Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Tudja valaki pontosan mit kell csinálni ahhoz, hogy az ingyenes Ghost skint megkapjuk PC-re is? Valamit a COD Warzone mobile-al kell csinálni, de nekem kicsit ez magas, sosem töltöttem le a mobilos játékot... :(
AHogy nézem csak le kell tölteni előre... Aztán majd májusban megkapjuk?! :O :DDD Kicsit komolytalan.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2402) oriic válasza Tsebacsi (#2401) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elérhető már a skin? Én úgy tudtam majd csak tavasszal a Warzone Moblie megjelenéskor kapjuk meg. (Régió béta fut még csak)

Live-Die-Respawn

(#2403) Tsebacsi válasza oriic (#2402) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Igen végül én is erre jutottam, hogy valószínűleg csak májusban, a megjelenéskor kapjuk meg a skineket. De azt még nem tudom, hogyan, mit kell összekapcsolni mivel :)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2404) Ergo_Proxy


Ergo_Proxy
tag

Sziasztok, a battle.net-es verziója a warzonenak stabilabb mint a steames, vagy van ennek összefüggése a játék összeomlásokkal?

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#2405) kisselandras válasza Ergo_Proxy (#2404) üzenetére


kisselandras
senior tag

Ne már ! hát hogy ne lenne stabilabb a battle-net hisz az a saját kliens :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2406) Ergo_Proxy válasza kisselandras (#2405) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Tisztában vagyok vele, attól még nem kéne steamen crashelnie, de ha a battle.net stabilabb akkor átköltözök.

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#2407) cseze


cseze
csendes tag

B21 aktív ismét

(#2408) kisselandras válasza cseze (#2407) üzenetére


kisselandras
senior tag

Jah de hogy semmi értelme már azt hittem dobnak be valami ujjat erre semmit nem is tudom mért volt inaktív :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2409) kisselandras


kisselandras
senior tag

ez az új frissítés katasztrófa
Al-Mazrah ban le dobtam az amo boxot erre elsüllyedt mint egy kenu :C
Lotolni zsákot vonaton nem lehet ládákat is alig lehet vonaton ki lutolni :W a helis bot neked jön az épületbe ezzel magával rántva

de pozitív a mai napban b21 en össze állni az ellenséggel főleg úgy hogy magyarok voltak a skacok király volt :DD

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2410) Polllen válasza kisselandras (#2409) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez nem az új patch miatt van. Megjelenés óta így van. :D

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2411) viperabácsi válasza kisselandras (#2409) üzenetére


viperabácsi
addikt

Hali ! Hogy lehet meg szerezni a B21 kártyát ?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#2412) Maxell014


Maxell014
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy wz2.0-ba miért nem látható az összes mikrofon beállítás Ps5-nél ??

[ Szerkesztve ]

(#2413) kisselandras válasza viperabácsi (#2411) üzenetére


kisselandras
senior tag

Szia [Igy tudod] ő legalább értelmesen elmagyarázza :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2414) BaLee válasza viperabácsi (#2411) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Sam site-ot elfoglalod, ha lelövi neked a repülőt a supply dropban szokott lenni ami ebből esik.

(#2415) konci79 válasza viperabácsi (#2411) üzenetére


konci79
őstag

Nincs ott semmi látnivaló...
Párszor bementem oda, de még egyszer se jöttem ki élve :DDD

(#2416) radi8tor válasza konci79 (#2415) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ami a B21-ben történik, az ott is marad.

⭐ Stella

(#2417) kisselandras válasza konci79 (#2415) üzenetére


kisselandras
senior tag

Hát brutális ami ott megy reggel 1perc se volt de 1 ember le ölte az egész társaságot 1 maga vicc de vannak jó playerek akikkel egész mókás lehet a. Játék :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2418) kiserik válasza viperabácsi (#2411) üzenetére


kiserik
senior tag

Legegyszerűbb: kell egy géppuskás LTV (küldi, vagy veszed) és azzal lelövöd a helikopteres commandert. Ha azzal lövöd, akkor nem támad rád. Sam site-nál egyszerűbb.

(#2419) cseze válasza viperabácsi (#2411) üzenetére


cseze
csendes tag

[link] itt már írtam,de ha kell,van még egy nálam pluszban

[ Szerkesztve ]

(#2420) viperabácsi válasza cseze (#2419) üzenetére


viperabácsi
addikt

Írtam pm .

