Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16551) t1


t1
addikt

Srácok nem tud valaki Veszprém és környékén vendéglátós melót? Szakács vagyok de semmi nincsen, lassan 26 napja munkanélküli és kezdek már unatkozni :W :W futár meló is érdekelne saját kocsi is van :)

(#16552) anaqer


anaqer
veterán

Hamarosan lesz egy Gigabyte HD6450 eladó & keresek újszerű SATA-s DVD írót - ha a két dolgot egy füst alatt meg lehetne oldani, az még frankóbb lenne. :)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#16553) helkis


helkis
addikt

17-19"-os monitort keresek crt-ben max 5k ha sikképcsöves, szép, tft-ben pedig 10-12k-ig..
jövő hétig elejéig aktuális..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16554) __Zs__


__Zs__
tag

Sziasztok!

Most láttam meg ezt az Aldinál: [DVB-T-s TV]

Két kérdésem lenne, hátha tudtok segíteni:
- számomra nem derül ki, hogy hagyományos (analóg) tuner is van-e benne?
- úgy összességében jó vételnek számít (ár, tudás, várható megbízhatóság), vagy úgy általában hanyagolandóak az Aldi/Lidl/Penny-s elektronikai készülékek?

Előre is köszönöm: __Zs__

[ Szerkesztve ]

(#16555) Ra3 válasza __Zs__ (#16554) üzenetére


Ra3
őstag

Szerintem biztos hogy van benne analóg tuner, nekem az aldi/lidl elektronikai cuccokkal alapvetően nincsen bajom, jó hogy adnak rá általában 3 év garit.
Azt viszont érdemes megfontolni inkább, hogy ebben az árban szerintem itt az aprón lehet találni márkás termékeket nagyobb méretben, akár garival is. Egy Samsung/LG/Philips tv-nek nagy valószínűséggel jobb minőségű a panelje, ugyanis ennek az aldis cuccnak a mérete még bőven az asztali monitorok méretében van, úgyhogy könnyel előfordulhat hogy ebben TN+film panel van, ami egy átlag tvben lévő IPS panelnél jóval gyengébb.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#16556) cigam válasza __Zs__ (#16554) üzenetére


cigam
félisten

Én is néztem, és ha tényleg CI+-os, akkor sanszos, hogy a UPC mediacard is megy vele.

Visszatérve a kérdésre, németesek előnyben:
"HDTV-Tuner für analoges und digitales Fernsehen über Kabel oder Antenne
(DVB-C + DVB-T)"

forrás

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#16557) helkis


helkis
addikt

ismét keresek 4Gb DDR3 ramot 1x4 Gb, vagy 2x2 Gb-felállásban is ok, 1333-as CL9-es kellene, vagy ugyanennyiért jobb.. :)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16558) Male válasza helkis (#16557) üzenetére


Male
nagyúr

4x2GB Kingmax, 1600MHz, CL7... a nagy hűtőbordás... tudom, nem épp ilyet keresel most, de ha érdekel, akkor dobjál privit, hogy mennyit érne neked... esetleg 2 x 4GB-ra cserélném (bordamentes, 1.5V vagy alacsonyabb feszü egyszerűre)

(#16559) creation


creation
senior tag

Akkor én is bedobom amim van: [link]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#16560) __Zs__ válasza Ra3 (#16555) üzenetére


__Zs__
tag

Hello!

Az az igazság, hogy egy úgymond vendég-szobába menne, a max. nézési táv 1,5-2m lenne, ezért nagyon nem mennék felfele a méretben.
Ugyanakkor "vonzó" a beépített DVD is (nem kell külön készülék).
Nem akkut a dolog, csak megláttam a hirdetést, ezért kezdtem el nézegetni. Ettől függetlenül tényleg kösz' a visszajelzést: a plusz szempontok mindenképpen hasznosak!

Üdv': __Zs__

(#16561) __Zs__ válasza cigam (#16556) üzenetére


__Zs__
tag

Kösz szépen a linket!

A video-lejátszó képességei (USB-ről) milyenek lehetnek? Nem nagyon találtam erre vonatkozóan utalást a német listában. A "Mediaplayer für Bilder und Musik" azt sejteti, hogy csak képek és zene, video nem igazán.
Jól okoskodom?

Üdv': __Zs__

[ Szerkesztve ]

(#16562) cigam válasza __Zs__ (#16561) üzenetére


cigam
félisten

A menüje alapján videót, és szöveget is.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#16563) helkis


helkis
addikt

keresek sata dvdrw-t fehéret!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16564) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Van valakinek olcsón nagyobb pendrive-ja illetve USB-s Wifi stickje? Ez utóbbi esetleg Pci-os kártya formában is megfelelne?

