Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17351) Ra3 válasza vashal (#17349) üzenetére


Ra3
őstag

Itt Ajkán is van Digi, három helyen is használjuk a családban és meg vagyunk vele elégedve, 3990-ért 50+ csatorna, 20 megás net, plusz másodperc alapú telefon.
A DVB-C alapból jön antennakábelen plusz díj nélkül, olyan tévével ami tudja (gyakorlailag minden 3 éves vagy fiatalabb lapostévé) mindenféle doboz, meg plusz távirányítótól mentesen lehet nézni digitálisan, jópárat akár fullhd-ben is. Ellenfélként csak a tréhóm van amiről váltottunk mindenhol, drágább is, meg kevesebb is van benne mindenből.
Mielött ez bejött nem nagyon tévézem de lassan visszaszokok rá :)

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#17352) cigam válasza vashal (#17349) üzenetére


cigam
félisten

az invitelel (persze az se nagy előrelépés,legalább is a tv-jük.egy szar)

Mi a baj vele?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17353) _kovi_


_kovi_
aktív tag

Pár motyó,

Abit NF8-V2 alaplap+Sempron 3400+ CPU cooler +2x 1GB DDR400 ram
12.900.-

Sapphire HD3850 AGP 512MB 256bit
13.500.-

(#17354) ---gabika--- válasza vashal (#17349) üzenetére


---gabika---
tag

Mivel betondzsungelben élek,ezért kábeles a digi és simán megéri. Volt nekünk UPC-nk de sokkal drágább mint a digi.Arról nem is beszélve,hogy mikor lejárt a hűség,nem figyelmeztettek és automatikusan küldték a drágább csekket. Lassan 3 éve van DIGI és legjobb! Torrentre tökéletes.Bár alap csomag van 20/10,de nincs olyan hülyeség mint az UPC-nél,hogy 50/0.5 meg ilyenek. 2800 huf/ hó és szinte mindig megkapjuk a full sávszélt. Talán évente ha egyszer egy napig nincs net karbantartás miatt.

Ez meg az én véleményem :)

(#17355) vashal


vashal
tag

Hali

molex to 2sata kábelt keresek.nem tudja valaki hol lehet kapni,vagy nincs valakinek elado?

(#17357) cigam


cigam
félisten

Ha valaki Invitelhez csatlakozna, légyszi szóljon, van egy ajánló kuponom, ami ad egy kis (1xeri) kedvezményt.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17358) dev7


dev7
csendes tag

Sziasztok.Ért valaki a Win 7 kezeléséhez?Lenne egy problémám amit nem tudok megoldani.

(#17359) cigam válasza dev7 (#17358) üzenetére


cigam
félisten

Elég sokan, pláne a W7 topicban. Mi a kérdés?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17360) dev7 válasza cigam (#17359) üzenetére


dev7
csendes tag

A Win 7 topicban nem kaptam választ a kérdésemre a problémámmal kapcsolatban ezért írok itt is.Ez lenne az.
A winyóm két partícióra van osztva. Meg akartam az csinálni hogy az én mappámhoz a letöltések partíción csak akkor legyen hozzáférés ha az én fiókommal vagyok bejelentkezve. Mit kéne tennem?
Állítgattam dolgokat, átléptem a család felhasználó fiókba és mikor be akartam lépni akkor kérte az én jelszavam. Eddig oké volt. Visszaléptem az én profilomba be akartam lépni a mappába és nem volt jó. Feldobott egy figyelmeztető ablakot, rámentem a folytatásra és be tudtam lépni. Az a bibi hogy mikor beállítottam hogy ne tudjanak belépni a másik profillal a mappámba max ha az én kódom beírják akkor egy csomó filet konvertált vagy nem tudom, de azóta azokat nem tudom megnyitni a helyet meg foglalják. Kb 80 gb adat az amit így átkonvertált vagy nem tudom. Mit kéne tennem?Most úgy tudom úgymond feloldani a tiltást hogy rámegyek minden egyes filera és a biztonság menüpontban átállítom a tulajdonost az én nevemre amit akkor adtam meg amikor feltelepítettem a Windows 7et, utána leokézom, megint rámegyek a jobb egérgombbal a tulajdonságokra, biztonság menüpont és ott kiválasztom a nevem és teljes hozzáférést adok a file-hoz. Ez elég sokáig tartana pl egy Beatles Discographynál amibe több száz zeneszám van és csak egyenként tudom megcsinálni a file-okal. A kérdés az az hogy hogyan lehet egy füst alatt feloldani a tiltást és teljes hozzáférést adni a partíción a fileok-nak?Hogyan lehet feloldani az öröklödést?Egyenként minden file-nál be kell állítanom a tulajdonost.Tessék

