Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) Találtgyerek válasza juliensorel (#2800) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Ha mindkét kártya gyári beállításokkal megy akkor kb. 10%-al erősebb. Most a jelenlegi 90 fps-ből kiindulva nem lesz + 20 fps.
A DDR4-ed típusa kellene és hogy mekkora frekvencián és milyen időzítésekkel megy. A nagyon gyenge memória is sokat tud rontani az fps-en és a droppok is lehetnek miatta. 2x8 vagy 1x16GB?

06-3o/9759I39

(#2802) kiszpista900 válasza juliensorel (#2796) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

6800xt lenne a legjobb vétel ,3080 is erősebb, használtan 190-220 , garis! Hajrá 😁dropok lesznek mindig a warzoneban ezért nem baj ha minnel több az fps
Nekem volt mindkettő :)

[ Szerkesztve ]

(#2803) juliensorel válasza Találtgyerek (#2801) üzenetére


juliensorel
senior tag

Értem, akkor valszeg nem ugrok rá a 3070 témára, valami nagyobb szintlépés kéne ezek szerint, csak ugye anno a FHD miatt sem erőltettem a komolyabb kártyákat, meg most 1-2 éve nem igazán fps multiztam semmivel, single új címekhez meg remek volt eddig a 3060ti is. (egyébként egy 1080ti-t váltott, mert kíváncsi voltam az rtx-re.)
Ilyen a ramom 2x8GB, Kingston KHX2666C15D4/8G , nyilván nem egy nagy durranás. (Nincsenek húzva se)
kiszpista900
Igen néztem pár külföldi ajánlást ott is szerepelt ez a radeon, csak ehhez meg ajánlott lenne egy 1200W-os táp :D, nem tudom...akkor azt is cserélni kéne csak emiatt, bár gondolom a 3080hoz is min 750W ajánlott.

#2799Tsebacsi
szívesen meghallgatom

[ Szerkesztve ]

(#2804) kiszpista900 válasza juliensorel (#2803) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

milyen tapod van? hát ha olyan gyenge a tap akkor egy normális vgahoz mindenképpen kell :D
dehogy kell oda 1200w..750w elég minőségiből
ram kicsit karcsu , 20 körül abbol is kapsz jot :)
és a jövöre nezve is az a kartya elég lesz még darabig

(#2805) juliensorel válasza kiszpista900 (#2804) üzenetére


juliensorel
senior tag

A tápom az kifejezetten jó jelenleg is, azt gondolom, de épp kevés lenne.
Seasonic Focus+ SSR-650FX 650W 80+ Gold

(#2806) kiszpista900 válasza juliensorel (#2805) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Szerintem elég :))tuningolva már nem ajánlott

[ Szerkesztve ]

(#2807) BerserkGuts válasza juliensorel (#2796) üzenetére


BerserkGuts
őstag

hát cpu megér egy misét már régi ehhez a játékhoz nézd meg a listában hol szerepel

Nem az átlag fps a lényeg hanem hogy mennyire laggol ezt csak a 0.1%-os fps-el lehet megnézni. ( msi afterburnerben be lehet állítani)

Még a minimum fps se tudja megmutatni a laggokat, de azt szokták mondani, hogy ha van pl:100 átlag akkor a minimum fps kb:40-50 között mozog, de ez még nem jelenti azt, hogy folyamatosan meglesz laggolás, szaggatás nélkül.
Mert a mérés nem pontos másodpercenként( 1000ms) osztja szét az átlagolt képkocka számot ami nem fogja megmutatni ha 1000ms alatt lesz lagg közben.
Pl: 0-tól 250ms 0 képkocka ez előfordulhat elég gyakran utána már hiába fog csinálni 250ms-1000ms-ig 41-50 képkockát már állóképet láttál ami zavaró.
A mérésben meg csak annyi látszik hogy a minimum fps: 40-50


A játék amúgy gépigényes lett fix 100 feletti sima smooth játékhoz már kell vas neki szóval ne csak gpu-ban gondolkodj mert az a cpu nem fogja kihajtani azt a vga-t de van benchmarkja a játéknak is nézd meg ott mit mond bottleneckre.

