Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Csaba_20_ válasza shteer (#350) üzenetére


Csaba_20_
őstag

A 410W-os TT is Sirtec belsős, mint a 410W-os Chieftec, ami hírhedten rossz.

(#352) mikado válasza CactuS (#336) üzenetére


mikado
tag

esetleg a monitor is hibás lehet nem?

A politikusok a javadat akarják. Ne add oda nekik!

(#353) Szabtom


Szabtom
senior tag

Szerintetek előfordulhat, hogy egy lakás gyenge/rossz minőségű vezetékei miatt ciripel egy táp? Új albérletbe költöztem (az előzőnél szétmentek a százéves alu vezetékek - nem a gépem miatt :DDD ), és itt az új helyen hetek óta semmi ciripelés nem jön a tápból.

(#354) WillChi válasza Szabtom (#353) üzenetére


WillChi
senior tag

Valaminek kell lennie, mert velem is előfordult olyan, hogy a QTEC tápom egy másik lakásban (falun) csak zizegett, és be sem indult, nálunk meg csont nélkül megy azóta is. :F Talán nem volt megfelelően földelve az aljzat.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#355) pg012345


pg012345
senior tag

szerintetek akkor mi a baja a tápomnak ha tönkreteszi az alaplapokat? :O codegen 300w

Lada motor vígan kotor, Jó a Lada az visz haza:-)

(#356) N1 válasza pg012345 (#355) üzenetére


N1
tag

Az, hogy Codegen!
Nem lenne egyszerűbb megpróbálkozni egy jobb nevű táppal?

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#357) Szabtom válasza WillChi (#354) üzenetére


Szabtom
senior tag

Igen, én is ilyesmire gondoltam. Kíváncsi vagyok, van -e itt szaki, aki ezt meg tudja magyarázni. :D

(#358) pg012345 válasza N1 (#356) üzenetére


pg012345
senior tag

az lessz mert amúgy is kicsi már nekem meg lehet behalófélbenvan

Lada motor vígan kotor, Jó a Lada az visz haza:-)

(#359) blllc válasza Szabtom (#353) üzenetére


blllc
csendes tag

A lakás állapota miatt simán előfordulhat, hogy annyira rossz volt a földelés, hogy gyakorlatilag nem volt!!! Ettől bármi elszállhat a gépedben, ha csak a tápod zizgett tőle, akkor mázlista vagy:)

(#360) Csaba_20_ válasza blllc (#359) üzenetére


Csaba_20_
őstag

Pontosan miért szállhat el bármi a gépben, ha nincs földelve?

(#361) Fix


Fix
tag

Villanyszerelés itt:
terence@t-online.hu
:U

Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt. A tudás bűn, de nyugodj meg te ártatlan vagy. Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#362) Fix


Fix
tag

Nekem is volt ilyen zizergős játékom a tt tápomal, de miután kicserélték azóta ilyen problémám nincs ezzel az ujal.
Pedig ugyan az tipus.

Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt. A tudás bűn, de nyugodj meg te ártatlan vagy. Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#363) Fix


Fix
tag

Én magmban vívódva arra jutottam ,hogy sokminden okozhatja a zizegést.
A tápban bár mi egy rossz forrasztás, vagy egy hibás alkatrész.
A villanyhálózatban nos az érdekeseb mert ha arra gondolok ,hogy van egy laza kötés
(jellemző a régi aluminium hálózatra amiket csak össze sodortak és leszigeteltek amik ha nem nyulsz hozzá de kap néha-néha egy kicsit nagyobb terhelést akkor lazulnak ill. a szerelvényekben csavaros kötésnél még akkor is amikor nem használják.) akkor bármi előfordulhat.
De mostanában egyre jellemző a háztartási gépekre, fénycsöves lámpatestekre hogy kihagyják a zavarszűrő kondikat.
Az ha nincs földelés önmagában nem probléma.
A földelés: olyan fémtestű villamos berendezések amelynek a fém teste,fém szerkezete nem vesz részt a villamos vezetésben de feszültség alá kerülhet földelésel kell ellátni.
Igazábol a számítógépben a táp miatt kell földelni.
A törpe feszültségű dolgokat nem szokták földelni mert nem jelent életveszélyt.
:U