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#2421) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Érdekes volt, indítottam egy DMZ-t, eléggé korán meghaltunk, legyakott minket egy ellenséges csapat, de megmaradt minden fegyverem... :F

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2422) Ergo_Proxy válasza Tsebacsi (#2421) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Nekem olyan bugom volt, hogy halál után az insured slotos fegyverem ott figyelt a contraband stashben, az ilyen bugokat szeretem, lehetne többször :)

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#2423) Tsebacsi válasza Ergo_Proxy (#2422) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Egyre több ilyen lesz, aztán csak jön megint valami frissítés amivel javítják és elcsesznek mást :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2424) Bubaaa


Bubaaa
aktív tag

Nekem mostanában a kedvencem,hogy nem enged fegyvert választani. Ami bent van,az van és kész,hiába akarok másikat betenni nem lehet. A másik mikor húzom valamelyik fegyót,rá akarom pakolni a cuccokat,erre kiírja,hogy 2órát kell várnom,holott aznap még egyszer sem pusztultunk,mindig kijöttünk. Sőt az első slotban ott a fegyver,csak építeni nem engedi. Jah a lebegő botok már fel sem tűnnek,hogy az égen sétálgatnak. :D

(#2425) kiszpista900


kiszpista900
aktív tag

Van itt aki 6800xt vel játszik? 5800x3d vagy 12700k tol felfele prociv parossal :)) ? :R

(#2426) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Korábban rájöttem hogy lehet nem RTX kártyával éles képet beállítani.

Most egy 3060-am van. Mi az ajánlott settings? Effektekről lemondok csak legyen normális a képminőség, ne homályos. DLSS vagy DLAA a jobb? Mindegyiket 100-on Quality módban nézem, de mozgás közben a távolabbi textúrák elmosódnak vagy homályosak.
Be lehet normálisan állítani, ti hogy használjátok? :)

(#2427) kiszpista900 válasza Grave_444 (#2426) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Nvidia én is mindig azt használtam aztán váltottam amdre ..tartottam is hogy nincs dlss .. aztán nekem a cas FX jött be minden off pl dlss anti stb cas feltolom 60-70 körül szép minőséget kapok :)esetleg próbáld meg

[ Szerkesztve ]

(#2428) Grave_444 válasza kiszpista900 (#2427) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nvidia Image Scaling -> Native -> 50 sharpness lett a megoldás.
100-on már túl éles, kockás a kép.

DLSS / DLAA is jó lenne, mert minőségben éles, de csak ha egy helyre fókuszálsz.
Mozgás közben ami nem pár méteren belül van nagyon elmosódik.

Most ott tartok a 3060-al tudok talán annyi FPS-t, mint a 1660S-el, mert annál a FidelityFX Cas elérhető volt, ami kisebb erőforrással ugyanolyan képet produkált.
Ez nem feltétlen a játék hibája, inkább a kiforratlan technológiáé. Vagy a FHD monitor, de nagyobb felbontás se változtatna csak a rosszabb szem.

[ Szerkesztve ]

(#2429) FishiestFish


FishiestFish
újonc

Sziasztok, a warzone vmiért nem indul saját routeremen keresztül, de mindenhogy máshogy igen.
Próbáltam:
-vpn
-mobile hotspot
-fali utp közvetlen a gépbe

Ezekben az esetekben műkődik, DE ha routerre rádugom az UTP-t és utána a router adja a netet a gépnek akkor ledob Lost connection errorral.

Mindent kipróbáltam
- Port forwarding
- port triggering
- UPnP
- release/renew IP
- google DNS /egyéb dns
- másik router
- másik UTP kábel

Semmi nem oldotta meg, mi lehet a baj? A warzone ilyen retek fos és nem tud egy routeren keresztül normális kapcsolatot fenntartani? vagy vmi beállítás hiányzik nekem?

(PCn és Xbox Series X-n is ugyanez a hiba és ugyanezek "oldják meg" de egyik se teljes / jó megoldás)
:W :W :W

Ha valaki tud segíteni meghívom egy sörre vmilyen módon.
:))

(#2430) craftsman01 válasza FishiestFish (#2429) üzenetére


craftsman01
senior tag

Egy teljes alapra álítás a routeren esetleg? Soha nem piszkáltam a routereimet a mostani Tplink-en is csak a wifi jelszót változtattam meg. Soha nem volt gondom.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#2431) FishiestFish válasza craftsman01 (#2430) üzenetére


FishiestFish
újonc

teljesen vadiúj másik router sztem egyezik ezzel a megoldással. sajna nem oldotta meg.

(#2432) viperabácsi válasza FishiestFish (#2431) üzenetére


viperabácsi
addikt

Ha rádugtad a gépet , utána router restart.
Nem vagy véletlen NAT -olva ?

EZT csináld végig

Itt látni fogod mi a probléma .

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#2433) FishiestFish válasza viperabácsi (#2432) üzenetére


FishiestFish
újonc

Nem, korábban szerver hostolás miatt kiszedettem magam NAT mögül.

(#2434) viperabácsi válasza FishiestFish (#2433) üzenetére


viperabácsi
addikt

Akkor pedig biztos router beállítási hiba lesz. A box csatlakozik wifin erre a routerra , és azzal van net

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#2435) FishiestFish válasza viperabácsi (#2434) üzenetére


FishiestFish
újonc

kábelesen csatlakozott mind az xbox mind a pc a routerre

(#2436) viperabácsi válasza FishiestFish (#2435) üzenetére


viperabácsi
addikt

Értem azt akartam kihozni belőle , hogy próbáld ki wifin megy e a box .