Amúgy én ezért cserélem le a cpu-t ott már durván látszott a bottleneck is és idegesített, hogy laggol.

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2808) shotika válasza juliensorel (#2796) üzenetére


shotika
őstag

Nem a videokari a probléma, hanem a proci nem hajtja ki a kártyát. Tudom, mert eddig nekem is 85-110 körül urgált az fps egy i5 9600kf-fel majd 2 hete váltottam i5 13600-ra és Quality módban 120 fps körül van, de ha picit variálom akkor 144fps fixen. Multiban végig, DMZ-ben az új mapon (Al-Mazrah: 120-130, de stabil), BR-t nem próbáltam. De ami a hatalmas plusz, hogy megszűnt a stuttering.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2809) shotika válasza BerserkGuts (#2807) üzenetére


shotika
őstag

Látom megelőztél a témában, csak nem frissítettem az oldalt :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2810) BerserkGuts válasza shotika (#2809) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Nem baj több szem többet lát :DDD +én is ezt a procit választottam

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2811) Találtgyerek válasza BerserkGuts (#2810) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Szerintem a memóriát is megérne cserélni.
2666MHz elég sovány most már. 3600MHz-es memória sokat dobna a minimum fps-en meg az átlagon is.

06-3o/9759I39

(#2812) juliensorel válasza BerserkGuts (#2807) üzenetére


juliensorel
senior tag

Köszi a kimerítő választ (válaszokat mindenkinek)! Akkor pl egy r5 5600x + gyorsabb memória sokkal értelmesebb választás lenne, mint a gpu csere?
shotika, neked is írom, csak az az érdekes, hogy anno én direkt úgy választottam, hogy az r5 3600 tökéletes párosítás a 3060ti-vel 1080p-hez. Kihajtani biztos, hogy kihajtja a kártyát mert stabilan tartja annak boost órajelét. Ettől függetlenül itt akkor gondolom az van, hogy ez a konkrét játék cpu igényesebb.
Találtgyerek megnéztem ezóta és igen 99% megy a vga végig. Ramból mik az ajánlott modellek most úgy általában?

[ Szerkesztve ]

(#2813) shotika válasza juliensorel (#2812) üzenetére


shotika
őstag

Mindegy hogy fogalmazunk, az a lényeg, hogy erősebb proci kell :K

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2814) Tsebacsi válasza juliensorel (#2803) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Megnéztem, hülye vagyok, nekem Ryzen 5 5600 van, szóval azért lehet több az fps-em is. :((( Bocsi!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2815) Találtgyerek válasza juliensorel (#2812) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Hát DDR4-ből a Samsung B-die a legjobb, abból elég egy 3200-as is, ha értesz valamennyire a tuninghoz.
Ha nem, akkor kicsit magasabb XMP profilos kell.

06-3o/9759I39

(#2816) BerserkGuts válasza juliensorel (#2812) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Hát csak a 0.1%-os fogja mutatni rendesen hogy nincs meg a folyamatos fps, de gondolom érezted nincs rendbe valami :DDD

Ez a játék különösképpen de pl: fortnite is állandóan növeli a játék gépigényét mindezt indokolatlanul mert szebb nem lett a játék. Régen egy 3600 mindenre elég volt.

Szóval nem árt cpu se meg akkor ramokat cserélned.

A régebbi ryzenekhez a legjobb ram a CL14-es
G.SKILL FlareX 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz F4-3200C14D-16GFX

Már jó áron kapható és nem 100.000ft mint régen.
Lehet előbb csak ezt kéne megnézned mennyit javul vele az fps ingadozás.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2817) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

Nektek is sokáig keresi a játékosokat vagymi van shadowot kaptam :F

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2818) Tsebacsi válasza BerserkGuts (#2817) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nemigazán.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2819) kisselandras válasza BerserkGuts (#2817) üzenetére


kisselandras
senior tag

Nem igazán 1 perc s talál :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2820) kiszpista900


kiszpista900
aktív tag

Én arra lennék kíváncsi hogy vannak streamerek iceman pl 3090 nel hogy a fenébe van 200-250 fps ... más teszteken nincs sőt 4080 alig tudja :F nagyon érdekes

