Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) methyl


methyl
tag

Bradaz, Testvéreim!

lenne egy kérdésem.
Szükségem lenne véleményetekre.
Most raktam újra össze egy gépet, néhány régebbi cuccomat átpakoltam a régi gépből.
A táp is maradt, ami egy QTEC 13980 400W active PFC-s, a régi gépemnél nem szarozott semmit.
Mostanság meg néha amikor berakok egy lemezt a DVD-ROM-ba (20-ból 2szer), akkor néha újraindul a gép. Régebben nem csinálta.... Tudni kell, hogy a DVD-ROM sem mai, és néha nagyon nehezen pörgeti fel a lemezt, gondolom ilyenkkor megnő a kezdeti fogyasztása.
A gépben van:
ABIT KN9 alaplap, AMD 64 AM2 3500+, 2db Kingmax 512 Mb DDR2 800 MHz, ATI X1300, 2db IDE HDD, 1db IDE DVD-ROM és 1db IDE DVD-iró, + 1db 8cm átmérőjű FAN, és tudni kell, hogy az alaplap egy 20-24tűs átalakitón keresztül kapja az áramot (gondolom még ez is befolyásolja a teljesitményfelvételt az ágakról)

Most akkor úgy néz ki hogy kevés már a tápom?
Az előző konfigom is ugyanez volt, csak INTEL CPU-val, meg más deszkával.
Lecseréljem a DVD-olvasót is?

kinéztem egy FSP Bluestorm 400W tápot....
Az elég lenne?

köszi :F

''Nem én vottam''

(#1452) Frenky89


Frenky89
őstag

Hi all!

Van egy Chieftec GPS-400AA-101A tipusú tápom aminek a 12cm-es ventije a leghangosabb a gépben, mivel sztem egyfolytában maximális fordulaton pörög, ami nem értem miért van így :F Kipróbáltam a ventit kiszedve szabályzóra kötni és olyan 60-70%-on már egész elfogadható hangja van, szóval szeretném vmi egyszerű módon megoldani, hogy elhalkuljon végre a tápba szerelve is.
Szerintetek megoldható valahogy, vagy hagyjam az egészet a francba és keressek egy csöndes ventit bele, vagy egy új és csendes tápot?

(#1453) stol válasza Frenky89 (#1452) üzenetére


stol
addikt

Ha a proci ventije a táp pofájába fújja a meleget, akkor azért fő.
Kényszerített halkítással a táp élettartamát csökkented.

(#1454) Frenky89 válasza stol (#1453) üzenetére


Frenky89
őstag

most szanaszét hever az asztalon a gépem, semmi nem fújja a pofájába a meleget

(#1455) stol válasza Frenky89 (#1454) üzenetére


stol
addikt

Az alkatrészek hőmérsékletének ismeretében merném csak lejjebb venni a venti fordulatát. ;)

(#1456) arpeen2


arpeen2
senior tag

Egy kis segítség kellene. Eddig hibátlanul működő Chieftec 350W tápom pár napja azt produkálja, hogy bekapcsoláskor felpörget mindent rendje és módja szerint ám kb 3 mp múlva lekapcsol mindent, 2 mp múlva újraindul és utána megy frankón. A helyzetet tovább bonyolítja hogy ezt a jelenséget csak hideg géppel produkálja, tehát ha használat után leállítom pár percre utána bekapcs, akkor nem jelentkezik ez a kis malőr. Ja és 10 ilyen újraindulásból 1x nem indul újra hanem kikapcsolva marad. 5let?

(#1457) Riga


Riga
csendes tag

A hozzáértők segítségét kérném. 3d-s alkalmauzások futtatása közben arra lettem figyelmes, hogy a ventilátorok fordulatszáma jól hallhatóan visszaesik, sőt tuningolás közben néha újra indul a gépem. Fentiek okán megmérten terhelten és terheletlenül is a táp kimenő feszültségeit multiméterrel. A +5v-os ágon a feszültség szinte semmit nem változott 5,09-5,1 V, a +12v-os ág viszont alapon is csak 12,85V és terhelés esetén leesik 12,55V-ra. A konfig A643000+ Gigabyte GAK8NSC-939 lap, 2*512 ddr400 memó, Maxtor 16Gb SATA, SAMSUNG 200Gb PATA, Geforce 7600Gt agp, Mercury 350W-os táp +Samsung DVD-RW.
Érdemes újra kondizni a tápot, vagy a 12V-os kimenő diódákat nagyobbra cserélni?
A táp 10 hónapos garancia nem jöhet szóba mert a gép sulinetes és már egy csomó cuccot cseréltem benne.

