Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#320) H2o-pok válasza V@ns (#317) üzenetére


H2o-pok
senior tag

Szerintem ezek a TWS ek, tök mind 1 milyen tipus, nagyon fülfüggő. De ugye kipróbálni nem tudja az ember, igy csak akkor derül ki, hogy kényelmes e, jól szigetel e, ha megkaptad. Nekem gyakorlatilag a hosszabb "vetőcsöves" a jobb, ezt tapasztalatból mondom. Lehet neked a rövidebb is jó.
Én ezeket rendeltem, próbáltam. Ez az én saját véleményem. Hangzásban gyakorlatilag minimális eltérés van, de sorba kellett raknom. Igy ezek közül (Baseust kivéve), ebben a 20-30$ árban bármelyiket tudom ajánlani. ( A haylou gt ből kb. 8db jött ismerősöknek, főleg csajoknak, gyerekeknek, mivel ez a legkisebb méretű és gyakorlatilag mindenkinek stabilan állt. És persze a hangja is jó. Persze mostmár a Gt1 plust venném én is. )
Hangzás:
1. Edifier TWS1 (aptX) +++
2. Tronsmart spunky beat (aptx) +++
3. Wavefun X-Pods 3 (aptX, IPX7) +++
4. Anomoibuds Capsule Pro +++
5. MPOW T6 (IPX7) +++
6. 1More E1026BT (aptX) +++
7 Haylou GT1, GT1 pro
8.QCY QS2
9. Dudios Zeus
10.Blitzwolf Airaux
11.Baseus W01 (ez volt a legszarabb, senki ne vegye meg)
Kényelem:
1.Haylou gt1, gt1 pro
2.Mpow t6
3.Edifier tws1
4.Qcy qs1
(4) .Tronsmart spunky beat
5.Anomoibuds Capsule Pro
6.Wavefun xpods 3
7.Dudios zeus
8.Baseus w01
9.Blitzwolf Airaux
10. 1More (ez kiesett a fülemből)
Akku, 70% os hangerőn:
1. Edifier 7h
2. 1More 6h
3. Wavefun 5-6h
(3). Tronsmart spunky beat 6h
4. Anomoibuds Capsule Pro 5h
A többi, mind 3-4h.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.