(#2821) BerserkGuts válasza kiszpista900 (#2820) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Az a beállítás engem is érdekelne :DDD
Hogy lehet megkérdezni? Mármint a működőt mert a yt verziós beállítását már próbáltam nem adja a +fps-t meg elég maszatos a képminősége én natívon szoktam meg kristály tisztán de fps-ért feláldoznám, ha lenne+ :DD

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2822) kiszpista900 válasza BerserkGuts (#2821) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

https://www.youtube.com/watch?v=j_htU8ix75Y&t=30s
probald itt :DDD

(#2823) kisselandras


kisselandras
senior tag

Az ember reggel óta [aim] gyomja s a rendszer leszarja wz2 Ben :C :C :C Gratulálok a fejlesztőknek :W

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2824) Tsebacsi válasza kisselandras (#2823) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Elég sokan aimoznak a kontrolleresek közül szóval nincs min meglepődni... Ma este 1 játékban csak 2 ellenfélnek volt...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2825) Bubaaa


Bubaaa
aktív tag

Tegnap eljutottunk arra a szintre,a kis csapatommal,hogy BR-be kell menni megnyugodni,annyira kemény lett a DMZ. :Y

(#2826) Polllen válasza Bubaaa (#2825) üzenetére


Polllen
nagyúr

:DDD

Az a legrosszabb az egészben, hogy a season 2-ben már simán az orrom elé spawnolnak mindig a mobok. Season 1-ben ilyen csak akkor volt, ha nagy távot tettünk meg ernyővel. Itt viszont non-stop. :N

Mondjuk volt már előnye, hogy kivonásnál a hármas mobok védtek meg egy ambush-tól. 3-n le akartak minket szedni quarry-nál felülről, de közénk ugrottak a mobok és őket kezdték el lőni. 1000-ből 1x hasznuk is volt :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2827) kill_switch válasza Polllen (#2826) üzenetére


kill_switch
senior tag

Na olyannal én is találkoztam tegnap. Elég para szitu, mikor azt látod, hogy 8-10 tetőtől talpig pajzsozott bot érkezik ernyővel egy kupacba. :DDD

(#2828) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Tyű banyek, DMZ tényleg kemény dió lett :D
Rendesen úgy kell menekülni a botok elől mintha egy csapat Shroud ugrana a nyakadba :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2829) Polllen válasza BITBOYS (#2828) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az első szezonban ha játékos dob füst gránátot, akkor azon keresztül nem tudtak lőni. Ha ez így maradt, akkor jól lehet vele menekülni. Én decoy-t szoktam felvenni ilyen célra.

(Mondjuk az nagy parasztság, hogy ha ők dobják a füstöt, akkor minden nélkül ugyanúgy átlátnak rajta a mobok...)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2830) juliensorel válasza kill_switch (#2827) üzenetére


juliensorel
senior tag

Igen sajnos úgy tűnik csak azok a helyek lettek tűrhetőbbek bot szempontból ahol amúgy sincs semmi "látnivaló", ha egy forgalmas helyen elkezd az ember tisztogatni, akkor kb sose fogynak el, muszáj elmenekülni egy idő után.
Tegnap Ashikán az aktuális két társam meccs vége felé (megint) szublimált, egyedül maradtam, szerencsére fullosan jó cuccal, egyedül sajnos self reviveom nem volt, már jött a gáz de bőven lett volna időm az exfilre, leszállt a kopter, sztem a map is kb üres volt, valódi játékosok nem voltak a környéken, kinéztem az ablakon és megláttam az ejtőernyőket, jöttek vagy 15en az exfil pontra, kb 5 méterre voltam a koptertől egy konténerben, mondom akkor futás. Fullra tömött 3as mellény, konkrétan egy lövés voltam a botoknak futás közben, stimre se volt idő, buktam mindent.
Egyébként én már Ashikára járok felszerelkezni ha mazrah-án kifektetnek, sokkal hamarabb össze lehet szedni minden jóságot, közel van minden, lőszer sose fogy el, ráadásul az uav tornyok és a kis terület együttese jóval nagyobb kiszámíthatóságot ad. Továbbá azt vettem észre, hogy a méret miatt sokkal gyakoribb a team up, rendszeresen futok bele ebbe ami sokszor tök jó, főleg ha az ember aamúgy is randomokkal játszik, csomó barátságos játékos lootolgat, xp-t farmol, modják a hülyeségeiket a mikrofonba midenféle nációból stb.
Tegnap egy team up eredménye pl ez lett :D

