Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Sziasztok
Láttatok hasonlót?
Warzone DMZ elég alacsony a GPU kihasználtság.
50-70% 115-150FPS Ultra/Dlss Quality 1440p
i7 12700
4070ti
32gb 3200 ram

(#2902) BerserkGuts válasza nggabi (#2899) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:F mikor?

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2903) Találtgyerek válasza Gomez1984 (#2901) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Szia!
Nekem hasonló a gépem 12700k RTX4080 2x16GB 4000 MHz és 3440x1440P-Ben is fix 140 fps-em van dlss minden egyéb nélkül.

06-3o/9759I39

(#2904) Mr X válasza BerserkGuts (#2902) üzenetére


Mr X
veterán

Most, 16-20 között.

(#2905) kiszpista900 válasza Találtgyerek (#2903) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Milyen részletességgel?
Miről váltottál? Mármint milyen monitorod volt előtte, igazából az érdekel kb mekkora teljesítmény vesztessel jár az ekkora felbontás :))

(#2906) BerserkGuts válasza Mr X (#2904) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:R

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2907) Találtgyerek válasza kiszpista900 (#2905) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Fejből nem tudom, de közepes grafikán. 2560x1440p-ről váltottam. Jóval erősebb kártya kell a 3440-hez azonos beállításokkal, de nekem megérte a szimulátorozás miatt.

06-3o/9759I39

(#2908) BITBOYS válasza Találtgyerek (#2907) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szimulátorozáshoz nem lenne jobb esetleg egy vr cucc? Én is mostanában szeretném elkezdeni.
Bocs az off miatt.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2909) Találtgyerek válasza BITBOYS (#2908) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Drága lenne nekem a kettő és van olyan játék ami nem 100%-os rajt. Meg pl. COD-al is inkább monitorral játszok.

06-3o/9759I39

(#2910) nggabi válasza Tsebacsi (#2900) üzenetére


nggabi
nagyúr

egy óriási nagy bukás ez az egész :)

a shipment-et hol találom meg a free access-ben? azt még ma kipróbálnám.

"szenyor dzsíííí"

(#2911) Tsebacsi válasza nggabi (#2910) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

jelenleg nincs, ha szerencséd van dobja a randomban, jelenleg ez az új fosmap van 24/7ben csak.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2912) nggabi válasza Tsebacsi (#2911) üzenetére


nggabi
nagyúr

bocs, ez az eredeti kérdés, hogy melyikben dobhatja randomban? :R

"szenyor dzsíííí"

(#2913) Tsebacsi válasza nggabi (#2912) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Quick play talán de most sajnos nem vagyok belépve, melózok.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2914) nggabi válasza Tsebacsi (#2913) üzenetére


nggabi
nagyúr

most végeztem, ha hazaérek ránézek. köszi.

;]

"szenyor dzsíííí"

(#2915) csákány. válasza nggabi (#2912) üzenetére


csákány.
aktív tag

A multiplayer módok sorában lépj jobbra és ott valami close quarters vagy valami ilyesmi van, abban dobja a shipmentet is random(kb 4-pályát váltogat). A pontos nevét nem tudom, mert nem vagyok otthon. De tegnap este és ma délelőtt is toltam :DD

(#2916) nggabi válasza csákány. (#2915) üzenetére


nggabi
nagyúr

:R közben bedobta délután. Toldtad mi melóban? ;]

"szenyor dzsíííí"

(#2917) kiszpista900 válasza Találtgyerek (#2907) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Azért gondolom szebb is a játék? Vagy nem,?
Most megvan a 200-250 fps ,én is olyanra szeretnék váltani és a 144 fixet akkor remélem tartja , ezért érdekelt volna :)

(#2918) Tsebacsi válasza nggabi (#2914) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Elég ritkán adja, így viszont még csak 17 double kill van meg a 25-ből... A többi mapon lehetetlen összehozni, annyira szar a csapat általában...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2919) Találtgyerek válasza kiszpista900 (#2917) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Szebbnek nem szebb, mert 27'-ról 34'-ra váltottam. Így a nagyobb felbontás nem észrevehető.
Tartani fogja, ha 2560-ban ennyi fps-ed van. ;)

06-3o/9759I39

(#2920) kiszpista900 válasza Találtgyerek (#2919) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Ahh , értem, köszi :R

(#2921) Bubaaa


Bubaaa
aktív tag

Van egy srác aki ps4ről játszik velünk. A problémánk a következő: minden lejátszott meccs után kikapcsol neki a hang,így nem hall minket,és mi sem őt, míg vissza nem kapcsolja. A partyban benne marad. Ha bekapcsolja működik,a következő meccs végéig. Ahogy visszalépünk a menübe,kezdődik elölről Erre tud valaki megoldást?