(#17361) dev7 válasza dev7 (#17360) üzenetére


dev7
csendes tag

Itt van képekben is.

(#17362) cigam


cigam
félisten

Jó nyom jártál csak teljesen forditva kellett volna csinálnod.
Első körben rendbe kéne tenni a jogosultságokat, hogy te minden trükk nélkül hozzáférj. Talán a leg1xübb, ha a meghajtó biztonság fülén visszaállítod a jogosultságokat, vagy leformázod az egész meghajtót :)

Ezután annak az accountnak akinek nem akarsz hozzáférést adni, letiltod:

A fenti példában a magic felhasználónak tiltom meg, hogy hozzáférjen a mappámhoz, de ez egész meghajtóra rekurzívan is érvényesíthető.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17363) dev7


dev7
csendes tag

Hát leformázni nem szeretném a winyót mert rengeteg adat van rajta és jelenleg nem tudnám kimenteni sehova.Ezen gondolom egy rendszer újratelepítés nem segítene mert nem a rendszer partíción módosítottam?!

(#17364) Male


Male
nagyúr

ASUS M4A785TD-V Evo lap eladó, az árát levittem 8000-re.

A két mobil is megvan még (Samsung B300 és Samsung GT E1015)

(#17365) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Asus Xonar DG-je nincs valakinek olcsón?

Öreg vagyok már bohócnak!

(#17366) Ta`uri


Ta`uri
csendes tag

Hali, van egy eladó alig használt bluetooth -os egerem.

(#17367) dev7 válasza cigam (#17362) üzenetére


dev7
csendes tag

Én nem a Rendszer partíciót rontottam el hanem a logikait amin filmek és zenék vannak.De érdekes mert csak azoknál a mappáknál a mappában lévő file-oknál csinálja amiket a netröl vagy torrentről töltöttem le.

(#17368) cigam válasza dev7 (#17367) üzenetére


cigam
félisten

Hol írtam, hogy telepítsd újra?

Amúgy meg mint mondta, csináld vissza amit összekutyultál, és jó lesz.
Kezd azzal, hogy megnézed hogy egy olyan könyvtárnak, amibe ki-be lépkedsz tudsz bele másolni mindenféle hókuszpókusz nélkül, annak milyen jogosultságai vannak. Állítsd be ezt a problémásakra is.

Amúgy milyen egyéni perverzió okán akarod megszüntetni a jogosultságok öröklődését? (Tuti érted mit is jelent?)

Az sem lenne rossz tisztázni, hogy user-ként, vagy adminként használod a gépet? A program kinek a nevében fut (te indítod, vagy szervízként fut), mert ez is okozhat galibát.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17369) dev7 válasza cigam (#17368) üzenetére


dev7
csendes tag

A mappába tudok másolni filet csak a mappában lévő file-okat nem tudom megnyitni csakis azután hogy egyenként a biztonsági fülnél a speciális beállításoknál kipipálom azt hogy Szúlóobjektum örökölhető engedélyeinek hozzávétele.Amúgy semmi egyéni perverzió nincs bennem csak volt egy kis konfliktusom az öcsémmel,felhúzta az agyam és úgy gondoltam hogy ne tudja használni és megnézni azokat a filmeket és meghallgatni azokat a zenéket amiket én töltöttem le.

