Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16751) FoBCRaistlin válasza cigam (#16749) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Ő nem zsóóóti, de rajta volt a videón.

Egy mondat azért piciz fura lett.
"elősegítik a gyerekek ittlétét" Ez sztem nem így akarta mondani. :U

Amúgy tényleg :R

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#16752) cigam válasza FoBCRaistlin (#16751) üzenetére


cigam
félisten

Akkor melyik ő? Melessleg elég jó képet választott(am) a hírhez tartozó képnek ;]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#16753) Bobrooney


Bobrooney
senior tag

Ha esetleg valakit érdekelne tápegység :))

(#16754) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Nem jár valaki véletlenül az ajkai Deichmann felé mostanában? A veszprémi jól kib@szott velünk.
Rendelteltünk pár napja egy cipőt majd ma reggelt felhívtak hogy megjött. Be is mentem az üzletbe és kiderült hogy senki nem tud semmiről vagyis hogy ott nincs a cipő majd kiderítették hogy Békéscsabára vitték a cipőt amit ajándékba akartam venni. De! Legközelebb csak Január közepére tudnának ide rendelni én meg Karácsonyi ajándéknak akartam. Az Ajkaiba meg van ez a cipő még ami kellene

Öreg vagyok már bohócnak!

(#16755) Male válasza ArmanD. (#16754) üzenetére


Male
nagyúr

Engem már kb két éve hívnak egy cipő miatt, ha érkezik megfelelő méretben :DDD

(#16756) RpPRO


RpPRO
őstag

Falra szerelhető telefont keresek. Ilyen egyszerűt, mint pl. ez itt. Van valakinek elfekvőben?

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#16757) ---gabika--- válasza ArmanD. (#16754) üzenetére


---gabika---
tag

A Deichmann-ba tilos cipőt venni!! Annál nagyobb lehúzás nincs ami ott megy.(kivéve a bankok ugye :) ) Vettem ott cipőket 2 hónapig bírták,darabja 6ezer volt... A kínainál is szarabb cipőket kapsz ott.VIgyáztam rájuk de beáztak,elkopott a talpa stb..
Kb. 2 éve vettem Eurosportban cipőt,mákom volt mert 16-ról volt leárazva 8-ra.A mai napig jó lenne csak esztétikailag nem a legjobb.Pár görbe este meg motorszerelés,benzinráfolyás után :)
A lényeg h elöbb veszek kínaiban occsóért cipőt mint a Deichmann-ban

(#16758) JanR


JanR
addikt

Keresek!

Pár ezer forintos LGA775-s procit, ami NEM CELERON.

Elsősorban ezek érdekelnek: E2140 / 2160 / 2180, vagy egy jó D92X

Ha valakinek van legyen oly kedves írjon nekem :) Karácsonyra lenne speedbust nővérem gépébe.

(#16759) FoBCRaistlin válasza JanR (#16758) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#16760) Notebook2012


Notebook2012
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy Veszprémben melyik legjobb helyen lévő, legkulturáltabban kinéző és normális eladókkal rendelkező számítástechnikai szakbolt? Ha ez a dolog nem valósítható meg, akkor az volna a kérdésem, hogy ti hol vásároltok a legszívesebben?

(#16761) helkis válasza Notebook2012 (#16760) üzenetére


helkis
addikt

neten, vagy itt egymás közt, mond mi kell, hátha tudunk rá forrást..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16762) Male válasza Notebook2012 (#16760) üzenetére


Male
nagyúr

Tominál ( [link] ) vásárolok sok éve, eddig mindig rendes volt, és a garit is simán intézi.
...ha meg nem bolt, akkor itt a PH!-n veszem meg.

(#16763) Notebook2012 válasza Male (#16762) üzenetére


Notebook2012
tag

A boltja jó helyen van és kulturáltan néz ki?

(#16764) cigam válasza Notebook2012 (#16760) üzenetére


cigam
félisten

Lantech?!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#16765) Ra3 válasza Notebook2012 (#16763) üzenetére


Ra3
őstag

ott a link, a belvárosi üzletházban van, képek is vannak fent.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#16766) Notebook2012 válasza Ra3 (#16765) üzenetére


Notebook2012
tag

jó lesz, köszi!

(#16767) Male válasza Notebook2012 (#16763) üzenetére


Male
nagyúr

Belvárosi üzletház 2. emeletén... nem rossz hely, és nem néz ki rosszul szerintem.

