Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) BaLee válasza bepken (#2242) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én az ingyenes hétvégét arra használtam, hogy unlockoltam meg szinteztem az összes fegyómat ami DMZ-ben hónapokig tartott volna, itt meg 2 nap alatt szinte minden fullos...

Ettől eltekintve jók ezek a játékmódok de nem az én világom. Ez a Shipment map is...

Inkább egy jó DMZ vagy BR. :)

(#2252) bepken válasza BaLee (#2251) üzenetére


bepken
veterán

én magam is meglepődtem, hogy bejött nekem a multi :)

tegnap viszont nagyon kiakasztott a DMZ.... én nem tudom, hogy mi alapján dobja le a botokat, de az szerintem nem normális, hogy egy tűzharcban egyszercsak abból az irányból is elkezdenek spawnolni, amerre próbálunk menekülni és addig senki sem volt ott... és ezt egymás után többször játszotta el abban a körben, végül be is nyaltuk sajnos.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2253) Tsebacsi válasza bepken (#2252) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mondom szerintem nehezítettek a DMZ-n, és van hogy annyira sokan jönnek, hogy az kész téboly, baromi pontosan és erőset lő elég gyakran a béna 1 bites is, a páncélosokról nem is beszélve...

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2254) konci79 válasza bepken (#2252) üzenetére


konci79
őstag

Valamelyik nap egy szobában folyamatosan újratermelődtek... Jöttek elő a semmiből, de volt már hogy átsétált a falon...
Emellé meg kutya kemények is...

(#2255) Polllen válasza Tsebacsi (#2253) üzenetére


Polllen
nagyúr

Biztos, hogy nehezítettek rajta, ami kár, mert sokat levon a játékélményből, amikor egy mob mögött 30 méterrel kilépek egy erkélyre, háttal áll, de azonnal megfordul és már lő is, pontosan. És ez sima, armor nélküli mob. :N

konci79
Minket már lőttek le úgy mobok, hogy egy homokdűnében voltak, nem volt mire visszalőni, rendszeresen lebegnek is, de a kedvencem az volt, amikor egy tégla kerítésen keresztül hittelt...

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2256) bepken válasza Tsebacsi (#2253) üzenetére


bepken
veterán

nem az volt patch notes-ban, hogy könnyítettek az AI nehézségen? vagy ezt csak beképzeltem? :DDD

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2257) Tsebacsi válasza bepken (#2256) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem olvastam a mostanit, de akkor hazudtak :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2258) bepken válasza Tsebacsi (#2257) üzenetére


bepken
veterán

UPDATE | DECEMBER 19

RECENTLY IMPLEMENTED

Below we’ve included a list of items that were recently addressed and communicated via Trello and Twitter.

Bug Fixes
-Fixed an issue that resulted in base AI Combatant difficulty being increased across DMZ that was only intended for a specific area.

(értsd: jelenleg a "specific area" a pályán belüli random hely.... bárhol! :C )

szerk.: szerintem majd 1-2 patch és lebutítják ténylegesen őket. reálisan nézve nyilván nekik se érdekük, hogy mindig mindent kihozz...de gondolom hosszabb távon úgysem tartható ez a nehézség.
az a fura amúgy, hogy nem minden kör ilyen! szóval tök olyan érzésem van, mintha valamk triggerelné ezt a nehézséget. csak nem tudom, hogy mi az :D

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2259) Tsebacsi válasza bepken (#2258) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

SBMM már itt is? :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2260) kill_switch válasza bepken (#2258) üzenetére


kill_switch
senior tag

Nem az a fő probléma, hogy erősek, elég lenne ha visszább vennék az érzékelésüket. Mert az, hogy lelövök valakit egy hangtompítós fegyverrel, a másik 3 meg bokron keresztül kezd el lőni úgy, hogy nem hogy ők nem látnak de még én se őket, na az a szar. Ugyanez mikor rájuk se lősz, csak elmész a közelükbe és az egyik kiszúr, utána megindul rád az egész lakótelep. És az se érdekli őket, ha lemerülsz a víz alá és pár száz méterrel arrébb bukkansz fel, instant látnak és lőnek.