(#17370) Male válasza dev7 (#17369) üzenetére


Male
nagyúr

Belépsz azzal a felhasználóval, amivel használni akarod, és most nem éred el. Csinálsz egy könyvtárat arra a meghajtóra. Utána átlépsz arra a felhasználóra, aki simán eléri, majd FAR Managerrel átmoveolod a letiltott könyvtár tartalmát az újonnan létrehozottba. Ilyenkor lehet kapcsolni, hogy a jogosultságokat is másolja-e... átrakod "Inherit"-re (azthiszem akkor használja a célhely jogosultságait... de ki kell próbálni, a "Copy" beállítás az, ami biztosan nem jó, úgy tudod a forrás helyen lévő jogosultságokat átvinni a file-al együtt). Mivel meghajtón belül moveolsz, kb fél perc alatt megvan, és megszabadultál az elcseszett jogosultságoktól. Kilépsz ezzel a felhasználóval, és a másikkal megpróbálod használni, elvileg ekkor már menni fog.

Persze Winben is visszarakhatod az eredeti jogokat, és ott is van valahol egy "alkalmazza az alkönyvtárakra is" opció.

(Ha nagyon nem boldogulsz, és nincsenek nagy fileok rajta, akkor átrakod FAT32-re legalább átmenetileg, és akkor annyi a jogosultságoknak :DDD )

...ha meg csak a letöltöttekkel van gondod: Nézd meg, milyen felhasználóként futtatod a letöltő programot...

(#17371) cigam válasza dev7 (#17369) üzenetére


cigam
félisten

Én nem a korlátozásra gondoltam, hogy perverzió, hanem magára a jogosultságok öröklődésére(és annak piszkálására) mint olyanra.
Mert ez hatalmas öngól volt.

Amúgy meg miért félted? Nem tart semeddig megint letölteni ... ;]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17372) dev7 válasza Male (#17370) üzenetére


dev7
csendes tag

Most már úgy néz ki hogy jó!!! :D Köszönöm szépen.Hát 45 gb zene másolása meghajtón belül is cirka fél óra :)

(#17373) dev7 válasza cigam (#17371) üzenetére


dev7
csendes tag

Hát 10 megás nettel,45 gb zenével és 80 gb film-el azért eltartana pár napig letöltögetni :)

(#17374) Male válasza dev7 (#17372) üzenetére


Male
nagyúr

Másolni igen, move-olni talán egy perc se ;) /ott a méret nem számít, csak a fileok száma/

(#17375) dev7 válasza Male (#17374) üzenetére


dev7
csendes tag

Most már mindegy,így biztosan jó!! :)

(#17376) dev7 válasza Male (#17374) üzenetére


dev7
csendes tag

A moveolást is próbáltam,avval nem volt jó nekem,de így a másolással jó lett :)

(#17377) Male válasza dev7 (#17376) üzenetére


Male
nagyúr

Ok, a lényeg, hogy megy :)
(még régebben én inkább ezzel oldottam meg, mert gyorsabb volt... mg pl arra is használható egy ilyesmi megoldás, hogy a My Documentsből egy könyvtárat átmásolsz máshová, bekattintva a jogosultságoknál a Copy-t... és onnantól az új könyvtárrra is azonos jogosultságok vonatkoznak (tehát csak az adott felhasználót engedi be), nem kell állítgatni külön)

(#17378) ocsi19


ocsi19
senior tag

Valakinek egy csajos Nokia C5-03? :)
Egész életében tokban volt, hibátlan, kopásmentes, garanciális.

(#17379) csibor


csibor
őstag

Kis segítséget kérnék, pár napja nem jön be planetrock megnéznétek? Hátha nem nálam van a hiba :B

(#17380) szkury válasza csibor (#17379) üzenetére


szkury
tag

Bejön:[link]

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#17381) JanR válasza csibor (#17379) üzenetére


JanR
addikt

Nekem is bejön.

(#17382) csibor


csibor
őstag

köszönöm :R Nálam se Win, se Linux,Chrome, IE, firefox alatt nem engedi halgatni, Tunein,com alól sem érem el :(

(#17383) szkury válasza csibor (#17382) üzenetére


szkury
tag

Nekem csak akkor volt hasonló dolog amikor eldobta az elem miatt a dátum/időt a gép.