[Szerkesztve]

Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt. A tudás bűn, de nyugodj meg te ártatlan vagy. Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#364) Csaba_20_ válasza Fix (#363) üzenetére


Csaba_20_
őstag

Csak azt nem értem, hogy miért van az, hogy valahányszor felelőtlen kijelentést tesz valaki, én meg rákérdezek, egyből jön valaki, aki lelövi a poént... :U Szerinted miért kérdeztem rá, hogy miért szállhat el a gépben bármi, ha nincs földelés? :DD

(#365) didyman


didyman
őstag

Sajnos ez gyakorlati probléma, semmi köze az életvédelemhez. A gép dobozán a gép nullapontja van, aztán amikor földelt-nem földelt, potenciálja a tápban lévő Y-kondik miatt 100-130V-on tartózkodik berendezést összepárosítod, hajlamosak tönkretenni egymást.
Arról nem is beszélve, hogy kellemes élmény a rázós gépház.

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#366) sakto


sakto
őstag

hali..a következö gondom van..van nekem egy Coolink 450w tápom kb 4 honapja elkezdte csinálni hogy néha ujraindult a gép.....most már el se indul..valami áramot kap a gép de az kevés hogy elinduljon..nem tudtok valakit aki táp javitással foglalkozik?? sajnálom kidobni..mert alig mult 1 éves és 18k volt...
táp tipusa COOLINK AP-450X blue LED..



(#367) Pipó


Pipó
őstag

Helló! Ismerősöm újonnan beszerzett fél éves gépében a 400W-os DTK táp 3,3V-os ága 2,54-2,56V-ot ad le terhelve és terheletlenül is. A BIOS-ban is ennyi, időnként az érték pirosba be is villan. A 12V-os ág 11,61-11,67 között mozog szintén terhelve is néztük.
Milyen hibákat okozhat ez?
THX

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#368) DewiL


DewiL
senior tag

Hi
Van egy Revoltec Chromus 450Wos tápom
a jelenség amit produkál:
ha kikpacsolom a gépet folyamatosan ujtra bekapcsolja magát de 3-4 kikpacs után már nem kapcsol vissza (de nem mindig) általában a hátsó fökapcsolóval kapcsolom ki a gépet de viszont ha másnap be szeretném kapcsolni a gépet (persze miután a főkapcsolót felkapcsoltam) megsem nyikkan a gép (az alaplapi ledek világítanak) de nem indul el
ha sűrűn próbálkozok bekapcsolni (kb 30mp) akkor már felpörögnek a ventik a fények is felvillannak :) de ez kb 1mp-ig tart utána leáll majd megint felpörög/villan minden 1mp-ig ekkor kikapcsolom és várok.... aztán egyszercsak jó lesz
mivel meguntam a villódzást ezért a főkapcsoló benyomása után várok 10percet és akkor elsőre indul de azért egy kicsit idegesítő...
az én tippem az hogy valamelyik kondi mehetett tönkre a tápban (nem szedtem még szét)
jah és gari nincs már rá
5letek :F lehet javítani?
jah még valami.. ahol most lakom ott már nincs a jelenség de az előző lakásban ha felkapcsoltam a a főkapcsolót a tápon és még a lakásban ment más számítógép (még akkor is ha készenlétben volt) lecspta a biztosítékot nah ezzel mit lehet kezdeni :F
előre is köszi a segítséget :R

"I am the beginning... the end. The one who is many. I am the Borg."

(#369) LukE válasza Pipó (#367) üzenetére


LukE
veterán

akkor n+1edjere is:
''szoftveres'' (incl. bios, everest, MBM, barmi) fesz. meres NEM jo.
a: gyenge a ''mero'' HW
b: ez az van oda kotve, amit a szoftver hisz.