(#1458) GyuZa


GyuZa
tag

Üdv!

Problémám van a gépemmel, szerintem táppal van valami. A probléma a következő: amint áram alá helyezem, a táp pillanatra bekapcsolja a gépet. Ez eddig is így volt, evvel semmi baj. De utána kb 0,2 mp-re lekapcsol, majd ismét bekapcsolja magát a gép anélkül hogy a kezem a bekapcsoló gomb közelébe ért volna. Innentől kezdve kb 2 mp-ig megy a gép, majd ismét lekapcsol és ahoz hogy megint bakapcsolhassam áramtalanítani kell gépet. Ez a folyamat jópárszor megismétlődik míg végül bekapcsolva marad a gép. Amikor legelőször kap áramot , akkor csak a felvillanás történik meg, a gombot nekem kell megnyomnom hogy bekapcsoljon. Utána kezdődik ez a ''megától bekapcsol'' üzemmód. Előfordul hogy elsőre bekapcsolva marad a gép, lehet hogy 2.-ra, de az is lehet hogy 15-ször kell kapcsolgatni... Ez a probléma azóta áll fent, mióta beraktam a gépbe egy Abit Radeon X300SE Guru videókarit és egy Pioneer 111D dvd írót. Azelőtt egy 7800gt-m volt aminek azért jóval nagyobb az energiaigénye mint egy X300SE-nek. Van valakinek vmi ötlete, hogy mi okozhatja ezt a rendkívül idegesítő problémát? Ja egyébként arra lettem figyelmes, hogy ugye a karin van egy zöld led ami világít mikor bekapcsolom a gépet. Mikor lekapcsol a gép akkor ez a led pirosra vált és nem egyből kialszik, hanem elhalványul. ( a kari ki lett próbálva mielőtt elhoztam, semmi baj nem volt a gép bekapcsolásával)

(#1459) stol válasza Riga (#1457) üzenetére


stol
addikt

Vegyél egy 300-as FSP-t, ha nincs pénzed, mert csoda, hogy nem döglött meg a merkúrí :Y

(#1460) Riga válasza stol (#1459) üzenetére


Riga
csendes tag

Hoppá! A 12V-os kimenet mért értékeit rosszul írtam nem 12,85V, hanem 11,85V és 11,55V.
Szal azt mondod, hogy nem érdemes vele sz@arakodni? Esetleg nem tudsz használtban valami 300-350W körüli FSP-minőségűt?

(#1461) Levin01


Levin01
őstag

Sziasztok!

A mostani TT 420-as tápmon még csak 20pines tápcsati van, de a lapomra 24-es kéne, persze a 20-as is rámegy és működik is vele a gép. Kérdésem, hogy okozhat e problémát? pl: valahogy néha kicsit mint ha bizonytalan lenne a gép, töltöet ott ahol egyáltalán nem kéne ( a régebbi K7-es rendszerem nem csinált ilyet) Érdemes lenne lecserélni a tápot 24pines csatisra?

(#1462) Quentin Ruby válasza Levin01 (#1461) üzenetére


Quentin Ruby
senior tag

az adataidnál szereplő gépet simán kéne vinnie,tehát a gond elviekben nem itt kéne lennie..
egyébként átalakítót 20-24-re simán kapsz...ezért tápot ne cserélj.........

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#1463) Szten Márs válasza Levin01 (#1461) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Nem okoz semmiféle lelki traumát a lapodnak, hogy 20 pines táppal használod.
Riga: VTcomp-nál 6,5k körül van 300-as FSP PNF, újonnan.
izb: 20->24 pines átalakítónak az égegyadta világon semmi értelme/szerepe nincs, azért létezik csupán, mert van aki megveszi.