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#17384) nagyharcos


nagyharcos
csendes tag

Hi!
Ha valaki megvállna minimum 67cm-es lcd, led esetleg plazma tévéjétől amin van pc bemenet, az küldjön típus, kor és ármegjelöléssel privátot.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga baja..... Üdv: Adrián

(#17385) helkis


helkis
addikt

van valakinek elfekvőben egy asus K8N-es lapja? vagy bármilyen s754-es ami agp-s? kellene..
üdv! helkis

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#17386) anaqer


anaqer
veterán

HALP,

ismertek jó (olcsó) GSM szervízt, ahol meg tudják fixálni egy WT19i headphone jackjét? (Lehetőleg kiforraszt-beforraszt módon, nem ám rögtön főpanel cserével.)

[ Szerkesztve ]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#17387) Male válasza anaqer (#17386) üzenetére


Male
nagyúr

Szerintem az egyel fölötted író ezt simán megcsinálja neked ;)

(#17388) helkis válasza helkis (#17385) üzenetére


helkis
addikt

mégsem lap kellene hanem proci s754-be! pl egy 3000+os athlon..

(#17386) anaqer - valszeg meg tudom csinálni, de jelenleg el vagyok havazva.. szóval ha sűrgős, akkor sajna ne tudom elvállalni.. :B

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#17389) cigam


cigam
félisten

Valakinek egy zsír új (gariban cserélt) TP-LINK TL-WR1043ND Ver: 1.10 router?
Ár: 8000.-

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17390) _kovi_


_kovi_
aktív tag

Keresek alap szintű játékhoz PCI-express VGA-t.
Kb 5-6 ezer Ft környékén...

(#17391) dokar válasza cigam (#17389) üzenetére


dokar
addikt

érdekel, ment privi.

extra - SEXRay

(#17392) cigam válasza dokar (#17391) üzenetére


cigam
félisten

Már elkelt.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17393) anaqer válasza helkis (#17388) üzenetére


anaqer
veterán

Köszi, nem túl sürgős (szarakodik már vagy egy hónapja, de ha eleget masszírozom akkor addig jó, amíg újra el nem mozdul...) - de ha majd lesz szabad kapacitásod, mindenképpen érdekelne a dolog.

(Magyar oldalon egyébként nem láttam hozzá az alkatrészt, van esetleg valami belsős forrásod, vagy netről kellene megrendelni?)

[ Szerkesztve ]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#17394) ffodi


ffodi
veterán

Mozgat valakit egy Sapphire HD6850 1GB-os vga? :) Doboz+tartozékok megvannak, illetve gari is van még rá egy kevés, ha minden igaz.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#17395) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

Üdv.

Nincs valakinek egy soros kábele 1043ND routerhez?
Vagy elfekvőben egy DKU-5 vagy CA-42 nokia adatkábele?

Fel kellene élesztenem a kicsikét minél elöbb.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#17396) Bandi31 válasza [HUN]Zolee (#17395) üzenetére


Bandi31
csendes tag

Nekem pont van egy. :) Dku5 ből 1043 hoz.

(#17397) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Mit lehet azzal kezdeni aki két parkolóhelyet egynek néz és beáll középre a vonalra? Bűntethető a seggfej? Hazajövök munkából, nincs parkolóhely de ő kettőn áll? Csakazért is bepaszíroztam magam mellé, de ha neki áll feljebb majd, biztos rendőrt hívok!

Öreg vagyok már bohócnak!

(#17398) szmatyi93 válasza ArmanD. (#17397) üzenetére


szmatyi93
tag

Ragassz neki egy ilyet, kezdésnek megteszi :C

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#17399) szkury válasza ArmanD. (#17397) üzenetére


szkury
tag

Csak ne nyúzza meg a kocsid, ha már ilyen béna, és nem tud normálisan beállni! :))

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#17400) helkis válasza ArmanD. (#17397) üzenetére


helkis
addikt

miért nem álltál elé? ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.