Nalad /pillanat a ''b'' variaciorol van szo, 99%, hogy a ram feszultsege van oda kotve. (ha tenyleg annyi lenne csak a 3.3V helyett, akkor nem mukodne a gep.
(es ha lehet hinni a 12V-ra mondott adatnak, akkor elkezdhetsz orulni, de nagyon, mert a szabvanyos ertek 97%-n van, ami boven jo.)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#370) sakto


sakto
őstag

#366???

(#371) Pipó válasza LukE (#369) üzenetére


Pipó
őstag

THX, szólok a szomszédnak, hogy kezdhet megnyugodni.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#372) DewiL


DewiL
senior tag

#368 :F
valaki valamit... :F

[Szerkesztve]

"I am the beginning... the end. The one who is many. I am the Borg."

(#373) havi kva


havi kva
csendes tag

Sziasztok,

Van a cégünknek 6 db Sirtec 360-as tápja. M@strlban vettük úgy kell nekünk.
Többféle alaplappal próbáltuk őket, többféle eredménnyel. Pl:
- Abit NF7-M, ASUS-VM CSM, MSI K8M Neo-V: Időnként újra indul a gép.
- Gigabyte K8NF-9: Nehezen - minden harmadik-ötödik próbálkozásra indul be a gép. Azután megy szépen, de a CnQ nem használható. (Athlon64 -es gép persze).
- GA-8I865GMF-775: Normál működés.
A nem működő konfigok más táppal kiválóan mennek. Túlterhelésről nem lehet szó, a gépekben 1 db HDD, 1 db CD van, vagy integrált grafikával, vagy egy egyszerű Geforce2-es kártyával.
Azt gondolom, rossz a konstrukció. Mivel cserére nincs lehetőség, valami ötletetek van-e a javításra? Olvastam pl. itt a -5 V hiányáról, de nem világos. Csaba_20 cikkéből nem tűntúgy, hogy -5 V-nak kell lennie valahol is. Vagy csak a viccet nem értem?

Kösz a segítséget.

(#374) ceka


ceka
tag

Halee.
Remélem tudtok nekem segíteni!

a -5 voltos ádon 0.8körüli érték van az miért lehet meg hogy most ilyenkor mi van?
valaki segitsen nekem mert teljesen tanácstalan vagyok....ja és a power ledem is elkezdett villogni de másodperpontosan egy adott ütemre...

Így van!

(#375) Balus


Balus
tag

Kedves Fórumolvasók!

Lenne egy érdekes problémám. A gépen kisebb felújítást végeztem. A videokártyát (radeon 9550) kicseréltem (9800pro), és betettem egy audigy 4-est. Ennek hatására a procim (sempron 3000+) 2000 helyett csak 1200-an ment, a biosban is ezt írta ki. Lehúztam a winchester ventijét és akkor visszaállt 2000-re. Lehet a táp a hibás? Jelenleg egy KME típusú 300wattos házzal együtt vett táp van benne. Ilyen feszültségeket ír a speedfan (ugyanaz mint ami az alaplap biosában):
Vcore1: 1,66V
Vcore2: 0,00V
+3,3V: 3,04V
+5V: 4,62V
+12V: 12,48V
-12V: 16,97V
-5: 8,78V
+5: 4,87V
Vbat: 3,26V
Ezek gondolom nem jó adatok. Merjem még üzemeltetni a gépet ezzel a táppal? -12V=16,97 az micsoda? Elég rémisztő.... :F
Ja és lefagyott 3d markban. Azóta nem mertem a videókártyát rendesen igénybe venni....

Tápcsere esetén mit tegyek bele? Milyen márkát és hány wattosat?

(#376) didyman válasza Balus (#375) üzenetére


didyman
őstag

Egy percig se járasd tovább ezzel a szörnnyel!

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#377) Hapcis válasza Balus (#375) üzenetére


Hapcis
tag

Hát igen itt nagyon úgy tűnik a KME (Kinyírok Mindent Egyszerre :((( ) táp a ludas.
Ha írtál volna konfigot, akkor most pontos választ kaphattál volna tőlünk, de egy márkás 300-400W táp (pl. FSP-ék ) tuti, hogy jó ideig szépen csendben kiszolgálja igényeidet és persze a gépét is. :))

:) Have Fun

(#378) ceka


ceka
tag

UP ^ ^ ^ ^ ^ !!!!
PLS Help!

