Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) gabi133


gabi133
aktív tag

A 400w-os Enermax Lierty-mben lévő ventillátor csapágy megadta magát!
Forogni forog, de zörög mint állat, szal eléggé idegesítő!
Kérdésem a következő: Milyen ventit tegyek bele?
Értelmes ötleteiteket, válaszaitokat előre is köszönöm! :R

(#1502) Gh0sT válasza stol (#1500) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ezer hála! :R
Nagyjából egy átfutási időt tudnál mondani? Karácsonyig meglesz? :U

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1503) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Sziasztok, lenne egy kérdésem, vettem 2 hete egy super-flower atlas 400W tápot, amiről egész jókat olvastam. Eddig egy asus k8n + amd semptron 64 2800+ volt benne 1600@1840-en hajtva, és rendben is voltak a feszültségek (everestben mérve). Most lecseréltem egy Asrock 775dual-vsta + p4 D 915 (2.8 Ghz)-re és a +12V leesett 11.13 V-ra alapjáraton, a proci sincs húzva .

A többi alkatrész változatlan maradt: 2x512 PQI DDR400, Samsung 200 GB SATA, Ati 9800pro, Pioneer 111D

Elvileg ennek a tápnak bőven elégnek kéne lennie, nem?
Szerintetek mi lehet a baj, mert a tápot úgy hírdetik, hogy 0,06V-os feszültség tartással rendelkezik. Vigyem vissza ?

A gép különben stabil, nem fagy, megy rajta BOINC, meg everest rendszerstabilitás teszt is 1,5 óráig.

Egy másik topicban az is felmerült, hogy a szoftveres mérések nem érnek semmit, kérdésem hogy akkor hol mérjek feszültséget multiméterrel?

Köszi a segítséget.

Laci

(#1504) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Helló! Az én tápom nem hibás. Hanem. Én úgy emlélszem, hogy 350 Wattos.
Mi van kiírva a doboára? Max Output is 300WATT.
Akarok venni új tápot (380 Watt), megnézem, és a specifikációban ez van írva: Max power
12 volt 10 A illetve 15 A 300 Watt ! Most mi van? Akkor az új táp most hány wattos?
És a régi lehet, hogy 350 wattos? Csak azért kérdezem, mert vettem egy karit (7300GT)
és ahhoz 350 Wattos táp kell, a mostani meg noname...

(#1505) stol válasza Gh0sT (#1502) üzenetére


stol
addikt

Hi!

A cím: 3525 Miskolc Szentpáli út. 7.
DarkComp Számításechnikai szaküzlet.

Megjegyzésnek írd rá, hogy ''Stol-nak''

(#1506) Gh0sT válasza stol (#1505) üzenetére


Gh0sT
addikt

Köszi!

Holnap küdöm a csomagot! Dobnál privátban egy telefonszámot, hogy az anyagiakat megbeszéljük?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1507) Pferi


Pferi
senior tag

Lehet a tápegység gyengesége az oka hogy a videókártyám csak csökkentett órajel-frekvencián hajlandó stabilan működni? Alapon (7900GS, 540/1500) egy idő múlva (valamiből 2 perc, valamiből 15 perc) se szó se beszéd újraindul a gép. Visszavéve 450/1200-ra atomstabil. A tápom egy 3 éves Enermax EG365AXVE, amit most vizsgáltattam meg szervízben, azt mondták semmi baja (és elkértek egy ezrest :) )

Jó lenne kipróbálni egy erősebb táppal is, de itt vidéken a ''legjobb tápok'' amit tartanak a 350-es Codegen és a 420-as LC Power... Azok meg lehet hogy annyit se teljesítenek mint az Enermaxom :(

[Szerkesztve]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#1508) stol válasza Pferi (#1507) üzenetére


stol
addikt

Hol van az a ''vidék''? :D

(#1509) Pferi válasza stol (#1508) üzenetére


Pferi
senior tag

Cegléd... Itt a számtech boltok csak Codegent tartanak raktáron, meg egy helyen LC Power ''márkájú'' tápegység is porosodott. Ha rendelek hoznak FSP-t, Enermaxot is. Mindegy, ma belerakatom az LC Power 420-as erőművet próbaképp aztán meglátom hogy lesz-e változás.


