #2012-es hozzászólásomban le is írtam. De, nehogy már én érezzem rosszul magam, mert a játékszabályok adta kereteken belül esetleg lelőttem valakit. :( Gondolom mindegyikünkkel előfordult már, hogy az utolsó utáni pillanatban lőtték le, és bukta a loot-ját. De ez van, egyszer fent - egyszer lent. Teljesen más az, amikor valaki csal, akár lájt'osabb formában is(makro stb.), az a szememben egy ........ :((

(#2031) viperabácsi válasza csákány. (#2030) üzenetére


viperabácsi
addikt

igen , csak kissé frusztráló egy nap 10 ilyenbe belefutni

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#2032) Tsebacsi válasza Tsebacsi (#2028) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Volt 1 normális társ, de a végén megint egy kemper faszparaszt várt az utcsó helinél ez meg nem segített csak bebújt a kurva helibe. Faszkivan komolyan...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2033) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Hali!

PC-n grafikai beállításoknál nektek mi vált be, hogy ne legyen gagyi homályos az egész?
Nvidia Image Scaling egy vicc, performanceban olyan a képminőség, mintha egy Xbox 360 lenne és kiég a szemem. :DDD Natívban megzabálja a gépet, de úgy sem az igazi.
Miért nem lehet simán egy natív felbontást beállítáni és mellé, ha kell élsimítást, mint minden normális játékban? Na mindegy is, most úgy néz ki Fidelityfx cas 100-as erősségen elfogadható lesz kinézetre és fps-re is.
Ezen kívül a többi beállítás mintha nem is enné a gépet. Ultra vs minimum közt alig van FPS különbség. Az eszi legjobban a gépet 2022 végén, hogy be lehessen állítani a felbontást. Csodás. :U

Most töltöttem le, mentem 3-4 kört sima BR Soloban, az kell mondjam elég könnyű benne ölni, azt se tudtam mit merre hogyan és simán lőttem 7-et elsőre. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2034) csákány. válasza viperabácsi (#2031) üzenetére


csákány.
aktív tag

Ezt elhiszem - ebben nincs vita köztünk. A karma dolgozik azért rendesen, mert ahogy leírtam sikerült egy teamet a helinél egyedül likvidálnom, de pár partyval később meg engem szedett szét egy team, ahogy a teherautó platón vártam a helit - természetesen buktam a küldit, mert nem tudtam kivinni, amit kellett volna. :(

(#2035) ScomComputer válasza Grave_444 (#2033) üzenetére


ScomComputer
veterán

Úgy ahogy írod...nvidiához én anno csináltam egy reg fájlt,hogy a régi képélesítést visszalehet állítani a driverben ez ma is működik #31958....+ amit te is írsz még hozzá a Fidelityfx cas, már egész tűrhető...
AMD-nél ugyanez csak ott ott van driverben a "képélesítés" :K

(#2036) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Kijutottunk és egy fasza sniperem volt, meg egy 2 attachmentes RPK. Az új game indításánál "Welcome to al mazrah..." Majd hibaüzenet, fegyverek, dupla armor pápá... :W

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2037) kisselandras


kisselandras
senior tag

Valaki találkozót vele? Sukan playerel. ? Aimbot huszár😂éppen hogy berakot minket a játék dmz Ben már ki is lőt minket 😁

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2038) tupacamaru válasza Tsebacsi (#2036) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ilyen már többször volt nekem is. :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#2039) ScomComputer válasza kisselandras (#2037) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ezzel még nem,de voltam már hasonlóval egy teamben...szinte semmit nem lőttem le ő mindent is leszedett,előlem...most vagy nagyon Pro volt..vagy valami... :DDD
Ami furcsa volt,nekem hogy a páncélt nem furta,hanem nyitotta és dobta nekem is pénzt... :U

(#2040) Warzoz


Warzoz
senior tag

Nekem most van 1-2 óra szabadidőm. Ha valahova kellene egy ember...

(#2041) konci79 válasza Warzoz (#2040) üzenetére


konci79
őstag

Ki kéne ganézni az istállót, ha ráérsz :DDD

(#2042) Tsebacsi válasza Warzoz (#2040) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Most fejeztem be :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2043) Warzoz válasza konci79 (#2041) üzenetére


Warzoz
senior tag

A Hogyan ganézzunk ki egy istállót topikban találsz erre embert. :P

(#2044) Grave_444 válasza ScomComputer (#2035) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Közben rájöttem még valamire. Ha Dynamic resolutiont bekapcsolom és beállítom 144FPS-re a célt, akkor normálisan fut mindenhogy.
Ez csak bizonyos ingame is aktiválható igaz? Máshol nincs ilyesmi gond.
Pl PUBG-ben van külön sharpen állítás.

[ Szerkesztve ]

(#2045) Grave_444 válasza ScomComputer (#2035) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Bocs a dupláért. Közben megvan a végleges beállítás. :)

Ezen kívül minden más a legalacsonyabb részletességen fut vagy ki van kapcsolva, a lényeg, hogy a display fülön kell a dynamic resolution és ott 144FPS célnak.
Így egy már a korábbi Warzonera is belépő szintű 1660S kártyával kb 120-140FPS az átlag.
Cserébe éles a kép és a grafika is teljesen rendben van, a lényeg kimaxolva. :)

(Esetleg ha más is szenvedne, mert nem tudja hogy a fenébe kell normálisan beállítani érdemes lehet az összefoglalóban megemlíteni, hogy a fidelityfx cas 100-on és a dynamic resolution a lényeg kártyától függetlenül.)

[ Szerkesztve ]

(#2046) kisselandras válasza Grave_444 (#2045) üzenetére


kisselandras
senior tag

Nekem meg eddig 80 fps volt reggeli update be tet 40 /50 fps em lett :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2047) kisselandras válasza ScomComputer (#2039) üzenetére


kisselandras
senior tag

Hmm ilyennel még nem találkoztam de olyannal aki bent van a kis viskoban s dobjuk rá a gránátot s vígan ki szalad na az vicc s meg fordul s mindenkit leszed :W

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2048) Grave_444 válasza kisselandras (#2046) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Még valamire rájöttem.
Akinek RTX kártyája van, annak nem pont ezeket fogja felkínálni, hanem a FidelityFX helyett DLSS-t és a DLAA-t is.

(#2049) Bubaaa válasza Grave_444 (#2045) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Pont megelőztél :DD
Érdekes,mert nekem a fidelityfx-re állítva jóval kevesebb FPS jön,mint az Nvidia DLSS-el. Én maradok az utóbbinál.
De másnak lehet hogy jól jön a kis útmutató.

[ Szerkesztve ]

(#2050) Grave_444 válasza Bubaaa (#2049) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Persze csak nekem még nem tudja a kártyám, ezért maradt az AMD megoldása.
Az Nvidia Image Scaling-nél szebb és élesebb a kép, DLSS pedig nyilván a továbbfejlesztett változata, szóval ott valószínű a minőség is jobb, illetve több az FPS. :K
Ami érdekes, hogy például RTX 2060-on nincs fidelityfx lehetőség sem.

Szóval aki régebbi kártyával játsza, mint az Nvidia RTX széria annak jöhet jól az infó.
GTX 1070-1080 még a mai napig sokaknak van, mert megállja a helyét.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.