(#16768) helkis válasza Notebook2012 (#16763) üzenetére


helkis
addikt

egyébként ezekből a "mérőszámokból" mire tudsz következtetni? :F

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16769) Ra3 válasza helkis (#16768) üzenetére


Ra3
őstag

nekem az a tippem ő nem vásárolni, hanem eladni akar, ehhez keres partnert.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#16770) helkis válasza Ra3 (#16769) üzenetére


helkis
addikt

na ok, de aki plázában nyit boltot (bocs Tomi), az beépíti az árba a havi bérleti díjat is, stb.. tehát nem egy olcsó hely az tuti, én 1x mentem be hozzá mióta ott van fent, egy házat akartam venni tőle táp nélkül, de nem akarta úgy odaadni, mert hogy mennyi tápja van fölösben.. :F
persze megértem, de aki manapság nem rugalmas az hosszútávon beszívta szvsz..

rengeteg apróhirdetési portál van, még ingyenes is, de általában a lényeg, hogy a többi ugyanolyan terméktől olcsóbb legyen, vagy annyival jobb legyen mint amennyivel drágább.. a jófogás nekem most nagyon megtetszett, egy q6600+ds4-et dobtam fel, 1hét alatt elment úgy, hogy +1 q6600-ot is eladtam, meg egy gtx460-at, és még ma is jött rá érdeklődő.. :K
nem kell senkinek sem részesedést fizetni, csak egy hirdetést kell kitalálni, és kész..

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16771) _kovi_


_kovi_
aktív tag

Valakinek CMedia 5.1, esetleg hasonló PCI-os hangkártya?
Win7 kompatibilis természetesen. Olcsó!

(#16772) ffodi válasza helkis (#16770) üzenetére


ffodi
veterán

Jó hely, jó árakkal. Kedvencem a gamer és prémium kategóriás gémer gépek. :DDD Példának: [1] [2]

A szöveget is érdemes elolvasni. ;] (ha valaki ezt olvasva a saját hirdetésére talál, az ne haragudjon, tudom, hogy a marketing a legfontosabb) :)

Szerk.:

Ráadás: [3] Ez a legbetegebb......

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#16773) helkis válasza ffodi (#16772) üzenetére


helkis
addikt

mint mondottam, itt eladni érdemes, nem vásárolni.. :B
kivéve, ha valóban jó áron van valami!
manapság a copy-paste korában, azért hamar rá lehet jönni, ha valamely alkatrész/gép/cucc drága, az első konfigra mondanék max 60k-t a másikra 35k-t+monitor.. :B
vicces emberek is vannak, de ph- se leányálom már..
úgy veszem észre a vevők most ide telepedtek, és ha valaki értelmes áron ad valamit egyből jönnek is érte.. :K

szerk: a 3.as tényleg üt: monitor: 360-fokig elforgatható.. :W
de talán a nevéből kiderül, hogy miért is van ez így..

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16774) cigam válasza ffodi (#16772) üzenetére


cigam
félisten

Ráadás: [3] Ez a legbetegebb......

Dehogyis. Azért ilyen drága, mert a felsorolt játékok, oprendszer, mind, mind legális rajta. ;]

Sajnos van aki meg is veszi (lövése nincs mit vesz, de ha ennyi minden van hozzá, hát "tutijó vásár").

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#16775) csibor


csibor
őstag

Kazettás magnó megoldódott. Sony MHC3800. HD4850-HD5750 szintű kártyát keresek a keret max 15K. Inkább 15K-ért a legjobbat keresem :)

[ Szerkesztve ]

(#16776) cigam


cigam
félisten

Adott egy P4-es Intel alaplap. Amíg nincs az olvasóban lemez, szépen beindul minden okésnak tűnik. Ha van benne lemez, még a boot elött újraindul, ezzel egy végtelen ciklusba kergetve magát, engem meg az őrületbe.
Mind1 milyen lemez van benne, XPtelepítővel addig sem jut el, hogy "press any key to boot ...". Ha üres a DVDolvasó, akkor ugrik a winyóra, és tölti be az oprendszert.

Találkoztatok ilyennel? Mitől lehet?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#16777) ffodi válasza cigam (#16776) üzenetére


ffodi
veterán

Ugyan azon az IDE csatornán van a HDD és az ODD is? Mert ha nem, akkor próbáld meg átkötni (esetleg fordított helyzetben is). Illetve lehet rossz az IDE kábel is, és/vagy a DVD meghajtó.