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#2437) nesh_019 válasza Grave_444 (#2428) üzenetére


nesh_019
senior tag

Szia nekem is 3060 12gb kártyám van és elérhető a fidelityFX cas beállítás és azzal használom.
Én úgy szoktam beállítani a játékot hogy nézek interneten böngészve leírásokat vagy youtuben videókat legtöbb fpst produkáló ajánlott beállításokrol.
A kép is jó és kb 80-110 fps körül van most a játék FHD-n. 165hz monitorom van.

Ha csak 60 hz monitorja van valakinek akkor fixalja 60ra az fpst mert a 60 feletti fpst nem tudja a monitor és feleslegesen terheled a gépet lathatatlan fps-ert.
Több is lenne csak a ramom hiába 32 gb de csak 2400mhz tud és a procim se egy mai darab mert i7 7700k és van bottleneck.
Majd idővel fejleszteni fogom a gépet csak most sajnálom rá a pénzt mert jelenleg is megfelelően kiszolgál a gépem.

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#2438) Grave_444 válasza nesh_019 (#2437) üzenetére


Grave_444
nagyúr

FPS-el nincs bajom az megvan 120-140 körül, kell is 144HZ-en.
Neked hogy elérhető a FidelityFX cas? :F Barátomnak RTX2060-on sincs ilyen.

Más RTX tulajoknak is lehetséges opció?

(#2439) nesh_019 válasza Grave_444 (#2438) üzenetére


nesh_019
senior tag

Jó kérdés, nekem ott volt az elejétől fogva.
Sok beállítási tesztben azt ajánlották szóval én is ezt használom.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#2440) Khaosz55 válasza Grave_444 (#2438) üzenetére


Khaosz55
addikt

Nekem van 2080Superen FidelityFX cas. Legörgettél a választások között?

[ Szerkesztve ]

(#2441) Grave_444 válasza Khaosz55 (#2440) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Bazz :DDD És igazad van.
Még ha most nézem is alig látszik a további opciókat jelző függőleges csík oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#2442) Khaosz55 válasza Grave_444 (#2441) üzenetére


Khaosz55
addikt

Igen becsapós a téma...

(#2443) Grave_444 válasza Khaosz55 (#2442) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Minden esetre FidelityFX cas 100 vs Nvidia Image Scaling - Native 50 közt nincs nagy különbség látványra és FPS-re sem és egyik sem mossa a képet, mint a DLSS/DLAA.

Ezekkel a beállításokkal tökéletes. :) Minden más minimumra van vége, így 120-144FPS.

(#2444) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Ez a full max beállítás (monitor felbontására skálázva). Ez a fentebb linkelt sajátom. :)
Árnyékokon kívül szinte semmi eltérés.

(#2445) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Mekkora hülyeség már, hogy a revive pisztollyal solo-ban nem tudod feléleszteni magadat...
DMZ-ben simán belövi magának az ember, ekkor kérdeztem, hogy ez solo-ban is így van vajon? Azt mondták persze.

Most először vettem fel a revive pisztolyt solo-ban, lelőttek, úgy meghaltam mintha ott sem lett volna... :C

(#2446) Khaosz55 válasza Grave_444 (#2443) üzenetére


Khaosz55
addikt

Én FidelityFX-el vesztek 10-20 FPS-t, viszont szerintem a legjobb képe annak van. Én is Nvidia imige scalinget használom.
Korábban már linkeltem itt egy videó ami kielemezi az upsalinget elég rendesen számokal.
[link]
Itt meg az ajánlott beállítások. [link]
Nekem sokat hozott.

(#2447) Grave_444 válasza Khaosz55 (#2446) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nem szeretek ilyen videókat nézni, inkább rájövök magamtól vagyis inkább tudom mit kell beállítanom. Kivéve, ha ott az orrom előtt, de nem látom. :B
Nekem ugyanannyi, mint Nvidia Image Scaling mellett.. Azt nem kell 100-ra tenni ennyi a titka.

Nyilván függ milyen gépen játszol és mik az igények, én is tudnék több FPS-t, de úgy már túlságosan romlik a minőség, ha kell -20FPS sem nagy érvágás a fent említett tartományban.

[ Szerkesztve ]

(#2448) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Valaki meg tudja mondani mi annak a billentyűnek az angol neve amivel pl Kérhetek Pénzt, pajzsot, lőszert a csapattársaktól.
Nem találom nem működik nem tudom jelölni amikor megnyitom a hátizsákot.

(#2449) Találtgyerek válasza Grave_444 (#2443) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Én DLLS-t használtam eddig. Kipróbálom a FFX-et.

06-3o/9759I39

(#2450) Grave_444 válasza Találtgyerek (#2449) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Arról nem készítettem képet, mert egy helyben állva az is szép. DLAA szintén.
Futás közben nézd meg a távolabbi textúrákat, szerintem ami már 10 méterre van homály.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.