Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Egyre több crash-t dob a játék a DMZ-k vége felé amikor már igen kiterjed lesz a gáz...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2052) Kaci84


Kaci84
őstag

Srácok bele lehetne tenni az összefoglalóba aki felvehető csapatjátékra! Sokan írják milyen rossz randomokkal játszani. A múltkor én is beírtam a nevem, de azóta se vett fel senki...

[ Szerkesztve ]

(#2053) viperabácsi válasza Tsebacsi (#2051) üzenetére


viperabácsi
addikt

privátban küldtem az acti nevem .
Kaci84 Jó ötletnek tartom !

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#2054) Acheron válasza Kaci84 (#2052) üzenetére


Acheron
őstag

A MW2019 és az MW2 topik összefoglalójában is volt / van játékos lista, utóbbi biztosan releváns a WZ2 kapcsán is, érdemes lehet ránézni.

(#2055) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Most is volt egy szerver leállás, játék első 5 percében, szerencsére most nem vette el a fegyvert... De kezd komolytalan lenni az egész...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2056) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Mai utolsó DMZ game kimeneküléskor, kaptunk air stikeot, gránátot, snipert mindet. A végén 3-an feküdtünk a helibe. Nem volt halál csak down és nem vette el a fagyót 120 percre. Az életerő csökkent de kijutottunk.
Nagy mák....

[ Szerkesztve ]

(#2057) kisselandras válasza Tsebacsi (#2055) üzenetére


kisselandras
senior tag

Hát vettem észre :C nem igaz az hogy nem tudnának előre szólni hogy xx időben szerver leállás lesz .Kezd már nálam is idegesítő lenni :W

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2058) Bubaaa


Bubaaa
aktív tag

Nem arról volt szó hogy lesz a wz2 ben külső nézetes mód? Kollégámat kiszédítettem,hogy szedje le a játékot. Le is szedte,de nem találunk ilyen beállítást.

(#2059) oriic válasza Bubaaa (#2058) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van benne. Trió mód TPS nézetben.

Live-Die-Respawn

(#2060) Tsebacsi válasza kisselandras (#2057) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ez nem tervezett leállás volt, hanem a szokásos?! crash :D Megáll minden, még páran beírják chatbe, hogy lagg vagy crash?! aztán pukk már a Lobbyban vagyunk megint. Mondom szerencsére a fegyót nem vette el.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2061) kisselandras válasza Tsebacsi (#2060) üzenetére


kisselandras
senior tag

Hát jó neked :R :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2062) Tsebacsi válasza kisselandras (#2061) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nagyon :D :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2063) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ha én WZ2-ben BR Solo módban megyek akkor ott mindenki Solo-ban van?
PUBG-ben így volt, de volt már pár fura esetem amiből arra gondolok, hogy itt nem biztos, hogy így van vagy csak összejátszanak.

Tegnap pl. lőttem egy kocsiban lévő emberre egy házból, próbált visszalőni de nem jött össze neki, utána nekiállt jobbra balra menni az ablak előtt (páncélozott kocsi volt ezét nem hullott szét) hamar kapcsoltam, hogy el akarja terelni a figyelmemet, elindultam le a lépcsőn ahol már jött fel valaki aki le is lőtt. Kapásból arra gondoltam, hogy a társa szedett ki amíg én vele foglalkoztam.

(#2064) Tsebacsi válasza BaLee (#2063) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ven lehetőség összeállni másokkal az új rendszerben, a proximity chat miatt is. Amúgy mindenki Solo-ként indul. Az más kérdés, hogy pl. discordon össze vannak kötve.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2065) Grave_444 válasza BaLee (#2063) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Tudod jobb helyeken a teamelést lehet jelenteni és szankciókkal jár.
Ez pedig egy Cod, mit vársz tőle. Maradj a PUBG-nél, ha eredeti BR-t szeretnél. ;]

Holnaptól kezdek amúgy ezzel rendesen játszani, eddig elvitt 3 órát a grafika beállítás.
Végre sikerült, erre 1660S-ről váltok 2060S-re, amivel DLSS-t kell tesztelnem. :B

[ Szerkesztve ]

(#2066) oriic válasza Grave_444 (#2065) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Tudod jobb helyeken a teamelést lehet jelenteni és szankciókkal jár."

Erre tudnál példákat mondani kérlek? Thx. :R

Live-Die-Respawn

(#2067) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Warzone 2 Resurgence pálya. Még nem hivatalos, de toroltetik mindenhonnan, szoval 100% hogy valós.