A Win bebootol egyébként?

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#16778) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

2,5"-os HDD-t keresek 80-160Gb méretben Satásat. Jöhetnek az ajánlatot. :)

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#16779) helkis


helkis
addikt

sajna gariztatnom kell az alaplapom: Asus Maximus V Gene-ről van szó, amint visszajött eladó lesz bolti ár alatt, akit érdekel, privizzen!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16780) cigam válasza ffodi (#16777) üzenetére


cigam
félisten

Nem, másik IDE csatornán csücsül a winyp (pri. master), és másikon az olvasó (sec.master).
Probáltam 40-es és 80-as IDE kábellel. a probléma megmaradt.
Probáltam másik olvasóval, is, sőt! Ha USB-s DVD-ről próbálom indítani, attól is ugyanúgy dob egy hátast.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#16781) thomeef válasza cigam (#16780) üzenetére


thomeef
őstag

Esetleg sata-s dvd-rommal próbáld még ki ha van rá lehetőséged, bár nem hiszem hogy segít, elég gányul hangzik a dolog.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#16782) JanR válasza helkis (#16779) üzenetére


JanR
addikt

Kinyírtad mi? ;]

más:

Van eladó 2x1GB DDR2 ramom ha valakit érdekel.

(#16783) helkis válasza JanR (#16782) üzenetére


helkis
addikt

dehogy.. működik még, de már vásárlás után nem volt jó rajta pár dolog, csak nem volt időm gariztatni.. :B
néha az első pcie-ben nem ismerte fel a kártyát, reset gomb-ot nem lehet benyomni.. egyik usb-n nem ismeri fel ha rá van dugva valami.. ha megy akkor stabil meg minden, brutáljó lap, de így nem akarom eladni, ezért legariztatom, aztán valszeg egy bontatlant tudok árulni.. +megy pü! :R

cigam : mire van jumperelve a odd? (gondolom master).. próbáld meg ugyanazon a csatornán egy kábelen a 2 eszközt, master hdd és slave odd-vel (a kábel egyik vége a master eleve, a közelebbi csati a ehhez a végéhez a slave, a 3. csati kell a lapra (találkoztam már olyan lappal, hogy ha nem így volt megőrült, illetve olyannal is, ami cableselecten is megőrült, és olyannal is ami ha nem ugyanúgy volt jumperelve ahogy a kábel szerint, tehát az utolsó eszköz volt a slave, akkor is..)), ha jó, akkor tedd át a másik csatornára az egészet, lehet az egyik ide-csati hányt be..
melyik p4-es lapról van szó?
ha van enhanced és compatibility mode az ide csatikhoz, akkor tedd a butábbra..

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16784) helkis válasza helkis (#16783) üzenetére


helkis
addikt

úgy is próbáld ki, ha nem jött be az előbbi, hogy az odd a master a hdd a slave..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16785) _kovi_


_kovi_
aktív tag

Van 2 dolgom eladóban:

Zalman VGA/System cooler: [link]

Zalman ZM-RC1000 Ultra-Quiet RAM Cooler: [link]

Ár privátban.

(#16786) cigam válasza helkis (#16784) üzenetére


cigam
félisten

Köszi a tippeket(Ez az 1 kábellel slave-ként berakott ODD ma reggel nekem is beugrott. Viszont már elvitte az itteni rendszergazda, hogy megküzdjön vele...

Más.

Valakinek egy házikó? Még táp sincs benne, de szükség esetén van egy zsír új codegen tápom is (talán 400W-os?)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#16787) ocsi19


ocsi19
senior tag

Eladó laptop:

DELL E6400

Saját képek

Magnézium vázas, strapabíró modell! A fedlapon van egy ~ 3x1cm-es matrica nyom, amit nem lehet eltávolítani, de annyira nem vészes(lásd képek). Hibátlan, mindene tökéletesen működik! A fedlapon levő matrica nyomot leszámítva gyönyörű esztétikai állapotban van. Nagyon halk gép.

