Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) radi8tor válasza Ryoo (#2650) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De recoil sem :D

⭐ Stella

(#2652) Polllen válasza csákány. (#2647) üzenetére


Polllen
nagyúr

VEL 46 [link]
M4 [link]
[link]

Ezeket úgy 10 másodperc volt találni.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2653) kisselandras


kisselandras
senior tag

Hmm ha jól olvastam fizetni kell majd a dmz ért :C hát akkor sok játékost veszítenek szerintem :DD

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2654) Bubaaa válasza kisselandras (#2653) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Nem kell fizetni,csak a Leet,és hasonló szenzációhajhász barmok igy hozzák le. Lesz egy negyedik külditípus,ami csak azoknak lesz elérhető akik megvették a MWII-t.

(#2655) kisselandras válasza Bubaaa (#2654) üzenetére


kisselandras
senior tag

Gondolkoztam rajta idővel meg veszem mint az egyet de még drágálom kicsit :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2656) nggabi válasza kisselandras (#2655) üzenetére


nggabi
nagyúr

én már 20 euróért se venném meg az MW1-et Calderához nemhogy 60ért. inkább abbahagynám :)

"szenyor dzsíííí"

(#2657) Ryoo válasza radi8tor (#2651) üzenetére


Ryoo
senior tag

Maradj ebben a hitben. :C

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#2658) Ergo_Proxy


Ergo_Proxy
tag

Én már nagyon unom DMZ-ben ezt az ellenfél felhúzogatása metát, mikor elindult ez a játék még alig találkoztam ezzel, most meg szinte minden meccsben előfordul. Nem értem mikor mondjuk bemegyek randomokkal, jön egy másik csapat, egy embert lelőnek tőlünk még maradunk ketten de már fel is húzatja magát és egyből 2v4 lesz. Szólóban is volt, hogy csipával terrorizáltam egy duót, miközben lementem volna értük felvették őket és öten lettek. Nem tudom nekem még a büszkeségem se hagyná ezt, meghaltál meghaltál, na bumm, már mehetsz is be megint. Szívem szerint ki is venném a játékból ezt, de minimum három főben maximalizálnám a csapatokat, mert ha még szólók összeállnak, vagy bevesznek valakit harmadiknak az hagyján.

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#2659) Laby válasza Ergo_Proxy (#2658) üzenetére


Laby
senior tag

Én imádom, amikor utazunk kocsival, majd a semmiből elkezdenek darálni minket, kilőnek valakit a kocsiból, de amikor szarabbul jönnek ki belőle, akkor üvöltöznek hogy "friend-friend please". :D

Amikor a legutolsó helikopterre érkezőket várják kempelve, majd az utolsó másodpercekbe bejönnek lőve, gránátozva, de mégis meghalnak és üvöltöznek hogy segítsünk... ;]

Amúgy nekem nincs bajom ezzel az átálósdival, mert vannak szívás szituk, küldetések amikor rohadtul szívsz ha nem jutsz ki, mert végre sikerült összeszedni valami ritkábbat.
Szerintem csak az nevetséges amikor ők kötnek beléd, de ha fordul a kocka akkor hirtelen óriási spanok akarunk lenni...

(#2660) BaLee válasza Laby (#2659) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Hú ezeket én is imádom.

Megtámadnak, meg akarnak sz*patni, beszívják, aztán villognak a segélykérő ikonok, hogy ők átállnának. :DD

(#2661) Polllen válasza Ergo_Proxy (#2658) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mi nem szoktunk ezzel foglalkozni, fixen 2-n megyünk be.

Jól helyezkedve a 2v4 még nem akkora gond. A 2v6 már zúzda. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2662) kisselandras válasza Ergo_Proxy (#2658) üzenetére


kisselandras
senior tag

Sajnos ez ilyen játék :Ddivatba jött az hogy már ahogy elkezdődik a játék máris lerohanjuk a másikat most már mi is azt csináljuk ! :Dtök élvezet ha mi szedjük le őket akkor ha kérik fel húzzuk őket :Dannál jobb ha felhúzzuk mert igy többen leszünk :D

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2663) kisselandras


kisselandras
senior tag

Valaki tudd abban segíteni hogy véletlen kikapcsoltam a missiókat de nem tudom újra aktiválni valamiért azt hogy tudom újra aktiválni ? :U