[Szerkesztve]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#1510) Televan74 válasza Pferi (#1509) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ez így van. Minőségi árut is csak akkor hoznak,ha szépen mosolyogva, bárgyú képpel nézel rá. Vagy ha ismerős az illető.
Legtöbb esetben a felelet: Majd lesz..., Most éppen elfogyott...
És a kedvencem ami a legjobb. Mikor közlöm a boltban, hogy rendelnék egyet a kiválasztott termékből, az tuti, hogy elfogyott a nagykerből.
Sajnos vidéken sok a gagyi termék. És azért nem lehet még rendelni sem nagyon, csak a méregdrága termékekből, mert akkor ki vinné el a Codegen,Lc-Power és társai termékeket.

Pl.: Nálunk itt Dunaújvárosban 8000 Ft környékén lehet kapni 650W Q-tec tápokat.Ha lenne 10000 Ft -ért 350W -os FSP táp, ki a túró vinné el Qtek tápokat?

:O Ezek pesten nem is tudják milyen nehéz egy vidéki számítógépes sorsa. :O


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1511) stol válasza Televan74 (#1510) üzenetére


stol
addikt

Nálunk itt Dunaújvárosban 8000 Ft környékén lehet kapni 650W Q-tec tápokat.Ha lenne 10000 Ft -ért 350W -os FSP táp, ki a túró vinné el Qtek tápokat?

Hidd el, a jónép, akkor is a Q-Tec-et venné!
Hidd el!

(#1512) Televan74 válasza stol (#1511) üzenetére


Televan74
nagyúr

Lehet, hogy tévedtem, de én csak a legjobbat feltételezem az emberekről.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1513) Krystal_s


Krystal_s
addikt

sziasztok.
tegnap vettem egy Ultra Power 470W-s tápot , és mikor beraktam a gépbe olyan 1-2 perc után elkezdett zizegni,ciripelni(nem tudom melyik a megfelelő szó rá :)) folyamatosan néha egy pillanatra abba hagyta.Próbáltam másik hálózati kábellel és a ventiket is szabályoztam de nem az volt a gond.
Ma d.u. viszont hosszabb időre elhallgatott ,de aztán újra elkezdi.
Olvastam fórumokat hogy mik okozhatják , tekercs,kondi,trafó de inkább használt tápokra volt ez jellemző.Pl pár hete vittem vissza egy fél éves AeroCool-t de az inkább sipolt és akkor is amikor kikapcsoltam a gépet.
Szerintetek ezzel az új táppal is vmi gond van?Mitől lehet h egyre hosszabb időre elhallgat ez a ciripelő hang?új alkatrészeken van vmi bevonat,ragasztó... :F
(persze a noname cseretáp amit pár hétig használtam csendes volt)

(#1514) Televan74


Televan74
nagyúr

A napokban gondoltam át ezt a tápos dolgot.
A szitu a következő. Május környékén lecseréltem a videokait egy 6600Gt(AGP) egy X800GTO(PCI-ex.) re.Nem működött úgy ahogy kellett volna.A gép folyton újraindult...stb.
Lehet, hogy nem is alaplapnak a hibája volt. Hanem inkább a 1,5 éves 350W Codegenem volt a ludas?

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1515) stol válasza Televan74 (#1514) üzenetére


stol
addikt

Lehet, hogy nem is alaplapnak a hibája volt. Hanem inkább a 1,5 éves 350W Codegenem volt a ludas?

Nagyon valószínű.

(#1516) Televan74 válasza stol (#1515) üzenetére


Televan74
nagyúr

Az a szörnyű, hogy a boltban a szervizesnek észébe sem jutott ez a probléma! :Y :Y :Y

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1517) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv Mindenkinek!