[Szerkesztve]

(#1464) Quentin Ruby válasza Riga (#1460) üzenetére


Quentin Ruby
senior tag

ha jót akarsz magadnak,és nem akarod hogy a géped elhalálozzon idő elött,akkor nagyon de nagyon gyorsan cseréled a tápodat.
11.55 már nincs benne a hibahatárban,és a tápod nem a védelmeiről híres.


[Szerkesztve]

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#1465) Quentin Ruby válasza Szten Márs (#1463) üzenetére


Quentin Ruby
senior tag

az biztos,csak ajánlottam hogy megnyugodjon mindenki kis lelkecskéje... :D :D

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#1466) GyuZa válasza GyuZa (#1458) üzenetére


GyuZa
tag

Senkinek sincs vmi ötlele, hogy mi lehet a baj? Több mint valószínű, hogy a táp romlott el nem?

(#1467) Lalaland válasza stol (#1459) üzenetére


Lalaland
tag

irtam egy privátot...

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#1468) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Hello
A tápomba van 2db nagy fém , amiről feltételezem h a hűtéshez kell , azt nem értem hogy ez mér van egyenként 3 csavarral rögzítve , így mit hűtenek?
Ezt ki lehet cserélni vmi másra , mer túl nagyok és nem fér venti a tápba?
Sajnos digitális fényképezőm nincs így csak körülrni tom a problémám.

Jah és bocs a láma kérdésemért. :U

(#1469) GyuZa válasza szamuraj (#1443) üzenetére


GyuZa
tag

Most vettem észre, hogy nekem ugyanaz a problémám mint neked... Nekem egy 350W-os Coolink hajtja a gépet, de az én esetemben az a fura hogy akkor jelentkezett ez a probléma, amikor a 7800gt-t lecseréltem egy x300se-re.

(#1470) salaxx


salaxx
tag

Hi mindenki!

Nagyon nagyon ideg vagyok!!! mert:

2005. ápr-ban vettem egy FSP Blue Storm (PFC) 500W-os tápot. Konfigom...az előbbi táp, ASUS P4C800 + intel 3 GHZ (még régi Northwood) 2x512 ddr 400, 4 vinyó, 2 dvd, SB live...a videokártya eddig egy leadtek 6600 gt volt amire egy sima tápkábel ment rá és semmi gond nem volt vele.
Múlt héten vettem egy Gainward 7600 GT Golden Sample AGP-s kártyát....először úgy kötöttem be, hogy a hozzá adott ''2tápkábelegyesítős1tápkábellé''...na szóval így csatlakoztattam mert nem vettem észre hogy az én tápomon simán is lóg egy olyan 3x2-es csatlakozó, ami a kártyába megy.

Na szóval Splinter Cell 4 alatt, ami gondolom elég jelentős terhelés a rendszernek fogja magűát a gép és pár perc után olyan fullra kikapcsol hogy csak áramtalanítás, illetve táp kikapcsolása után lehet visszakapcsolni. A probléma sajnos a fent felsorolt mind2 csatlakoztatási módszernél fenáll. (a kikapcsolás 1-szer megtörtént Company of Heroes alatt is)...na de a lényeg hogy vmi komolyabb terhelés alatt....játék alatt....netezés alatt nincs semmi gond.

A kérdéseim:
1, (bocs..de nagyon ideg vagyok mert anno 20 rongy volt a táp most a kártya meg 50)...szóval mi a F*sz a baj :'( ?????????
2, a problém a táppal vagy a kártyával lehet?
3, a táp olyan boltból van, ahol ''nem adunk számlát és így mindenki jól jár de ha gond vele akkor hozd csak bátran''...szóval tényleg vadi új volt akkor...csomagolva meg minden és garancia is van...csak nem tudom mennyi. Esetleg tudja valaki, hogy FSP termékekre van-e valami extra ''valahány'' éves garancia a gyártó részéről? (mert azért nem vmi full gagyi márka sztem és nagyon nagyon remélem hogy 1 évnél több van rá!!!)

A válaszokat előre is köszönöm mindenkinek...légyszi aki tud segítsen.

Köszi

(#1471) szamuraj


szamuraj
tag

A configomat egy fsp zen (300W)táplálja. :Y
Meg vagyok vele elégedve.

