Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17301) dev7 válasza helkis (#17300) üzenetére


dev7
csendes tag

Írtam PÜ

(#17302) csibor


csibor
őstag

Lenne kedve valakinek velem szerelni :U Acer 5742ZG, proci cseréhez gyakorlatilag darabokra kell szétszedni :W Itt már nem bízom a rutinomban.

(#17303) helkis válasza csibor (#17302) üzenetére


helkis
addikt

mikor és hol? :)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#17304) csibor válasza helkis (#17303) üzenetére


csibor
őstag

Inkább nálad, nálam csak ez az egy lapos van, és egyedülállóként jobban tudok alkalmazkodni. Hétköznap 17 után bármikor jó nekem. Elvileg reggel kapom meg az I5 procit . Előre is köszönöm :R

(#17305) Tom5


Tom5
addikt

(#17306) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Akad vkinek egy felesleges és működő IDE-s CD (író) vagy DVD rom amit nem használ + 1 80 eres kábel hozzá? Feket színű is lehet.

Öreg vagyok már bohócnak!

(#17307) Bobrooney válasza ArmanD. (#17306) üzenetére


Bobrooney
senior tag

[link] Ha elviszed a "szettet" kábelt grátiszba adom! :))

[ Szerkesztve ]

(#17308) ArmanD. válasza Bobrooney (#17307) üzenetére


ArmanD.
őstag

Áhh nem kössz megmondom őszintén egy win xp telepítés erejéig fogom csak használni

Öreg vagyok már bohócnak!

(#17309) Male


Male
nagyúr

Eladóvá vált:

- Genius VideoCAM Messenger -> az eleje nem túl szépen feketére festve ( biztonsági kamerának szántam ). XP alatt tökéletesen megy, Vista driver van, én Win7 alatt nem tudtam életre kelteni (illetve Win Server alatt sem, így végül nem sokat volt használatban...). Kamera + Driver CD. Ár: Nagy tábla Milka, lehetőleg kekszes.
( képet tudok küldeni )

- Fujitsu ATX-es ház, szép állapotban, szabványos ATX, fehér, nem karcos, nem sárgult, és nem papírvékony. Ár: 1500 Ft. ( képet tudok küldeni )

- Philips FW46-os hifi, csak erősítőként használható, távirányítója nincs megy. 2 bemenet (egy alap, egyet én hoztam, váltani lehet köztük), 6 Ohmos hangfalakat vár. Ár: 1000 Ft.

- Egy kupac IDE és floppy kábel... kis csokikért vihetőek.

- ASUS P2L97-es lap, benne, ha jól sejtem 160 MB SDRAM ( 128 + 32 )... elvileg jó, működő gépből származik. 100 grammos Milkáért vihető.

- Philips 55 centis CRT TV.... egyik bekapcsolásnál nem volt kép... hang van, kép nincs. A képernyő "feltöltődik". Szerelő nem látta... akinek van kedve hozzá, 100 grammos Milkáért vihető valószínűleg ( még rákérdezek ). ( képet tudok küldeni )

Illetve további cuccok... Samsung B300 és Samsung GT-E1015-ös mobilok, aktív hangfal, MicorSD átalakító, 14"-os LCD, noti Wifi és egy Acer 5315-ös noti megmaradt alkatrészei.

(#17310) ---gabika---


---gabika---
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni főleg veszprémi fórumozóktól!

Keresek Veszprémben motorszerelőt aki régebbi motorokhoz is ért.Nagyon fontos lenne.

Segítségeket előre is nagyon köszönöm!

(#17311) JJános


JJános
addikt

Sziasztok! Régen jártam erre, de most tönkrement a másik szobában idáig működő xp-s netesgép. Elsősorban mini, vagy fekvőházas gépre gondoltam. Vinyóm van, Optikai meghajtó van, minimum 512 ram, de 1Gb-ig jöhet, kellene a keresett gépbe, és legalább 1000 körüli proci. Ajánlatokat ide várok. Köszi!