(#2831) kisselandras válasza BITBOYS (#2828) üzenetére


kisselandras
senior tag

6 ember nem bírt el velük folyamat töltötte fel a botokat egymást húztuk fel kemény diók lettek :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2832) Tsebacsi válasza kisselandras (#2831) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Magyarán szar ahogy van, és játszhatatlan... Örülünk neki... Még jó hogy az időm 99%-át már a Multiban töltöm.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2833) BITBOYS válasza Polllen (#2829) üzenetére


BITBOYS
addikt

Inkább kerülöm őket és tiplit veszek amint jön a következő brigád.

kisselandras
Most viszont már menekülni se volt időnk, küzdöttünk egy másik csapattal, erre ezek is a nyakunkba szakadtak. Basszus.. rengeteg mani, minden felszerelés pillanatok alatt odalett :N
Tsebacsi
Sajnos nincs meg a multi, de annyian szarozzák azt is, hogy lehet nem is érdemes pénzt költenem rá. Pedig jó lenne, csak mostanában teljesen másra kell a pénz, nem játékra :(

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2834) Tsebacsi válasza BITBOYS (#2833) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én most az akció keretében vettem meg. Azon kívül, hogy néha sok a kamuember, nekem bejön, eléggé olyan, mint a Vanguard volt, amit csak nyílt hétvégén nyüstöltem.
Nincs error, hibaüzenet, kilépegetés mint a warzone/DMZ-nél, tudom húzni a fegyókat és nekem relatíve változatos a pályafelhozatal és a játékmódok is. Csak sima quick game-et játszok. A DMZ-nél már többször kaptam volna agyhalált, mint ebben.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2835) Acheron válasza Tsebacsi (#2832) üzenetére


Acheron
őstag

Nem lenne rossz néhanap elbohóckodni, de jelenleg a saját loadout vesztett meccs utáni kétórás lockolása miatt igazából csak a pályán sűrűn fellelhető fegyverek húzására jó (illetve lenne jó, ha azok már nem lennének kihúzva).

(#2836) Tsebacsi válasza Acheron (#2835) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Na nekem ezek a büntik benne egyáltalán nem tetszenek. Ráadásul mivel még sokkal nehezebb lett a buzerátor botok miatt, nincs hajlandóságom odamenni bohóckodni :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2837) kisselandras válasza Tsebacsi (#2832) üzenetére


kisselandras
senior tag

Én nekem jó mind az új akció dús frissítés 😎legalább van kihívás :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2838) kisselandras válasza BITBOYS (#2833) üzenetére


kisselandras
senior tag

Jó az legalább van kihívás :DD mondjuk ezt a ide oda teszek a csapat dolgot nem tudom meg érteni valamelyik nap pont a kék ruhásokhoz dobot be minket egyből halál :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2839) BITBOYS válasza Tsebacsi (#2834) üzenetére


BITBOYS
addikt

Vanguard nekem is bejött, meg is vettem. Sajnos meguntam már, de amíg nem volt más nagyon jókat mentem rajta.
Na de majd a 3. season.. plunder visszatér.. remélem a legjobbakat :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2840) kiszpista900 válasza BITBOYS (#2839) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Hali,aki amds próbálja a pro q4 drivert asszem 3mal ezelőtti, nekem 20-30 fpst adott :)) igaz alapból sok az fpsem :DDDde hátha másnak is segít

[ Szerkesztve ]

(#2841) Mr X válasza Acheron (#2835) üzenetére


Mr X
veterán

Az első slot már csak egy órás lockot kap.