Aggodtam ,hogy nem fogja elbirni,de elbirja(és nem is melegszik :Y )
Miért ide irom?
Mert táp hibára gyanakodva lecseréltem(codegen sowah 480W) aki uj tápot akar annak bátran ajánlom. ;)

Ne sirj.... éld az életed!

(#1472) tuareg85

Üdv!

igazából nincs baja a tápomnak, csak hogy hangos, de azért talán ideillőek a kérdések:
- honnan tudom meg, hogy mekkora feszültséggel hajtja a ventijét? venni akarok ugyanis bele egy halkabbat, csak ha jól tudom, némelyik táp, ha nem túl meleg, elég kis feszt ad a ventinek, és némelyik meg ilyenkor nem indul el
- lehet a ventijét az egyik saját molex csatijáról járatni? van a tápokban ilyen védelmi mechanizmus, hogy ha nem látják a ventit akkor nem mennek?
- ha esetleg külső forrásról tápálált ventivel hűteném, honnan tudhatom hogy az elég neki és nem fog egy hét múlva elolvadni?

thx

szerk: q-tec 500w big fan az alany

[Szerkesztve]

(#1473) szamuraj válasza tuareg85 (#1472) üzenetére


szamuraj
tag

Az előző tápomnál ugy oldottam meg a problémát,hogy levágtam az eredeti ventijét
proba mükszik-e majd betettem egy másikat aminek kihoztam a 3 szinű csatiját
rádugtam egy ford...szabályozó potira és teszt.
Azt hogy mennyire meleg a kiáramló levegőből tudod érzékelni.
A Q-tec tápokat nem ajánlom komoly configok mellé.

Ne sirj.... éld az életed!

(#1474) szamuraj


szamuraj
tag

Ezt nem itt kellene meg dumálni ,hanem az ennek megfelelő topikban. :B

Ne sirj.... éld az életed!

(#1475) stol válasza Blackhole13 (#1468) üzenetére


stol
addikt

Feltételez, elektronikai jártasságod konvergál a 0-hoz, így jelen esetben, tiltalak a tápba nyúlástól, a saját, és környezeted érdekében.

(#1476) stol válasza GyuZa (#1469) üzenetére


stol
addikt

Fuhyyu elkók 1,5év után kezdenek száradni/púposodni.

(#1477) luciferk válasza stol (#1476) üzenetére


luciferk
senior tag

Akkor az én tápom (coolink) közeledik a kipurcanáshoz?,majdnem 4 éves

(#1478) tuareg85 válasza szamuraj (#1473) üzenetére

akkor sztem megjátszok majd vmi ilyesmit, még az lenne a kérdés, hogy ilyen melegedős úton ki tudom nyírni a tápot vagy lelövi magát? ha esetleg kinyírom a tápot, akkor viszi magával a gépet is? alapvetően nem akarnék újat venni ha lehet... thx

[Szerkesztve]

(#1479) szamuraj válasza tuareg85 (#1478) üzenetére


szamuraj
tag

Biztonság érdekében a hőleadó bordára tettem egy digi hőmérőt ami 0,1°C pontosan mér és ugy álítottam be a venti ford számát,hogy a borda hőmérséklete ne haladja meg
egy órányi 100% terhelés után sem az 56°C-t.
Ki tudod-e nyirni azt nem tudom.
A gépetsem tudom, ez táp fűggő.
Az viszont bisztos,hogy áramtalanított állapotban is képes ''agyonvágni'' :Y

Ne sirj.... éld az életed!

(#1480) GS9 Miller válasza szamuraj (#1479) üzenetére


GS9 Miller
tag

Én ugyanezt próbáltam hétvégén a CPU-nál, de rá kellett jönnöm, hogy legfeljebb viszonyítási alapnak jó, mivel a borda nem olyan meleg mint amin rajta van, főleg úgy hogy a venti is ráfúj. :U

Megkérhetlek, hogy ne lövöldözz termonukleáris fegyverekre?!?

(#1481) szamuraj válasza GS9 Miller (#1480) üzenetére


szamuraj
tag

Igen ez igy igaz .
Azért irtam az 56°C-t és nem 86°C-t. ;)
Az sem mindegy,hogy hova helyezed a hőmérődiódát.

Ne sirj.... éld az életed!

