Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) Polllen válasza juliensorel (#2949) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az nem bug. Van olyan küldetés, ahol durable mask-kal kell kijönni, így minden kör végén elveszik, hogy keresgélni kelljen.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2952) juliensorel válasza konci79 (#2950) üzenetére


juliensorel
senior tag

Én nem azt mondtam, hogy TE ezt csinálnád, hanem én úgy emlékszem olvastam ilyet anno, hogy többek közt az ilyen esetek elkerülése végett változtattak a játékon ezen a téren.
A második mondatoddal pedig teljesen egyet értek, én is szoktam ezt tapasztalni, bár mondom én főleg csak DMZ-t játszom, amin szintén regeteget kéne dolgoznia a fejlesztőknek, mert kezd nagyon elvérezni. Sorra dobják ki az újabb fizetős színes-szagos, ám teljesen haszontalan tartalmakat, hogy fizessen nekik a nép, miközben a dmz-be kb semmi érdemi újdonság nem jött season 2-vel. Se egy új boss, se mondjuk 7 új megszerezhető weapon case, az ígért AI balance pedig csak még roszabb lett, a solo mód már kvázi játszhatatlan, rengeteg mission teljesítehetlenül nehéz, nyögve-nyelősen végezhető és bugyuta, vagy simán óriási szerencse kell hozzá, hogy kivitelezze az ember, stb stb...

Polllen : ja hoppá, na ezt nem tudtam, még nem tartok ott valszeg, csak emlékszem, hogy s1-ben nem így volt.

[ Szerkesztve ]

(#2953) wolfhgb


wolfhgb
aktív tag

Tudja esetleg valaki, hogy mi kell a 2. fegyverslot feloldasahoz? azt irja rajta, h a tier 1 feladatokat kell pipalni. Dmz ben az osszes tier 1 es feladatom kesz, megsem oldotta fel a slot ot.

(#2954) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Az ingyenes Warzone 2 működik multiban PS5-ön PS Plus nélkül, ha én megveszem az MW2-t akkor azzal is tudok vajon multizni PS Plus nélkül? :F

(#2955) kill_switch válasza BaLee (#2954) üzenetére


kill_switch
senior tag

Warzone működik ingyen, MW2 nem.

(#2956) BaLee válasza kill_switch (#2955) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Thx!

(#2957) juliensorel válasza wolfhgb (#2953) üzenetére


juliensorel
senior tag

White Lotus és Legion összes tier 2-es missionje kell, az feloldja a Black Mous-t, és abból kell a tier 1-et tejesíteni és utána nyílik meg.

[ Szerkesztve ]

(#2958) wolfhgb válasza juliensorel (#2957) üzenetére


wolfhgb
aktív tag

Koszi

(#2959) bonat


bonat
senior tag

Tegnap még nem volt semmi gond, aztán ma jött valami Win11 update a gépen és azóta ez van.
Erre tudtok valami megoldást?

Már töröltem a win11 frissítést visszamenőleg, felraktam a legfrissebb NVIDIA drivert, visszaraktam 2-vel régebbit.
Semmi nem oldja meg....
EA-ban BF2042-nél is kihal a gép.....

[ Szerkesztve ]

(#2960) nggabi válasza bonat (#2959) üzenetére


nggabi
nagyúr

win10 :)

"szenyor dzsíííí"

(#2961) bonat válasza bonat (#2959) üzenetére


bonat
senior tag

Akkor leírom a megoldást, ami nálam most már működik:
Windows 11 22H1 volt fent, ezt kellett nekem 22H2-re manuálisan frissítenem, mert alapból a Windows Update nem tette meg.
Ezek után a lehető legtöbb mindent Update-elni.....
Az NVIDIA driver az nem a legfrisebb, hanem egyel előbbi.

(#2962) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

Én is inkább azt használom még látszik korai a 11 :DD

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2963) Bohus84


Bohus84
tag

Sziasztok!
Packet loss ellen mi lehet a megoldás? Eddig semmi gond nem volt vodás 500mbites nettel, mobil csomag stb kedvezmény miatt váltottam 1000mbites optikai netre.
Most 3-10% kozött a packet loss. Játszhatatlan lett a játék. Frissítettem lan drivert, újraindítottam modemet de semmi javulás.
Ha valakinek van ötlete megköszönöm mert nagyon elkeserítő a dolog :(

(#2964) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Egy technikai kérdésem lenne. Ismerős srác gépében GTX970-es kártya van, és elmondása alapján a Warzone 2 30 FPS-sel fut. Néztem a gépigényt, a proci és a memória rendben van, de a videokártyára GTX960-at ír már minimális követelménynek is.