[ Szerkesztve ]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#16565) creation válasza ArmanD. (#16564) üzenetére


creation
senior tag

16GB SSD? :) Használhatod pendriveként is, csak egy sata to usb átalakító szükségeltetik hozzá :)

Ára 4000HUF, márka Kingston

Leírás:

- merevlemez-kapacitás: 16 GB
- merevlemez mérete: 2,5"
- olvasási sebesség: 90 MB/s
- írási sebesség: 35 MB/s
- PC csatlakozók: S-ATA II (300 MB/s)
- méretek: SZ 69,85 mm x H 100 mm x M 9,50 mm
- tömeg: 87 g

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#16566) Hybryd


Hybryd
tag

__Zs__:
A tévét hanyagolnám, nyilván tudja amit tud, de az ilyen noname cuccoktól valahogy mindig fázok, na meg 70E-ért nem is igazán olcsó (LG/Samu 32" modellek vannak 80 alatt már -tudom, nagyobb, de összehasonlításként írom-, 5-7K körül meg kapni USB Hyundai DVD-lejátszót, ami jó vételnek számít)

Más: van valakinek elfekvőben működő SocketA alaplapja (AGP és USB feltétel ill. DDR-es kellene) Úgy néz ki az enyém halódik, a biztonság kedvéért elkezdek nézelődni.

[ Szerkesztve ]

(#16567) csibor válasza Hybryd (#16566) üzenetére


csibor
őstag

(#16568) __Zs__ válasza Hybryd (#16566) üzenetére


__Zs__
tag

Hali!

Én is egyre inkább efelé hajlok: hanyagolom ezt a konkrét tévét. Egyrészt tényleg nem akutt a dolog, másrészt valóban vannak jobb áron 32" alattiak.

Még egyszer köszönet mindenkinek a visszajelzésekért, véleményért!

Üdv': __Zs__

(#16569) Tom5


Tom5
addikt

S939-es alaplapja van valakinek eladó?

(#16570) anaqer


anaqer
veterán

Pár napon belül felszabadulnak az alábbi alkatrészek:

- kishibás Gigabyte 785G alaplap - integrált LAN újabban megbízhatatlan (alighanem kontaktos lett a csatlakozó :(), de adok hozzá egy 10/100-as rílteket ami hibátlan.

- belevaló Athlon II 240 (2.8GHz, 45nm, 2MB) - ha az alaplappal együtt viszed, adok mellé 2x1GB DDR3-at is

- low profile Gigabyte HD6450 (garanciás 2015-ig)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#16571) helkis válasza anaqer (#16570) üzenetére


helkis
addikt

árak jöhetnek püben... :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16572) anaqer


anaqer
veterán

Hopp, az lemaradt még, hogy keveset használt SATA írót továbbra is beszámítok.

Illetve ahogy elnézem, a HD6450 link hibás - az enyém ugyan csak 512MB-s, viszont az ottani 1100MHz helyett 1600MHz a memória. (Csodát ez se tesz, de mondjuk Max Payne 2, GTA Vice City, Colin McRae 5 még szó nélkül elmegy 1080p-ben, amin azért kellemes meglepi volt.)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#16573) Tom5


Tom5
addikt

Aktív Mély láda eladó!
link

(#16574) ArmanD.


ArmanD.
őstag

(#16575) szkury


szkury
tag

Keresek kisméretű (kb. 26 literes) akváriumba belső szűrőt!
pl. aquael pat mini, stb

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#16576) MasterDeeJay

Továbbra is eladó 2db 320gb-os Samsung F1 SATA2 vincsi.
Hibátlan állapotban 100/100. 8eFt/db
Sentinel infó és teszt: [link]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#16577) szkury válasza MasterDeeJay (#16576) üzenetére


szkury
tag

PÜ ment ezzel kapcsolatban!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#16578) Tockos25


Tockos25
tag

Nincs valakinek estleg elfekvőben Cooler Master Hyper TX2-höz AMD-s lefogatója?

AMD, ATI - the BEST

(#16579) creation


creation
senior tag

Nincs, de ha rajzolsz egyet, akkor megcsinálom :DDD :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#16580) szkury


szkury
tag

Eladó cuccaim:[link]

[ Szerkesztve ]

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#16581) JanR


JanR
addikt

Van valaki aki überpró excel-be? Egy nem egyszerű akármit kéne megoldani benne :D

(#16582) Male válasza JanR (#16581) üzenetére


Male
nagyúr

Az azért nem vagyok, de mit kéne megoldani?