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2664) BerserkGuts válasza Ergo_Proxy (#2658) üzenetére


BerserkGuts
őstag

inkább jó lenne ha nem kéne egymást gyepálni arra ott van a BR nem? Semmi értelme nincsen csak azok a küldetések amiket beraktak hogy szívassuk egymást direkt.
B21-esben is jó nagy hátrány hogy ne csak a botokkal foglalkozzak akik amúgyis rohadt erősek lettek de már rohannak belém a human botok is esélytelen kijutnom onnan.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2665) venom8888


venom8888
őstag

Hogy tudok videoval,fotoval bizonyitva csalast? Egyik magyar streamert elkaptam, videon latszik amikor bekapcsolja az aimbot app ot a windowsban. Van valami email cim, vagy valami, amire el tudom kuldeni?

(#2666) kiszpista900 válasza venom8888 (#2665) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Ki az a patkány? :DDD :C

(#2667) venom8888 válasza kiszpista900 (#2666) üzenetére


venom8888
őstag

Damascus, le tabolt, es latni hogy inditotta az aimbot nevezetu programot, ha visszanezed az elozo felvett adast, egybol az elejen latni.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2668) radi8tor válasza venom8888 (#2667) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akarod mondani [ATOK]dsc

Hogy akartad jelenteni, ha még a nevét se tudod?

⭐ Stella

(#2669) kisselandras válasza venom8888 (#2667) üzenetére


kisselandras
senior tag

Ezel a gyász betegel már találkoztam 😂sejtettem hogy használ valamit mert a semmiből szedet ki de hat hiába a ban én hardveres bant adnék nekik :R :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2670) venom8888 válasza radi8tor (#2668) üzenetére


venom8888
őstag

En a regi nevet mondtam, igen errol a faszirol van szo.
De nem hasznalja mindig, nehogy feltunjon. Esik kel neha, alig van 5 killje. Egyik este meg 27 et olt soloban, akkor tuti bekapcsolta.

[ Szerkesztve ]

(#2671) szinesz.bob válasza venom8888 (#2667) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Beírhatnád mikor van pontosan .
Köszi

(#2672) Glaz-dozfhut válasza venom8888 (#2667) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Annak idején volt egy másik streamer által rendezett verseny, és azt is szívfájdalom nélkül lecsalta. Igaz csak VPN -ről volt szó, de a verseny jellege miatt, az pont elég volt a győzelemhez. 2 v 2 killrace volt. Egyszer az egyik páros a host, máskor a másik. De amikor ő volt, akkor tudhatta, hogy bátrabban belemehet a push-ba, mert olyan régióba játszott. Az ellenfelei, azonos lobby-ba meg a szokásos óvatos módon játszottak, mert nem tudtak a dologról. Akkor még nem volt ilyen befutott, a nézőszám alapján. Nem adtak ki közleményt az egészről, csak utólag rebesgették. 21másodpercnél

[ Szerkesztve ]

- Glaz-doz-fhut -

(#2673) szinesz.bob válasza Glaz-dozfhut (#2672) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Köszi az infót!
Aimbot mappában, a raw accel?
Az nem "igazi" aimbot.

(#2674) Glaz-dozfhut válasza szinesz.bob (#2673) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Nem én hoztam fel. Ami programot indít - az is látszik - valamiért az a neve, hogy aimbot.

[ Szerkesztve ]

- Glaz-doz-fhut -

(#2675) Polllen válasza venom8888 (#2667) üzenetére


Polllen
nagyúr

Raw accel

Ez nem aim bot.

[link]

Ha megnézed a videót, egész jól elmagyarázza, hogy miért lehet jó. Eddig nem érdekelt, de látom az előnyét. Alacsony érzékenységgel jobb finoman célozni, de azzal nem lehet rendesen fordulni. Ez a program ezt megoldja.

25 éve raw mouse input-tal játszok, nem tudom, megszoknám-e. Lehet mindig is ez hiányzott, hogy pro ligás legyek. ;]

És megint lyukra futottál a csalózással... :(

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2676) kiszpista900 válasza venom8888 (#2667) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Egyszer összefutottunk akkor a kartalibbal volt...leraktam mint a szart ezt a damascus f....T azt se tudta fiú vagy lány :DDD :C

(#2677) venom8888 válasza kiszpista900 (#2676) üzenetére


venom8888
őstag

Jol tetted, WZ1 ben jobban lehetett latni hogy csal. Kijott a gulagbol, tudod azzal a nagy allat LMG vel,ami 10 m-re sem lott egyenesen, o pedig 150m-re nyil pontosan lotte a playert vele.