Szerintetek ezzel a kártyával nem is fog 30FPS-nél többet kisajtolni belőle, vagy más lesz a probléma?

Köszönöm a válaszokat előre is! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#2965) BerserkGuts válasza csabyka666 (#2964) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Ez csak ilyen labor körülményekre szól de még örüljön hogy elfut amúgy is mindig emelik a hardver igényeket.
+Meg nem sok konkrétumot adtak 8GB ram azért abból se mindegy milyenek meg cpu is tunningolva OC vagy csak alapon szerintük

kb GTX1060-al 60fps körül van de ez MW2 multi teszt:

Ez a warzone teszt láthatod 3060-nal is csak fixen 70 fps-t ad
szóval elég gépigényes én ryzen5 2600-ot cseréltem le mert kevés volt meg laggolt is ;] 3070-et nem hajtotta ki kb fele annyi fps-t kaptam max 90fps körül1440p-n

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2966) csabyka666 válasza BerserkGuts (#2965) üzenetére


csabyka666
addikt

Uhh, akkor itt komolyan rá kell gépesíteni...
Van 16 GB RAM a gépben, meg egy i7-3770, ennek elégnek kellene lennie, nem?
A kártya tekintetében egy 1050Ti esetleg megoldaná?

Én kb a CoD2-nél leragadtam, csak próbálok segíteni a srácnak. :)

Szerinted lehetséges, hogy egy frissítés valamikor kisebb gépigényre teszi?

Köszi a gyors választ! :R

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#2967) Xaels válasza csabyka666 (#2966) üzenetére


Xaels
félisten

A két kérdésre a válasz, hogy nem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2968) juliensorel válasza csabyka666 (#2966) üzenetére


juliensorel
senior tag

Az egesz rendszer iszonyatosan elavult ehhez a jatekhoz. Ennel joval ujabb es erosebb konfiggal kezdtem neki es meg igy is kellett ujabb procit vennem nekem is, itteni ajanlasra, mert nem volt stabil es sima a teljesitmeny.
Raadasul a jatek oldalarol igy is allando problemat jelentenek a szerver lagok meg a packet loss. Szoval gyenge, elavult gepekkel szerintem eleve elvezhetetlen es ertelmetlen jatszani vele, mert nem lesz sikerelemeny.

[ Szerkesztve ]

(#2969) BerserkGuts válasza juliensorel (#2968) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Na igen főként ez a baj a játékkal valami nagyon nincs rendbe ha ez lenne a minimum gépigény simán működne a játék jobb konfigokkal is.

Szerintem lehet szerverükkel nincs rendbe minden és leterheli a gépeinket.
Lehet a játékosokat használják szervernek ők meg csak minimálisan vesznek részt benne pl: az xp, hitreg stb... kisebb adatforgalomért felelősek de mi szívjuk meg a nagyobb részét.
Na meg biztosan 100%-osan a bankkártyás fizetésekkel foglalkoznak azok az adatok nem veszhetnek el :DDD .

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2970) csabyka666


csabyka666
addikt

Köszi a válaszokat! Furcsállom, de elfogadom ezeket, a gépet ugyanakkor nem gondolom elavultnak, a srác több mai játékkal is játszik, nincs probléma.

Azért gondoltam, hogy szoftveres gond is lehet, mert pl néha a PolerStars kliense (amihez nem kell erős gép) is megbolondul, laggol, akadozik, és ilyenkor újra fel kell konfigurálni a profilomat. Az persze nem egy 3D-s játék, de videokártyát kellett fejlesztenem, mert egy HD6450 kevés volt neki, aztán sima Windows ablakos szoftverről beszélünk...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#2971) Xaels válasza csabyka666 (#2970) üzenetére


Xaels
félisten

Pedig már eljárt felette az idő. Az a CPU 10 éves már, a GPU is már lassan a 9.-et tapossa...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2972) BaLee válasza csabyka666 (#2970) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Tényleg eljárt felettük az idő. Ugyanilyen konfigom volt tavaly év elejéig egy 1060 6GB-al és tényleg nagyon jól elvolt a friss játékokkal is, de ezek a multi fps-ek nem ilyenek.