(#2922) nggabi válasza Bubaaa (#2921) üzenetére


nggabi
nagyúr

örüljön h nem dobja ki minden meccs után :) a kandúrt ki szokta.

a megoldás vegyen ps5öt :))

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#2923) Tsebacsi válasza nggabi (#2922) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Engem pont tegnap dobott ki egy jó kis shipment hent alatt :(((

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2924) nggabi válasza Tsebacsi (#2923) üzenetére


nggabi
nagyúr

a tegnapot hagyjuk, kb másfél órán át vagy be se engedett vagy a meccs kezdetekor connection lost :(

valójában a bizzard szerverek voltak lehalva szerintem a diablo 4 miatt.

"szenyor dzsíííí"

(#2925) Xaels válasza nggabi (#2924) üzenetére


Xaels
félisten

Ja Diablo 4 meg dXP és free multi hétvége... Megért volna egy taslit annak aki kitalálta ezeket egy hétvégére tenni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2926) BerserkGuts válasza Xaels (#2925) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:)) :DD :K

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2927) wolfhgb


wolfhgb
aktív tag

Sziasztok, valaki esetleg tudja a megoldast. Uj reg utan 2. Szinten levo felhasznalo pc n. Csak az ashaki palyan lehet nyomulnom, dmz modban. Ez mukodik. Akarmi masra probalok konnektalni, csak a match keresest nezem vegtelen ideig. Br modban ugyanez. Van egy masik profilom is, ott 28 szinten bohockodok, minden gond nelkul mukodik. Az uj profilt a lanyomnak csinaltam, h 2 gepen egyutt tudjunk bohockodni. Nala a join mod is lakatolva van, nem tud hozzam konnektalni. Mi lehet ez???

(#2928) BaLee válasza wolfhgb (#2927) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nálam akkor volt ilyesmi amikor PS5-ön véletlenül kikapcsoltam a crossplay módot. Utána PC-n nem talált játékot.

(#2929) juliensorel válasza wolfhgb (#2927) üzenetére


juliensorel
senior tag

Sok logikát én magam se látok benne, csak találgatok: Ugyebár az elmúlt időben rengteg kisebb-nagyobb frissités volt és elég sok minden változott a játékban, és lehet az ennyire alacsony szintű profilokat már nem engedi rögtön be akárhova a játék, hanem elvárt egy bizonyos szint fölé fejlődés (jelen esetben tegyük fel, hogy Ashikán enged csak gyakorolni :F ) , mint ahogy pl a field upgradeket is bizonyos lvl felett oldod csak fel. LVL nem tudom már meddig még egy stimet se vihetsz magaddal a loadoutban pl stb.

[ Szerkesztve ]

(#2930) wolfhgb válasza juliensorel (#2929) üzenetére


wolfhgb
aktív tag

Igen, ilyesmire en is gondoltam. idokozben probalkoztam, nagyon sokara egyszer csak beenged mindenhova. A 28 as profilom kb 50ms os pingig jut a match keresesnel barmelyik modban es talal servert kapcsolodik es megy. Az uj profilra, amit idokozben 9 es szintre toltam, ashikan dmz ben hasonloan 60ms korul talal servert, de a mazrah palyat valasztva dmz ben, v battle royal modban percekig match makel, sokszor 200ms os pingig keresgel, mire vegre nekiall konnektalni valamihez. mindket gep kabelen van, gyors is, verzioszam ugyanaz, regio europa, mindketton battlenet. szoval nem ertem a dolgot. ha a magasabb szintuvel bent vagyok a menuben, az alacsonyabb szintu profillal a socialban nem tudok hozza joinnolni, lakat van az ikonjan es azt irja, h nem lehet hozza kapcsolodni, mert a menuben van az amelyikhez kapcsolodnek, nincs partiban. ugyanigy forditott helyzetben az uj profil menuben, a magasabb profilt siman engedi joinnolni hozza, nem problemazik rajta, h a menuben van csak, nincs lakat a join fulon, szoval vicces dolgokat muvel.

(#2931) wolfhgb válasza BaLee (#2928) üzenetére


wolfhgb
aktív tag

Ps4 re megvett mw2 jatek crossgen verzio csak ps5 re upgradelheto nem? pc n nem lehet hasznalni a ps re vett mw2 ot, vagy te milyen verziot vasaroltal?

(#2932) wolfhgb válasza juliensorel (#2929) üzenetére


wolfhgb
aktív tag

A 3. profil mar hibatlan, sosem tudjuk meg mitol, minden ugyanaz, csak a mail cim nem. 😂. Akkor biztos az volt a baj az elozovel.

(#2933) BaLee válasza wolfhgb (#2931) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nem megvett MW2-ről beszéltem. Azt mondtad új accot regisztráltál. Annak nincs köze az MW2-höz mivel a DMZ meg a Warzone ingyenes, viszont ugyanazt az accountot használod PS4-en, PS5-ön PC-n meg Xboxon is.

(#2934) akos727


akos727
senior tag

Sziasztok. PC-s társak, valaki találkozott azzal, hogy a játékba belépve már majdnem eljut a főmenüig, de végül egy üzenetet kap, hogy van update és frissítsed le launcheren keresztül? Launcher szerint meg persze up to date a game.