(#1482) Svas


Svas
csendes tag

Udv Mindenkinek!
Lehet hogy full lama kerdes lesz, ezert nyugodtan oktassatok ki :R de szeretnem hallani hogy mas is talakozott-e mar azzal a jelenseggel hogy:
Everest-el nezve a standby +5V Standby voltage gyanusan instabil, annyira hogy akar min 2.55V es max 4.96V kozott ingazik, mikozben semmit nem csinalok a geppel?
Ez vmi meresi bug lehet avagy teljesen normalis jelenseg?
Mivel 2 kulonbozo tappal neztem es mind2-nel ugyanugy fennall a dolog, lehet hogy halozati fesz ingadozas vagy egyeb kulso hatas?
A hazban eleg regiek a vezetekek es raadasul aluminium bazisuak szal eltom kepzelni ezt is. Nyugtasson meg vki pleaseeee... :F :F :F


[Szerkesztve]

''By all means let's be open-minded, but not so open-minded that our brains drop out." (Richard Dawkins)

(#1483) Szten Márs válasza Svas (#1482) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Legvalószínűbb az, hogy azért van, mert a szoftveres mérés NEM mérés ;)

(#1484) szamuraj válasza Svas (#1482) üzenetére


szamuraj
tag

Melyik everest-t használod?
Az alaplapodhoz van valamilyen ''hardwere monitor''?

Ne sirj.... éld az életed!

(#1485) Ql3r


Ql3r
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Kicsit hosszú ez a topic úgyhogy remélem elnézitek nekem hogyha olyat kérdezek ami esetleg már volt, de:
Pénteken fogta magát a gépem és menet közben lekapcsolt. Gondoltam megunta vagy áramszünet/ingadozás. Gomb megnyom, semmi... Betápot kirángatom hátul abban a pillanatban (informatikus lévén megtanultam már...) Vissza, gomb megnyom, bekapcsol és 1mp után leáll... Izzadtam mint k*rva a gyóntatószékben. Tudni kell a történethez hogy egy MSI K8N Neo2 Platinum alaplap élete forgott kockán benne 4gb RAMmal.
Tahát hagytam pihenni a gépet fél óráig hogy hüljön picit. Akkor sikerült bekapcsolni, egyből BIOS-PCHealth. Minden úgy tűnt hogy rendben van, amikor... a 3.3 volt elkezdett apadni... 3.0... 2.8... 2.7nél kikapcsoltam és lefeküdtem aludni. Másnap szedem szét a gépet hogy táp megy vissza garanciában és akkor látom hogy a 3.3voltos narancssárga kábeleknél a csatlakozó enyhén barna, mondhatni már-már szenes...
Kérdés a következő: Szerintetek annyi áramot akart felvenni az alaplap hogy a 30A-t meghaladta és a táp megadta magát és küldjem utána az alaplapot is garanciában, vagy soha többet ne merjem otthonhagyni a gépet az új tápommal...? Ja meg még ötleteket várok hogy mi idézhette elő a dolgot?

Köszi: Ql3r

(#1486) Csaba_20_ válasza Ql3r (#1485) üzenetére


Csaba_20_
őstag

Milyen tápról beszélgetünk?

(#1487) Ql3r


Ql3r
csendes tag

Chieftec ATX 410-212

(#1488) Csaba_20_ válasza Ql3r (#1487) üzenetére


Csaba_20_
őstag

A konkrét hibát illetően csak tippelni tudnék, azt pedig nem szeretnék, mert nagyon kevés az információ, ami alapján kéne. A 410W-os Chieftec táp gyárilag hibás, nem ajánlott kategória már nagyon régóta. Ha jótállás keretein belül tudod, cseréltesd másik típusra.

(#1489) Ql3r


Ql3r
csendes tag

Pedig jó vételnek tűnt másfél éve... Már a gyártó felé halad a táp mert a cég nem akarta cserélni mert kicsit szenes... min. 60nap... borzasztó kíváncsi vagyok hogy mit állapítanak meg.
(Amúgy tippeket is fogadok :) )

(#1490) methyl


methyl
tag

Szevasztok!