(#2261) bepken válasza kill_switch (#2260) üzenetére


bepken
veterán

nekem mondod? havert múltkor falon keresztül lőtte le az egyik :DDD ráadásul úgy, hogy alapvetően ő bentről tartotta le őket és mi voltunk kint (ergo őt elvileg nem látta egyik se, mert akit látott azt leszedte)

de tegnap volt egy másik furcsaság is: ketten mentünk be + 1 random...gyakorlatilag 2 percen belül ütköztünk is az első player squad-dal, engem leszedtek, haver felszedett majd nagy nehezen kilőttük őket...ez után sniperrel kiszedett egy tök másik player :D haver fullra halt én még vergődtem a földön. odajött a gyerek, látta, hogy kiirtottunk egy squadot gondolom és küldött egy join requestet én meg nyilván elfogadtam.
na most...haveromat miután felszedtem, ő gyakorlatilag hang nélkül játszotta végig a kört! azt mondja olyan volt, mintha csak a háttérhangokat hallaná, tehát ilyen bombázások, repülő, stb.

szóval vannak itt bajok, de ilyenkor néha pihentetni kell pár napig és akkor úgy jó :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2262) konci79 válasza bepken (#2261) üzenetére


konci79
őstag

Ezt most is tapasztaltam, sza..á lőtt valaki épületen kívülről, utána meg megint belefutottam valami k.va kemény csapatba, egy 60-as tár nem ölte meg a csávót... Így azért ez elég érdekes.
Meg a kilóméterről szétlő a gépi ellen... És azt se látom honnan :Y

(#2263) kisselandras válasza Találtgyerek (#2249) üzenetére


kisselandras
senior tag

Hát nem tudom te mivel tolod de dmz ben kurva sok van :W nem tudom mit élveznek rajta most is volt 1 squad akik csaltak példa ez valami hack féleség lehet mert 2000 m re voltak de 5 másodperc alatt ott voltak

azt is észre vettem ha csaló van a szerveren bent ragad a nevük :D de ez mindig igy volt eddig vagy másnál is bent ragad a cheat ball oldalt?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2264) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

A vonat lett iszonyú bugos... Ha kinyitom a ládát a vonaton, mindig bezáródik, olyan mintha elmászna ahogy megy a vonat. Vadásztam egy playerre aki szintén a vonaton volt (tettem le aknát és láttam, hogy belesétált) felmásztam, hogy tartsam a tetőt, jött is a srác, megsoroztam, de beugrott a vagonba, dobtam 2 frag gránátot, úgy viselkedett a gránát mintha álló helyzetből dobtam volna magyarul nem úgy viselkedett, mintha a mozgó vonat sebességéhez képest számolta volna a gránát sebességét, majdnem visszaesett rám.
Ezután mondom jó akkor elkapom a srácot, beugrottam a vagonba ahol tudtam, hogy lehet, ott is volt, épp a plateket pakolta magának, beletoltam az arcába az SMG-t 30-as tárat kiürítettem rá, semmi (egy platet sem lőttem le róla) majd még tárazás helyett nekiálltam ütni, mintha a 4-5 ütés sem ért volna semmit, kergetőztünk 1-2mp-ig végül lelőtt.
Tuti nem csalt, szerintem valamit nagyon elrontottak a vonattal.

(#2265) xundyingx


xundyingx
tag

Nálam a mai új patchel -40 fps.... más tapasztalt ilyet? Előtte fix 144 megvolt.