Kicsi segítségt kérek; a következő történt:
1. bekapcsolom apósom gépét
2. szirénázik mint senki :Y
3. elindítom abit mikrogurut és a 3.3V feszt 3.28-nak méri pirosban a kijelző
4. kikapcsolom, majd újra indítom
5. el se jut a gép a periférák kilistázásáig és egy elektromos fütyülés kíséretében lekapcsol a gép :O
6. füst szagot nem éreztem ;]
7. azóta nem merem bekapcsolni

Kérlek segítsetek ''Valami baja van a tápomnak...?

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1518) Kareszovics válasza Kareszovics (#1517) üzenetére


Kareszovics
addikt

Megoldódott a probléma :) Kiderült azért szirénázott, mert az ABIT EQ kevésnek találta a rendszer ventillátor fordulatszámát egyszerűen alacsonyabbra kellett állítani a referenciaértéket.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1519) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Sziasztok
Akad nekem nemi gondom a geppel:random restartol,kikapcsol a gep.Tokmind1 h terhelve,esetleg uresjaratban,vagy a win betoltese kozben.Eloszor gyanakodtam a hdd-re,de az masik gepben tokeletesen uzemel.Aztan jott a tap:hiper power type-r 480W
Ramertem a 12 es az 5V-os agaira 1 multimeterrel.
12V:12,4xV uresjaratban
12,34V terhelve az egesz rendszert (vga,proci,ram,hdd)
5V: 5,3x ures
5,3x terhelt
Ez nekem 1 kicsit soknak tunik :F
Meg ami erdekes lehet:elofordul,h az mbm5 a 12 es az 5V-os agak fesz ertekeinek drasztikus csokkeneset mutatja: a 12-es ag 6-7V kornyekere esik le az 5-os meg 3 kornyekere.Par tesztprogi ami nezi a fesz ertekeket is altalaban ki is akad tole :)
Tudom,h szoftveres meres nem meres,de ezek a ''leesesek'' jelenthetnek taphibat,vagy csak szoftveres hulyeseg.(bar everest es a dfi progija is ugyanugy kijelzi,ha van)
mod:konfig az adataimnal.proci 2700-on feszemelessel jar,ha ez fontos

[Szerkesztve]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1520) Quentin Ruby válasza DeadMeat (#1519) üzenetére


Quentin Ruby
senior tag

Én egy dolgot próbálnék ki a helyedben és lehet kiderülne hogy táp hiba vagy nem táp hiba.
Vedd le a procid órajelét alapra.Mérd meg akkor is és ha akkor nem akad ki terhelés közben,akkor táp a ludas.Értelem szerűen ha a videókarcsi is húzva van akkor azt is vedd le alapra és úgy teszteld.
nálam a táp defaulton 12.29v
terhelésnél 12,4-re lemegy de alá nem.
ezt a 6-7v értéket nem értem :F annyira esne le??

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#1521) concret_hp


concret_hp
addikt

lehet olyan, hogy attól fagy a gép, hogy a 12V ágon 13,1V van?
tápcsere volt, az eddigi táp is kicsit többet csinált, 12,3-4V körül, azzal nem volt ilyen.

[Szerkesztve]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1522)



tag

sziasztok
sgítségeteket kérném.

helyzet a gépecském játék közben leáll (mintha kihúznám a konektórbó)
de ma reggel még jétszani se kezdtem és leállt.........
eddig túlmelegedésre gyanakodtam de már átment a gondolatom abba hogy előfordúlhat e TÁP HIBA?

conf: asus a8n-e; 2*512 ram ,3700+ sandiego , 2-cd rom , 1 vincsi, x1900 xt vga


joggal gyanakodhatok táphibára? vagy esetleg még mi jöhet szóba?
alaplap?

olvastam valami a8n-e hibáról... valami széria hibáról...

Esküszöm hogy tudom mit csinálok.....

(#1523) (Bundás) válasza (#1522) üzenetére


(Bundás)
addikt

Akár táp, akár alaplap, akár VGA...

Egyátalán milyen tápegységed van? Speaker be van kötve,ha igen nem sípol? Most csinálta előszőr? A ventilátorok mindenhol pörögnek?