Tegnap beraktam a gépembe egy FSP Bluestorm II. 400W-os tápit, azót nem mindig akar kikapcsolni a gépem, amikor mondom, shut down winfos.... Ehelyett inkább újraindul.
Ez miért van???
A Winfos hülyült meg, vagy mi a lócsöcs?
Vagy lehet hogy kevés teljesítményt vesz fel a gép a táptól?
légyszi segítsetek :O
Amúgy ABIT KN9 alaplapom van.....

''Nem én vottam''

(#1491) methyl


methyl
tag

Na bocs hogy floodolok, már megoldottam, ACPI ok, APM ok, csak kikapcsoltam a BIOSban a Wake on LAN funkciót. Mostmár kikapcsol magától.
Legalábbis idáig.

''Nem én vottam''

(#1492) csizs


csizs
aktív tag

Üdv!
A gondom vettem egy házat és egy 420w-os tápot valami codegen leányvállalatának terméket talán így tudjátok mi a márkálya. Na a lényeg asrock alalplapom van és 2 másik táppal probálva elindult, de ezzel a táppal nem akar elindulmi. Tipp???? Esetleg nem szereti az asrockot??????

1x éve a prohardveren!

(#1493) Csaba_20_ válasza csizs (#1492) üzenetére


Csaba_20_
őstag

Nem szereti? Lehet, hogy az újabb tápokba márt érzelmeket is építettek? Mondhatnék sablont is, hogy Codegen=FOS, de azzal se lennél előrébb. Használj olyan tápot, amivel működik.

(#1494) Televan74


Televan74
nagyúr

Néha nem indul a gépem, csak kattogó hangot ad. Táp probléma?
Vagy esetleg valami más? Valakinek volt már hasonló gondja? Help meee!!!



[Szerkesztve]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1495) Csaba_20_ válasza Televan74 (#1494) üzenetére


Csaba_20_
őstag

Pontosan mi kattog? Ha pont másodpercenként csinálja, akkor esetleg még vekkernek jó lehet.

(#1496) Televan74 válasza Csaba_20_ (#1495) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nem tudom még nem volt időm szétszedni.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1497) Szten Márs válasza Televan74 (#1496) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Kis hallgatózás és egyből kiderül mi a hang forrása...

(#1498) Televan74 válasza Szten Márs (#1497) üzenetére


Televan74
nagyúr

Csak az a baj, hogy nem mindig csinálja.
Van mikor 10-szer kapcsolom be, és semmit nem csinál.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1499) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy lenne-e olyan vállalkozó szellemű szakember, aki vetne egy pillantást a tápomra (FSP-Zen)? Természetesen ellenérték fejében. Ha kell holnap postázom, vagy elviszem Pesten bárhova. Ha megoldható, akkor talán javíttatni is szeretném, bár nem tudom, hogy mi a baja.

Tünetek:
Teljesen véletlenszerű jelleggel a gépem nem hajlandó elindulni a táppal.
1. Ha bekapcsolom, akkor felpürügnek a winyók, elindul a szivattyú, de nem kapcsol be a monitor.
2. Bekapcsol minden, de bootolás közben elszáll a monitor és talán az egyik winyó (kattanás kíséretében).
3. Kikapcsol a gép filmnézés közben (ezt eddig egyszer csinálta).
4. Mindegyik esetben a táp zizegni kezd, furcsa búgó hangot hallat. Egyébként 2-3 óra használat után ez a zizegés akkor is előjön, ha látszólag nincs vele probléma.
5. A táp iszonyat forró (hozzátenném, hogy nincs ventillátor a házban).

A leggyakoribb az 1. eset. Ha áramtalanítok, akkor után néha egyből megjavul.

Alkatrész csere nem volt, a gépet nem bővítettem, nem vettem belőle ki semmit. Egyik napról a másikra kezdte ezt produkálni. Alulterhelésről szerintem nem lehet szó. Egy 2500-ös Bartont hajt meg húzva egy 9800 Pro-val, 2 db optikai meghajtóval 4 db HDD-vel, egy pumpával. Hónapokig ment hiba nélkül.

Szóval valaki esetleg el tudná vállalni? Nagyon megköszönném! :R

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1500) stol válasza Gh0sT (#1499) üzenetére


stol
addikt

Hi!

Holnap megkérdem, a szervíz címét, ahol dolgozom, és jöhet :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.