(#2678) Tsebacsi válasza venom8888 (#2677) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ma este úgy lőttek le calderan hogy arcába kapta a stunt de rám fordult és pontosan lelőtt. :C

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2679) venom8888 válasza Tsebacsi (#2678) üzenetére


venom8888
őstag

a regi varzone egyenesen undorito, azzal a sok csuszkalassal,meg stimel,meg mindennel. Most sirnak is a streamerek, hogy az atlag jatekosok siman megtorkoztatjak oket.

(#2680) Mr X


Mr X
veterán

Ezek szerint akkor csak én vagyok béna WZ-ben. A sima multi egész jól megy kontrollerrel, de a Warzone-ban nagyjából akárki jön, meglátom-meghalok. Olyan távolságokról szednek ki, ahonnan még csak nem is látom. Emellé jön még a kontroller miatti fordulási lassúság. Ha nem előttem van, még csak reagálni sincs esélyem.

(#2681) nggabi válasza Tsebacsi (#2678) üzenetére


nggabi
nagyúr

kemény világ a caldera :D este 7 után kb már csak dumálni járunk fel :) [link]még délután csak csak akad 4-5 kill, de este már kb lehetetlen. jön a sok csaló :(

"szenyor dzsíííí"

(#2682) radi8tor válasza nggabi (#2681) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akarod mondani HC gamer :DDD

⭐ Stella

(#2683) juliensorel


juliensorel
senior tag

Hali, kérdeznék, mint kezdő játékos.
Ha megvenném az MW II-t, akkor az ott elért eredmények vonatkoznak a warzone-ra is? Tehát a fegyverek szintje, kiegészítők feloldása, xp, rank stb? Ott gondolom tudnék játszani szabadon tdm vagy pl capture the flag -szerű módokkal anélkül, hogy előtte a fél pályát végig kéne lootolnom, amit aztán ki se vihetek ha kinyírnak (?)

Én nem rég töltöttem le a játékot, ráadásul eddig engem valahogy teljesen elkerült úgy általában a cod sorozat, sőt ezelőtt semmilyen battle royal jellegű játékot sem próbáltam.
(Anno crysis 3-al multiztam sokat, aztán a Battlefieldet találtam meg magamnak, a 3-tól kezdve igazából csak azt nyomtam multiban, viszont az elmúlt egy-két évben már szinte alig játszottam online, mert valahogy nem kötött le semmi az újabb címek közül.)
Viszont ez a játék kifejezetten megtetszett és sokszor nagyon élvezetes és izgalmas tud lenni, de az az alapvető problémám, hogy azt érzem itt brutál sok idő kell ahhoz, hogy az ember szabadon, a saját stílusában és tempojában játszhasson, fejlődhessen, számomra ez nagyon új és szokatlan. Gondolok itt most főleg a fegyverek kimaxolására és a kiegészítők megszerzésére vagy arra, hogy egyáltalán az ember azzal a loadouttal menjen be egy meccsre amivel szeretne. Ez persze nem feltétlen baj, értem is (meg néha nem is), hogy ez miért van így. Csak hát elég kellemetlen amikor az embernek napi szinten eleve nincs sok ideje játékra. Ugyebár nincs érdemi respawn, tehát amikor már a harmadik-negyedik br-ben vagy dmz-ben darálnak le az első 5 percben, akkor már valahogy nincs kedvem indítani egy újabb random meccsett, csak azért, hogy felvegyek 2 random fegyvert meg 3 füstgránátot (amiket aztán lehetőségem sincs használni) és kapjak egy kis xp-t. Pedig szeretnék játszani. Tehát számomra a BR egyelőre szinte élvezhetetlen, olyan szinten előnyt élveznek a magas szintű játékosok (meg gondolom a csalók), hogy néhány percnél többet nem igazán lehet eltölteni egy meccsben, nemhogy hozzájutni egy olyan fegyverhez amit az ember szeretne használni vagy felfejleszteni, de a mapot is lehetetlen így kiismerni, szerencse, hogy van a dmz. Főleg azzal játszom és most már elég jól kiismertem az alap dolgokat úgy érzem.
Viszont újabban azt vettem észre, hogy már a dmz is kezd nagyon szopás lenni, rengetegen rámentek arra, hogy a legközelebbi spawnponton azonnal ledarálják a többi játékost, aminek nem sok értelmét látom, de egészségükre a sok üres hátizsákot meg az egy slotos mellényt...
Szóval így azért nehéz fegyvereket húzni a játékban, baromi lassan haladok, és kalandozás meg élvezet helyett kezd csupán arról szólni az egész, hogy botok fegyverével játszom és próbálok összedni egy hármas mellényt, nagyobb táskát, revivevot a kövi meccsre, aztán mire ez meg van, jön a spawnkill a második menetben (vagy a szerver/net hiba, mert erre is volt többször példa, hogy amiatt buktam mindent). És várhatok megint 2 órat arra a fegyóra amit húzni szeretnék, mindezt úgy hogy jó esetben napi max 2-3 órát tudok játszani késő este.
Természtesen elfogadom azt, hogy akinek több ideje van játszani, meg régebben kezdte az sokkal ügyesebben játszik, én is fejlődni szeretnék, csak így nagyon lassú tényleg.