(#16583) helkis


helkis
addikt

Keresek olcsó, de használható DDR1-et támogató AGP-t fogadó (vagy integráltVGA-s) alaplap + proci kombót (kivéve ha s754-es a lap, mert akkor csak az kell :D)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16584) [HUN]Zolee válasza JanR (#16581) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Ha még nincs megoldás én is szívesen várom a feladatot :)

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#16585) anaqer válasza anaqer (#16570) üzenetére


anaqer
veterán

No, szóval mert a jelek szerint elijesztettem mindenkit az árral - uez, de a lap és a proc mellé kettő helyett most négy GB jár.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#16586) JanR válasza helkis (#16583) üzenetére


JanR
addikt

Az a hp vectra gep meg mindig megvan (1.5 p4), bar abba nem vagyok biztos, h ddr1-s. Delutan megnezem neked ha erdekel.

[HUN]Zolee: Igazabol beilleszteni kellene ora ereket egy tablazatba, de ugye nem mindegy, hogy milyen nevhezi tartozik, a sorrend meg mindig valtozik. Szoval fontos lenne, hogy x osszeg az adott nevhez tartozzon es ugy is illessze be. Itt tobb mint 300 szamrol van szo, erre kene nekem valami megoldas.

[ Szerkesztve ]

(#16587) creation válasza JanR (#16586) üzenetére


creation
senior tag

A megoldás nem excel hanem access, ugyanis ez már adatbázis.

Vagy megtanulsz phpül és összedobsz egy webes alapú progit hozzá mysql-el :)
Ez van akinek 10-20 perces melo :)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#16588) [HUN]Zolee válasza JanR (#16586) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Honnan kell beilleszteni?

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#16589) JanR válasza [HUN]Zolee (#16588) üzenetére


JanR
addikt

Egy masik excel tablabol.

(#16590) JanR válasza JanR (#16589) üzenetére


JanR
addikt

Vagy olyat, hogy csak azt az oszlopot eltuntetni (de nem elrejtessel), hogy csak egy bizonyos ember lathassa? Pl 1 oszlopot jelszoval levedeni?

(#16591) helkis válasza JanR (#16590) üzenetére


helkis
addikt

olyat lehet szvsz, hogy elmented a formátumot (tehát mindent) és nem lehet módosítani jelszó nélkül..

(#16586) JanR - a maminak egy s754-es lapja halt be, tehát kb ilyen kateg kellene vagy jobb, (p4 3.0 HT+ 800-as FSB.s lap, vagy s754-es lap, s939-es lap, korai 775 ami még ddr1-es)

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16592) Male válasza JanR (#16590) üzenetére


Male
nagyúr

Ment privi :)

(#16593) Fecogame


Fecogame
veterán

Most megyek Zircre, akinek kellene:

USB-s hangkártya - 900 Ft / db

Wi-Fi eszközök ( 16dBi-s antennák, 3M-es RP-SMA hosszabbítók, RP-TNC átalakítók ), írjon rám :)

Illetve keresek, ugyanígy Zircen, ma délutáni átvétellel:

2GB-os MicroSD kártyákat.

:)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#16594) szkury válasza MasterDeeJay (#16576) üzenetére


szkury
tag

Köszi még egyszer! :C :R

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#16595) MasterDeeJay

Eladóvá vállt egy APC Smart 1400 -as valódi szinuszos szünetmentes. Adok hozzá 2db 6,2Ah zselés aksit. Gyárilag 2db 18Ah-s motorba való aksi kell bele. 25eFt

szkury
Szívesen!

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#16596) helkis


helkis
addikt

még mindig keresek: s754-es alaplapot, vagy s939-es alaplapot, vagy s775-ös AGP-s, DDR1-es alaplapot, procival..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#16597) MasterDeeJay

Eladó igen alacsony fogyasztású 30-40W passzív konfig:

Asus M4A88T-M 880G chipset int ati 15eFt
Sempi 140 @ X2 2700mhz 1.075v - 800mhz 0.8v 6eFt
Zalman 9700 venti csapágyas ezért kikötve 3eFt
2x4gb 1333 DDR3 hynix ram 2x4eFt
Samsung 2,5" 320Gb HM321HI 10eFt
80W-os PicoPsu + 12v-os táp 8eFt
extrának hálókártya, egyszerű átlag gépház, valamint -5eft az árból ha egybe elviszi valaki.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#16598) creation


creation
senior tag

Hallo népek :)

Köllene egy VGA. Irányár 5eHUF

Cél: 8600gt/ge, 8800gt/gs (hú de örülnék neki), avagy hasonló teljesítményű ati.

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#16599) creation


creation
senior tag

Közben lett 5000HUF-ért egy x1950 Pro

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#16600) Tom5


Tom5
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.