(#2266) konci79 válasza BaLee (#2264) üzenetére


konci79
őstag

Én a zsákját nem tudtam kipakolni, lelőttem egyet a vonaton, de csak felvillant a tartalom, nem lehetett kifosztani...
De szerintem a gépi ellenfelek is mintha többen is lennének, meg erősebbek is . Már lassan mindenki elől menekülök :DDD

(#2267) shotika válasza tupacamaru (#2250) üzenetére


shotika
őstag

Nincsen. Sőt, semmilyen tuning nincs a gépen.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2268) Tsebacsi válasza konci79 (#2266) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A zsákot nekem ma sikerült kipakolni többször is másból, de a vagonos bug itt is megvolt, mindig bezárta a ládákat amiket megnyitottam.
A lelőtt operátortól a nagyobb táskát nem lehet elvenni? Ma vagy 4 operátort lőttem le de egyiktől sem tudtam nagyobb (medium vagy large) táskát elvenni. Nem emlékszem, hogy ez normális, vagy szintén bug?!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2269) Bubaaa


Bubaaa
aktív tag

Én a helikopteren nem tudtam kinyitni a zsákokat,pedig az utolsó helivel kifelé jövet,két csapatot is leszedtünk,ott volt a hat hátizsák,egy pillanatra láttam hogy mik vannak benne,de mindig visszazáródott.
A másik kedvenc,hogy beállítom az összerakott fegyverem,bemegyünk,és eltűnik a kezemből a fegyver. Kukázok össze a földről fegyvereket,olyankor nem engedi váltani őket. Találok egy jobbfajta fegyvert,kihozom,és azt mutatja hogy az összerakott M4 van bent,amit kihoztam sehol... Ebbe két naponta belefutok.. :W

(#2270) kisselandras


kisselandras
senior tag

vicc kategória kezd lenni ez a dmz hogy a csalókat nem tudják tiltani :W
csávót 3 an lőjük erre kis szaros pisztollyal leszed mindenkit s röhög :DD :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2271) Warzoz válasza kisselandras (#2247) üzenetére


Warzoz
senior tag

Na most történt velem is hasonló. Spawn után rögtön, a második épületben nyitogattam a ládákat amkor megtámadtak minket. Egy 6 fős csapat...

[ Szerkesztve ]

(#2272) Tsebacsi válasza Warzoz (#2271) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Összebeszélnek többen discordon és a 2 csapat összeáll, sajnos ez egyre gyakoribb lesz. Viszont dombon ülő fűcsomó legyek, ha ez a készítőknek nem jutott eszébe. De úgy látszik az ilyenek IS le vannak szarva részükről...

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2273) tupacamaru válasza Warzoz (#2271) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ez így azért nem nagyon fair játék amúgy. :B

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#2274) Warzoz válasza tupacamaru (#2273) üzenetére


Warzoz
senior tag

Attól függ a furkósbot melyik végén van az ember.
Amúgy nekem már egy az egyben The Division Dark Zone utánérzésem van. Bár ez nem feltétlen negatívum. Ami a legjobban zavar, az az időlimit amit a térképen tölthetünk.

(#2275) kisselandras válasza Tsebacsi (#2272) üzenetére


kisselandras
senior tag

1 millió az hogy 2 csapat ugyan arra a szervere menjen szerintem bf Ben lehetséges de warzon 1 s 2 Ben nem találkoztam ilyenel

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2276) kisselandras válasza Warzoz (#2271) üzenetére


kisselandras
senior tag

Ez valami csalás lehet heti 2x fordul elő hogy egyből 6 ember kezd

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2277) Tsebacsi válasza kisselandras (#2275) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nekünk 1x sikerült még warzone 1-ben az egyik zombis játékmódban
:DDD
Szerintem itt is megoldható csak ügyesnek kell lenni.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2278) nggabi válasza kisselandras (#2275) üzenetére


nggabi
nagyúr

tegnap nyírtam ki henx-et ;] sokat játszunk együtt mostanában. engem meg puszító vmelyik nap... :D

"szenyor dzsíííí"

(#2279) Polllen válasza Tsebacsi (#2272) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem kell discord-n összebeszélni. A héten 2x is csináltunk randomokkal 6 fős csapatot. Megtámadtuk egymást, 1-1 meghalt, beindolt a voip beszélgetés, hogy mi lenne, ha inkább összefognánk. Ment is utána a darálás, mivel 6v3 nem túl fair harc. Viszont baromi jó élmény két lmg-s LVT-vel konvojban vonulni. :DDD

Simán invite-t kell küldeni a másik csapatnak.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2280) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Hű ezt meg kell osztanom...