[ Szerkesztve ]

(#2684) nggabi válasza radi8tor (#2682) üzenetére


nggabi
nagyúr

jaja persze :P :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#2685) Mr X válasza juliensorel (#2683) üzenetére


Mr X
veterán

A sima multi módjában elég gyorsan lehet fegyvert húzni, plusz ugye eleve az általad kiválasztott loadouttal mehetsz. És igen, az elért eredmények közösek a WZ-vel.

(#2686) BerserkGuts válasza venom8888 (#2679) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:C amúgy csalnak

tudják ha izegsz mozogsz a szerver azt se tudja pontosan merre vagy sok lövés loss packetbe megy persze ez melett pontosan lőni művészet

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2687) kisselandras válasza kiszpista900 (#2676) üzenetére


kisselandras
senior tag

Hát ez a kartabil se piskóta gyerek néztem tiktokon pár mecsét hát ....

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2688) kiszpista900 válasza kisselandras (#2687) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Én nem szeretem,de szerintem nem csal,jól játszik, ügyes :))

(#2689) Kaci84 válasza juliensorel (#2683) üzenetére


Kaci84
őstag

Teljesen igazad van. Pont én is így érzem. Nekem elég sok időm van játszani és nagyon rémentem a gémre, profikat is nézek hogy játszanak szóval eléggé rááltam a témára. Hardver is adott. 160-180 FPS-el tolom G502 Hero egér stb. Néha össze is jön 4 kill egy meccsen első is voltunk 2-3x dobogós meg többször is.
Ennek ellenére még mindig azt érzem amit te. Túl sok idő megy töltőképernyő bámulással meg a repülő belsejébe való vonulással meg a pályán való csatangolással.
Viszont én nem venném meg a MW2, csak ezért. Ha nagy BF-es voltál mint én, akkor szerintem nem fog neked tetszeni hosszútávon. Egy hentelő daragép az egész. Alkalmanként jó tud lenni, de hosszútávon kevésnek érzem.
DMZ-be akár milyen rossz ott van esély fegyvert húzni.
Viszont nem azért rossz a BR mód, mert nincs lodaout fegyvered. A csalók meg a pró játékosok miatt rossz meg, hogy nincs respawn. Na meg azért, mert a játék vége felé egyre nagyobb előnye van az amúgy is jobb játékosnak.
Nemsokára jön a rebirth pálya ahol többszőr vissza lehet jönni. Azt várd még meg!