Live-Die-Respawn

(#2068) nggabi válasza oriic (#2067) üzenetére


nggabi
nagyúr

:C

"szenyor dzsíííí"

(#2069) BaLee válasza Grave_444 (#2065) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Igazából nincs vele bajom csak kíváncsi voltam itt hogy van. :)
Proximity chat is jó dolog de ha végén úgy is 1v1 lesz nem sok értelmét látom összeállni valakivel. Mondjuk nekem már DMZ-ben is bűntudatom volt amikor soloban kimenekítéskor lelőttem a helikopterbe berohanó embert aki nem is biztos, hogy lőtt volna rám.

Amúgy bejön ez is, úgy vagyok vele mint PUBG-vel az elején, soloban is nagyon jól elvagyok amíg megismerem a játékot. PUBG-t soloban már nagyon régóta nem indítók, haverokkal persze szívesen.

(#2070) Grave_444 válasza BaLee (#2069) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Persze, jó kis játéknak tűnik ez, talán jobb, mint a korábbi Warzone volt. :)
DMZ módnak még nem néztem utána, de sokat írtok róla.

#2066 oriic

Az emlegetett játékban van lehetőség reportolni a játékosokat különböző indokokkal.
Például csalás, azon belül is 4-5 válaszlehetőség, csúnya beszéd / nickname és teaming-re is van opció. Ott annyira nem jellemző, de volt már rá példa és emlékeim szerint tiltották is.
Ilyen esetek után kapunk visszajelzést.

Egyébként csak viccelődtem, mert ismerjük egymást a másik topikból a fórumtárssal. :)

[ Szerkesztve ]

(#2071) BaLee válasza Grave_444 (#2070) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

DMZ jó kis kikapcsolódás a sok BR után. Lehet fegyókat szintezni, NPC-ket könnyebb öldösni mint playereket, meg itt-ott playerek is előfordulnak szintén. Vannak küldetések.

Ha kihozol olyan fegyót ami még nincs feloldva akkor az fel lesz oldva BR-ben is. M13B is jó kis fegyver, ha kihozod utána ha ügyes vagy 4-6 DMZ meccs alatt fel tudod vinni 20-as szintig.

(#2072) Grave_444 válasza BaLee (#2071) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Így elsőre GTA Online jutott róla eszembe.
Jól hangzik amúgy. Lehet duóban játszani?
Ez a fegyver szintlépés mondjuk nem szimpatikus, nem egyenlőek az esélyek így és nem ehhez vagyok szokva. :) Bár aki tud lőni az boldogul szerintem alap cuccokkal is.

[ Szerkesztve ]

(#2073) Kaci84


Kaci84
őstag

Nekem bejön a DMZ, mert nagyon jó fegyver kioldásra, fejlesztésre, meg gyakorolni a pályát. Mozgásokat, fegyver kezelését, gránátokat stb. Szóval nagyon jó. Főleg aki ezekbe nem pro.

Viszont ezen felül egyedül (legalábbis én így járok) nagyon nehéz meg csinálni amit akarsz. Kevés az idő sietni kellene. Rohanni 1-2 küldit megcsinálni, hogy legyen pénz aztán buy station, hogy legyen fegyver pl.- utána rohanni a fegyver lootokhoz vagy a radioaktív felhőbe. Ezután kimenni. Na most ez 10/1 sikerül. Legtöbbszőr beragadunk a folyamatosan ömlő NPC miatt egy helyre vagy összefutunk teammel és nem vesszük észre időben vagy igen, de jobbak.

Grave444: Nem tudom mire gondolsz. A BR-be is ahogy használod oldódnak ki kiegészítők és egyre jobb a fegyvered. Ez itt is így van. Ez a mód amúgy se feltétlenül az egymás elleni harcra van kitalálva. Aki akarja jó eséllyel el tudja kerülni az ellenséges teamet.

[ Szerkesztve ]

(#2074) Tsebacsi válasza Kaci84 (#2073) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

+1 Ugyan ezek vannak. Most szerencsénk volt, de nagyon gyakran elég szarok a spawn pontok, azaz közel tesz le 2-3 csoportot is, és ha csak az egyik ellenfélnél van sniper (általában van) akkor kb. buktad a köröd. Vagy ha kedves társaid ész nélkül belerohannak egy 2-3 páncélos NPC hordába...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2075) BaLee válasza Grave_444 (#2072) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Lehet több emberrel is persze. Sőt úgy érdemes, mert van pár brutál ellenfél. Tegnap is, hátulról kényelmesen becélzom az embert fejre ahogy kell, nálam full hp + 2 plate, nekiállom lőni, megfordul és egy lövéssel fekszem. Elég nehéz self revive-t találni és ilyenkor solo módban vége is.

Fegyver szintlépés szerintem jó dolog, kitolják vele a játékidőt amíg ezzel elszórakozik az ember. Sokszor amúgy ládákból simán jobb fegyókat találni mint amiket összeraksz, szerencse kérdése. Illetve az egymásra épülő kiegészítők miatt mindennel játszani kell, hogy kimaxold a fegyókat.
Meg amúgy is a loadout dropból jön csak a fullos előre összeállított loadout amihez odamenni nem egy életbiztosítás, mert sokan pályáznak rá.

