Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17201) cigam


cigam
félisten

Annyira jól sikerült, hogy elbüszkékedem vele: Tiramisu

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17202) JanR válasza cigam (#17201) üzenetére


JanR
addikt

Kapok belőle? :C

(#17203) Male válasza cigam (#17201) üzenetére


Male
nagyúr

Ez valóban jól néz ki :) ...bár az íze a lényeg :)

(#17204) helkis válasza cigam (#17201) üzenetére


helkis
addikt

ezért most toltam egy kis tiramisus carte'dor-t.. :))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#17205) szkury válasza cigam (#17201) üzenetére


szkury
tag

Nyami! :C

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#17206) szkury válasza helkis (#17200) üzenetére


szkury
tag

Mekkorák érdekelnek?

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#17207) helkis válasza szkury (#17206) üzenetére


helkis
addikt

ár/teljesítmény viszonytól függ, de olyan 160-500gb közöttiek..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#17208) szkury válasza helkis (#17207) üzenetére


szkury
tag

OK, körülnézem majd!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#17209) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Április 1 től 2 szobás albérlet kiadó olcsón. Veszprém belvárosban.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#17210) JanR válasza FoBCRaistlin (#17209) üzenetére


JanR
addikt

Téged már nem ért az ember, egyszer keresel, másszor kiadsz ;]

Bár azért remélem rendeződött a helyzeted!

(#17211) FoBCRaistlin válasza JanR (#17210) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Húzok pestre :)

Tudod hol dolgozok... pesten is ugyanaz a melóm... egyelőre.

Thx, Tesó :R

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#17212) JanR válasza FoBCRaistlin (#17211) üzenetére


JanR
addikt

Akkor meló is van, meg minden?

Kéz és lábtörést előre is!

(#17213) Male válasza helkis (#17204) üzenetére


Male
nagyúr

:DDD

Melyiket sikerült már megutálni ennyi idő után? ;]

(#17214) Tüzi

Ha esetleg érdekel valakit egy 3ghz-es prescott proci, vagy egy toshiba slim dvd író notiba, küldjön privátot :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#17215) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Nem akar valaki eladni 1TB-os vinyót? Esetleg 500GB-osat?

Öreg vagyok már bohócnak!

(#17216) JanR


JanR
addikt

Ezt olvastátok már? :D

(#17217) szkury válasza JanR (#17216) üzenetére


szkury
tag

Már cenzúrázva!:DD

[ Szerkesztve ]

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#17218) a_tesz


a_tesz
Korrektor

Ha valakit érdekel egy garis X10 Mini Pro... forduljon hozzám :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#17219) dev7


dev7
csendes tag

Tisztelt Hölgyeim és Uraim,Tisztelt felhasználók.Veszprém és Veszprém környékéről szeretnék 19" vagy nagyobb LCD monitort venni reális áron.Természetesen azért megnézném és mivel én is Veszprém környékén lakom a személyes átvétel a próbáratétel után kivitelezhető.Akinek van eladó az kérem jelezzen itt vagy privát üzenet formájában.Üdv mindenkinek!!! :R :) ;)

(#17220) JanR


JanR
addikt

Megy valaki veletlenul a hetvegen Kecskemet fele, vagy oannan errefele? Egy kis csomagot kene elhozni :)

(#17221) H_Anita


H_Anita
csendes tag

NEM KIFEJEZETTEN ADOK-VESZEK, de VESZPRÉMI érdekeltségű hír. Kedves Mindenki! Hargittai Anita vagyok, munkaerő-közvetítéssel (nem kölcsönzés, így a munkatárs a cég saját állományába fog tartozni) foglalkozom a T-HR Kft-nél (Tatabánya, Szent Borbála tér 6.) 30/439-8014. Veszprémi, több éves múltra visszatekintő partnerünk részére keresek CNC marós munkatársat, azonnali munkakezdéssel, 3 hónap próbaidő után határozatlan idejű szerződés.
Elvárások
Szerszámkészítő végzettség
Min. 3 év szakmai gyakorlat
Heidenhain programnyelv (TNC i530, TNC 355) vezérlésének ismerete. 2, későbbiekben 3 műszakos munkarend vállalása.
Előny
Szerszámüzemi gyakorlat. CAD/CAM ismerete. Síkköszörülési gyakorlat
Nagyon szépen megköszönöm a támogatást, ha van ismerősi körben, akit érdekel, akkor bármilyen kérdésre szívesen válaszolok.