PUBG-vel is el-el voltam amikor megjelent aztán ahogy fejlesztgették, frissítgették, jöttek a mikro laggok folyamatosan és az fps is csökkent. Ezek az új multi fps-ek nagyon proci igényekek (sok magos sok szálas proci kell nekik) hogy normálisan, mikrolaggok nélkül lehessen játszani...

Emiatt döntöttem én is váltás mellett tavaly, nem bántam meg. Még viszonylag jó árat el lehetett kérni a 3. genes intel cuccokért, memóriákért, alaplapért ill VGA-ért is így sokkal kevésbé fájt a váltás mint amire először számítottam.

(#2973) juliensorel válasza csabyka666 (#2970) üzenetére


juliensorel
senior tag

Ez nem egy zárt, csőpályás single player játék, amiben ha visszaveszi az ember a grafikát akkor még pont elcsörömpöl valahogy. Multiban nyilván vannak kicsi pályák itt is, de warzone-ban az Al Mazrah egy hatalmas pálya, rengeteg játékossal, ahol rengeteg számítást kell végeznie a gépnek stb.
Nekem is volt, 9xx szériás kártyám 4gen. i5-tel, sőt előtte gtx 770 is, amivel még csomót BF4-eztem, jó kártyák voltak akkoriban, de már nagyon régen túl adtam rajtuk, egyszerűen elavultak az ilyen új komoly címekhez, ez a játék kb most fél éves még csak.

(#2974) kiszpista900 válasza juliensorel (#2973) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Hali, lenne egy kérdésem, volt már valakinek olyan érzése mintha a többi ellenfél egymást nem látná? Olyan mintha ha csak engem lát mindenki :DDD ma sikerült is soloban sreenshotot csinálni kár hogy nem videót de mindketten engem lőttek egy házban aztán killkamban láttam egymást mellet futnak kb mintha egymást nem látnák [kép] :F bocs nem neked akartam válaszolni :)

[ Szerkesztve ]

(#2975) BerserkGuts válasza kiszpista900 (#2974) üzenetére


BerserkGuts
őstag

ez a vége fele volt mi xD mert olyankor szoktak jó fiút játszani akkor kikapcsolják a csalást xD

Mondjuk én is nyertem úgy simán mert végére magaslatot védtem és könnyen észrevettem bárkit de folyamatosan mozogtam minden oldalt védjek az szép győzelem volt wh nélkül végre :DDD

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#2976) kiszpista900 válasza BerserkGuts (#2975) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Nem ,ez pont az elején :DDD ide ugrottam repülőből
Egyik nap láttam olyat hogy srác spectateba máshogy mutatta ...specbe látta az enemyt aki játszott az nem :C

(#2977) Bubaaa


Bubaaa
aktív tag

Season3. DMZ be ha beteszem a munitions boxot,és bemegyek nincs nálam. Másnál is ez van?

(#2978) juliensorel válasza Bubaaa (#2977) üzenetére


juliensorel
senior tag

Igen, de előző körből bent hagyott pl. revive pistol se marad bent a slotban. Jött a sok újdonság és vele együtt a sok új bug is....pl a pinget se mutatja jól a játék, mindenhol 1ms-ot ír, néztem amerikai streameket este, mindenkinél ugyanez.

(#2979) kill_switch válasza Bubaaa (#2977) üzenetére


kill_switch
senior tag

Nekem semmi ilyen gond nem volt xboxon.

juliensorel
A revive pistol nem is fog bent maradni, ha jól tudom ez újítás. Eddig ugye ha azzal fejezted be az előző kört és nálad volt még a végén, akkor a következő meccset kezdhetted úgy, hogy megint nálad van, de most már nem. Visszaállítja defaultra minden meccs után.

(#2980) Polllen válasza kill_switch (#2979) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha defaultra kerülne, az kevésbé lenne baj. Én 2x jártam úgy tegnap, hogy nem volt tactical, pedig az active operatornál ott volt, hogy a default az ammo box.