(#2076) Kaci84


Kaci84
őstag

Korábban feltápoltam az M4-et és DMZ indításkor a feltápolt változattal indulok. Viszont más kihozott fegyvernél nem így van. Azokat is felszereltem a menüben, de ha behozom olyan szintű ahogy kivitte. Miért van ez? Lehet ezt állítani?

[ Szerkesztve ]

(#2077) Tsebacsi válasza Kaci84 (#2076) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A contraband fegyót nem tudod állítgatni tudtommal.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2078) Grave_444 válasza Kaci84 (#2073) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Elnézést, de 4-5 éve főleg PUBG-vel játszom és nem tudok elvonatkoztatni róla, persze nem magát a játékot hasonlítom össze ilyenkor csak magát a BR módot. Ott akármennyi időt beleölsz minden körben ugyanannyi eséllyel indulsz csak a skillt viszed magaddal.
Nehezebb és nem ennyire népszerű már.

BaLee
A korábbi Warzoneban volt pár órám, talán összesen 50 körül, még konzolosokkal is játszottam együtt. Talán 1 fegyvert csináltam magamnak, de inkább ládákból lootoltam, sokkal jobban elvoltam úgy. :) Időt, energiát nem öltem bele csak abszolút kikapcsolódásnak indítottam el. (Erre mai napig egy Cod2 Toujane rifle DM is megteszi. ;]) Intenzív élményt tud nyújtani és ha lelőnek sincs gond, kezdek egy újat.
Aztán ki tudja erre lehet ráfüggök haverral.

[ Szerkesztve ]

(#2079) konci79


konci79
őstag

Csak hogy valami jó is történjen:
Játszottam egy DMZ-t, kör már majdnem teljes, utolsó pontra nagy rohanás hogy elérjem, gondoltam biztos lesznek ott.
Nyomtam egy airstrike-ot a helire :)
Erre hallom angolul hogy gyere bro...
mondom nincs mit veszíteni, ha nem megyek úgyis végem, erre 6-an voltunk a heli-n és nem bántottuk egymást :C
Kellemes csalódás volt.

(#2080) Kaci84 válasza Grave_444 (#2078) üzenetére


Kaci84
őstag

A BR részben pisztollyal indulsz ügye és utána lootolgatás aminél egyenlő az esély. Akkor jutsz lodauthoz ha szerzel pénzt vagy a leeső lodauthoz mész vagy strongholdnál kiveszed. Mindegyik valamennyire kockázat. EZ is egy kis játék a játékon belül, hogy ezt hogyan tudod megoldani. Megszerezni a cuccot mind idő pénz energia.

Srácok jelöljük már egymást!!! Amíg írok mentem 2 meccset. Az elsőnél kicsit később vettem fel tálcáról megöltek az NPC-k,de otthagytak, mert a randomok 200m-ről ügye nem jönnek vissza már.
Második meccs. Reptér. Sikerült jó fegyókat, 3 pajzsos mellény, némi lőszer pajzs a táskába, sniper, SMG. Csávó lekérte a páncél autót. Mondom mennyünk rá a eney teamre. Itt jegyzem meg a halálfejes küldetést ha felveszed az jelöli az ellenséges teamet. Szeretek rémenni ha fullossak vagyunk, mert jó gyakorlás BR-ra. Egyik csávó nem jön valamit magyaráz, dehát a reptéren már semmi nem volt. Másik jön, de végig gépágyúzza az NPC-ket, hogy az enemy messziről hallja, hogy jövünk. Reptéren csávókám meghal a reptéren nyomkodják a gombot, hogy mennyek vissza 5000km-t. Meg se álltam ki sniperelték a gépből. Ahogy kiszálltam engem is.

Valaki mondja már meg minek csinálnak még csapat játék alapú gameket? Persze aztán ha sokan megunják sírnak, hogy nincs játékosbázis. Vagy ha igen meg kellen oldani, hogy pl. kötelező azt csinálni amit a parancsnok kijelöl.

(#2081) Grave_444 válasza Kaci84 (#2080) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nem fogunk összeveszni, de hidd el más a kettő. :)
A loadoutot is magadnak rakod össze és minél nagyobb szintűek a cuccok, annál jobb lesz a fegyver. Nem tudom mi a max szint, de egy kezdővel szemben máris előnye van, ha behív bármit is. Ha minden egyes körben nulláról kezdené az egész lobby akkor beszélhetnénk egyenlőségről.

