Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) Találtgyerek válasza BaLee (#2850) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Én meg ki sem próbáltam. Tegnap mentem egy Solo BR-t, amit szerencsére sikerült megnyernem, aztán ki is léptem.
Sajnos nincs sok időm rá. Valamikor kipróbálom azt a módot is. Miben különbözik a BR-től?

06-3o/9759I39

(#2852) BaLee válasza Találtgyerek (#2851) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Itt is a végjátékig vissza tudsz jönni ha meghalsz. Van egy számláló ami földetérés után indul el 10-40mp körül szokott lenni, ha addig nem ölnek meg visszajöhetsz ha ismét meghalsz. Persze mikor visszajössz valami alap fegyód lesz egy tárnyi lőszerrel szóval világot nem váltod meg vele.

Jah és javították azt a bugot, ha bokáig érő vízbe esel ejtőernyő nélkül akkor nem haltál meg. Most már meghalsz. :K

[ Szerkesztve ]

(#2853) Találtgyerek válasza BaLee (#2852) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nem hangzik rosszul. Ha megunom a BR-t lehet kipróbálom ezt is.

06-3o/9759I39

(#2854) Mr X válasza BaLee (#2850) üzenetére


Mr X
veterán

Van solo resurgence? Nem is néztem. Mondjuk mostanában csak DMZ-zünk asszonnyal.

(#2855) BerserkGuts válasza BaLee (#2850) üzenetére


BerserkGuts
őstag

4-es jó nagy szar ha random emberekkel kell menni mindig elfutkosnak ismerősökkel meg mikrofonnal kellene játszani de az ritkán jön össze

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2856) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Polaris UTV-re hogyan lehet megszerezni a holdjáró skint? Esetleg tudja valaki?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2857) Mentolka


Mentolka
senior tag

No, nincs Resurgence Solo... Túl jó volt?

(#2858) nggabi válasza Mentolka (#2857) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem játszotta senki így elkaszálták.

;]

jöhettek vissza a Cheatcalderára :D

"szenyor dzsíííí"

(#2859) Tsebacsi válasza nggabi (#2858) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Deazszar :U :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2860) nggabi válasza Tsebacsi (#2859) üzenetére


nggabi
nagyúr

legalább nem fekete fehér :P

am már én is azon gondolkozom h pókerezek inkább mint caldera. mondom a napi statomat: 1-0-1-2-0-1-0-0-1-3-0-0-0-0 kb így néz ki :D

"szenyor dzsíííí"

(#2861) Dewo


Dewo
Topikgazda

Hali all!

Crossbow valakinek megvan? Ha igen DMZ-be ki tudná nekem dobni? :R :R

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#2862) Bohus84 válasza Dewo (#2861) üzenetére


Bohus84
tag

Ha kidobja valaki akkor bárhol használható? Multi, Wz-ban is?
Nekem az M13 kéne de DMZ-re már nincs időm energiám.

(#2863) Dewo válasza Bohus84 (#2862) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Így van. Akkor unlocked lesz a fegyver.

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#2864) Bohus84 válasza Dewo (#2863) üzenetére


Bohus84
tag

Akkor keresem aki tudna benne segíteni.
Köszi

(#2865) juliensorel válasza Dewo (#2863) üzenetére


juliensorel
senior tag

Ez az előzőekben battlepassban felodható vagy store-ban kapható PRO fegyverekre is igaz? Tehát pl egy dmz meccsben hozzám került a HACKSAW [link] nevű fennec variáns és nagyon adta, de sajnos nem tudtam kivinni. Tehát ha egy ilyet kapok dmz-ben akkor bekerül a fegyvertárba?

(#2866) kisselandras


kisselandras
senior tag

Mi az hogy totál hullák az emberek s vígan folszedik magukat ez dmz az új pályán aktuális s magyarok tuti hogy csalók lehetek mert ilyen a valóságban nincs hogy 3 ember totál hulla s pikpak fel szedik magukat :W

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2867) Enton válasza kisselandras (#2866) üzenetére


Enton
addikt

Masszív lag, vagy esetleg pocket loss nem volt?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2868) kisselandras válasza Enton (#2867) üzenetére


kisselandras
senior tag

Minden rendben volt néztem

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2869) Dewo válasza juliensorel (#2865) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Mindent amit ki viszel az megmarad. Ha volt egy fegyvered ami locked volt és azt fel veszed és ki viszed akkor azt meg fogod kapni.