2007-05-06 óta itt!

(#17312) ---gabika---


---gabika---
tag

Sziasztok!

Eladnám pár régi alkatrészemet.

Geil Ultra 2x1G 800 Mhz DDR2
http://prohardver.hu/dl/upc/2009-04/09/201692_tlhihk1e7rdtc0gk_dsc05398.jpg

AMD Athlon 64 X2 AM2 5200+

ABIT KN 9 Ultra
http://prohardver.hu/dl/cnt/2006-08/1261/picz/abit/mobo.jpg

Imádtam ezt a gépet! Be volt lőve,hogy a proci 3Ghz-n mennyen, a ram 1000 mhz-n 2.1 volt-al.
Így ment 3 évig aztán leváltottam egy nagyobbra.

Egyik cuccnak sincs semmi baja.A mai napig hibátlanul működik!

A procihoz adok egy ilyet is:
http://shop.tntrade.cz/silentmaxx-cpu-cooler-frostbite_i45084.jpg

Persze megvan a gyári hűtő is.

Minden cuccnak megvan a gyári doboza is!

Egybe: 25 000.-

[ Szerkesztve ]

(#17313) Male


Male
nagyúr

ASUS M4A785TD-V Evo lap valakinek?

- AM3
- 4 x DDR3
- 5 SATA + 1 eSATA
- Integrált HD4200 VGA, 128 MB sideport DDR3-al, HDMI + DVI + D-Sub csati
- gigabit
- IEEE 1394a
- 8 csatornás integrált hang, optikai kimenet is van rajta

Hátlap, kézikönyv, CD megvan hozzá.

Veszprémi személyes átvételnél 9.000 Ft-ba mehet.

(#17314) Tom5


Tom5
addikt

Eladó:
2X1GB DDR2 800-as Kingston memória, 250GB WD ATA vinyó (WD2500BB), Biostar Geforce 6100MS alaplap. Ez vmi nForce-os cucc, itt pár kondi cserélve lett, de tökéletesen működik, benne 3000+ A64 + hűtés és 2X512MB DDR400-as ram.

(#17315) vashal


vashal
tag

Hi

keresek 250-500gb körüli sata vinyót reális áron.samsungot nem preferálom mert eddig nem voltak jó tapasztalataim :( .seagate.wd.maxtor jöhet

(#17316) helkis


helkis
addikt

van valakinél fölösben egy 3way splitter ups-s rendzserhez? illetve egy csillapító is kéne.. :K

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#17317) MasterDeeJay

Eladó:
Gericom notebook 14" P4 2Ghz, 2x512mb, 40gb - 20eFt
Leadtek PX DVR3200h analóg és digitális tuner PCIE-s, itthoni digitális adásokra is megfelelő, hardveresen tömörít felvételkor 15eFt
Asus EEEPC 7" 2G surf jó állapotban 22eFt

Keresek nokia 8910-hez bekapcsoló gumi gombot valamint hozzáértő emberkét aki ilyen telefon csúszkáját meg tudja csinálni.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#17318) cigam válasza helkis (#17316) üzenetére


cigam
félisten

Szünetmenteshez 3as elosztó, csillapító? Nem UPC(kábeltévé)-hez?!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17319) helkis válasza cigam (#17318) üzenetére


helkis
addikt

kábeltévéhez kell, nem szünetmenteshez!
jogos, elírtam UPC-hez kell! :R

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#17320) ocsi19


ocsi19
senior tag

Üdv újra mindenkinek! :)

Vennék 1GB DDR1 400MHz asztali gépbe való ramot 2 hét próbagarival.

pü jöhet.