CPU: T9400@2.53 GHz
VGA: Intel 4500MHD
RAM: 2 GB DDR2 800MHz
HDD: 250GB 100%/100%
Kijelző: 14,1" matt 1440x900
Billentyűzet: német, világítós - magyarra matricázva
Akku: 1,5-2 órát bír!
Csatlakozók:
- 3 x USB 2.0
- D-Sub
- Ethernet
- ExpressCard
- modem
- audio ki- és bemenet
- dokkoló
Egyéb: Wifi, Bluetooth, webkamera, Smart Card olvasó, kártyaolvasó, pöcökegér
+töltő

Papíros garancia: 3 hónap!

Ára: 74.000.-

Igény esetén teljesen új dokkolóval és adapterrel + 10.000.-ért.
Igény esetén hozzá való DVD-író helyére tehető 2. HDD adapterrel + 4.000.-ért.

[ Szerkesztve ]

(#16788) ArmanD.


ArmanD.
őstag

2db Toshiba MK3256GSY 2,5"-os vinyó eladó, 2 tányéros, 7200rpm, 16MB bufferrel tényleg nagyon jó vinyók és halkak is és 100/100-as mindegyik.

Ár fix 9k/db

Öreg vagyok már bohócnak!

(#16789) helkis válasza ArmanD. (#16788) üzenetére


helkis
addikt

kár hogy le vagyok égve.. :B

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16790) ArmanD. válasza helkis (#16789) üzenetére


ArmanD.
őstag

Hátezt hívják kihagyhatatlan ajánlatnak? ;]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#16791) Gaaabeeesz


Gaaabeeesz
aktív tag

10K környékén nincs valakinek eladó külső HDD-je?

Üdv, Gabesz

(#16792) [HUN]Zolee válasza Gaaabeeesz (#16791) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

ArmanD. -tól megveszed az egyik hdd-t és veszel hozzá egy keretet még 1,5k-ért és meg is vagy :)

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#16793) Male


Male
nagyúr

Korábbi szerverem szíve eladóvá vált :)

Sempron LE-1150+:
2GHz, AM2, 45W... tudtommal a legalacsonyabb valós fogyasztással bíró AM2-es proci már gyári értékeken is. Ez a példány nálam közel 4 évet teljesített hibátlanul, kezdetben 1.4GHz-en 0.875V-on, később 1.8GHz-en 0.975V-on... tette mindezt egyetlen gyári bordával, passzívan...

Ár: 2500Ft, csak a proci. Hűtő/doboz nincs már.

(#16794) helkis


helkis
addikt

valakit mozgat egy 3770k proci? 3év garis, dobozos.. 75k-ban vihető..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16795) Male


Male
nagyúr

5.1-es erősítőt keresek... van valakinek eladó?

Elvárások:
- analóg 6 csatornás bemenet
- 4 és 6 Ohmos hangfalakkal is menjen
- távirányító legyen hozzá
- kulturált kinézet
- ne legyen hibás, ne zúgjon-búgjon, stb.

Teljesítmény kb mindegy, 12W-osak csak a hangfalak, szóval ehhez bármelyik elég.

(#16796) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Eladó 2,5"-os noti vinyók Toshiba 320GB

Valamint lenne egy 4 hőcsöves gyári réz talpas PWM-es AMD hűtőm FM1-re AM2-3-ra A Műanyag klippsze egy helyen el van repedve de nem befolyássolja a felrakást vagy a hűtő helyén tartását szóval teljesen használható Ár: 2k

Egy Logitech MX900-as Bluetoothos egér BT Hub-os töltőjével akksival. Ár:3k.

Öreg vagyok már bohócnak!

(#16797) Pityke78


Pityke78
őstag

Veszprémben hol lehet olcsón számítástechnikai eszközöket (videokártya) venni?

(#16798) ArmanD. válasza Pityke78 (#16797) üzenetére


ArmanD.
őstag

pl kellékház skála mögött , levendula üzletház komplex számtechbolt stb

Öreg vagyok már bohócnak!

(#16799) nagyharcos


nagyharcos
csendes tag

Sziasztok!

2db Samsung HD160JJ (160GB/7200rpm/8M) SATA HDD eladó. Mindegyik 100/100.

Keresek 120-128 GB SSD SATA meghatót baráti áron (lehetőleg garival).

Ajánlatokat priviben, Köszi!

Mindenkinek megvan a maga baja..... Üdv: Adrián

(#16800) thomeef


thomeef
őstag

Belépő szintű 2 magos cpu-t keresek 775-ös lapba, árban megegyezünk. :))

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.