Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3178) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Valamint megkérnénk mindenkit arra, hogy a ''tök jó vicc'', ''ezt már ismerem'' és hasonló hozzászólásokat (magyarán felesleges off-okat) kerülje, vagy tegye mindezt úgy, hogy egyből egy viccet is ír a hozzászólásba. (tehát azon hozzászólások is törölve lesznek, melyek nem tartalmaznak viccet)(Idézet az első hsz-ból)

Srácok szerintem ez így nem frankó. Már egy ideje a fél viccrovat arról szól, hogy ez milyen sz*r; az milyen sz*r; ezt én már belinkeltem; blabla... Nem vagyok egy komikus, nem gyártottam még életemben egyetlen viccet sem, de szeretem olvasni őket, szeretek nevetni. Ha nem jó a vicc, nem értem, vagy valami hasonló problémám van, akkor ez van. Átugrom. Nem kezdek el kommentelni hogy na most milyen idióta vicc...Félre vagytok tájolva! A viccek nem neked(Általános alany) szól! Mindenkinek! Attól hogy neked nem tetszik, attól még másnak esetleg igen! De ha már annyira kommentálni akarod milyen sz*r a véleményed szerint, akkor legalább írjál bele egy viccet, hogy megmutasd hogy te vagy a kemény legény, és hogy milyen is a normális vicc.(Itt most nem a szabályokat áthágó viccekról beszélek.) :(((

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...

Így ni!

Üdv. H

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.