(#1524) (Bundás) válasza concret_hp (#1521) üzenetére


(Bundás)
addikt

Szoftmeres mérés nem mérés, hiába ugrál meg pattog ott a 13.1 Volttal...

Milyen tápegységet vettél és mit cseréltél le?

(#1525) concret_hp válasza (Bundás) (#1524) üzenetére


concret_hp
addikt

nem most vettem, már régebbi, csak a másiknak meg kellett igazítani a ventijét mert kezdett rakoncátlankodni, szóval majd visszakerül bele a másik...
a mérőcucc az viszont az alaplapon van nem? szóval az azért lehet, hogy tényleg kicsit többet pakol rá mint a másik... (12,3-4 vs 13,1)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1526) válasza (Bundás) (#1523) üzenetére



tag

FSP bluestorm 500 w

jaja megy minden semmi sem sípól minden ventri prögö1x csak úgy dönt leáll atz csáá:D

Esküszöm hogy tudom mit csinálok.....

(#1527) (Bundás) válasza (#1526) üzenetére


(Bundás)
addikt

Hmhm... Ha minden felesleges cuccot lehúzól róla (HDD, ODD, Neon ha van, CPU venti azért maradjon ;) ) akkor is leáll egy idő után?

Másik VGA, tápcsere ideiglenesen esetleg.

concret_hp: Őőő, de MILYEN táp van most benne? :) Ha nem bírja kiszolgálni a gépet (gagyi Codegen, Deer, ne adj Isten Mercury), akkor fagyhat miatta. Ha nem külön mérőműszer méri, akkor lényegtelen mit mér neked akár BIOS-ban vagy oprendszeren belül egy program, téved.

(#1528) válasza (Bundás) (#1527) üzenetére



tag

az a gáz hogy foggalmam sincs mert eddig ha csak winbe voltam és pl csak töltöttem napokig ment a gép és semmi mostanság meg nyár óta egyáltalán semmi nem volt és tegnapelőtt toltam ut2k4 et akkor kilőtt meg előte a cs source ba ....

de ma reggel is kilőtt mondjuk akkor is már gamában volta de épp csak beléptem és csináltam a szervert szal még kb 2 perce voltam bennn szal túlmelegedés megint nem lehet mert valamikor egész napot áttolom és semmi...:S

tápot lehet most cserélek 1 et mert most vissza viszem mert még garis azt meglátjuk azzal mert ezzel a táppal simán menni kéne a confignak (FSP BLUESTORM 500 w)

szal azt mondod még talán vga gubanc lehet? (vga miért?)

alaplapot hogy érzed?? (talán?)

az a gáz hogy sehol se tom kipróbálni a cuccokat
max

pl ha táp hiba akkor lekéneállnia mondjuk haveromnál is?

szal érted MITŐL ÁLLHAT LE ÍGY FULLRA?? (mert valami lezár pl nem kap elég feszt vagy annyira nem akarok hülyeséget írni pl a vga mert 3d alkalmazásnál alabból felcsúszik egy kicsit és meghal nincs elég fesz és lezár (leáll) csak hangosan gondolkoztam..... mi a véleményed?

Esküszöm hogy tudom mit csinálok.....

(#1529) (Bundás) válasza (#1528) üzenetére


(Bundás)
addikt

A tápegységnek bőven elegendőnek kell lennie.
Leállás feszültség ingadozás, kritikus hőmérséklet miatt, vagy összeakadás esetén is lehetséges.

Tehát játékban áll le, 2D-s alkalmazásoknál nincs hiba? Csak úgy próbaképpen futtass már le egy Memtest-et, valamint 1-3 órás Prime95 Torture tesztet, vajon ekkor leáll-e a gép.

Speaker biztos be van kötve?

Ha a táp a ludas és haver gépe is legalább annyira megizzasztja a tápegységet, mint a tied, akkor nála is jelentkeznie kell a problémának. De hamár ott vagy átvihetnéd hozzá a videókártyádat is és vissza.