(#2935) wolfhgb válasza BaLee (#2933) üzenetére


wolfhgb
aktív tag

Ah, ertem, tegnap meg is lepett a dolog, ps4 en is felraktam a warzonet, de mivel nincs ps plus elofizetes ra, igy hanyagoltam, mert azt az infot kaptam, h csak azzal lehet online tolni, ezert dobtam fel inkabb a pc re. Tegnap osszekapcsoltam a ps en keszitett accountot a battlenetessel, ps en bekapcsoltam a crossplay lehetoseget es baromira meeglepodve tapasztaltam, h mindegyik ingyenes warzone jatekmod elindult anelkul, h bedobalta volna, a vegyel psplus elofizetes dolgot. Namamost ezt hogyanmaaaa?

(#2936) Polllen válasza wolfhgb (#2935) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az ms kezdte, a sony folytatta. Az ingyenes multis játékokhoz nem kell előfizetés.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2937) BaLee válasza wolfhgb (#2935) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én sem tudtam, de működik PS+ nélkül is.
Viszont, ha kikapcsolod a corssplayt onnantól PC-n nem fog játékot találni.

(#2938) kill_switch válasza wolfhgb (#2935) üzenetére


kill_switch
senior tag

Mivel a Warzone free to play, nem kell hozzá semmilyen előfizetés, hogy játszhass vele ps-en.

(#2939) BerserkGuts válasza akos727 (#2934) üzenetére


BerserkGuts
őstag

újra kell indítani :DDD nem tudom miért csinálja de idegesítő akkor megint újra tölthetek be minden macrót :DD bezzeg ha ps lenne egy facca joystick kell csak

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2940) wolfhgb válasza BaLee (#2937) üzenetére


wolfhgb
aktív tag

Februarban vettem meg az mw2 ot a ps re, akkor felraktam a warzont is es mind a 2 nel bedobalta a multis jatekmodokhoz a psplus vasarlasi feltetelt, a mw offline modban jatszotta vegig a gyerek, most, h felraktam egy masik pc re a warzonet, h duoban tudjunk egyutt jatszani, radobbenek, h megy a ps en is.

(#2941) konci79


konci79
őstag

Valaki árulja már el hová tűnik el a gáz maszk, ami nálam van??
Jött a gáz, volt a zsákban 2 plusz, venném fel mikor az első elfogyott, erre eltűnik mindkettő...

(#2942) Mizol29 válasza konci79 (#2941) üzenetére


Mizol29
senior tag

Izgalmadban biztos kidobtad

(#2943) bobooo válasza konci79 (#2941) üzenetére


bobooo
addikt

Zsákban is elhasználódik a gázmaszk, hogy ne tudd felhalmozni őket

(#2944) Polllen válasza bobooo (#2943) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez mióta van így?

Meg ez így elég abszurd... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2945) konci79 válasza bobooo (#2943) üzenetére


konci79
őstag

Elmennek a p.csába...Minden sz.r ból lehet nálad, ez meg nem?
Főleg úgy , hogy mikor venném elő akkor tűnik el?
Akkor ne is engedjen felvenni, csak egyet :(((

(#2946) bobooo válasza Polllen (#2944) üzenetére


bobooo
addikt

Szerintem S2 óta biztosan, mikor jöttek a táskás változtatások

(#2947) Polllen válasza bobooo (#2946) üzenetére


Polllen
nagyúr

Eddig nem tűnt fel, sőt múlt héten mintha cserélgettem volna a maszkokat.

Amúgy semmi értelme szerintem ennek így. Akkor inkább legyen dedikált slotja és 1 lehet nálad. Jó hogy nem a radiation blokker is elhasználódik. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2948) BerserkGuts válasza konci79 (#2945) üzenetére


BerserkGuts
őstag

ja szívatás én is halmoztam volna őket de mindig csak 1 volt pedig jó taktika lenne ;]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2949) juliensorel válasza konci79 (#2941) üzenetére


juliensorel
senior tag

Ez gondolom BR, mert DMZ-ben nincs ilyen. Egyébként nekem rémlik, hogy ez úgy működik, hogy a gázon kívűl nem halmozhatsz fel maszkokat, de amikor már gázon belül vagy akkor eltehetsz többet, halott enemy hátizsákokból pl. Ennek kb az a célja, hogy ne tudjanak elbújni egy sarokban shielddel meg maszkkal teli hátizsákkal várván az utolsó kört meg azt, hogy a többi játékos kinyírja egymást (esetleg a gáz őket).
DMZ-ben egyébként azt vettem észre újabban, mint bug(?), hogy hiába durable maszkkal fejezek be sikeresen egy menetet, a következő meccsben sima maszkkal indulok.... :(((

(#2950) konci79 válasza juliensorel (#2949) üzenetére


konci79
őstag

De én nem bujkálni akartam, csak elbxtam az időt és jött a gáz :DDD
Inkább a csaló programok elleni védekezést fejlesszék.
Tudom hogy nem vagyok pro, de siralmas hogy az én lövéseim mintha kevesebbet sebeznének, ezek meg ugrálva is fejbe lőnek és fekszem rögtön .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.