Egyedül DMZ-ztem, mert a randomok csak felhúzták az agyamat mindig meg amúgy sem tudok napközben mikrofonozni. Megkaptam a küldetést, hogy csináljak meg egy secure intel küldetést, majd utána öljem meg a commandert. Utána keresgéltem, hogy hol lehet a commander amikor leesett, hogy a zónában lévő Juggernaut az ami a weapon caset is dobja...

Láttam egy videóban, hogy felmentek az Observatorynál lévő rádiótoronyra és onnan beejtőernyőznek a csillagvizsgálóba és ott lesz emberünk. Fel is másztam, amikor látom, hogy a commander már kint mászkál, nekiálltam sniperrel lőni, szerencsére épp saját loadoutom volt SPX 80-al szóval nem volt nehéz dolgom, majd látom hogy egy 3 fős squad próbálkozik ellene, pontosabban inkább csak menekülnek. Egyik tagot leszedtem de végül hagytam őket, hisz ők is lőtték. Majd elbújtak valamelyik épületekbe a Juggernaut meg rámfordult, még ilyen távolról is kaptam tőle pár lövést, de utána csak állt egy helyben szóval agyaggalamb lövészet következett. Sok lövésből lelőttem a sisakját majd kinyírtam, meg lett a küldi, szuper! Weapon case mellette a földön mondom majd vadászok arra aki fel akarja venni, eltelik 2-3 perc, sehol senki. Leugrottam ejtőernyővel, felkaptam, bepattantam a páncélozott félig sz*rrálőtt kocsiba, majd mentem egy közeli kivonási pontra, ami pár 100 méterre volt csak a hegy alatt, hívtam a helit, még 4-5 npc rámjött, megizzasztottak, de nem gondoltam, hogy playerek nem fognak rám vadászni. Simán beugrottam a helikopterbe és kihoztam a case-t egyedül. :DDD

(#2281) Skynet258 válasza BaLee (#2280) üzenetére


Skynet258
veterán

Az szép adrenalin löket lehetett. :K
Én is szívesen játszanék normális emberekkel DMZ-t (csak azt tolom egyelőre, PS5) de leginkább este / késő este tudok játszani és mikrofon nélkül, ez meg a legtöbbeknek így ki is esik az érdeklődési köréből. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#2282) venom8888


venom8888
őstag

Hello. Az mitol van, hogy WZ2 ben neha akad egyet a game? Futok pl, es par sec enkent akad egyet, hiaba van magas fps. Nem ertem, valami megoldas, vagy valakivel elofordul-e ez?

(#2283) konci79


konci79
őstag

Volt valami kis frissítés, elsőre kirakott vagy 10 qva gépi ellenfél mellé, ráadásul nem tudom mit ettek, de gyorsan ledaráltak minket... Ez annyira nem élvezetes, ha a gépi is egyre keményebb...

(#2284) Tsebacsi válasza konci79 (#2283) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Kaptak kis upgrade-et sajnos :((
Nagyon óvatosnak kell lenni, nem lehet már csak úgy berontani közéjük.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2285) nggabi válasza konci79 (#2283) üzenetére


nggabi
nagyúr

Caldreán meg tök lazák a robotok, elég a fejük mellé lőni és már fekszenek :D

"szenyor dzsíííí"

(#2286) konci79 válasza Tsebacsi (#2284) üzenetére


konci79
őstag

Még csak nem is berontottunk, már kezdésnél ott állt 2 előttünk...
De vannak még érdekességek, eltűnik a heli a levegőben, semmiből előbukkanó emberek, stb.