(#17222) Bandi31 válasza H_Anita (#17221) üzenetére


Bandi31
csendes tag

Melyik cégről van szó?

(#17223) Ra3 válasza Bandi31 (#17222) üzenetére


Ra3
őstag

ez az amit ide biztos nem fog beírni, ő akkor kap pénzt ha odaviszi az embereket, aki magától sétál be az után nincs jutalék :DDD
egyébként ezen a területen nem könnyű embert találni, aki régóta nyomja annak általában jó fizetése van, és/vagy olyan munkafeltételek amit nem szívesen hagy ott, ha van egy kis nyelvismerete, akkor meg Ausztriában, Németországban brutál pénzeket is akaszthat....

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#17224) helkis válasza Bandi31 (#17222) üzenetére


helkis
addikt

ajka lesz.. szvsz..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#17225) ArmanD.


ArmanD.
őstag

500GB-1TB-ig vinyót keresek jó áron.

Öreg vagyok már bohócnak!

(#17226) Dany007


Dany007
veterán

Üdv!

Úgy néz ki eladóvá válik egy félkonfig. Konkrétan az enyém. :)
Hátha valakit érdekel. És mivel én a személyes átvételt preferálom leginkább, ezért gondoltam ide írok mielőtt feltenném az apróra is.

Tehát a következőkről van szó:

Core 2 duo E6600 (2,4Ghz) - nem volt tartósan húzva, csak próbaképpen

Hyper TX3 hűtő

Msi 965p platinum alaplap (lga775)

Gigabyte 9800GTX+ 512MB - ő sem volt húzva, mivel az elődje szép lassan elszenesedett, ezért őt már nem bántottam

2x1GB Supertalent DDR2 800mhz - ők sem voltak húzva, szép kék bordái vannak.

Már értelemszerűen egyikre sincs garancia. De mindegyik kiválóan működik. Most is ezt használom.
Beáraztattam a megfelelő topikban, ott 30k-t mondtak az egészre. Én is ennyit tippeltem, szerintem korrekt.

Örülnék ha egybe menne el, mivel jelenleg is ezt használom. Az ára pedig kéne az új konfighoz. :)
De persze ésszerű keretek között tárgyalóképes vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#17227) H_Anita válasza Ra3 (#17223) üzenetére


H_Anita
csendes tag

beszéltem jópár ezen a területen dolgozóval, akik azt mondták, hogy odakint sincs kolbászból a kerítés, pár évvel ezelőtt még 5x annyit lehetett keresni, most kb. 2x annyit, mint itthon (persze az is számít!!!! de havonta 1x jön haza - jóesetben) valóban nem egyszerű a keresés

(#17228) Male


Male
nagyúr

Eladó 2 x 2GB DDR3 1600 / CL7... Kingmax nagybordás.

6500 Ft a pár.

Élettartam garisak.

Átvétel: Vetési környéke leginkább, esetleg színházkert.

Később, ha kell, tudok adni még 2 darabot (1-2 hét csúsztatással), tehát ha 8GB-ra van szükség, az is megoldható, csak nem egyszerre. (a 4 darab ment együtt a lapomban)

(#17229) Ra3 válasza H_Anita (#17227) üzenetére


Ra3
őstag

Ez biztos így van, külföldön dolgozókkal már régebben beszéltem, viszont több mint 12 évet lenyomtam szerszámgyártásban, és tudom hogy a tehetséges nc marósok általában itthon is meg vannak annyira fizetve hogy pár tízezerért nem biztos hogy váltanak, főleg ha az adott munkahelyen jól érzik magukat, és még esetleg helyben is van.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#17230) H_Anita válasza Ra3 (#17229) üzenetére


H_Anita
csendes tag

ebben is van igazság, aki jól érzi magát egy adott munkahelyen, azt nem lehet könnyen mozdítani, főleg nem az ország másik végéről - mondjuk - Tatabánya környékén viszont a jó szerszámos szakemberekből van hiány, nincsenek ilyen irányú képzések, pedig nagy szükség lenne rá...

(#17231) H_Anita


H_Anita
csendes tag

Üdvözletem ismét mindenkinek! Ha valaki tud azonnal birtokba vehető, korrekt albérletet Veszprémben, akkor kérem írjon! Megköszönöm a segítséget!