(#17321) cigam válasza helkis (#17319) üzenetére


cigam
félisten

Csak 4-es splitter van a fiók mélyén 6.5dB-es leágazásokkal. kb így néz ki:

Csillapítóból milyen kell? 6,10,20dB-s van

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17322) helkis válasza cigam (#17321) üzenetére


helkis
addikt

ez jól néz ki! :K
szvsz elhoznám mindegyik csillapítót, vagy mindenből egyet, aztán meg kéne próbálni, állítólag úgy az ideális, ha a downstream power levelje -6.0dBmV alatti, az upstream pedig 50 dBmV alatti, a download az jó nálam -13,7 de az up az már 57-en van.. +nem tudom, hogy hogy csillapít, mindent egyszerre? :F

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#17323) cigam válasza helkis (#17322) üzenetére


cigam
félisten

Ezt hol írták?
Mert pl. itt mást írtunk a 0. hozzászólásban.

Hogy,hogy hogyan csillapít mindent 1xerre? Hogyan máshogy kellene?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17324) helkis válasza cigam (#17323) üzenetére


helkis
addikt

lenne külön up-irányban csillapítás, ami nem szól bele a down-irányba, és forditva.. de akkor még nem tart itt a tech.. :D

hmm: lehet akkor én értettem félre: [link] megesik.. :)

akkor elvileg egy 10-es csillapítóval, mindenhol a jó érték alá tudok menni, a kérdés az, hogy a másik oldalon mi a max? tehát ami alatt/fölött meg már nem jó? :F

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#17325) Male válasza helkis (#17324) üzenetére


Male
nagyúr

Az up az pozitív érték, épp, hogy a kisebb a jobb... ha abba még szűrőt pakolsz, akkor szerintem a modemnek még nagyobb teljesítménnyel kell adnia, így inkább afelé mész, hogy nem lesz neted. (persze lehet, hogy rosszul gondolom :) )

(#17326) MasterDeeJay

Veszprémben vagy környéken tud valaki megbízható mobiltelefon szerelőt?

Egy Nokia 8910-esről lenne szó, az alap panelen mindkét oldalt van egy sín amibe a slide mozog, na az egyik felén a végállás része kitört így a tovább megy ki mint kellene. Használható így is de hülyén néz ki hogy szép lassan lecsúszik majd az utolsó fél centin kivágódik.
Illetve van még egy 8110-esem amit rendbe kellene hozni, de a másik most fontosabb.

Nokia szervizben nem vállalják be.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#17327) cigam válasza Male (#17325) üzenetére


cigam
félisten

Valahogy úgy. De nyugodtan vidd el, tegyél be egy 10-es osztót, oszt még rosszabb lesz (szerintem, de a tévedés jogát fentartom)

Amíg tudja a25mbite, nincs miért piszkálni. Ami nem romlott el, nem kell megszerelni, de tetudod....
Betettem a tatyóba, holnap beugorhatsz érte.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17328) helkis válasza cigam (#17327) üzenetére


helkis
addikt

lehet még most átmegyek érte, mert holnap Fehérváron leszek tanfolyáson.. :B a korábbi címed, telód nem változott? esetleg dobj egy updete-et priviben.. :K

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#17329) cigam válasza helkis (#17328) üzenetére


cigam
félisten

Bocs, ma már nem jó...
A számom +362098TAMAS

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17330) helkis válasza cigam (#17329) üzenetére


helkis
addikt

ok, akkor majd holnap, meddig vagy bent?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#17331) helkis


helkis
addikt

Keresek 2Gb DDR3-at, lowcost-osat, 1333-ast..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#17332) szmatyi93 válasza MasterDeeJay (#17326) üzenetére


szmatyi93
tag

Haszkóvó fordulónál európa gsm vagy a színház körül van egy nokia szerviz ahol csak azzal foglalkoznak a többit nem isemerem, ez a kettő általában orvosolja minden problémámat

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#17333) Tele von Zsinór


Tele von Zsinór
őstag

Élesedett a gmaps street view Magyarországon, Veszprémről is készültek képek, én már meg is találtam magam :)

(#17334) cigam válasza helkis (#17330) üzenetére


cigam
félisten

kb 16-ig

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17335) MasterDeeJay válasza szmatyi93 (#17332) üzenetére

Nem jártam sikerrel, nokia szerviz hozzá se tud szólni, a haszkovósnál nincs ilyen alkatrész túl ritka teló. Köszi! Nyomozok tovább.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#17336) szmatyi93 válasza MasterDeeJay (#17335) üzenetére


szmatyi93
tag

Hát nincs mit...