Amúgy ezek apróságok, amin jobban kiégek, amikor egy fegyver egy skin miatt bugzik és hiába tettem be primary fegyvernek, nincs nálam semmi az indulás után. Ez ritka
Ami viszont a legjobban zavar, hogy a mob rpk-val fut felém, csípőből lő és eltalál 30-40 méterről folyamatosan, pillanatok alatt bezúzza a 3 platet.
Én futva ugyanazzal a fegyverrel mit találok el 30-40 méterről? :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2981) juliensorel válasza kill_switch (#2979) üzenetére


juliensorel
senior tag

Nem tűnik logikus újításnak, illetve az a vicc, hogy a kezdés előtt a loadoutban még mutatja, hogy rev pistollal fejeztem be és ott van a slotban, majd azt is megnéztem, hogy mi van akkor ha le akarom cserélni defaultra és ugyanúgy rákérdezett mint eddig, hogy biztos le akarom e cserélni? Nekem ez inkább bugnak tűnik :((( de persze lehet nem, én nem olvastam erről semmit, lehet a secure backpackhez van köze, lekorlátoz hogy aki ki akar valamit menteni az használja azt. Kár mert pl soloban így rögtön 2 self rev-el lehett indulni új körben, de ha találtam, én az armor boxot is mindig félretettem új körre, hogy rögtön elegendő plate-tel kezdhessen az ember.

Polllen
Kb 5 kört mentem tegnap és egyszer se volt field upgrade-em, mindig üresen indultam pedig mondom az operatornál nekem is be volt téve egyértelműen.

[ Szerkesztve ]

(#2982) kill_switch válasza juliensorel (#2981) üzenetére


kill_switch
senior tag

Szerintem így is túl volt tolva, a rev gun nélkül is el lehetett volna boldogulni csak a selfekkel. Leginkább solo barátabb lett szerintem így. Több karaktert tudsz párhuzamosan csinálni, szóval ha meghalsz sem feltétlen kell nulláról indulni, ha már egy másikkal van nyert köröd, van olyan táska ami megtartja az itemeket meccs végén nem váltja xp-re, ez pl elég nagy segítség, ha olyan küldetéseket csinálsz amihez gyűjtögetni kell. Self rev gyorsító mellény, etc... Ami inkább probléma, az az, hogy kezdődik a pay to win, mert már van olyan bundle ami előnyhöz juttat és az adathalászok találtak olyan adatokat, amik még rosszabb bundle-ökre utalnak (pl olyan karakter, akihez alapból jár 1 self minden kezdésnél, vagy 2-es mellény az alap, vagy minden kört UAV-val tud kezdeni meg ilyenek.).
Ha ezek beindulnak, akkor lesz csak igazán hőbörgés.

(#2983) Polllen válasza juliensorel (#2981) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én most azt csinálom, hogy mindig kiválasztom a field upgrade-t. Így jó.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2984) juliensorel válasza kill_switch (#2982) üzenetére


juliensorel
senior tag

Igen most valahogy sokkal több self rev meg plate lett mindenütt, így nem annyira számít már. Igen tudom ezért írtam én is, hogy lehet a secure backpack miatt lett ez így.
Hát igen én is láttam ma egy videót ami erről a pay to win témáról szól, meg a jövőbeli eshetőségekről.

Polllen
Nekem úgy se volt jó soha, külön beraktam mindig, mégis üres slottal mentem be.

(#2985) Polllen válasza juliensorel (#2984) üzenetére


Polllen
nagyúr

Remélem javítják, mert elég bosszantó. Szerzek nehezen egy armor box-t, de nem tudom használni következő körben :\

Más:
Ashika island-n 2 épültben talátam vagy 10 plate-t, mindenhol volt. Bőség zavara, kíváncsian várom, mikor nerfelik... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2986) cintula187


cintula187
addikt

Mai frissítés óta miután kilövik a csapatom összes tagját nem jöt elő a "play again" stb. opciók jobb oldalon. A minket kilőtt csapat POV ját látom nem tudom skippelni csak a főmenübe kilépve. pl. resurgence ben.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2987) Polllen válasza juliensorel (#2984) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ma volt frissítés, már sehogy sem jó a tactical.

A vicc az, hogy az új tier 1 utolsó küldetéséhez kamera kell... Amit nem tudok bevinni a bug miatt. Well played. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2988) szutyis


szutyis
tag

Üdv urak
Contival nyomom. Holt tudom beállítani, hogy a láda nyitásnál ne hosszan keljen nyomni az x-et hanem röviden?
Válaszokat előre is köszönöm ;)

(#2989) kill_switch válasza Polllen (#2987) üzenetére


kill_switch
senior tag

Cserébe viszont, mivel növelve lett a loot, tegnap volt olyan köröm, hogy vagy 20 felvehető kamerát láttam elszórva. Már kezdtem azt hinni, hogy valami Truman Show szituba kerültem.