Így van!

(#379) Balus válasza Hapcis (#377) üzenetére


Balus
tag

A konfigom:
CPU típusa AMD Sempron, 2000 MHz (12 x 167) 3000+
Alaplap neve Asus A7V880 (5 PCI, 1 AGP, 1 WiFi, 4 DDR DIMM, Audio, Gigabit LAN)
Alaplapi lapkakészlet VIA Apollo KT880
Videokártya RADEON 9800 PRO (Omega 3.8.221) (128 MB)
Képernyő LG Flatron ez T710P [17'' CRT] (1301135097)
Hangkártya Creative Audigy 4 (SB0610) Sound Card
Lemezes meghajtó SAMSUNG SP1614C SCSI Disk Device (160 GB, 7200 RPM, SATA)
Optikai meghajtó HL-DT-ST DVDRAM GSA-4163B (DVD+R9:4x, DVD+RW:16x/8x, DVD-RW:16x/6x, DVD-RAM:5x, DVD-ROM:16x, CD:40x/24x/40x DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM)

Van még benne egy hűtőventi a winchesteren, meg lehet beteszek még most egyet a videokártya mellé.

Ehhez kéne egy táp. Igazából az a kérdés, hogy milyen márkát vegyek és hány wattosat. Van egy-két jelöltem, meg kb. árak hozzá:
350W Chieftec 8 999 Ft
410W Chieftec 11 200 Ft
420W Thermaltake W0008RE 15 600 Ft
450W Chieftec 13 200 Ft

A Thermaltake elé drága a Chieftech-hez képest. Megéri megvenni vagy bőven jó a Chieftech. Igazából annyit nem szánnék rá, de érdeklődés szintjén...

(#380) AusWolf


AusWolf
őstag

Üdv mindenkinek! Ezek a feszültségértékek szerintetek normálisak?:

CPU mag: 1.50
CPU aux: 3.06
+3.3: 3.23
+5: 4.92
+12: 2.56
+5 készenléti: 4.46
VBAT telep: 2.70

400 W-os házzal kapható tápom van, a konfigom meg:
MSI K8N NEO-FSR alaplap
AMD Athlon 64 3000+ Socket 754 Newcastle mag 2010 MHz-en
768 MB DDR RAM (512+256)
HIS Radeon x800XT
120 GB Seagate ATA 7200 RPM
LG 4160B DVD-RAM
1 db 1.44 floppy
2 db Zalman ZM-F1 8 cm venti

Egyes játékokban gondjaim vannak a billentyűzettel meg az egérrel és egy ismerősöm azt mondta, hogy ez a táp miatt is lehet. Tény, hogy ha lehúzok 1-2 ventit, meg kiveszek egy kis ramot, akkor valamivel jobb. Mi a véleményetek?

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#381) ceka válasza AusWolf (#380) üzenetére


ceka
tag

Hát egykét adat tuti nem jó pl 12 VOLT ekkora eltérésnek nem szabadna lennie mint 10 VOLT nem is tom hogy hogy megy még a géped aztán a készenléti +5 VOLT az is alacsony mert max olyan 4.8ig mehet le de már az se olyan jó és ekkora táppal elvileg el kellene mennie egyébként szerintem egy kis feszültséget adhatnál a procira
Ja az elemnek pedig olyan 3 körül kellene mozogi 2.7 az már alacsony ....cserélj elemet:D



[Szerkesztve]

Így van!

(#382) didyman válasza ceka (#381) üzenetére


didyman
őstag

A 12V tuti nem lehet 2,56, inkább 12,56. A többi adattal együtt elég aggasztó, az 5V határa amúgy 4,75V és normális esetben ez sem gond egy jó tápnál.

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#383) Vate222 válasza AusWolf (#380) üzenetére


Vate222
csendes tag

Szerintem a mérőprogrammal lehet gáz, a Sandra gyakran csinál ilyeneket.

