Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) csákány. válasza kisselandras (#2150) üzenetére


csákány.
aktív tag

Azt nem állítom, hogy crash nem fordulhat elő (bár nálam még nem volt), de az hogy itt néhány embernél napi többszöri, rendszeres crash van, akkor ott valami egyéb gond lehet - nem a játék. Lehet hogy hardver probléma, vagy egyszerűen csak "kupleráj" van a gépen - összeakadó szoftverek stb.

(#2152) bepken válasza csákány. (#2149) üzenetére


bepken
veterán

azt hiszem, akkor kaptam crasht többször is, amikor pl meccsekeresésre nyomva párhuzamosan rám írt valaki Steam-en (Steam átfedést kikapcsoltam, azóta nyilván ilyen nem volt)

illetve egyszer volt egy olyan crash is, hogy azt írta ki vagyok jelentkezve Steam-en...valami net hiba lehetett valóban, hiszen dc is jelzett, hogy újracsatlakoztam a szobába. na de akkor is....ezen crashel maga a játék? :DDD más multikban ilyenkor legrosszabb esetben kivág főmenübe, ahonnan vissza tudsz csatlakozni (vagy normális esetben ki se dob csak mondjuk fél perc múlva)

mindegy én sem tartom ezt annyira veszélyesnek azért.... nyilván szebben nézett volna ki, ha egyből hibák nélkül jött volna ki, de ez van.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2153) Bubaaa válasza csákány. (#2149) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Nálam sem volt semmi gond,tegnap 5órát,ma 3órát mentem és egyszer sem fordult elő.

(#2154) Redneck


Redneck
veterán

DMZ miatt felraktam a gamet, és egész jó. 60Hz VRR módban toltam, Fidelity CAS-t bekapcsolva 40-re. Ki akartam próbálni a 120Hz VRR módot is, de fekete képernyőt kaptam már a menüben is. Sima VRR nélküli 120Hz-cel működik.
Ez valami bug, vagy mi lehet a gond?

Series X + TCL C728 TV

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2155) zozika84 válasza Redneck (#2154) üzenetére


zozika84
őstag

Lg C9 esetében simán megy a 120fps+vRR, úgyhogy szerintem nem bug.
A tv-120 fps mellett is tudja?

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#2156) Tsebacsi válasza csákány. (#2151) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nálad mit takar a kupleráj kifejezés? Csak hogy tudjam mit csinálok SZERINTED rosszul a gépemen :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2157) ScomComputer


ScomComputer
veterán

[link] .. :U

(#2158) csibe1 válasza ScomComputer (#2157) üzenetére


csibe1
addikt

Izé, nem is tudom miért nem vagyok ezen meglepődve. ;] :DDD
Aztán csodálkoznak ha megy az anyázás mindenhol. :D
Egy darabig lehet a konzolos aim assistra fogni a dolgokat, de az sem bír el mindent. :DD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2159) csákány. válasza Tsebacsi (#2156) üzenetére


csákány.
aktív tag

Pár éve, amikor még aktívan foglalkoztam pc karbantartással és javítással, "mindent is" láttam, csak rendezett ideális szoftverkörnyezetet nem. Nem a topik témájához tartozik, ezért nem fejteném ki bővebben. Röviden, az átlagfelhasználók nagy része nem törekszik arra, minél egyszerűbb és átláthatóbb legyen a szoftverkörnyezet - mindent is feltelepítenek next-next-ok-val(tisztelet a kivételnek). Nem fordítanak elég figyelmet ezek beállítására, melyek nagy része indul windows-al együtt, és még egy csomó háttérben futó szolgáltatásra sem, amelyek nagy részére nincs is szükség. Játék alatt, a háttérben még fut a böngésző és minden féle szir-sz@r. És mivel pc-ről beszélünk - az eltérő hardver és szoftver combó érdekes dolgokat tud csinálni. Főleg úgy, hogy a felhasználó azt hiszi, mert "überbrutál" géppel rendelkezik, azt nem akaszthatja meg semmi...hát pedig DE! :R

[ Szerkesztve ]

(#2160) kisselandras válasza ScomComputer (#2157) üzenetére


kisselandras
senior tag

Utolsó vit mindent :C én se láttam hol van az ember
Játékban is ugyan ez van :W

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2161) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!
Keresek játékos társakat WarZonera (Xbox). Szeretném kipróbálni milyen lehet normális csapatmunkával, mikrofonnal. Más játék is képbe jöhet természetesen. :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#2162) kisselandras válasza GoTReX (#2161) üzenetére


kisselandras
senior tag

Dmz re megyek ha gondolod

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2163) GoTReX válasza kisselandras (#2162) üzenetére


GoTReX
őstag

Azt még nem is próbáltam megmondom őszintén :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#2164) Redneck válasza zozika84 (#2155) üzenetére