[ Szerkesztve ]

(#2690) juliensorel válasza Kaci84 (#2689) üzenetére


juliensorel
senior tag

Igen, eléggé nagy Bf-es voltam, főleg CQ large és tdm-et imádtam, bf3, bf4-ben de még hardlineban is nagyon sok órám van, persze akkoriban egyetem mellett volt rá idő :D aztán az újabb bf-eket már hamar meguntam, illetve a világháborús atmo nem annyira az én világom. Mindenképp játszom vele tovább, mert jelenleg nincs más és tényleg élvezem sokszor, meg azért eléggé rá tudok kapni az ilyen multikra, de az mwII vásárlásra még alszom azért néhány napot.
Kb 3 hete kezdtem el játszani, elolvastam azért jó néhány kezdő tippes cikket meg youtube videókat néztem, és aztán az első néhány igazán kezdő-ismerkedési nap után azért már jöttek a kiemelten izgalmas menetek dmz-ben számomra, pl amikor valami egyértelműen pro csapattársammal ketten maradtunk életben és elvitt a legutolsó kimenekítő kopterig, amiről pl azóta tudom, hogy van, ugyanígy ismertem meg a hostage küldetést mint instant kijutási lehetőséget stb. Az is tök jó sokszor, amikor felhúznak ellenséges szakaszok, vagy amikor soloban játszottam és egy kijutási pontnál beértem két lopakodó arcot de ők kb 200 méteren keresztül sem vettek észre, fullos loadoutom volt mert jol sikerült kör volt, kis szerencsével sztem simán kiiktathattam volna őket így hátulról, de inkább csatalakozási kérelmet indítottam és végül egy fél perc után felfogták és befogadtak :D Néha bent maradok még spectatornak, abból is csomót tanultam ki hogyan és mit csinál, szóval van ebben a játékban potencia, meg mai fejjel már amúgy se veszem igazából komolyan a vereségeket se mint anno huszonévesen.

[ Szerkesztve ]

(#2691) venom8888


venom8888
őstag

Azt nem tudjatok,hogy miert akadozik, laggol a jatek? Nekem minden meccsben akadozik, hiaba van 160fps, olyan,mint ha 40 lenne,mert akad, ugral a kep stb. Borzalmas, elvezhetetlen. De ez csak BR ben.

(#2692) kiszpista900 válasza venom8888 (#2691) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Hány hz a monitor? Fixald alá hátha :)

(#2693) venom8888 válasza kiszpista900 (#2692) üzenetére


venom8888
őstag

165Hz V-sync et hasznalom,mert neha fele menne akkor. G-sync megy
De nem tudom miert, ugy laggol,vagy hasonlit ra.

(#2694) juliensorel válasza venom8888 (#2691) üzenetére


juliensorel
senior tag

Nalam is rendszeresen ezt csinalja de csak mondjuk 4-5 meccs utan, vagyis egy ideig szepen fut a jatek aztan eleg random jelleggel egy ido utan (1-1,5ora ) elkezdi ezt. Mashol azt olvastam, hogy ez inkabb szerver/net/modem problema ilyenkor, es allitolag rengeteg embernel jelen van.
En ujra szoktam inditani a gepet meg a modemet is ilyenkor es utana jo szokott lenni megint. Mast nem igazan tudok csinalni. Mindekozben a hardverrel nalam sincs semmi problema, se a hofokokkal se a pinggel pl. A modemrol nem tudok nyilatkozni, egy mezei telekomos eszkozrol van szo, amit most osszel telepitettek, mas multikban nem volt gondom soha a nettel.

[ Szerkesztve ]

(#2695) BerserkGuts válasza venom8888 (#2691) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Az fps mutatónál kapcsold be a lagg monitort: server packet loss ez gyakran szokott lenni hogy baj van a szerverrel mindenki írja chatben

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2696) Ergo_Proxy válasza juliensorel (#2683) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Én nem értek veled egyet, vagy a nézőpontunk más, de szerintem dmz-ben tök jól lehet haladni meg fegyót is húzni, én mással nem játszok így a br-ről nem tudok nyilatkozni. Eleve azokat a fegyvereket amiket orrba szájba találni a pályán azt könnyű kiszintezni (M4, Kastovot akármelyiket, signal 50, vaznev 9mm, rpk és még bőven lehetne sorolni) napi 2-3 óra egyáltalán nem kevés, ha több lesz a helyismereted a mapon, megismered a jó loot helyeket könnyebb lesz. A Spawn killekről még csak annyi, hogy van pár olyan Spawn pont amik nagyon közel vannak egymáshoz, így akik vastagon mennek be, joggal nem akarják, hogy pár perc múlva esetleg kedvezőtlenebb szituban találkozzanak a másik csapattal, így nem rossz taktika minél előbb rendezni a nézeteltérést :) amúgy meg az ellenséges játékosokkal való csete paték kb az egyetlen izgalmas dolgok ebben a játékban, ha csak botok lennének a kutya nem játszana már dmz-ét szerintem.