(#2082) Kaci84 válasza Grave_444 (#2081) üzenetére


Kaci84
őstag

Valóban nem fogunk összeveszni, de hidd el nekem, hogy nem az a baj a warzone-ba, hogy nincs kioldva a fegyvered. Egy kezdőt nem azért ölnek meg, mert kicsit gyengébb a loadautja. DMZ-be pár nap alatt kimaxolsz egy AR-t szóval semmi jelentőssége nincs annak a kis időnek. Aki kocajátékos és nem foglalkozik vele annak nagyobb gond a pályaismeret meg hasonlók. Nekem is megvan a PUPG.

(#2083) Grave_444 válasza Kaci84 (#2082) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Na majd beszámolok milyen, ha pár rendes játékórát beleteszek. :)

(#2084) Mentolka


Mentolka
senior tag

Az miért van, hogy a meccs végén látom a megszerzett tokent, de a BattlePass képernyőn meg nem?

(#2085) joey04 válasza Mentolka (#2084) üzenetére


joey04
titán

bugos. indítsd újra a játékot és akkor jó lesz. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2086) Kaci84 válasza Grave_444 (#2083) üzenetére


Kaci84
őstag

Vegyél fel és akkor gyorsabb lesz a dolog!

Tényleg nem értem... Többen írják itt a sztorikat milyen hülyék a randomok, de se engem nem vesz fel senki se senki nem írja ki a nicknevét.
Nem gondoltam volna, hogy ennyire agyhalott csapattársdakat ad. 10 körből egy sikeres. Sokszor az első küldetésig sem lehet eljutni... Borzasztó kérem szépen, borzasztó...!!!
Nick: Kaci84

(#2087) kisselandras válasza Kaci84 (#2086) üzenetére


kisselandras
senior tag

Ahhoz hogy fel tudjon venni ahhoz online kell lenned mikor inivet küld

Az a baj 1 es armoriplantal akarják megváltani a küldetést !
halálom mikor úgy neki indul hogy se normális fegyó se armori de még amobox sincs nála :W

[ Szerkesztve ]

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2088) Mentolka válasza joey04 (#2085) üzenetére


Mentolka
senior tag

Nemár. Ötből négyszer ilyet csinál...

(#2089) joey04 válasza Mentolka (#2088) üzenetére


joey04
titán

Nekem is. Én fixen úgy szoktam, hogy ha már nem nyomom tovább, kilépek aztán vissza, és akkor tolom el őket.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2090) Bubaaa válasza Kaci84 (#2086) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Én majd ha be lesz kapcsolva a játék felveszlek,csk ez így kevés hogy Kaci84

(#2091) Kaci84 válasza Bubaaa (#2090) üzenetére


Kaci84
őstag

Kaci84#2260

[ Szerkesztve ]

(#2092) BaLee válasza Tsebacsi (#2064) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Valami mégsem így van, vagy nem tudom, de tegnap is lőttek le úgy, hogy egy squad volt ill. most is az előbb, mikor meghaltam láttam, hogy egy 4-es squad ölt meg, pedig én solo-t indítottam.

(#2093) Tsebacsi válasza BaLee (#2092) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

De ez BR ugye?! Mondtam, hogy van olyan, hogy összeállnak. A módját nem ismerem, mert a BR nekem kívül esik a komfortzónámon :D

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2094) BaLee válasza Tsebacsi (#2093) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Igen BR. De úgy gondolom nem tudnak összeállíni, hogy squaddá alakulnak? Vagy igen? Mókás lenne.

[ Szerkesztve ]

(#2095) Találtgyerek válasza BaLee (#2094) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Az úgy szerintem sem lenne korrekt. Én Solo-ban mindig egyedüli mászkáló emberekkel szoktam találkozni.
Szerencsére. :D

06-3o/9759I39

(#2096) cseze


cseze
csendes tag

Már én is futottam bele egy teambe, sima solo br- ban.Becserkésztek. Utánna néztem hogy együtt vannak, összedolgoznak,összebeszélnek.

[ Szerkesztve ]

(#2097) geckowize válasza Tsebacsi (#2093) üzenetére


geckowize
őstag

Unhinged BR Trios-ban lehet Ping wheel-en kiválasztani, hogy invite nearby players to team / request to join nearby team és úgy triókat max 6-at lehet darálni. Többi BR módban úgy tudom hiába nyomod ezeket a ping wheelen, nem lehet "hivatalosan" összeállni egy csapatba.

(#2098) BaLee válasza geckowize (#2097) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Simán lehet akkor én voltam béna és egy gyors halál után nem a solora nyomtam, hanem az első felugró lehetőségre a battle quads-ra...
De azt továbbra sem értem hogy solo módnál a find match alatt mi az a suqad fill...

[ Szerkesztve ]

(#2099) kisselandras


kisselandras
senior tag

Dmz be milyen messze rakja a csapatokat ? :W

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2100) Tsebacsi válasza kisselandras (#2099) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem elég messze...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.