Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16701) helkis válasza anaqer (#16700) üzenetére


helkis
addikt

pü.. :K

illetve keresek DDR2-es ramot helyben..

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16702) helkis


helkis
addikt

mozgat valakit egy P35-DS4-es lap+Q6600-os proci gyári coolerrel?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16703) RpPRO


RpPRO
őstag

Netezős félkonfigot keresek (alaplapra integrált vga + sound, min. 1 GB ram, proci + halk hűtő).

Jöhet PÜ-ben.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#16704) FoBCRaistlin válasza RpPRO (#16703) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

P4-es lap 3ghz-s HT-s procival 1GB rammal?

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#16705) thomeef


thomeef
őstag

1gb ddr2 800mhz+-os ramot keresek, ha valakinek van fölösleges valamelyik fiók mélyén az jelezze :))

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#16706) ---gabika---


---gabika---
tag

Ha ennyire keresett a DDR2-es ram akkor erre lehet licitálni :)
http://n1.vatera.hu/photos/b1/0e/2d36_1_big.jpg

2x1Gb Geil Ultra 800mhz, 1000 Mhz-n simán megy 2.1 volttal. 3 évig használtam úgy,semmi baja csak leváltottam DDR3-ra

(#16707) thomeef válasza ---gabika--- (#16706) üzenetére


thomeef
őstag

1db kéne, 2k hufot adnék érte, és ha veszprémben van házhoz megyek:)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#16708) helkis


helkis
addikt

eladó félkonfigok:

félkonfig1:
-Abit KG7 - sarkazásmentes K7 Athlon 1400mhz CPU + cooler master rézcooler, 512Mb DDR1 400mhz, Asus V7700 32Mb Geforce2GTS tv-out, Creative CT4810 hangkari, Realtek hálókártya.

félkonfig2:
-Sapphire (pcparts) JBG-9k99101 (ezen van hangkari, AGP), sarkazásmentes K7 Duron 1100mhz CPU + cooler, 512Mb DDR1 400mhz.

félkonfig3:
-Asus P4P800-X - Celeron 2600mhz + gyári cooler, 512Mb DDR1 400mhz, Geforce fx5200 passzív.

félkonfig4:
-Asus A7V8X-X - sarkazásmentes AthlonXP 2400+, AMD réztalpas cooler, 512Mb DDR1 400mhz.

félkonfig5:
-Abit IS7-E2 - Pentium4 2800/512/533 + gyári rézmagos cooler, 512Mb DDR1 400mhz.

ajánlatok jöhetnek priviben..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16709) vashal


vashal
tag

Hello

van valakinek upc digital gold tv csomagja?szeretném megkérdezni esetleg megnézni hogy tényleg sokkal jobb mint az analóg adás

(#16710) JanR


JanR
addikt

1 TB-s sata2 7200rpm-s HDD-t keresk (3,5' - vagy mi - rendes asztali hdd). Valakinek van 1? Csütörtökön meg is venném. Természetesen csak 100/100-s érdekel.

(#16711) cigam válasza vashal (#16709) üzenetére


cigam
félisten

Tényleg jobb. Nincs analóg képzaj, cserébe digitális kockásodás van. Nehezebb felvenni, de van EPG.
Sok pro kontra van, a legtutibb talán egy mediakártya. Nincs +1 fogyasztó(távirányító)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#16712) Ra3 válasza vashal (#16709) üzenetére


Ra3
őstag

Szerintem is jobb a digitális, nagyságrendekkel szebb képe van (főleg ahol hd), plusz ami nekem még nagyon tetszik hogy az epg miatt nem kell a műsorújságot böngészni (mondjuk nálunk a digi plusz költség nélkül küldi dvb-c-ben simán antennakábelen).

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#16713) helkis válasza cigam (#16711) üzenetére


helkis
addikt

úgy fogalmaznék, hogy egy HD tévén jobb a minőség, egy képcsövesen minimális a javulás szvsz.. :B

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16714) cigam válasza Ra3 (#16712) üzenetére


cigam
félisten

Discovery nélkül ;]

Amúgy tényleg alapból feltételeztem egy HD(ready) LCD tv-t. :B

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#16715) Ra3 válasza cigam (#16714) üzenetére


Ra3
őstag

Hát az az igazság hogy annyi ilyen jellegű csatorna van hogy pont a discovery nem igazán hiányzik. Natgeo wild+natgeo fullhd-ben engem mindenért kárpótol (igaz hogy csak angolul, de nyelvtanuláshoz pont jól jön).
Ja és igen, hd-ready tv legalább kell.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#16716) vashal válasza cigam (#16714) üzenetére


vashal
tag

igen egy full hd-s tv amire kötném :K

most mi van?nincs a upc-nél discovery :F

[ Szerkesztve ]

(#16717) cigam válasza vashal (#16716) üzenetére


cigam
félisten

Nem, a digi most vette le [link].
Sőt a pr telekom is "dobja"... [link]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#16718) vashal válasza cigam (#16717) üzenetére


vashal
tag

azt tudom mert én is digi-s vagyok :(( azért akarunk váltani csak még nem tudom mire.kettő tűnik színpatikusnak a upc digital vagy a upc direct.most is van antenna fent úgy hogy az nem gond,de olvastam hogy a műholdasnak kicsit gyengébb a képminősége (ellenben kicsit olcsobb is mint a upc digital).