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#2870) Bubaaa válasza juliensorel (#2865) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Az jó fennec? Te vagy az első akitől ilyet hallok. Hogy lehet egy smg re ekkora optikát tenni? és 20as tár.. :W Amúgy tényleg szép,csak használhatatlan. De a lényeg,ha ilyen fegyót kiviszel DMZ ben,akkor contraband fegyver lesz belőle,tehát máshol nem kapod meg.

(#2871) juliensorel válasza Bubaaa (#2870) üzenetére


juliensorel
senior tag

Na erre voltam kivancsi, akkor ezek szerint megse kerul be a fő fegyvertarba, koszi! Amugy vegulis nem is lenne logikus, mert ennyi erovel pl haverok kozott eleg lenne ha egyszer megvennenek egy fizetos fegyvert aztan szetdobalnak dmzben es mindenkinek meglenne egyszeri aron.
A botok ellen adta abban a meccsben amig hasznaltam :D Biztos Inkabb izgalmas fegyver mint hatekony, nem azt mondom, hogy aki a winre megy csakis az ilyet hasznaljon, de sztem jopofa burst cucc. Amugy osszeraktam magamnak sima fennecbol de ugye a tuning nem ismert meg a skin se lesz ugyanolyan nyilvan. meccsre meg mondjuk nem vittem be :)

(#2872) Mr X válasza juliensorel (#2871) üzenetére


Mr X
veterán

Az alap modell bekerül, de a tuningolt verziót nem kapod meg.

(#2873) Acheron válasza Bubaaa (#2870) üzenetére


Acheron
őstag

Sok fegyvernél választható az egyes lövés mód is sorozatlövés helyett. Nem feltétlenül csökkenti a tűzgyorsaságot (Fenec -nél mondjuk épp igen), cserébe sokkal kisebb a visszarúgás - ergo sokkal pontosabban megy egy pontba minden kilőtt skuló - vagyis gyorsan aprítható vele az ellen. Szkópos megoldásoknál, ahol az automata mód a nagy recoil miatt nem játszik, roppant hasznos tud lenni. Egy próbát megér.
Jah - közelharcban persze komoly hátrány a kisebb tűzgyorsaság, ezt is figyelembe kell venni.
Btw, DMZ -ben minden fegyver jó, amivel messziről lehet fejeseket osztani - a botok csak közelharcban "kemények" távolról bármivel ritkíthatók, ami elég pontos egy - két fejlövéshez.

(#2874) juliensorel válasza Acheron (#2873) üzenetére


juliensorel
senior tag

Igen, ezért említettem én is, a burst miatt adja, ez a fennec variáns pl jó lehet befejezni a killt egy 3 plate-es sniper találat után, közepes távolságon, sokkal jobb mint egy kis pisztoly. Nyilván nem hip fire-re lett kitalálva, és nem is szűk, pörgős helyekre.

Mr X: igen az meg volt, így már világos.

(#2875) kill_switch válasza juliensorel (#2874) üzenetére


kill_switch
senior tag

A linken látod, hogy milyen attachmentek vannak rajta, szóval közel ugyanolyanra meg tudod építeni. A tuning miatt lehet kicsit más, de azt utólag finomítgathatod ahogy neked jó, ha ki van szintezve teljesen a fegyver.

(#2876) juliensorel válasza kill_switch (#2875) üzenetére


juliensorel
senior tag

Tudom persze, hiszen én linkeltem :D csak a skin meg a tuning nem lesz soha pontosan ugyanolyan, ezt írtam én is.