(#2842) Tsebacsi válasza BITBOYS (#2839) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Plunder :O Nagyon várom!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2843) Acheron válasza Tsebacsi (#2836) üzenetére


Acheron
őstag

Nekem sem, nem is nagyon élem ezt a módot. Nekem is 99% multi.
A botokkal egyébként nincs semmi gond - nem kell velük közelharcolni. Nekem kb 30 - 60 bot a felhozatal / meccs (páncélosok is) - igaz, nem mászok az arcukba - távolról is fejbe tudom őket lőni bármivel (mondjuk a legjobb egy jó sniper...)
#2841Mr X: Két óra - egy óra - egyre megy. Egyiket sincs időm / türelmem kivárni :N
A multiban pörgés van, no meg nem kiszámítható AI -k - nekem az kell a kikapcsolódáshoz.
#2842Tsebacsi: Na, az egy jó mód volt, azért megérte néha átnézni a Warzone -ba :K

(#2844) BITBOYS


BITBOYS
addikt

DMZ-be csipa nélkül többé be sem teszem a lábam :D
1-2 napja csak azt viszek, közelre meg veszek fel a földről amit éppen találok. Mindjárt más a játékmenet, így már játszható.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2845) Tsebacsi válasza BITBOYS (#2844) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Tegnap 2-t DMZ-tem, segítők persze sehol, de egész jól ellavíroztam, a botok nem tudtak leszedni, vagy szerencsém volt, vagy a sima sötétzöld ruhásokon gyengítettek. Ftac Recon és Kastov volt nálam, még élveztem is néha.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2846) BITBOYS válasza Tsebacsi (#2845) üzenetére


BITBOYS
addikt

Most nem tudom eldönteni gyengébbek vagy sem, de csipával volt, hogy egy lövés két enemy, illetve így sokkal könnyebb számomra a dmz.
Randomokat inkább hagyjuk.. voltam olyan csapatban ahol a társaim tényleg csapatként dolgoztak, csináltuk a melót és már már legyőzhetetlennek éreztük magunkat. Aztán a következő játékban ha elestem le se h*gy*ztak és elszaladtak össze vissza lövöldözve:D
Nem szeretek így játszani, szívesebben megyek ar-el vagy smg-vel, de a pokolian erős botok miatt kellett a változtatás.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2847) Polllen válasza BITBOYS (#2844) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sniper nélkül nem nagyon voltam még bent.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2848) Acheron válasza BITBOYS (#2844) üzenetére


Acheron
őstag

Nem lehet azt mondani, hogy megoldhatatlan nélküle, de nagyban megkönnyíti az életet a DMZ -ben. :K
A botok ellen egy kisebb rohamtávcsővel lenne a legjobb, de mivel össze lehet futni ellenséges squad -okkal, ott messzebbről / pontosabban kell operálni, így jó a nagyobb (akár az alap) céltávcső is.
#2846BITBOYS: Nem páncélos botoknál nem ritka az egy lövés - két kill, csak meg kell várni, míg átfedésbe kerülnek.
#2847Polllen: Megoldható a nélkül is, de minek nehezítené az ember a saját életét?
Egyébként a második slotot üresen lehet hagyni belépéskor (nekem mindig üres), az is egyfajta kihívás, hogy az első lelőtt bot (vagy squad tag) random fegyverével legyen feltöltve.

(#2849) BITBOYS válasza Acheron (#2848) üzenetére


BITBOYS
addikt

Minden sorodra, igen :K
Amit MW 2 topikban írtál egy hosszabb posztba velem pl. mind megtörtént és Vanguard alatt is.
De volt egy vagy két kiemelkedő hét mikor folyamatosan 130-150 killeket hoztam le multiban egy kör alatt.. itt a legkevesebb killem talán 80-90 lehetett. Nem igazán értem mi történhetett, ennyire azért sosem voltam profi.
Vanguard korszak közepe kb. multi alatt utolsó embert mutatja a killcam akit lelőttek és jön a döbbenet, engem mutat amint szétlőnek lassítva :F :Y miközben 3. lettem.
Itt jött az érzés, hogy ez a játék bármit megtehet.
Illetve még egy szitu Verdansk idején.. valaki elkezd sorozni, de nem látom az ellent. Majd futás hang és egyszer csak megjelenik tőlem pár méterre az enemy felém rohanva a semmiből. Ismét wtf :F

#2847Polllen
Megértelek :K

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2850) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem bejön ez a solo resurgence. :)
Pörgős, lehet és kell is taktikázni. Felüdülés a BR után, de azért oda is visszatérek majd.

Ill. ez az ISO Hemlock fegyó is elég jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.