(#384) LukE válasza didyman (#382) üzenetére


LukE
veterán

vagy az nem a 12V, hanem a ramfesz.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#385) AusWolf válasza Vate222 (#383) üzenetére


AusWolf
őstag

Én Everesttel mértem.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#386) AusWolf


AusWolf
őstag

Köszi mindenkinek. :R Mostmár biztosan kicserélem a tápom.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#387) Boglya


Boglya
senior tag

Hellow! Van egy kis problémám és másutt azt írták talán táphiba lehet. A táp egy 400 wattos chieftec. Ha valami erőforrásigényesebb játékot veszek elő, egy idő után kifagy a gép (főleg a cod2-re allergiás), ráadásul ha növelem a feszt a prociban az órajelemelés végett, már a 3d mark is kilép, cod2ben meg 1 perc után újraindul. A proci 40 fok fölé soha nem ment, a memókon lefuttattam egy jó hosszú tesztet, visszavettem az órajelüket, szóval vagy a táp hülyéskedik vagy az alaplap lehet gáz.
Ráadásul az nem tudom mitől lehet, de 3dmark tesztben ciccegést hallok processzortesztnél (mintha a prociból jönne) és néhány játék menüjében is (fear,ut2004) elég érdekes hang jön a gépből. Lehet h a táp adja ki, de nem tudtam lokalizálni mivel a cpu 2 centire van tőle, bármelyik lehet. (de cpu hogy adhatna ki hangot???)

[Szerkesztve]

(#388) Crassh


Crassh
csendes tag

Sziasztok! Szerintetek a tápomnak lehet az a gondja, hogy nem elég a következő konfighoz: PII 400MHz, ATI Radeon 9200 SE, egy 8.4GBos Seagate vinyó és egy DVD-olvasó és alkalmanként egy mobil rack (egy 40Gb-os Maxtor vinyóval benne), mindez egy Aerocool Aeroengine JR SV házban Egy Gatewatch (rajta a procihűtő és a ház oldalán egy 8cm-es Chameleon), meg persze a 2db 12 cm-es venti, és fűszerként 2 db neoncső (külön-külön tápra kötve).

A gond a következő: Ha bent van a 40-es vinyó, akkor nem mindig ismeri fel a gép, elkezd tölteni a windows, de megy a csík a boot-képernyőn, de nem tölt be (megoldásként rákerestetek a BIOS-sal minden IDE eszközre, de újabban ez se megoldás, ilyenkor le a ház oldala, kihúzo az IDE csatit a mobil keretben, bedugom, és ilyenkor általában műxik).

Kb. 1 éve vettem a tápot, mert az előző csak úgy se sz se beszéd le-le kepacsolgatta a vinyót, a windows azonnal elszállt, és egy csomó adat sérült rajta :O

Sz'ala a kérdésem az lenne, hogy a táp a kevés?? (egy 300W-ossal hasítok)

A választ előre is kösz

A proci füsttel működik: Ha kijön a füst, a proci nem működik...

(#389) hmhm válasza Crassh (#388) üzenetére


hmhm
aktív tag

én nem vagyok egy tápguru de a probléma erősen a winyo elektronika hibájára hajaz...
nem kap rendesen tápot, nekem ilyen akkor fordult elő mikor a tápérintkezők valamelyike ''letörött''...másik winyoval próbáltad már? Ennek a gépnek egy 300as táp bőven elégnek kell lennie..sőt..
nem hinném hogy 2 táppal is ugyan az a jelenség jön elő...
de majd jönnek a guruk és mondanak okosabbat..lehet .. :D

(#390) LukE válasza Crassh (#388) üzenetére


LukE
veterán

en elso korben megneznem masik ide kabellel, es azt, hogy a HDD-re meno tapkabel csatlakozoi teljesen epek-e. Nekem cd iro kabele volt kilazulva, az csinalt neha fura dolgokat.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#391) Crassh válasza hmhm (#389) üzenetére