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#17337) Mi5i


Mi5i
aktív tag

Valakinek esetleg jobbféle 5.1 körüli hangkártyája? Audigy már koros, és lehet váltanék :) Xonar DX-szel kacsintgatok, de szigorúan nem boltból sajnos.

(#17338) helkis válasza helkis (#17331) üzenetére


helkis
addikt

senkinek nincs ramja? :F

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#17339) JanR


JanR
addikt

Masoknal nem rosszalkodik a UPC? Nekem most eleg kemenyen szakadozik, sot a mobil netem is :D Na ilyenkor mivam? :D

(#17340) cimabue válasza JanR (#17339) üzenetére


cimabue
tag

Dehogynem. Főleg a mailszerver ultrafos, mondhatni elég véletlenszerűen működik, lassan kezd megtelni velük a puttonyom.

(#17341) MasterDeeJay válasza JanR (#17339) üzenetére

Egy hónapja van csomagvesztés, nem csak nálam hanem Pesti havernál is aki szintén UPC-s.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#17342) JanR válasza JanR (#17339) üzenetére


JanR
addikt

Felhívtam őket, tudnak a hibáról, már javítják :D

(#17343) helkis válasza JanR (#17342) üzenetére


helkis
addikt

mindig ezt mondják.. :)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#17344) JanR válasza helkis (#17343) üzenetére


JanR
addikt

Elvileg a NOD-ba volt hiba, de amúgy most már tényleg jó lett. Még a bejelentő is elmondta mielőtt az ügyintézőt kapcsolta volna.

(#17345) helkis válasza JanR (#17344) üzenetére


helkis
addikt

biztos a GDI keze van benne.. ;]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#17346) Male


Male
nagyúr

GP ReCyko akksikat árulnak valahol Veszprémben? (normális áron)

(#17347) ---gabika---


---gabika---
tag

Román net! DIGI forever! :)

(#17348) _kovi_ válasza Male (#17346) üzenetére


_kovi_
aktív tag

Akku kell vagy töltővel?

(#17349) vashal válasza ---gabika--- (#17347) üzenetére


vashal
tag

az is lutri rendesen.egyik ismerős fél évet küzdött velük hogy mindig 10-15 perc után megáll a net.a végén már ki sem mentek,azt mondták szerintük jó mert látják az elosztót úgyhogy az ő rendszerébe lesz a hiba.a végén kiderült hogy valami kábel volt szar azért nem jött be a jel,de addigra leszerződtek az invitelel (persze az se nagy előrelépés,legalább is a tv-jük.egy szar) aztán beintettek a diginek hogy csomagolhat.ha szerencséd van és jó mindig akkor őrülhetsz,mert sokan panaszkodnak.
egyébként mi is digisek voltunk már a leg eleje óta (csak parabolás) de mikor kivették a csatornákat átléptünk upc-re.régen a digi árban verhetetlen volt,és nem is emelte az árakat mint sokan mások csak kitalálták ezt a hülyeséget hogy kiveszik a csatornákat.pedig ha csináltak volna még 1 magasabb csomagot biztos sokan maradtak volna és kifizetik a pluszt.2800ft volt a két tv-re a duál egység vagy egy csomó csatornával,ha kicsit emelnek akár 3500 akkor is jó áron lett volna.az upc kb ezt adja 5100-ért plusz a másik tv 1500,ja és elméletileg a hdmi-s box 1000 pénz per hó.
na nagyjából ez a véleményem :K

(#17350) Male válasza _kovi_ (#17348) üzenetére


Male
nagyúr

Csak akksi kéne... 2-es vagy 4-es csomag, ártól függően.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.