(#1530) kigyi_23 válasza (Bundás) (#1529) üzenetére


kigyi_23
addikt

De akár cserélhetnének tápot is ha már úgyis kiköti a haverjáét.
Aztán lehet nyúzni a gépet 1-2 napig ha havernál nem áll le a gép a rossznak feltételezett táppal viszont nála igen a haverjáéval akkor biztos, hogy nem táp.
feltételezve persze, hogy hasonlóan izmos gépekről van szó.

[Szerkesztve]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1531) Jimmy8 válasza didyman (#1447) üzenetére


Jimmy8
senior tag

Bocsi ha kicsit késői a válaszom.
Ime a képek a tápomról:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Érdemes vele foglalkozni?

(#1532) didyman válasza Jimmy8 (#1531) üzenetére


didyman
őstag

Igen, érdemes lehet.

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#1533) Finwe


Finwe
őstag

Hello!

Van egy kb 2 hónapos FSP400-60THN-P tápom és most gyanúbakeveredett szegényke.

Egész pontosan észrevettem, hogy mikor megy a tv-tuner + net, elkezd szaggatni mint állat a tv. Tettem rá ventit de megmaradt a probléma. Egyszercsak kiírja a gép, h nincs bedugva a vidkari +12V-os csatija, nézek nagyot, újraindítok, nincs gond. Másnap indítom a játékot és az is szaggat! Itt már kicsit ideges lettem. Táp vagy vidkari, hangzott a kérdés! Előszőr áttettem másik ágra a vidkarit és úgy nézet ki megoldódott a gond de nemsokára újrakezdődött.

Tehát most nem tudom mi lehet a gond. Hogyan lehetne kideríteni?

A dolog érdekessége, h ezt a tápot azért vettem mert az előző kinyírta a régi vinyóm, majd utána kiderült, h az alaplapomat és a tv kártyámat is (ezt előbb mint a winyót). És ezek szerint tavasszal a táp nyírta ki a dvd íromat is.

Ezt a tápot sokan ajánlották, h jó, ezért nem szeretnék rá gyanakodni de ha a vidkarim is meghalt az biza nem lenne vicces dolog!

Kicsit off:
Egyébéknt nézegettem másik konfigot, most, h minden haldoklik. Ezért bár nem ide tartozik de azért megkérdezném, h ha ez a tápom jó akkor elbír-e egy e6300 + x1950pro + 1GB ram + msi 965p -re váltást, a többi cumó maradna.

Köszönöm előre is!

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#1534) stol válasza Finwe (#1533) üzenetére


stol
addikt

1. Kitágúlt tápcsatik hűvelyeinek megszorongatása.
2. műszeres feszmérés terhelés alatt.

(#1535) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Sziasztok!

vettem egy msi 6800 karit és az a fura, hogy 400W-os tápal nem indul el. Egy pillanatra felpörögnek a ventik és utánna le is kapcsol.

A hivatalos oldalon minimum egy 350W-os tápot írnak.
MI lehet a baj? Ennyire kevés hozzá? :(

(#1536) stol válasza .:Kristian:. (#1535) üzenetére


stol
addikt

Attól függ, milyen 400-as ;]
Jó 350-essel el kell indúlnia, de gagyerákkal, nem.

(#1537) .:Kristian:. válasza stol (#1536) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Q-tec 400W

(#1538) athomi válasza .:Kristian:. (#1535) üzenetére


athomi
veterán

Hello...
Az se mindegy, hogy 6600 vagy 6800.
Itt 6800-at irtál, de az adataid között 6600 van.
Sztem a táp lesz a gond.

(#1539) .:Kristian:. válasza athomi (#1538) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

bocs, még nem írtam át 6800-am van.

(#1540) stol válasza .:Kristian:. (#1537) üzenetére


stol
addikt

Jólesz az 200W-osnak is ;)
Vegyél egy 350-es FSP-t, vagy chieftec-et és potkiván.

(#1541) athomi válasza stol (#1540) üzenetére


athomi
veterán

Eléggé el tud durrani az agya az embernek, ha vesz egy tápot és máris kiderül, hogy nem jó az adott karihoz. Ha jól tudom a 6800-asnak egyébként is kell a jó minőségű min.350w-os táp.