[ Szerkesztve ]

(#2287) Tsebacsi válasza konci79 (#2286) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:K

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2288) venom8888


venom8888
őstag

Van itt valakinek 4080 es 1440p ben jatszo? Milyen FPS eket csavartok ki a jatekbol BR es DMZ alatt?
4080 al es 5800x2d vel sehogy nem tudok kicsavarni belole 160 fps nel tobbet, atlagban. Nyilvan van hogy felmegy 190-200 ra ha kurvara semmi nincs ott, vagy az egre nezek.De atlagban 160 fps van.

[ Szerkesztve ]

(#2289) Találtgyerek válasza venom8888 (#2288) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Minden ultrán van? Én 3440x1440p-ben játszom 142 fps-re korlátozva egy 3080 ti-vel. Közepes grafikára vissza kellett vennem, hogy fix fps-em legyen. Szerintem neked egy erős High-al menni fog.

06-3o/9759I39

(#2290) venom8888 válasza Találtgyerek (#2289) üzenetére


venom8888
őstag

Minden Low on van es ugy van 170 fps em kb. Es dlss balanced.
Ha fent mindent ultrara allitok, akkor van 75-90 fps em

[ Szerkesztve ]

(#2291) venom8888 válasza Találtgyerek (#2289) üzenetére


venom8888
őstag

Szerintem CPU bottleneckem van, a 4080 om eszik kb 140w ot ami nagyon keves. Es kb 90% on megy, a CPU-m pedig 40% on, de megis. Ez a rohadt jatek nagyon CPU igenyes ugy tunik a 5800x3d keves neki,

(#2292) kisselandras válasza venom8888 (#2288) üzenetére


kisselandras
senior tag

Felbontást kell vissza venned s akkor az átlag 160 fps ed meg lesz nyilván

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2293) kisselandras


kisselandras
senior tag

Ezek a botok tényleg kibaszott erősek lettek :C 3 as armort úgy kilőnek mintha nem is lenne egy lövessel igazi kihívás a játék :DD

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2294) Grave_444 válasza venom8888 (#2288) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Dynamic resolution be van kapcsolva?
Nekem GTX1660S-el és 10400F-el simán játszható volt, igaz 120-144FPS-el. Kizárt, hogy ne legyen elég a procid.

(#2295) venom8888 válasza Grave_444 (#2294) üzenetére


venom8888
őstag

Nincs bekapcsolva, helyette dlss van bekapcsolva. Kozepes grafikán van kb 150fps em. Low on 170fps. De kene szerintem 220 körül lennie.

(#2296) Találtgyerek válasza venom8888 (#2291) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Szerintem csak beállítás probléma lesz. Nem a legjobban optimalizált a játék, bár jobb, mint az elődje.
Nem hiszem, hogy a procival lesz a gond. Öcsémnél megy alap 12700k meg 3080 mellett megy 144fps-el 2560x1440-ben.

06-3o/9759I39

(#2297) venom8888 válasza Találtgyerek (#2296) üzenetére


venom8888
őstag

Azt is hallottam hogy 1080p re van optimalizalva, egyik munkatarsam bugokat javít a játékban ő mondta.azert is ugyan annyi az fps em 1080p ben. Csak szar a game szerintem. Ez a vga 4k ra van kb készitve,nem hiszem hogy nem bírná.

[ Szerkesztve ]

(#2298) radi8tor válasza venom8888 (#2297) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tökéletes a game, nekem 1080p monitorom van. :D

⭐ Stella

(#2299) Találtgyerek válasza venom8888 (#2297) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Öcsém 2560-ban én 3440x1440-ben játszom és kicsit visszafogott grafikával megy a magas fps fixen.
Kísérletezz kicsit a beállításokkal!

06-3o/9759I39

(#2300) kisselandras válasza venom8888 (#2297) üzenetére


kisselandras
senior tag

Haverod bugokat javít mw2 Ben?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.