(#2990) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Első nap kirpbóáltam az új seasont. Nem találtam benne battle royale solot Al Mazrah-n. Azóta visszatették?

Tök fun, hogy kiveszik, mert a napi küldetések oda szólnak.

(#2991) juliensorel válasza Polllen (#2987) üzenetére


juliensorel
senior tag

Igen nasgyon gáz, de amíg nem javítják az a szerencséd, hogy most már legalább könnyen találni tac. camerát midenféle sima ládában, ahogy kill_switch is írta. Gun oil is van egy csomó mindenfele meg blow torch is, ami már csak $200-t ér :D Akik most tartanak majd ezeknél a gyűjtögetős küldiknél azok jól jártak most a frissítéssel.

(#2992) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

DMZ-t van esetleg kedve valakinek tolni?
Illetve valami PH-s DC szeró nincs véletlen?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#2993) kill_switch válasza juliensorel (#2991) üzenetére


kill_switch
senior tag

Ja... Bezzeg mikor én ott tartottam, lenyomtam vagy 40 meccset, napokig nem adta be azt a rohadt blowtorch-ot... Aztán mire nagy kegyesen beadta, fülig érő szájjal rohantam a kukához, ahol rá kellett jönnöm, hogy olajból is még csak egyet adtam le és kettő kell... Na onnantól az olajat nem adta be napokig. :DDD Szerintem 1 hét simán lement mire meglett a küldetés, olyan napi ~2-3 óra játékkal. :W

(#2994) juliensorel válasza kill_switch (#2993) üzenetére


juliensorel
senior tag

Ugyanez. Én al mazrah-án kb másfél hétig kerestem gun oilt minden este mire meglett, bezzeg blow torchot többször is találtam random helyeken pedig azt ott nem is kerestem, de ugye nem tudtam vele mit kezdeni csak eladni (erre most már tök szuper a secure backpack), Ashikán gun oil nekem hamrabb adatott, viszont sose találtam b torchot, abból a küldiből még mindig hiányzik, de most már megcsinálom, mert könnyebb találni. Tegnap este találtam is egyet hamar, csak a nagy rohanásban rossz dead dropba dobtam :C :U szóval megint nem lett kész a mission :DDD

MÁS
A túsz kimentős lehetőségnél eddig is meghalt a faszi ha már gáz zonán belül van a heli amire felviszem? Tegnap nagyon megszívtam ezzel, mert eltököltem az időt soloban és mire kimentettem a tuszt már elterjedt a gáz a környéken. Amíg cipeltem a copterig nem volt semmi gond, de amint leraktam a gép padlójára meghalt (nyilván a gáztól, mert maszkja ugye nincs ;] csak full logikátlan mert cipelés közben is kapta a gázt mégse halt meg ) Nekem úgy rémlett, hogy régen nem így volt, egyszer mintha egy squaddal kirepültünk volna simán elgázosított zonából a tússzal....
A final exfil meg persze a map totál másik felén volt, úgyhogy jól beszopattam magam ezzel a tévhitemmel.

(#2995) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Én vagyok vaksi vagy nincs BR solo?

06-3o/9759I39

(#2996) Bubaaa


Bubaaa
aktív tag

Az istennek sem tudom a map zoomot beállítani. Ha beállítom az egér görgöre,akkor a fegyverváltás nem működik rendesen. Tudja valaki hol tudom úgy beállítani hogy a fegyverváltás is működjön,és ha megnyitom mapot,akkor ott is lehessen oda vissza zoomolni?

(#2997) csákány. válasza Bubaaa (#2996) üzenetére


csákány.
aktív tag

A map zoomot hol tudtad beállítani az egér görgőre? Én az istenért sem találtam meg! Nálam a 2-essel nagyít, egérgörgővel lefele kicsinyít :( Így nem jó!

[ Szerkesztve ]

(#2998) Bubaaa válasza csákány. (#2997) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Previous weapon-ra állítottam. De akkor csak nagyít,kicsinyítés nem működik. Previous weaponnál egymás mellett van két mező, Ha ráteszem a balost,és a jobbost fel és le lehetőségre,akkor a fegyverváltás nem működik megfelelően. :W

(#2999) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Azt mondjátok már meg nekem, hogy hogyan jönnek respawn után SMG-vel ejtőernyővel Ashika islandon??

(#3000) BaLee válasza BaLee (#2999) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Na közben engem is dobott le M4-el respawn után szóval nem szóltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.