Redneck
veterán

Tudja, majd kipróbálom újra, hátha csak kezdeti hiba volt. Ha nem, akkor tolom 60Hz-en VRR-ral úgy sem volt rossz.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2165) kisselandras


kisselandras
senior tag

Divatba jött játékban az hogy le rohanjuk a másikat a pályán 10 másodperc alatt plusz mikor ki akarsz menekülni ott várnak a köcsögök :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2166) juve600 válasza kisselandras (#2165) üzenetére


juve600
nagyúr

sok a vérpistike :D

(#2167) zozika84 válasza kisselandras (#2165) üzenetére


zozika84
őstag

Ez van, amikor a CoD közösségnek akarnak lassab, taktikusabb játékmódot bemutatni :DDD
Tisztelet a kevés értelmes kivételnek.

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#2168) Warzoz válasza kisselandras (#2165) üzenetére


Warzoz
senior tag

Megelőző lerohanást kell alkalmazni. Egyszer-kétszer bevált már.
(Most például pont megelőzték a megelőző lerohanást... :DD )

[ Szerkesztve ]

(#2169) kisselandras válasza Warzoz (#2168) üzenetére


kisselandras
senior tag

Jó de ez nem mindig válik be remélem hamarosan javítják ezt a fajta hibát hogy ilyen közel dobja egymást a csapathoz :F :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2170) Redneck válasza kisselandras (#2169) üzenetére


Redneck
veterán

Ez DMZ módban megy? Én még csak pár kört mentem, de a squadon kívül, csak NPC-kkel találkoztam.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2171) kisselandras válasza Redneck (#2170) üzenetére


kisselandras
senior tag

Bizony bizony dmz Ben folyik :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2172) Dewo


Dewo
Topikgazda

Már csak 2 nap és jön a SHIPMENT! :R :C

[ Szerkesztve ]

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#2173) st3v3np3t3r válasza kisselandras (#2165) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Azzal nincs gond, inkább a nyanvadt cheaterekkel kezdene valamit az Activision, mert tönkrevágják a játékélményt, rohadt bosszantó tud lenni, hogy egy vagy több cheater miatt van bukva a kimentés, vagy éppen a küldi...:(((

Én személy szerint nagyon elítélem a csaló játékosok minden formáját, akkor is ha barát,akkor is ha ismerős, akkor is ha vadidegen :(((

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2174) Acheron válasza Dewo (#2172) üzenetére


Acheron
őstag

Háát, ahogy a Shoothouse -t átszabták, tuti nem így fog kinézni - de bizonyos szempontból már nagyon várós pálya :K

(#2175) csibe1 válasza st3v3np3t3r (#2173) üzenetére


csibe1
addikt

A másik topikban megmondták a tutit: csalók márpedig nincsenek, mert a nagytudású kolléga állítása szerint nem találkozott egy csalóval sem... :U

Érdekes, akkor mindenki hallucinál amikor csalót lát, a streamerek is? :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2176) kisselandras válasza csibe1 (#2175) üzenetére


kisselandras
senior tag

Hát mai nap láttam élőben is egyik ismert warzonos srácok twichen is közvetítenek meg tiktokon is s élőben kaptak le nem is egyet szóval annak a nagytudásunak uzenném kapcsolja ki a chetat magánál ha még tényleg nem találkozót velük akkor vagy ase tudja mi a csaló szinonimája 😂
Pszt említsd meg neki mikor elsőnek meg jelent a játék már akkor indult a ban hullám ha jól rémlik 24 ezer fiókot banoltak :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2177) csibe1 válasza kisselandras (#2176) üzenetére


csibe1
addikt

Hiába mondanám, ő meg pár társa jobban tudják, szokás szerint.
Nem éri meg miattuk koptatni a billentyűzetet. Akármit is szednek adhatnának belőle, néha jól jönne az a cucc. :DD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2178) Mentolka válasza Dewo (#2172) üzenetére


Mentolka
senior tag

De ehhez kell a multiplayer xFt-ért, nem?

(#2179) bepken válasza Warzoz (#2168) üzenetére


bepken
veterán

mi már nem is nagyon szoktunk éppen emiatt exfil pontra menni... kimentünk egy túszt inkább, ott max észreveszik a helikoptert, de legalább nem jelzi a map, hogy jön :)

egyébként ez a "request to join enemy squad" működött már valakinek? én egyszer próbáltam lengetni a "fehér zászlót" solo-ban, de sajnos nem jött össze :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2180) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Gondolom ezt a videót nem kell bemutatni, egyik nagytudású warzone-os játékosnak sem YT videó
Mielött bárki aggódna,hogy idővel letörölnék, nekem offline megvan Archívumban... Sajnos nagyon lesújtó amit a csávó mond... és hajlok afelé, hogy ne kételkedjek egyetlen szavában sem...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2181) csibe1 válasza st3v3np3t3r (#2180) üzenetére


csibe1
addikt

Láttam, és ennek ellenére szajkózzák jónéhányan, hogy márpedig csalók nincsenek...
Amíg ekkora pénz van a csalások gyártásában, a kimaxolt accok eladásában, nem is fog változni a helyzet.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2182) Dewo válasza Acheron (#2174) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Persze lesz módosítás! Ilyen lesz :R :R