#1537:
Vidd vissza, cseréld ki egy másik tápra, akár ha rossz, akár ha csak nem bírja a karit.

[Szerkesztve]

(#1542) .:Kristian:. válasza athomi (#1541) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

sajna nem tudom meddig garis, 2005.dec 22.-én vettem :(

(#1543) athomi válasza .:Kristian:. (#1542) üzenetére


athomi
veterán

valami papírod csak van arról, hogy vásároltál
keresel egy telefonszámot, felhívod őket és megkérded

(#1544) Kocka007


Kocka007
csendes tag

Üdv! Van egy 400-as Mercury Tápom! Az alaplapom progija kiírja a voltokat!
Cpu: 1,74V
DDR: 2,64V
+3,3: 3,02V--->>>Ez mit jelent? Videokártya?--Pirosan is írja ki mivel jelentősen kevesebb mint 3,3V!

(#1545) athomi válasza Kocka007 (#1544) üzenetére


athomi
veterán

Nem meredek az az 1.74V a cpu-nak?

(#1546) Latsza válasza Kocka007 (#1544) üzenetére


Latsza
aktív tag

te nagyon kocka, ha beleolvastál volna az előző két oldalba megtudod, hogy miért annyit mutatnak az alaplapod mérői... (mert hamis adatokat mutatnak neked)
a merkuri táp minőségéről meg ne is beszéljünk..(kb az aláírásod követhetnéd ;] )
kicsit nézzél szét legközelebb

[Szerkesztve]

(#1547) LeC


LeC
addikt

Lenne egy Chieftec 400W GPS-400AA-101A tápom, és amióta megvan rendszertelen időközönként halkan zizeg 2-3másodpercet, majd abbahagyja és van hogy órákig csend van aztán egyszercsak megint zizeg 2-3mp-nyit.

Ez normális? Régi Azona tápom egyszerse csinált ilyet.
Mitől lehet? Lehet haldoklik?

Mondjuk rendesen megy, nincs vele semmi gondom, csak ez a zizegés ne lenne.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#1548) .:Kristian:. válasza athomi (#1543) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Kipróbáltuk egy 480W-os táppal és azzal se működött. Hibás a kártya :(
viszem vissza.

(#1549) TSanya


TSanya
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget,ill. véleményt szeretnék kérni,kedves fórumozók.
Szóval a problémám akkor sűrűsödtek meg,mikor a 2. 1 gigás RAM-modult beletettem a gépbe.
Játékok közbeni kilépés hibaüzivel,minimális tuningnál is Orthos hibaüzik.
Szóval mivel mindent visszavettem alapra,az Orthos és a Memteszt 86 sem dobott hibát,a tápra gyanakszom.
Nem hibára,hanem sajnos valószínű,kevés a teljesítménye.
A táp 1 Chieftec HPC-420-302DF.Az Everest a 12 voltos ágra 11.3 körüli értéket mutat. :Y
Nem tudom ez mennyire mérvadó,hisz ugye a szoftveres mérés...
A 12 voltos ágon leadható max. teljesítménye 216 Watt.
Nektek mi a véleményetek?Tényleg a táp teljesítménye a kevés a konfignak? :F

Konfig az aláírásomban.

Minden építő hozzászólást örömmel veszek.

Üdv:TSanya

[Szerkesztve]

(#1550) Soak


Soak
veterán

Sziasztok!

Remélem jó helyre irok... Az a problémám ,hogy nem/néha sikerül csak bekapcsolni a gépet.Mégpedig akár mennyire akarom ,nyomogatom a gombot, vagy csak simán zárom az áramkört nem kapcsol be.A táp az jó mert elötte vitt már több konfigot is. a Hiba szerintem ,hogy nincs eléggé leterhelve ,hogy bekapcsoljon :F vagy hülyeségre gondolnék? a konfig ;

c2d e6600
512 nonem ram
pci-os vga , valami 4mb csoda (ez is megérne egy kisebb összefoglalót :W )
Asus p5w64 ws pro

válaszotokat előre is kösz :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.