(#17232) szkury válasza H_Anita (#17230) üzenetére


szkury
tag

Érdekes, mert szerintem Tatabánya eléggé jól felállt a bányabezárások után!
Azt hittem, megoldják a szakember utánpótlást!
Nálunk Ajka rendesen halódik!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#17233) Male


Male
nagyúr

Eladó két Samsung telefon:

Samsung B300: Hibátlan, dobozában, töltőjével, headsetjével (soha nem használtam :) ). Zsebben hordtam, emiatt kopás látszik rajta, de nem vészes.

Samsung GT E1015: Hibátlan, doboza nincs meg, töltője viszont igen. Ez talán két hetet ha ment, gyakorlatilag új állapotú.

Mindkettő Voda függő.

Ár: 1500 / db körül gondoltam.
Gari: 1 hetet vállalok rájuk.

[ Szerkesztve ]

(#17234) cigam válasza Male (#17233) üzenetére


cigam
félisten

A B300 az flippes? Milyen színü?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17235) Male válasza cigam (#17234) üzenetére


Male
nagyúr

Igen, ilyen, bár a kép kicsit csalóka, mert nem érdes mint amilyennek a fotón tűnik.

Fekete egyébként mindkettő.

(#17236) H_Anita válasza szkury (#17232) üzenetére


H_Anita
csendes tag

igen, Tatabányán jobb a helyzet, mert az ipari parkban többféle cég van, de a képzések valahogy nem követik a kor követelményeit

(#17237) krisznagy


krisznagy
tag

Sziasztok - nem adok veszek infó.

De érdeklődnék, hogy nincs-e valakinek ismerőse aki segítene egy mentésben, vagy legalább tudna meleg ételt-italt vinni egy bajbajutott ismerősömnek.

A 64-es főúton ragadtak Enyingtől 30km-re. Egy pici piros Suzuki Swift-ben, egy 2 éves kislánnyal - 16 órája szobroznak ott és fogytán a benzinjük is már...

Kérem aki tud valamit írjon rám.

Köszönöm :R :R

(#17238) ArmanD. válasza krisznagy (#17237) üzenetére


ArmanD.
őstag

Tudtommal senkit nem engednek ki kell szólni a hatóságnak vagy a katasztrófavédelemnek aztán intézkednek

Öreg vagyok már bohócnak!

(#17239) JanR válasza ArmanD. (#17238) üzenetére


JanR
addikt

Enying és környéke le van zárva. Asszony húga is ott van .. nem tud hazajönni :(

(#17240) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Erről jut eszembe. Északi partról van valami infótok? Mennyire járhatók az utak? Apósomék tegnap 3kor indultak Pestről...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#17241) csibor válasza pocokxx (#17240) üzenetére


csibor
őstag

Almádi 71-es járható, de minimális a forgalom. Állítólag Kenese le van zárva.

(#17242) pocokxx válasza csibor (#17241) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Ez nem túl jó hír... (Lepsényből mennének fel az északi partra Keszthelyig).

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#17243) csibor


csibor
őstag

Érdeklődnek Ausztriába nem jár valaki mostanában? Vagy nem dolgozik kint? Pici csomagot szeretnék venni kint :)

(#17244) szkury


szkury
tag

Sziasztok!
Milyen a 8-as főút Veszprémnél?

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#17245) thomeef válasza szkury (#17244) üzenetére


thomeef
őstag

Már tiszta :)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#17246) szkury válasza thomeef (#17245) üzenetére


szkury
tag

Köszi!
Ajkáról kell mennem.

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#17247) Rajjmen


Rajjmen
aktív tag

Sziasztok,

Nem tud valaki a környéken olyan céget, amelyik alumínium eloxálással foglalkozik?
Válaszototkat előre is köszönöm.

(#17248) _kovi_


_kovi_
aktív tag

SB Audigy2 ZS 7.1 //SB0350
SB Audigy SE 7.1 //SB0570

eladók.

[ Szerkesztve ]

(#17249) _kovi_


_kovi_
aktív tag

Celeron 420 S775 CPU eladó.
1500 Ft.

(#17250) Mi5i


Mi5i
aktív tag

Csak foglalja a helyet, ha valakit érdekel belőle valami esetleg. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.