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#2183) Dewo válasza Mentolka (#2178) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Természetesen kell hozzá. Nem ingyéé van

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#2184) radi8tor válasza Dewo (#2183) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor ne a Warzone-os topikba írd ;)

⭐ Stella

(#2185) Dewo válasza radi8tor (#2184) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Ennyit csak megbír. :U
Van olyan topic hogy only mw2 multi vagy ehhez hasonló? :F

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#2186) Acheron válasza Dewo (#2185) üzenetére


Acheron
őstag

MWII topic, Campaign, multi és WZ2 vegyesen.

(#2187) Dewo válasza Acheron (#2186) üzenetére


Dewo
Topikgazda

Köszönöm az infót. :R

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#2188) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Tegnap találkoztam egy autós rambóval. PUBG-ben ez a dolog divat meg egész jól működik, itt viszonylag könnyű szétkapni a nem páncélozott kocsikat de a csávó elég jól nyomta. Egyedül volt a kocsiban, ülőpozíciót váltott menet közben és úgy lőtt meg megpróbált elütni ami nem sikerült neki de mindig úgy ugrott ki, hogy az autó fedezéket biztosított neki. Végignéztem a meccsét, ügyesen játszott, utánam még vagy 10 embert lelőtt végül egy másik ügyes játékos lőtte ki akimboval a végső 1v1-ben.

Nem gondoltam, hogy itt is ilyen hatékonyan lehet ezt a járműves harcot művelni ráadásul egyedül.

(#2189) phoenix64


phoenix64
őstag

Nekem el se indul most. :) Rányomok steamen h play, aztán semmi, meg se nyikkan. Újratelepítettem, csináltam egy pár fixet is amiket írtak, de semmi. Ezért a játékért még az ingyen is sok...

(#2190) kisselandras


kisselandras
senior tag

Valaki tudd egy jó grafikai beállítástSAPPHIRE - RX580 8GB ra? havernak vettem egyet itt az oldalon de nem éri el még 60 fps t se csak 37 -40 et ryzen2700x/ 3200 mhz rampár 16 gb vanneki plusz ssd

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2191) Grave_444 válasza kisselandras (#2190) üzenetére


Grave_444
nagyúr

[link]
Majd írj hogy sikerült, értelemszerűen nem kell az élsimítást és a textúrákat sem ultrára tenni.
"display fülön dynamic resolution"

[ Szerkesztve ]

(#2192) kisselandras válasza Grave_444 (#2191) üzenetére


kisselandras
senior tag

Szia köszi az infót de 30fps a max nem hiszem hogy ennyit tudna egy kártya

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#2193) konci79 válasza kisselandras (#2192) üzenetére


konci79
őstag

Mondjuk az se mindegy milyen a frissítés/felbontás amin ennyit tud .

(#2194) Grave_444 válasza kisselandras (#2192) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Valami rosszul van beállítva. :U

(#2195) st3v3np3t3r válasza kisselandras (#2192) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ha ezek után sem éri el a kívánt fps értéket, akkor el kell gondolkodni a cpu+alaplap+ram cserén, szerintem az a 2.generációs ryzen már elég karcsú lesz...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2196) Grave_444 válasza st3v3np3t3r (#2195) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Inkább ez baromi kevés infó számunkra, így nehéz bármit javasolni.
Szerintem a hardvernek elégnek kéne lennie, kérdés hogy vannak beálíltva a cpu igényes dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#2197) bepken válasza Grave_444 (#2196) üzenetére


bepken
veterán

RendererWorkerCount érték átállítása nem segítene neki vajon?

javasolni csak azért nem mertem, mert bár magamnak átállítottam 4-re... de olvastam olyat is, hogy nem szeretik az ilyen mókolásokat

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2198) nggabi


nggabi
nagyúr

nagyon nem megy a bolt ;]

"szenyor dzsíííí"

(#2199) Glaz-dozfhut válasza nggabi (#2198) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Pedig biztos nagyon jó játék. Amint felfut, tuti kipróbálom.

- Glaz-doz-fhut -

(#2200) oriic válasza nggabi (#2198) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mintha eddigi összes COD résznél nem lett volna free hétvége az ünnepek előtt. ;] Sokkoló hír.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.