Crassh
csendes tag

Kösz. A tápot ebben a hépben is kipróbáltuk, ott hibátlanul működött: 1.7GHz-es proci, 768MB RAM, ATI Radeon 9200Se, egy 80GB-os vinyó beépítve (Samsung), ugyanaz a 40GB-os Maxtor vinyó mobilban, egy LG CD író, és egy Pioneer DVR 109-es DVD író, valamint egy Pinnacle PCTV tuner, egy 5 portos USB kártya, és egy 8Cm-es venti, és semmi extra. 2 órán át járattuk, ott nem volt gond.
Visszatérve: a Seagate vinyóm már 8 éves. Lehet ez a gond? Mellesleg ha az én gépemben bent van a 40-es vinyó, akkor az egyik 12cm-es ventin az egyik led villog...

A proci füsttel működik: Ha kijön a füst, a proci nem működik...

(#392) Crassh válasza LukE (#390) üzenetére


Crassh
csendes tag

IDE: OK
Tápkábel: OK
Ezeket kölün-külön kipróbáltam

A proci füsttel működik: Ha kijön a füst, a proci nem működik...

(#393) Crassh


Crassh
csendes tag

Bár teljesen mind1. A 300-as tápot majd lecserélem egy 400-asra.. Nem akarom, h az idegeimre menjen...

A proci füsttel működik: Ha kijön a füst, a proci nem működik...

(#394) Csaba_20_ válasza Boglya (#387) üzenetére


Csaba_20_
őstag

Ez nem táphibának látszik. Sokkal inkább tunning hibának. Az egységek névleges értékeire állítsd be az alaplapot és nézd meg ott a viselkedését. Ha a táp kevés, akkor nem megfagyni szokott a gép, hanem újraindulni. A ''ciccegést'' a processzor VRM-je okozhatja.

(#395) Csaba_20_ válasza Crassh (#393) üzenetére


Csaba_20_
őstag

A gépedről rengeteg mindent megtudtunk, de a tápodról semmit. Annyit, hogy 300-as és 400-asra fogod cserélni. Miért van ez így?

(#396) Crassh


Crassh
csendes tag

Hy. Nem tuningoltam semmit a gépben... Ezt a gépet nem érdemes tuningolni..

[Szerkesztve]

A proci füsttel működik: Ha kijön a füst, a proci nem működik...

(#397) Csaba_20_ válasza Crassh (#396) üzenetére


Csaba_20_
őstag

És ki mondta, hogy te tuningoltál?

(#398) Crassh válasza Csaba_20_ (#395) üzenetére


Crassh
csendes tag

Mert én se vagyok egy nagy tpáguru.. A tápot is egy havertól kaptam, már csak a szekrényben porosodott, nekem meg pont szökségem volt egyre, mert az előző folyton kikapcsolta a vinyót, és kapóra jött. Asszem ez is valami noname táp (Valami Display vagy valami hasonló a márka). Ha gondolod, meg nézem az adatokat rajta, hátha azzal közelebb jutunk a megoldáshoz (bár szentem tökmind1, mert úgy is le cserélem 1 héten belöl...

[Szerkesztve]

A proci füsttel működik: Ha kijön a füst, a proci nem működik...

(#399) Crassh válasza Csaba_20_ (#397) üzenetére


Crassh
csendes tag

Tuninghiba nem lehet, mert a gépet zsír újan vettem (bizony nem mai csirke), és akkor nem volt semmi tuning (meg a bios sem enged semmit húzni... asszem egy 1999-es release). (Szerintem nem éri meg tuningolni ezt a konfigot.. Így sincs benne elég szufla, meg akkor se lesz, ha tuningolok. Így is max a Quake3 megy rajta 30fps-sel)

[Szerkesztve]

A proci füsttel működik: Ha kijön a füst, a proci nem működik...

(#400) hmhm válasza Csaba_20_ (#397) üzenetére


hmhm
aktív tag

küldtem egy pü-t, elolvasnád nekem?Esetleg egy válaszra méltatnál?Előre is köszönöm! :)
:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.