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#2697) venom8888


venom8888
őstag

Packet loss az nulla. Latdncy ugral fel 30 rol 60 ra és akkor esik be az fps,ami aladást eredmenyez a szemnek a jatek alatt.

(#2698) Pingvin1985


Pingvin1985
tag

Sziasztok!

Xbox Series X-hez szeretnék monitort vásárolni. 27"-ban gondolkodom, csak a felbontás kérdéses még számomra. A konzol képes a Warzone 2.0-t, MW II multit 2560x1440 felbontáson 120 FPS-el futtatni, vagy maradjak a FHD felbontásnál? Bár ha jól olvastam, ehhez a mérethez már a WQHD felbontás ajánlott.
Hátha használja itt valaki az SX-et WQHD felbontású monitorral.

Ugyanitt monitor ajánlást is szívesen elfogadok. :D

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2699) juliensorel válasza Ergo_Proxy (#2696) üzenetére


juliensorel
senior tag

Xp szinten valóban sokat lehet fejlődni dmz-ben, így 3 hét után már lvl 100 körül járok, de ez semmit nem jelent a valódi tudásom szempontjából, mert xp-t minden szarra kapsz kb, illetve azokat a fegyvereket már felhúztam amiket sűrűn találni botoknál (amiket te is felsoroltál), csak ugye annál jóval több van, és már nem azokat szeretném húzni, érted :D

"akik vastagon mennek be, joggal nem akarják, hogy pár perc múlva esetleg kedvezőtlenebb szituban találkozzanak a másik csapattal, így nem rossz taktika minél előbb rendezni a nézeteltérést :) amúgy meg az ellenséges játékosokkal való csete paték kb az egyetlen izgalmas dolgok"
Ne haragudj de ez valahol egy ellentmondás. Az lenne a lényeg, hogy eleinte mindenki lootol egy kicsit, megcsinál egy-két melót és aztán valahol úgyis összeakadsz valódi játékossokkal és úgyis kiderül ki az ügyesebb. Az hol izgalmas, hogy az éppen csak lootolni elkezdő, gyenge felszerelésű, vagy kezdő - komoly map ismerettel nem rendelkező - játékosokat ledarálják a "vastagon" bement arcok, hogy aztán lehetőleg csak botok ellen játszhassanak nyugiban?! Ez inkább akkor már gyávaság szerintem, "kedvezőtlenebb szituban " már nem jól játszanak, abból már nem tudnának kijönni? (Úgy, hogy elve előnnyel kezdik :U ) Elég sok ilyen spawnpont van közel egymáshoz , ha mindegyik így gondolkodna, akkor maradna bent 2-3 szakasz, aztán az nagyon izgalmas nem?
A weapon case amúgy mindig ott van ha valaki izgalomra vágyik, meg valódi enemy player harcra vágyik minél előbb, akkor tessék azért bemenni, nem kell spawnkillerkedni.
Egyébként azért most már lényegesen jobban megy úgy alapjaiban a játék, szoktam nézegetni az online tac mapot is, ismerek pár jó loot helyet fejből, de ettől függetlenül az rendszeres, hogy elbukom a húzni kivánt fegyveremet mondjuk 20 perc fasza kis játék után, mert a vége fele jönnek a prok és akkor utána megint 2 órát kéne várnom rá.
Tegnap amúgy végre sikerült kihoznom a chemist fegyverét is egyedül (a szakaszom persze valahol tök máshol bolyongott a mapon, de a végére odajöttek szerencsére), kb 5-6 próbálkozás után sikerült, több nap alatt, előtte a legutolsó heliig jutottam vele, de az utsó pillanatokban megérkezett 3 állat, akik persze azonnal szitává lőttek, hiába voltam friendly és kérelmeztem a csatlakozást. Kicsit pipa voltam de ezután sem adtam fel :D
De ehhez az kellett ugye, hogy fullos szettet gyűjtsek össze és bevigyek egy saját, tuningolt és tompított signalt. Random fegyverekkel nekem nem ment volna.

(#2700) nggabi válasza venom8888 (#2691) üzenetére


nggabi
nagyúr

calderán akkor jön a csaló enemy amikor laggol :(

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.