Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17360) dev7 válasza cigam (#17359) üzenetére


dev7
csendes tag

A Win 7 topicban nem kaptam választ a kérdésemre a problémámmal kapcsolatban ezért írok itt is.Ez lenne az.
A winyóm két partícióra van osztva. Meg akartam az csinálni hogy az én mappámhoz a letöltések partíción csak akkor legyen hozzáférés ha az én fiókommal vagyok bejelentkezve. Mit kéne tennem?
Állítgattam dolgokat, átléptem a család felhasználó fiókba és mikor be akartam lépni akkor kérte az én jelszavam. Eddig oké volt. Visszaléptem az én profilomba be akartam lépni a mappába és nem volt jó. Feldobott egy figyelmeztető ablakot, rámentem a folytatásra és be tudtam lépni. Az a bibi hogy mikor beállítottam hogy ne tudjanak belépni a másik profillal a mappámba max ha az én kódom beírják akkor egy csomó filet konvertált vagy nem tudom, de azóta azokat nem tudom megnyitni a helyet meg foglalják. Kb 80 gb adat az amit így átkonvertált vagy nem tudom. Mit kéne tennem?Most úgy tudom úgymond feloldani a tiltást hogy rámegyek minden egyes filera és a biztonság menüpontban átállítom a tulajdonost az én nevemre amit akkor adtam meg amikor feltelepítettem a Windows 7et, utána leokézom, megint rámegyek a jobb egérgombbal a tulajdonságokra, biztonság menüpont és ott kiválasztom a nevem és teljes hozzáférést adok a file-hoz. Ez elég sokáig tartana pl egy Beatles Discographynál amibe több száz zeneszám van és csak egyenként tudom megcsinálni a file-okal. A kérdés az az hogy hogyan lehet egy füst alatt feloldani a tiltást és teljes hozzáférést adni a partíción a fileok-nak?Hogyan lehet feloldani az öröklödést?Egyenként minden file-nál be kell állítanom a tulajdonost.Tessék

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.