(#2877) juliensorel válasza BerserkGuts (#2807) üzenetére


juliensorel
senior tag

Na szóval. Azóta futottam egy két kört upgrade kapcsán. Még egyszer köszönöm mindenkinek az itteni segítséget.
Először a ramokat lecseréltem Corsair 16GB 3600MHz CL16 Vengeance LPX-re, illetve vettem egy új ssd-t is (WD Black SN770 NVMe 500gb) mert azt már amúgy is akartam, az R5 3600-ra pedig beállítottam egy 4.2GHz-es OC-t.
Ez kb +15-20 fps-t hozott de nem szűnt meg a lag és a stuttering (mikor éppen mi :D ). Rámentem tehát a bottleneck témára, és valóban igazatok volt, egyértelműen kevés volt a cpu ehhez a játékhoz a 3060ti mellett.
Ezek alapján végül vettem egy R7 5800X-et, amit auto OC-vel használok most, és tulajdonképpen megoldódott a problémám :) Fps-ben mérve brutál változást hozott, sokszor 140 fölött van, persze töményebb akció közben inkább 110-120, de 100 alá esni még nem láttam. Eddig max 80-90 körül futott ugyebár. Továbbá a grafikai beállításokhoz is átnyálaztam néhány friss videót, és pár dolgott még átállítottam. Illetve kétféle nvidia driverrel próbálkoztam az elmúlt időben, egy régebbivel amit a hivatalos activision oldalon ajánlanak, és persze a legfrissebbel. Ennek kapcsán nem igazán láttam változást.
Szerver lagok még mindig vannak néha, de ugye most már ezt is tudom, hogy az széles körben probléma a warzone-ban.
Néhány játékon belüli becnhmark: (ami amúgy szerintem annyira azért nem mérvadó, mert elég sokat lefutattam változtatás nélkül is és néha nagyon más méréseket dobált, de a lényeget megmutatja)
R5 3600 alap órajel, de már 3600MHz corsair ram, amd fsr ultra quality:


R5 3600 4.2GHz OC:


R7 5800X 4750MHz OC:


Upscaling kapcsán úgy érzem az amd fsr-el a legjobb, maradtam annál, de a fidelityfx cas se rossz. Az egyelőre végleges beállítás amd fsr - quality lett, azzal pedig ilyen:

(#2878) BerserkGuts válasza juliensorel (#2877) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:C
Hát ja a laggot nem mutatja azt kamuzza 100fps-ek vannak: low 1st
azt közbe zavaróan szaggat pl:kiugrásnál vagy amikor olyan kedve van

Majd a beállításaidat oszd meg itt fórumban elég szép fps-ek lettek :DDD

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2879) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Kíváncsi voltam, lőttem én is egy Bencset!

És ez a második más upscaling-el:

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2880) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Más a render resolution, vajon miért? És mit takar? :F

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2881) kiszpista900 válasza Tsebacsi (#2880) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Hát olyan beállítások mellett fut, olyan mintha 1280on játszana :))

(#2882) kiszpista900 válasza juliensorel (#2877) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Szerintem a field sokkal szebb :)

(#2883) Tsebacsi válasza kiszpista900 (#2881) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Tehát leveszi a render resolutiont csak hogy több fps legyen és utána upscale-eli FHD-ra?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2884) kiszpista900 válasza Tsebacsi (#2883) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Igen,így több az fps ,na ezt pontosan nem tudom hogy működik de ilyesmi lehet fsr miatt , nem próbáltam még :) csak a 200% :DDD5120x......

[ Szerkesztve ]

(#2885) juliensorel válasza BerserkGuts (#2878) üzenetére


juliensorel
senior tag

Íme a setting: [link]
Már magam se tudom hány videó meg cikk összevetése alapján ollóztam össze, de nagy általánosságban nyilván elmondható, hogy a többség ugyanúgy állítja be ha a több fps a cél.
Ami új volt, hogy valahol írták, hogy a weapon motion blur-t pl érdemes bekapcsolni mert ha offon van, akkor okozhat stutteringet.
A másik a "video memory scale", azt levettem a legkisebbre, "50"-re, mert állítólag ilyen rtx 3060ti kategóriában magasabbra véve szintén okozhat stutteringet, de pl sok másik videóban meg felteszik 90-re is akár...
Aztán van még ez az "async compute" beállítás a cst fájlban, azt "false" -ra érdemes átírni.