(#16719) ---gabika--- válasza cigam (#16717) üzenetére


---gabika---
tag

Én is nagy discovery rajongó vagyok és persze digis... hát ki voltam akadva mikor nem találtam a favorit csatornámat,azokon éltem.Persze a national is jó de mindegyiken volt jó műsor.Most meg digilife van amin főznek -.- Discovery-t AKAROK!! :)

(#16720) cigam válasza ---gabika--- (#16719) üzenetére


cigam
félisten

Na akkor mint autentikus digis forrás. Milyenek az új digi csatornák? Mind tartalmilag, mind kép/hang minőséget tekintve.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#16721) JanR


JanR
addikt

Szóval akkor még egyszer:

Valakinek van

- 1000/1500/2000 GB-os sata2-s HDD-je?

Már nem számít a sebesség, mert adattárolásra kell! 3,5"-s érdekel csak.

(#16722) ---gabika--- válasza cigam (#16720) üzenetére


---gabika---
tag

Sajnos nálunk nincs közeljövőben arra keret hogy 200 rongyos 3d led tv-t,plazma tv-t és egyéb hasonló szórakoztatóeszközt vásároljunk.Szóval a minőséget nem nagyon tudom elemezni.A tartalom-amit előző hsz-ben írtam is- nem a legjobb.Ha jól vettem észre,akkor a discovery sience helyett van olyan h digilife,hát az nagyon gagyi sajna,80%-ban főznek,a maradékban meg utazgatnak,unalmas... Aztán van a digiworld na az egy fokkal jobb de az sem az igazi,azon dokumentum filmek mennek de az is inkább földrajzos sajna.Van valami History na az történelmes,az elég igényes,azt szoktam nézni.
De sajna be kell érnem a national-el,még az tartja bennem a lelket :D Ha az sem lenne akkor tuti szolgáltató váltás.Egy okból jobb ez a digi.Ugye én panelszökevény vagyok tehát az internet vetekszik a NASA-éval :) Bár alap csomagot fizetünk de a leglassabb net is 20/10-es ami kemény 2700 Huf :) Ja és már lassan 3 éve nem változik,nincs átverés! Torrentre tökéletes.Nem úgy mint UPC-nél ahol ha jól tudom 20/feles net van meg ilyenek. meg 120/1.Nem a legjobb torrentre (n-core-ra:) )

(#16723) cimabue


cimabue
tag

Sziasztok, esetleg tudja valaki hol kapok a városban 7"-os LCD védőfóliát?

(#16724) L!NK->Q3


L!NK->Q3
senior tag

! Vennék/cserélnék régi magyar fém és papír pénzt (korona, pengő, fillér, forint stb)

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#16725) Male válasza vashal (#16709) üzenetére


Male
nagyúr

Volt... a legtöbb csatorna tényleg jobb volt vele, mint analógon, viszont az M1 olyan agyon tömörített volt egy idő után (kemény 2.8Mbit/s MPEG2-ben, vicc...), hogy az analóg adás sokkal szebb volt. Néztem a MindigTV-n csak az meg MindigElment, ha elment egy busz a ház mellett :DDD Így végül a Diginél kötöttem ki, sokkal olcsóbban, HD-ben, és box sem kell.

(#16726) ArmanD. válasza cimabue (#16723) üzenetére


ArmanD.
őstag

Hoppá ez privi akart lenni :DDD

[ Szerkesztve ]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#16727) Daert


Daert
őstag

Üdv.
Nem tudja véletlenül valaki hol lehet normális áron a városban XBOX360 vezeték nélküli kontrollert venni?
Bár gyanítom hogy a válasz sehol lesz.Mindenhol 12k :((

(#16728) Daert


Daert
őstag

Ha valakit érdekel,eladó lenne 1db Barum Polaris 3 balos gumiabroncs.
215/65/R16
3000Km-t futott.
23000Ft
Tel: 0630/9568990

(#16729) krokk válasza Daert (#16727) üzenetére


krokk
senior tag

halo 4es tízezeröccá link

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#16730) Daert válasza krokk (#16729) üzenetére


Daert
őstag

Nem lett volna rossz,de ma reggel voltam a félemeleten és aszonta a muki van vezetékes 10K ért vezeték nélköli meg 12K-ért.
Szal ezt a Halóst meg sem említette.Épp tegnap néztem vezeték nélkülit 9K.ért szállítással,üzletből.
Érdekes üzletpolitikájuk van :(

(#16731) JanR


JanR
addikt

Gondolkodom, hogy eladom a boxom, nekem 2 joy-om van hozzá, de ahhoz egybe szeretném eladni :D

Szóval valaki nem akar xbox-ot venni? (elite - 120GB).

(#16732) ---gabika--- válasza JanR (#16731) üzenetére


---gabika---
tag

Képet,Árat kérnénk :)

(#16733) JanR válasza ---gabika--- (#16732) üzenetére


JanR
addikt

Jelenleg Bécsbe vagyok, holnap, vagy hétfőn pótolom.

(#16734) krokk válasza Daert (#16730) üzenetére


krokk
senior tag

hát eléggé... én sose csíptem őket, nem is vettem ott soha semmit :) nem mintha nagy konzolos lennék amúgy...
sikerült már venned?

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#16735) Daert válasza krokk (#16734) üzenetére


Daert
őstag

Még nem vettem.,De elég meredek szaküzletként 12K-t elkérni egy kontrollerért ami a többi boltban 8-8,5K.
Még szállítással együtt is olcsóbb.
Én eddig csak egy játékot vettem ott,de ilyen hozzáállással nem fogom a forgalmat növelni az biztos. :(((

(#16736) Mi5i válasza Daert (#16735) üzenetére


Mi5i
aktív tag

Nem értem a csodálkozásodat, hardver ügyileg sem annyi itt semmi, mint a "többi" boltban, nem vagyok meglepve. Épp amúgy én is kacérkodom kontrollerrel, hogy kellene venni, de sajnálok rá 7-8 ezret is :D Jó lenne kábeles is akár, csak x360-as legyen.

(#16737) Male


Male
nagyúr

Wifi kártya érdekel valakit?

TP-Link TL-WN781ND a pontos típusa.

- N-es szabványt támogat
- PCI Express foglalatos (x1-be megy)
- dobozában, minden cuccával
- közel négy év gari! (veszprémi kisker)
- ...ha egyszerűen/olcsón akarsz otthonra wifit csinálni, arra is alkalmas (Connectify progi ingyenes verzióját felrakod, és már osztja is a netet)

Ár: 2000Ft.

(#16738) JanR


JanR
addikt

Na és valakinek akciósan egy Xbox 360 ? :D
- elite
- 120gb hdd
- 2 wireless joy (fekete)
- jasper + valamilyen fless (nemtom milyen)
- 70+ játék (természetesen "biztonsági másolat" mind).

Jó lenne helyben eladni, akciós árcédulát is tudok húzni, karácsonyi ajándéknak rohadt jó lesz valakinek ;]

(#16739) Ra3 válasza JanR (#16738) üzenetére


Ra3
őstag

csak érdeklődés szintjén, mennyiért mennek ezek mostanában?

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#16740) JanR válasza Ra3 (#16739) üzenetére


JanR
addikt

Ilyen felszereléssel olyan 45 körül, ha jól néztem :)

(#16741) JanR


JanR
addikt

Na az xbox témát rövidre zártam :D

Valakinek egy mobil?

(#16742) Bobrooney


Bobrooney
senior tag

Hali!

Ha valakit érdekel notebook 45k-ért akkor van egy eladóm! :))

(#16743) b-max


b-max
aktív tag

Eladó :

2x1G DDR1 400 - 6e Ft a pár
2x2G DDR2 667 - 8e Ft a pár

érd:
privi.

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#16745) csibor


csibor
őstag

Kazettás magnót, vagy decket nem tudtok eladót. Deck esetén erősítő (lemezjátszó bemenet nem hátrány) is kellene.

[ Szerkesztve ]

(#16746) cigam válasza csibor (#16745) üzenetére


cigam
félisten

Van az a pénz amiért megválok a Technics RS-BX601-től. Neked mennyit ér meg?

Csak vonalszintü be és kimenete van. Én még nem is láttam olyant, amin van lemezjátszó bemenet. Merthogy az az erősítőben szokik leledzeni.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#16747) t1


t1
addikt

Miért is jó Suzukisnak lenni?

Megajándékoztuk a veszprémi kórházat :)
[link]

(#16748) helkis válasza cigam (#16746) üzenetére


helkis
addikt

régebbre kell nyúlni érte, pl.: Pioneer CT-506 :K

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16749) cigam válasza t1 (#16747) üzenetére


cigam
félisten

- Minden tiszteletem a tiétek! (Te vagy Zsolt?)
- Nem is tudtam, hogy van veszprémi Suzuki Klub (rágugliztam, de csak egy kitűző képecskét találtam)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#16750) cigam válasza helkis (#16748) üzenetére


cigam
félisten

Ilyennel is volt dolgom. Majd 20 éve :Y De ebben sem volt RIAA korrektor.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.