Nvidia control panelban pedig egy olyan dolgot találtam amit nálam nagyon máshogy volt, az árnyékoló-gyorsítótár mérete 100gb-on volt, át kell állítani korlátlanra.

Úgy vagyok ezekkel amúgy, hogy próbálgatom, aztán ha valami nem jó, akkor max átállítom.
Nekem így most jónak tűnik, nem azt modnom, hogy bizonyos helyzetekben nem vágynék jobb graf minőségre, de így még mindig jobban tudok játszani mint az r5 3600 idejében.

(#2886) shotika válasza juliensorel (#2877) üzenetére


shotika
őstag

Na, örülök, hogy faszán fut (én voltam az egyik aki írta, hogy szintén proci csere segített).

" Illetve kétféle nvidia driverrel próbálkoztam az elmúlt időben, egy régebbivel amit a hivatalos activision oldalon ajánlanak, és persze a legfrissebbel. Ennek kapcsán nem igazán láttam változást."
- Én soha nem rakosgatok vissza régi drivereket, általában mindig a legfrissebb van fenn. Ha valami kisebb probléma is volt, azt általában hamar kijavították.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2887) juliensorel válasza shotika (#2886) üzenetére


juliensorel
senior tag

Igen emlékszem, abszolút igazad volt :K

(#2888) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Warzone 2re érdemes rx580 vagy 590es kártyát venni?
Ryzen 5600G mellé

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2889) BerserkGuts válasza enginev3.0 (#2888) üzenetére


BerserkGuts
őstag

kb ide sorolhatod be bár warzone rosszabb fps-t ad

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2890) sternp


sternp
csendes tag

Üdv!

Tudna nekem segíteni valaki megszerezni az M13B fegyót?
Akinek megvan simán kidobja az alapot DMZ-be én meg kiviszem :D

(#2891) tupacamaru válasza sternp (#2890) üzenetére


tupacamaru
veterán

Az alapra nem hiszem hogy megadja, de lehet tévedek. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#2892) Tsebacsi válasza BerserkGuts (#2889) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ezt nem nevezném releváns listának a 1060 nálam jobban teljesített.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2893) juliensorel válasza tupacamaru (#2891) üzenetére


juliensorel
senior tag

Minden amit kiviszel, az unlockolja az alap fegyot (ha még nem volt felodva), amit aztan barmilyen jatekmodban hasznalhatsz es elkezdheted huzni nullarol, de azt a konkret custom build fegyvert amit kivittel azt csak contrabandkent tartja meg a dmz fegyvertarban es olyan formaban nem hasznalhatod mashol. Ez igaz a chemist fegyverere is, tehat ha egyszer megszerzed, akkor magat a sima m13b-t felodja, viszont azt az egyedi skines buildet csak contrabandkent tudod hasznalni dmz-ben, amig el nem veszited bent.

(#2894) Polllen válasza juliensorel (#2893) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nekem kvázi így lett meg a legtöbb fegyver. Launcher, crossbow, stb.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2895) kisselandras válasza enginev3.0 (#2888) üzenetére


kisselandras
senior tag

Simán meg éri havernak is van ryzen 2700x mellet rx580 as 70! +/80 fps meg van

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2896) tupacamaru válasza juliensorel (#2893) üzenetére


tupacamaru
veterán

:R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#2897) enginev3.0 válasza kisselandras (#2895) üzenetére


enginev3.0
félisten

Saját tapasztalat mindig jobb :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2898) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

Techspot nem szokott átverni

Arra figyelni kell viszont hogy nem mindegy mikor játszottál vele mert warzonban is mindig emelik a szintet például 1660-as kártyám régen magasabb fps-t hozott.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2899) nggabi


nggabi
nagyúr

ingyé van a multi pár napig, de elég foscsi :U

"szenyor dzsíííí"

(#2900) Tsebacsi válasza nggabi (#2899) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nemiss :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.